Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iekaisums !?? Palīgāaa

 
Reitings 59
Reģ: 14.09.2022
Sveikas !!! Nesaprotu kas notiek ar mani ! Varbūt kādai tā ir bijis . Tātad , man surst pēc čurāšanas , tad nāca mēnešreizes un pastiprināti bija SĀPĪGAS un nebija ilgas . Pēc mēnešreizēm man turpina pēc tualetes apmeklējuma sāpēt un šodien nemanot biksītēs parādījas brūngans izdalījums !!!!! Urīnceļu iekaisums ? Kaut kāds cits iekaisums ???? Sāku tagad padzert biseptol , tas esot priekš iekaisuma . Bet nu varbūt kādai tā ir bijis . Varbūt varat padalīties ! Esmu uztraukusies , ka nav kaut kas traks 😭
06.12.2022 01:10 |
 
Reitings 68
Reģ: 13.09.2015
Sveika. Ja tev ir urīnceļa iekaisums tad bieži jāiet uz tualeti, tas var pāriet dažu dienu laikā, bet ja nepāriet jāiet pie ģimenes ārsta, lai izraksta antibiotikas.
Varbūt tev ir raugu sēnīte, kuru var ar krēmu izārstēt.
Ja ir raugu sēnīte, tad sūrkst pēc čurāšanas un lieks ka dedzina. Krēmu pret rauga sēnīti var aptiekā dabūt bez receptes.
06.12.2022 02:01 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Aizej pie ginekologa vai vismaz ģimenes ārsta.
06.12.2022 07:05 |
 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
Man bija ar šādiem simptomiem urīnceļu iekaisums, bet taisīju urīna un asins analīzes, kas to apstiprināja, dzēru antibiotikas - palīdzēja, bet pēc mēneša atkārtojās.
06.12.2022 18:56 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Nu sēnīte vai urīnceļu iekaisums, ej pie ārsta uz analīzēm. Neizklausās, ka bez antibiotikām tur kaut kas pāries. Ja jau sākās pirms mēnešreizēm, tad sanak, ka gandrīz nedēļu ilgst? Tur nav ko vilkt garumā, un ej pie jebkura ginekologa, kur tiec uzreiz, nevis gaidi mēnesi pierakstu pie kaut kāda noteikta.
Un sliktākajā gadījumā, ja netiec uz sitienu, ģimenes ārsts uz standarta analīzēm var nosūtīt un izrakstīt antibiotikas.
06.12.2022 19:04 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Bet kādēļ nevar pieteikties pie ginekologa? Ja tevi tik ļoti tas nomoka, ir nepatīkamas sajūtas, sāpes, ir tik ļoti liels satraukums par to, tad pirmais ko cilvēks dara ir vēršanās pie ārsta.
06.12.2022 19:21 |
 
Reitings 212
Reģ: 25.11.2022
Man arī šķiet, ka visparastākais poliklīnikas ginekologs palīdzēs ar medikamentiem. ĢĀ nosūtījumu nemaz pie ginekologa nevajag, sameklē rindapiearsta.lv vai piezvani uz VCA reģistratūru. Bieži var tikt pat nākamajā dienā.
06.12.2022 20:15 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man ir laba sadarbība ar savu urologu. Tā kā ar šādiem iekaisumiem saskaros diezgan bieži, tiklīdz jūtu saasinājumu, uzreiz par saviem līdzekļiem veicu analīzes un tad dodos pie ārsta, lai uzreiz varētu izrakstīt medikamentus. Visbiežāk antibiotikas ir vienīgais risinājums. Tagad jau saziņa ar ārstu notiek tikai caur telefonu, jo mana situācija ir zināma.
Saasinājumos man ļoti palīdz uroloģiskā tēja, taču to ieteica dzert tikai tad, kad ir simptomi, lai organisms nepierod. Sanāk padārgi, taču sākoties aukstajam laikam katru dienu lietoju Urinal Akut, jo parastie vitamīni man ir par švaku. Pluss visu laiku kājas siltumā, taču šādā situācijā bez ārsta neiztikt.
Pati no sākuma griezos pie ģimenes ārsta, vēlāk pie ginekologa ar savu bēdu, taču abi uzreiz negribēja izrakstīt antibiotikas, līdz ar to mocījos daudz ilgāk.
06.12.2022 22:39 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Ja esi sākusi dzert Ab terapiju, tad izdzer visu kursu un nepamet ja paliek vieglāk. Savadak pec meneša atkal būs un veidosies rezistence ar laiku.
Ja nevari tikt pie ginekologa, vismaz pazvani, pastāsti situàciju un var izrakstīt e recepti.
Urosepts labi palīdz.
07.12.2022 09:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits