Attiecības

 
Reitings 68
Reģ: 13.09.2015
Čau, visām.
Tā tad, gribu dzirdēt vai vēl kādai tā ir bijis un ko darijāt.
Vai ir jums tā bijis ka nevēlaties tuvību vairs ar savu vīrieti? un kā to mainijāt?
Pašlaik, lieks ka man to sev ir jāpiespiež darīt.
Esam ilgi kopā. 5+ gadi.
06.12.2022 01:50 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu un ko tad man darīt? Es nevaru ielīst galvā un zināt, grib mani izdrāzt vai nē.

neko, turpini draudzēties :D
07.01.2023 00:31 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Medība @ 06.01.2023 22:42
Jā, man tā ir jau kādus 2-2,5gadus (varu nedaudz maldīties).
Bet tas tāpēc, ka man savs vīrieties simpatizē tik ļoti no ieksas, ar savu domāšanu, uztveri pa dzīvi utt.,bet ne vizuāli.
Vizuāli viņš nav “mans tips”, kas arī ir viens no galvenajiem iemeslim, kāpēc es izvairos no tuvības…
Nj un,protams, man ir nelielas ginek.problēmas, kuras to,iepsējams ietekmē.

Nu tad jau tur apakšā ir, kas vairāk tam vīrietim ko tu novērtē, piemēram privātmaja, labā sev tīkamā rajonā/pilsētā. Vai kādi citi labumi, esot attiecībās ar šo vīrieti. Piemēram, finansiāla drošiība, lutināšana, ceļojumu apmaksāšana. Utt.
Ja nekas tev izdevīgs nebūtu no šī cilvēka, tad jau sen tu būtu ar savām paunām aizgājusi meklēt savu vēlamo vizuālo tipu *vīrietim, bet acīmredzot, vai nu tu baidies pazaudēt savu dzīves labo kvalitāti esot šajās attiecībās, vai nu nav tev atradies tāds vīrietis kas tevi apmierinātu pēc izkatas, nodarbošanās uzvedības, finasialā stavokla utt. . ☺
Tas ir drausmīgi, šitā dzīvot un paciest ssv blakus cilvēku-vīrieti, kura izskats liekas nepievilcīgs /atbaidošs. 🤐Un tādēļ nevēlēties tuvību. Tavs vīrietis noteikti ir ļoti sāpināts/aizvainots.
Es nemūžam nespētu sev ikdienā blakus redzēr cilvēku, kas nav* mans tips*, lai kā viņs censtos mani iekarot, savaldzīnāt, tas ir izslēgts. Kateu dienu domāt cik šķebinoši ir blakus atrasties tādām kur nu vēl vienā gultā blakus gulēt. 😮
07.01.2023 03:47 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
.Eksperte. @ 07.01.2023 00:08

Gribēt savā galvā var daudz ko. Kamēr mani neapgrūtina ar savām gribēšanām, un es par to nenojaušu, draudzība paliek draudzība.

Tas apmēram no serijas butu šadi - Nu ja mans vīrs mani krāpj ar mīļāko pa brīvdienām , tad tas mani nesatrauc, kamēr viņš, nesaka, ka mīl savu mīļako, bet, ja tas netraucē nekādigi būt laimīgai ar savu vīru, tad lai viņs turpina mani krāpt. Aiz muguras. 😀
07.01.2023 04:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Wordrobe666 @ 07.01.2023 04:08

Tas apmēram no serijas butu šadi - Nu ja mans vīrs mani krāpj ar mīļāko pa brīvdienām , tad tas mani nesatrauc, kamēr viņš, nesaka, ka mīl savu mīļako, bet, ja tas netraucē nekādigi būt laimīgai ar savu vīru, tad lai viņs turpina mani krāpt. Aiz muguras. ?

Ir ļoti, tiešām ļoti liela atšķirība starp vīru un vienkārši draugu.
Un vel lielāka atšķirība ir starp domāt un darīt.
07.01.2023 06:07 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
GhostGG @ 06.01.2023 23:51

Es īsti nesaprotu kā tas strādā? tu ar viņu 2-2,5 gadus neguli? vai to dari tikai 1x mēnesi? vai tad viņš to nejūt, ka tu viņu negribi?

Protams, guļu, bet ne katru nedēļu, ne tur vairākas reizes ned.
Manuprāt, tā arī sanāk 1-2x mēnesī.
Viņš gan jūt, gan redz. Protams, runājam par to, esmu arī atvilkusi pie savas ginek.,lai no tā viedokļa pastasta kapec man ir grūti ar seksu
07.01.2023 09:15 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Wordrobe666 @ 07.01.2023 03:47

Nu tad jau tur apakšā ir, kas vairāk tam vīrietim ko tu novērtē, piemēram privātmaja, labā sev tīkamā rajonā/pilsētā. Vai kādi citi labumi, esot attiecībās ar šo vīrieti. Piemēram, finansiāla drošiība, lutināšana, ceļojumu apmaksāšana. Utt.
Ja nekas tev izdevīgs nebūtu no šī cilvēka, tad jau sen tu būtu ar savām paunām aizgājusi meklēt savu vēlamo vizuālo tipu *vīrietim, bet acīmredzot, vai nu tu baidies pazaudēt savu dzīves labo kvalitāti esot šajās attiecībās, vai nu nav tev atradies tāds vīrietis kas tevi apmierinātu pēc izkatas, nodarbošanās uzvedības, finasialā stavokla utt. . ☺
Tas ir drausmīgi, šitā dzīvot un paciest ssv blakus cilvēku-vīrieti, kura izskats liekas nepievilcīgs /atbaidošs. ?Un tādēļ nevēlēties tuvību. Tavs vīrietis noteikti ir ļoti sāpināts/aizvainots.
Es nemūžam nespētu sev ikdienā blakus redzēr cilvēku, kas nav* mans tips*, lai kā viņs censtos mani iekarot, savaldzīnāt, tas ir izslēgts. Kateu dienu domāt cik šķebinoši ir blakus atrasties tādām kur nu vēl vienā gultā blakus gulēt. ?

Nespried pēc sevis, ja esi mantkārīga un meklē tikai izdevīgumu otros cilvēkos.
Es meklēju mieru un saticību, kas man arī ir un par to esmu pateicīga.
Viņam nav nekādu īpašumi, nekā.
Vai tad es rakstīju ka viņš man ir atbaidošs?
Ārēji nav mans tips, tas nenozīmē ne atbaidošs, ne kā savādāk.
Un tu esi tik ļoti ko no sevis te paķērusi, ka nekur savā tekstā neredzu tādus tekstu kà tev😄
Bitīt matos, cik ļoti visu info cilvēks var sagrozīt, pārfrāzēt utt. pa savam.
07.01.2023 09:24 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Protams, guļu, bet ne katru nedēļu, ne tur vairākas reizes ned.
Manuprāt, tā arī sanāk 1-2x mēnesī.
Viņš gan jūt, gan redz. Protams, runājam par to, esmu arī atvilkusi pie savas ginek.,lai no tā viedokļa pastasta kapec man ir grūti ar seksu

Aaa nu ok. Jāsaka, ka ļoti dīvains vīrietis, pats redz, ka tu viņu negribi, bet attiecības neizbeidz. Bet nu laikam jau tādi arī eksistē meh.
07.01.2023 11:39 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Vislabākā kombinācija - tavs vīrietis ir gan tavs mīļotais cilvēks, vīrs un draugs. Un tas ir iespējams 👍
07.01.2023 13:43 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Medība @ 07.01.2023 09:15

Protams, guļu, bet ne katru nedēļu, ne tur vairākas reizes ned.
Manuprāt, tā arī sanāk 1-2x mēnesī.
Viņš gan jūt, gan redz. Protams, runājam par to, esmu arī atvilkusi pie savas ginek.,lai no tā viedokļa pastasta kapec man ir grūti ar seksu

Savas ginekoloģiskās problēmas nogrūst par vainu, tam, ka nevēlies tuvību ar savu partneri, nu jā, ko tik neizdomās, lai pati nebūtu vainīga šajā situācijiā. 😀Nesaproru, kādēļ, tavs vīrietis to paciešs, un vel ir attieciībās ar. Tevim, vienalga
Nesaprotu, kā tā var dzīvot no abu partneru skatupunkta. 😬
07.01.2023 20:39 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Wordrobe666 @ 07.01.2023 20:39

Savas ginekoloģiskās problēmas nogrūst par vainu, tam, ka nevēlies tuvību ar savu partneri, nu jā, ko tik neizdomās, lai pati nebūtu vainīga šajā situācijiā. ?Nesaproru, kādēļ, tavs vīrietis to paciešs, un vel ir attieciībās ar. Tevim, vienalga
Nesaprotu, kā tā var dzīvot no abu partneru skatupunkta. ?
Tam vīrietim noteikti nav daudz opciju, tāpēc cer ka salabosies esošās attiecības.
07.01.2023 20:45 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Medība @ 07.01.2023 09:15

Protams, guļu, bet ne katru nedēļu, ne tur vairākas reizes ned.
Manuprāt, tā arī sanāk 1-2x mēnesī.
Viņš gan jūt, gan redz. Protams, runājam par to, esmu arī atvilkusi pie savas ginek.,lai no tā viedokļa pastasta kapec man ir grūti ar seksu

Sekss ir ļoti svarīga pāra savstarpējo attiecību sastāvdaļa. Bieži vien vīrietim tas ir daudz vairāk vajadzīgs kā sievietei. Es nezinu cik jums abiem gadu un cik ilgi esat kopā, bet 2x mēnesī izklausās briesmīgi maz. Es grīdas pat biežāk mazgāju.
07.01.2023 21:02 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
.Eksperte. @ 07.01.2023 21:02

Sekss ir ļoti svarīga pāra savstarpējo attiecību sastāvdaļa. Bieži vien vīrietim tas ir daudz vairāk vajadzīgs kā sievietei. Es nezinu cik jums abiem gadu un cik ilgi esat kopā, bet 2x mēnesī izklausās briesmīgi maz. Es grīdas pat biežāk mazgāju.

Jābūt ir minimums 2x nedēļā, jeb 1x nedēļā. 😀Pat ja ir ilgtošas attiecības.
08.01.2023 04:44 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jābūt ir minimums 2x nedēļā, jeb 1x nedēļā. 😀Pat ja ir ilgtošas attiecības.

Maz 😁
08.01.2023 11:49 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.02.2023
Es sērfoju tīklā un par laimi uzgāju šo vietni un atradu šeit dažas ļoti interesantas lietas: drift hunters
23.02.2023 11:55 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.02.2023
d
23.02.2023 11:55 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.02.2023
.Eksperte. @ 06.12.2022 06:11
Pieradums?
Aizvainojums?
23.02.2023 11:56 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Man arī negribās. Un ko?
Esmu emocionāli izdegusi darbā un nezinu ko vēlos no dzīves, jā. Tāpēc arī nevēlos. Man nav enerģijas, spēka kam tādam. Dažreiz pat atgrūžu, kad pieskarās,jo vēlos būt viena.
Es zinu kā ir,kad nedeļu esmu gulējusi labi. Kad satiekos ar draugiem,kad dzīve prieka un nogurums ne miņas.
Pa vidu man ir arī kāds aizvainojums vai nesaprasts vārds. Ja mani nedzird,tas arī attālina. Ja viņš sapratīs,tad būs labi. Un es redzu, viņš cenšās. Bet man tik un tā nav spēka.
Kādai nepatīk savs ķermenis un tādēļ nemīlējās.
Iemesli var būt daudz. Ir jāieklausās sevī un atklāti jāpasaka,kas tad tev nepatīk. Ja viņš nesaprot tevi, nav iecietīgs,pārmet un nedzird ko saki,ja tu atkārto 100x un skaidro ko jūti un viņš tik un tā nesaprot,tad atā. Ja aizvainojums - pasaki. Runājiet. Saproti kādu vīrieti vēlies tu. Sievietēm sekss ir pēdējā vietā,ja tiek izlaista kāda no šīm sadaļām - kopīgie mērķi,drošība, atbalsts,komunikācija,
23.02.2023 20:03 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Man arī negribās. Un ko?
Esmu emocionāli izdegusi darbā un nezinu ko vēlos no dzīves, jā. Tāpēc arī nevēlos. Man nav enerģijas, spēka kam tādam. Dažreiz pat atgrūžu, kad pieskarās,jo vēlos būt viena.
Es zinu kā ir,kad nedeļu esmu gulējusi labi. Kad satiekos ar draugiem,kad dzīve prieka un nogurums ne miņas.
Pa vidu man ir arī kāds aizvainojums vai nesaprasts vārds. Ja mani nedzird,tas arī attālina. Ja viņš sapratīs,tad būs labi. Un es redzu, viņš cenšās. Bet man tik un tā nav spēka.
Kādai nepatīk savs ķermenis un tādēļ nemīlējās.
Iemesli var būt daudz. Ir jāieklausās sevī un atklāti jāpasaka,kas tad tev nepatīk. Ja viņš nesaprot tevi, nav iecietīgs,pārmet un nedzird ko saki,ja tu atkārto 100x un skaidro ko jūti un viņš tik un tā nesaprot,tad atā. Ja aizvainojums - pasaki. Runājiet. Saproti kādu vīrieti vēlies tu. Sievietēm sekss ir pēdējā vietā,ja tiek izlaista kāda no šīm sadaļām - kopīgie mērķi,drošība, atbalsts,komunikācija, uzticība, laiks kopā,vērtības- ja no šiem kas trūkst,tad arī nebūs velme.
23.02.2023 20:04 |
 
Reitings 3
Reģ: 26.07.2023
Es sērfoju tīklā un par laimi uzgāju šo vietni un atradu šeit dažas ļoti interesantas lietas: caption aesthetic
26.07.2023 16:24 |
 
Reitings 3
Reģ: 26.07.2023
Es sērfoju tīklā un par laimi uzgāju šo vietni un atradu šeit dažas ļoti interesantas lietas: feliz cumpleaños frases
26.07.2023 16:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits