Dzīve mazā pilsētā.

 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Gribētu dzirdēt pieredzes stāstus un +- par pàrcelšanos uz dzīvi mazā pilsētā. Saprotu ka visgrūtākais ir atrast darbu un dzīvesvietu. Šobrīd dzīvoju Rīgā, irejam dzivokli , ar bērnu un vīru, taču pēdējā laikā aizdomājos, ka tā Rīga jau ir apnikusi, visi tie sabiedriskie transporti, visa tā kņada , tik daudz laika paņem, lai aizbrauktu no punkta A līdz punktam B, ar bērnu tomēr gribas mieru, kaut gan kādreiz domāju pretēji.
16.12.2022 14:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Debestiņa @ 17.12.2022 10:55
Pati arī esmu no Liepājas. Es neteiktu, ka šeit ir ļoti grūti atrast darbu. Atkarīgs protams, kāda profesija. Vasarā vispār forši, jūra no mājām dažas minūtes. Vienīgais, kas ļoti trūkst- tādas ikdienišķas lietas kā diennakts aptieka, vairāk apģērbu veikalu par pieņemamām cenām, diennakts veterinārs, bet kopumā šķiet ļoti jauka pilsēta. Nezinu vai toas var saukt par sastrēgumiem 8 no rita un 17 vakarā.
Ir teātris, restorāni, kafenes, berniem daudz spēļu laukumi, basketbola laukumi, ir treniņi, pulciņi un kas tik nē. Principā šķiet Liepājā nav tāda jēdziena kā - tālu no darba vai lidz majam?

Par veikaliem, aptiekām tev taisnība.
Bet Liepāja gadiem ejot paliek skaistāka. Pagājušo gad kad biju, īpaši jūras līnija sakārtotāka, ļoti labi izskatās. Tā kā tur viss notiek, turklāt paskat, jau 3 jauni veikali. Tie divi Lidl un Laumenē Mego, ja nemaldos, arī top. Forši.
17.12.2022 14:41 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es laikam laukos galīgi nevarētu dzīvot, jo man ļoti pasliktinātos dzīves kvalitāte un nevarētu izmantot pilsētas piedāvātās iespējas pie kā esmu tik ļoti pieradis. Piemēram - es gandrīz vai katru dienu pasūtu ēdienu uz mājām, kas laukos nebūtu iespējams. Man arī bieži ir tā, ka izdomāju, ka vajag kaut kur izbraukt / aiziet un tad es iedomājos tagad, ja es dzīvotu laukos, tad man jāsēžās mašīnā, jāmēro tas ceļš uz Rīgu un tad vēl jāmēro tas ceļš atpkaļ uz mājām meh. Visa gribēšana kaut kur doties pazūd no domas vien. Varbūt, kad būšu ļoti vecs, tad domāšu savādāk. Bet šobrīd, man vajag tā, lai viss ir "vienas rokas stiepiena attālumā".
17.12.2022 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Varat pastāstit vēl par Liepāju? Jo mans mazais sapnis ir tur pārvākties un padzīvot pēc kāda laika, bet cik tas ir reāli. Piebildīšu, ka esmu viena, Liepājā arī nevienu nepazīstu :D
17.12.2022 17:00 |
 
Reitings 153
Reģ: 02.03.2022
Metaforaas @ 17.12.2022 05:50

Dzīvoju tieši kengaragā , nu nezinu , kautkā šis rajons ne pārāk, liekas daudz piebāztāks, nekā centrs.

Ak tā. 😉Nu es pirms tam dzīvoju Pļavniekos vairākus gadus, tāpēc cilvēku ziņā liekas līdzīgi. Un , jā tagad Ķengaragā ir tā Daugava un zaļāks rajons liekas.. Vairāk koki un zaļums vasarā noteikti.
17.12.2022 17:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits