Krāpšana no sieviešu puses

 
Reitings 4931
Reģ: 11.08.2022
Sveiki!
Bieži ir dzirdētas tēmas par krāpšanu no vīriešu puses, tāpēc aizdomājos, kādēļ netiek dzirdēts sieviešu sānsoļiem. Gribētos zināt no sieviešu puses, kuras tādu soli ir spērušas, kas pamudinājis, kā izvērties.
Saprotu, ka provokatīva (dažiem arī sāpīga) tēma, tomēr ziņkārība ņem virsroku. Moralizēšanu labāk atstāt ārpus diskusijas
24.11.2022 21:31 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kapēc laika mašīnu? Vai tad nav tā, ka cilvēki izaug, izglītojas, sāk uztvert lietas nopietnāk līdz ar briedumu?

Bet tev neliekas, ka būtu jābūt kaut kādām sekām šādai, manupārt, lielai "fui" pagātnei? Man vienmēr ir licies interesanti kāpēc sievietes uzskata, ka viņām pienākās "free jail card", ko viņas pasniedz tādā kontekstā kā tu minēji (izaug, pieaug, nobriest utt) Pagriez situāciju otrādāk, tikai no vīerieša perspektīvas, teiksim, ja vīrietis pie 35+ ir pilnīgs lūzers, ne dzīves vieta, ne darbs utt un tad viņš teiktu kā, piemēram, to dara dāmas: "ai jaunībā biju nenobriedis,gribēju tusēt utt, bet nekas, es esmu mainījies :D" Domāju, ka tu tik saprotoša tad nebūtu, ne tā?
Man, personīgi, būtu vairāk bail ar pareizo un balto cilvēku.

Tieši tā, jo tu neesi vīrietis :D
Turklāt tas attiecas uz abiem dzimumiem

Ja tu runā par jāšanos apkārt, tad es īsti nepiekritīšu. Man gan tomēr liekas, ka tas ir savādāk, kad to dara sieviete. Tomēr, lai vīrietis varētu drāzties uz nebēdu apkārt, viņam tomēr kaut kam ir jābūt, kaut kas jāsasniedz, lai paceltos viņa vērtība un sievietes ar viņu gribētu gulēt, protams, ir izņēmumi, bet neslīgsim galējībās. Kas sievietei ir jādara, lai jātos apkārt? Nekas, uzliec makeupu un paplet tikai kājas. Tieši tāpēc, es un es esmu pārliecināts, ka arī citi vīrieši, uzskata, ka vērtīgākas ir tās, kuras nekniebjas apkārt.
25.11.2022 20:48 |
 
Reitings 4931
Reģ: 11.08.2022
GhostGG @ 25.11.2022 20:03

Zināt jau nekad nevar, bet tomēr lielāka iespēja ir, ka jaunām šādas lietas būs gājušas secen. (vēl nebūs paspējušas samaitāties) Katrā ziņā labāk tā nekā uzzināt pēc gadiem kādau šausmu mājai kāda ir gājusi cauri.
Taisnība. Risks vienmēr pastāv, BET arī pastāv iespēja tādas lietas novērts, ko darīt ar tām (vecākām), kuras tam jau ir gājušas cauri? Iegādāties laika mašīnu? ;)

Man liekas, kas ir savi riski izvēloties jaunāku un savi - vecāku. Tev nešķiet, ka vecāka sieviete vairāk novērtētu attiecības, it īpaši, ja iepriekšējās ir bijušas nelaimīgas/neveiksmīgas?
25.11.2022 20:48 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 25.11.2022 20:03

Zināt jau nekad nevar, bet tomēr lielāka iespēja ir, ka jaunām šādas lietas būs gājušas secen. (vēl nebūs paspējušas samaitāties) Katrā ziņā labāk tā nekā uzzināt pēc gadiem kādau šausmu mājai kāda ir gājusi cauri.
Taisnība. Risks vienmēr pastāv, BET arī pastāv iespēja tādas lietas novērts, ko darīt ar tām (vecākām), kuras tam jau ir gājušas cauri? Iegādāties laika mašīnu? ;)

Kapēc laika mašīnu? Vai tad nav tā, ka cilvēki izaug, izglītojas, sāk uztvert lietas nopietnāk līdz ar briedumu? Nedomāju, ka jaunībai ir jābūt šķērslim lai kaut ko veidotu. Man, personīgi, būtu vairāk bail ar pareizo un balto cilvēku. Uz gadiem šitādiem ieslēdzas otrā jaunība, un tad tik dod vaļā. Ne visi, protams.
Turklāt tas attiecas uz abiem dzimumiem. Un tīri tā neko, es ticu ka donžuāni ir tikuši katrs pie savām sievietēm. 😀
25.11.2022 20:17 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Krāpu sen, man bija 21, draugam 36. Bijām kopā 2 gadus. Viņš bija tāda sēne, visu laiku sēdējām mājās, man jaunai bija garlaicīgi....Dzīvojām Anglijā. Aizbraucu atpakaļ uz LV, lai gan vēl paliku kopā ar savu UK draugu, bet atradu sev uzreiz nejauši foršu ,ugunīgu čali... Katra diena bija kā aizraujošā grāmatā, biju laimīga. Kādus 3 mēnešus sarakstījos ar savu draugu no UK un ,protams ,visu slēpu. Tad ,aizlidoju atpakaļ lai viņam visu pateiktu. Protams, neesmu kopā ar ne vienu no viņiem vairs :D bet vairs es tā nekad nedarītu. Būtu pametusi jau uzreiz nevis ilgi slēpusi. Un pametot nebūtu pateikusi,ka tas dēļ cita vīrieša, lai lieki nesāpinātu
25.11.2022 20:11 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja jau vīrieši tieši vadīsies pēc tavas ideoloģijas par to, ka jātiekas ar jaunākām, tad pēc šīs diskusijas komentāriem var savilkt tieši to, ka jaunas meitenes savā jaunības dullumā tieši nodarbojas ar to tevis minēto vieglo prostitūciju. Vai tad loģiskāk nebūtu tieši ar vecāku, kura tam dullumam cauri jau izskrējusi?

Zināt jau nekad nevar, bet tomēr lielāka iespēja ir, ka jaunām šādas lietas būs gājušas secen. (vēl nebūs paspējušas samaitāties) Katrā ziņā labāk tā nekā uzzināt pēc gadiem kādau šausmu mājai kāda ir gājusi cauri.
Ar jaunu pastāv tomēr risks taču, ka skries izzināt. Ne tā?

Taisnība. Risks vienmēr pastāv, BET arī pastāv iespēja tādas lietas novērts, ko darīt ar tām (vecākām), kuras tam jau ir gājušas cauri? Iegādāties laika mašīnu? ;)
25.11.2022 20:03 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
GhostGG @ 25.11.2022 18:48

Es gan atceros, ka teica, ka neprot vīriešus izvēlēties, nevis ka baigi trakoja. Bet fakts paliek fakts un šī diskusija pagaidām to lieliski pierāda, kāpēc šajā forumā esošie vīrieši iesaka labāk tikties ar jaunākām, kuras nav nodarbojušās ar "vieglo" prostitūciju, vai kuras ir gribējušas "izzināt, iepazīt sevi", nevis vecākām sievietēm, kuras savas izdarības (iepriekš minētās) noraksta uz jaunības "dullumu" (deģenerāciju) un tagad dvēseles dziļumos ir atklājušas otru nevainību :D :D

Jo jaunāku un nepieredzējušāku meiteni meklēsi, jo lielāka iespēja, ka viņa kritīs kārdinājumā, finansiāli, seksuāli, emocionāli, vienalga. Ar pieredzi ieslēdzas paškontrole un filtrs, attiecības tiek uztvertas nopietnāk, jo gribas ģimeni un bērnus, jaunībā vēl visa dzīve priekšā un ir laiks dullām izdarībām 😄 būtībā tieši tāpat, kā vīriešiem.
25.11.2022 19:55 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 25.11.2022 18:48

Es gan atceros, ka teica, ka neprot vīriešus izvēlēties, nevis ka baigi trakoja. Bet fakts paliek fakts un šī diskusija pagaidām to lieliski pierāda, kāpēc šajā forumā esošie vīrieši iesaka labāk tikties ar jaunākām, kuras nav nodarbojušās ar "vieglo" prostitūciju, vai kuras ir gribējušas "izzināt, iepazīt sevi", nevis vecākām sievietēm, kuras savas izdarības (iepriekš minētās) noraksta uz jaunības "dullumu" (deģenerāciju) un tagad dvēseles dziļumos ir atklājušas otru nevainību :D :D

Ja jau vīrieši tieši vadīsies pēc tavas ideoloģijas par to, ka jātiekas ar jaunākām, tad pēc šīs diskusijas komentāriem var savilkt tieši to, ka jaunas meitenes savā jaunības dullumā tieši nodarbojas ar to tevis minēto vieglo prostitūciju. Vai tad loģiskāk nebūtu tieši ar vecāku, kura tam dullumam cauri jau izskrējusi?
Ar jaunu pastāv tomēr risks taču, ka skries izzināt. Ne tā?
25.11.2022 19:43 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jā. Tādēļ reiz te biju neizpratnē, kad kāds vīriešu kārtas komentētājs izteicās, ka vientuļās mātes pašas vainīgas, ka jaunībā ''trakoja''

Es gan atceros, ka teica, ka neprot vīriešus izvēlēties, nevis ka baigi trakoja. Bet fakts paliek fakts un šī diskusija pagaidām to lieliski pierāda, kāpēc šajā forumā esošie vīrieši iesaka labāk tikties ar jaunākām, kuras nav nodarbojušās ar "vieglo" prostitūciju, vai kuras ir gribējušas "izzināt, iepazīt sevi", nevis vecākām sievietēm, kuras savas izdarības (iepriekš minētās) noraksta uz jaunības "dullumu" (deģenerāciju) un tagad dvēseles dziļumos ir atklājušas otru nevainību :D :D
25.11.2022 18:48 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
yay @ 25.11.2022 14:53

omg. OMG!!! Jap, es tak nevienam nelieku darīt kā man. Dalījos ar savu viedokli. Nav tā, ka lepojos, bet tā ir mana pieredze. 'Tādas kā yay' ... mmm... kādas? Man vispār liekas, ka 90% vīri krāpj.. un mēs taču par dzimumu vienlīdzību, kas tā par diskrimināciju ??. tā kā dzīvo savā iedomu pasaulītē, kur visi ir super monogāmi.
Vēlreiz atkārtošos, priekš osobenatupijiem, tas ir mans viedoklis un nevienā brīdī nemudinu kādu tā rīkoties.
viens no komentariem,kas atbildeja uz jautajumu precizi, ko jautāja diskusijas autore.cepuri nost💪kamer lasīju komentarus atcerejos talos 21 gadu vecumu..,kad biju vienu soli no nokrapašanas ligo nakti. bet pedeja bridi atčoknijos.ka negribu sev tadu nastu.par to cilveku vel kadu laiku domāju.ari jau preceta(pec 2 menesiem aprecejos).tur taja ligo nakti viena momenta ar pilnigi svešu man cilveku saka škīst dzirksteles,ka gandriz pazaudejam galvu ta noslēpumainība, vilinoša slepta roku glastišana...uhh... pec 13 gadiem atcerejos.to gadijumu biju noslepusi dzili atvilkne.ar pirmo protams nekas nav sanacis un pec 3 gadiem izkiramies.gadiem ejot esmu tajā frontē,kas neatbalsta nekada veida krapšanu.bet redz ari tagadejiem "svetajiem" ir tas slepenais greciņs pat ja nenotika🤭
25.11.2022 18:13 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Annija35 @ 25.11.2022 09:28

Kāda jēga tādai "atriebības krāpšanai"?
Nav vērts nolaisties tik zemu,ka jāsāk krāpt,jo vīrietis ir nokrāpis.

Pirmkārt vīrietis ir nolaidies tik zmeu ka saka pirmais. Un diveite tikai viņam atbild ar to pašu.
25.11.2022 17:53 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
.Eksperte. @ 25.11.2022 16:56

Kā beigās ar to grūtniecību palika? Aborts?

Jā. Tādēļ reiz te biju neizpratnē, kad kāds vīriešu kārtas komentētājs izteicās, ka vientuļās mātes pašas vainīgas, ka jaunībā ''trakoja''. Tas, ka sievietei nav bērnu, vispār nav nekāds rādītājs, ka viņa noteikti jaunībā bijusi ļoti tikumīga.
25.11.2022 17:00 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kitijaaaa @ 25.11.2022 16:39
Agrajos 20 gados krāpu 2 partnerus. Attiecības tā vai tā nebūtu ilgtermiņā izdevušās, tādēļ nenožēloju, ka par krāpšanām tika uzzināts, un, man par lielu atvieglojumu, tā iemesla dēļ tās beidzot varēja beigties. Bet kauns atcerēties, ka biju uz to spējīga. Šobrīd ļooti grūti sevi tik morāli zemu iedomāties, un krāpšanas ļoti nosodu.
Vienās attiecībās skūpstīšanās tusiņos ar citiem un periodiski sakari ar 2 vecākiem vīriešiem. Otrajās attiecībās puisis aizbrauca studēt uz ārzemēm, es tai laikā Latvijā izveidoju paralēlās attiecības, paliku stāvoklī, un, esot vēl stāvoklī, aizbraucu pie puiša ārzemēs ciemos uz nedēļu. Mani mocīja grūtniecības nelabumi, bet puisim teicu, ka sakairināts kuņģis. Par to, ka biju stāvoklī un pietam no cita, viņš tā arī laikam nekad neuzzināja, tikai par paralēlo attiecību faktu. Bet par 99% esmu pārliecināta, ka arī viņš mani krāpa.
Kas pamudināja? Vienkārši kaut kāds jaunības nimfomātisks periods, nemeklēju mīlestību no tiem citiem.

Kā beigās ar to grūtniecību palika? Aborts?
25.11.2022 16:56 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Agrajos 20 gados krāpu 2 partnerus. Attiecības tā vai tā nebūtu ilgtermiņā izdevušās, tādēļ nenožēloju, ka par krāpšanām tika uzzināts, un, man par lielu atvieglojumu, tā iemesla dēļ tās beidzot varēja beigties. Bet kauns atcerēties, ka biju uz to spējīga. Šobrīd ļooti grūti sevi tik morāli zemu iedomāties, un krāpšanas ļoti nosodu.
Vienās attiecībās skūpstīšanās tusiņos ar citiem un periodiski sakari ar 2 vecākiem vīriešiem. Otrajās attiecībās puisis aizbrauca studēt uz ārzemēm, es tai laikā Latvijā izveidoju paralēlās attiecības, paliku stāvoklī, un, esot vēl stāvoklī, aizbraucu pie puiša ārzemēs ciemos uz nedēļu. Mani mocīja grūtniecības nelabumi, bet puisim teicu, ka sakairināts kuņģis. Par to, ka biju stāvoklī un pietam no cita, viņš tā arī laikam nekad neuzzināja, tikai par paralēlo attiecību faktu. Bet par 99% esmu pārliecināta, ka arī viņš mani krāpa.
Kas pamudināja? Vienkārši kaut kāds jaunības nimfomātisks periods, nemeklēju mīlestību no tiem citiem.
25.11.2022 16:39 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Es arī pievienošos dāmām, jo aizmirsu to pati pieminēt, un teikšu, ka tas deva izprast sevi seksuāli, kā sievieti. Kaut kādā mērā tas deva pašapziņu par sevi, savu ķermeni, sevi kā sievieti. Lai gan krāpšana ir nosodāma rīcība tā deva vairāk nekā būšana uzticīgai.
25.11.2022 16:22 |
 
Reitings 4931
Reģ: 11.08.2022
GhostGG @ 25.11.2022 13:58
mhm, klausīsim vēl tādas kā yay, slīgsim vēl dziļāk klaunu pasaulē :D

Mierīgāk, mierīgāk
25.11.2022 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 3554
Reģ: 05.08.2013
GhostGG @ 25.11.2022 13:58
mhm, klausīsim vēl tādas kā yay, slīgsim vēl dziļāk klaunu pasaulē :D

omg. OMG!!! Jap, es tak nevienam nelieku darīt kā man. Dalījos ar savu viedokli. Nav tā, ka lepojos, bet tā ir mana pieredze. 'Tādas kā yay' ... mmm... kādas? Man vispār liekas, ka 90% vīri krāpj.. un mēs taču par dzimumu vienlīdzību, kas tā par diskrimināciju 😂🙏. tā kā dzīvo savā iedomu pasaulītē, kur visi ir super monogāmi.
Vēlreiz atkārtošos, priekš osobenatupijiem, tas ir mans viedoklis un nevienā brīdī nemudinu kādu tā rīkoties.
25.11.2022 14:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
mhm, klausīsim vēl tādas kā yay, slīgsim vēl dziļāk klaunu pasaulē :D
25.11.2022 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 3554
Reģ: 05.08.2013
Mušpapīrs @ 25.11.2022 12:39

Kādā veidā Tev krāpšana lika justies labāk - jaunas emocijas, pašapliecināšanās vai kā citādi?

Hmm.. Tad kad mani krāpa, man bija nereālākie kompleksi, pašapziņas trūkums, jutos kā niecība.. ka tās visas ir labākas par mani. Guvu baudu arī no atriebības, nemelošu un neizlikšos. Ja salīdzina mani pirms un pēc manas krāpšanas - 2 dažādi cilvēki. Tā kā sorry, es par krāpšanu 😂😂😂
25.11.2022 13:10 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Krāpšana, lai atriebtos, ir bēdīga. Es biju ar puisi, kuru iepriekšējā meitene bija krāpusi. Viņš ar mani esot kopā bija slimīgi greizsirdīgs un visam kā ķirsītis uz tortes - krāpa pats mani.
Sanāk, ka viņš atriebās, bet sievietēm kā kopumam, ne bijušajai draudzenei :D
25.11.2022 13:00 |
 
Reitings 4931
Reģ: 11.08.2022
yay @ 25.11.2022 09:35

Hell no!!! Mani krāpa gadiem, kad atriebības vadīta krāpu pretī es beidzot sajutos kā sieviete, nevis lupata. Kaut gan izšķirties vajadzēja jau dienā kad uzzināju par pirmo krāpšanas gadījumu. Bet pēc kara jau visi gudri.

Kādā veidā Tev krāpšana lika justies labāk - jaunas emocijas, pašapliecināšanās vai kā citādi?
25.11.2022 12:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits