Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lodger bunker

 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2022
Sveikas, jautājums, kādu lodger bunker izvēlēties zīdainim? Ir tie mini varianti un lielāki līdz 3g.v. Loģiskāk būtu iegūldīt naudu uzreiz ilgtspejīgākajā , šai lielajā variantā. Bet vai viņš nav daudz par lielu un jāpērk šī mini versiju , kas ir līdz tiem 12mēn. Vai lielo arī var iestiprināt autosēdeklī? Un vai tiešām viņš ir tik silts, ka ziemā tādu kārtīgi ziemas kombinezonu nemaz nevajag pirkt? 🤔 paldies jau iepriekš.
17.11.2022 11:10 |
 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2022
Ja ir iespēja, lūdzu padalieties , kàdi lodger ir jūsu bērniņiem?
17.11.2022 11:11 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Neieteiktu to pirkt, ļoti nepraktiski. Kā tad zīdaini izņemt ārā no ratiem, ja prasās uz rokām vai jāpabaro kaut kur? Ar to milzīgo guļammaisu? Tā ir modes lieta pirkt tādus. Vislabāk pērc auduma kombinezonu, kas ir gan elpojošs, gan arī praktisks. Vienmēr var bērniņu uz rokām ņemt, turklāt nav liegts arī kulbā sedziņā ietīt papildus siltumam.
17.11.2022 11:13 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Ir bijis gan mini, gan lielais, bet ne tas pavisam lielais kur liek 3gadnieku. Mini pirku priekš autokrelsiņ bet likās ka pa malām pūš vējš jo nebija savelkams. Vislabāk ie iegādāties vidējo flīsa, es vismaz tā domāju, man jau otrais bērns lieto un vispār super. Pievelc cik cieši vajag, nekad nav sakarsis, pa ziemu var ielikt papildus siltumiņu. Mini kā nopirku tā pēc nedēļas pārdevu.
17.11.2022 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 3151
Reģ: 29.01.2009
Mums ir un patīk. Mazo gan nepirktu, ļoti ātri izaug no viņa.
Par lielo- auto krēsliņā gan es viņu nelieku. Tad šķiet, ka mazajam tur nav vietas.
Bet tā lietoju jau no septembra ratos (mums vēl kulba)- bez tās siltās iekšiņas. Sākumā bērnu tik pidžamā liku iekšā, vēlāk uzvilku jaciņu. Pašlaik, kad vēsāks, jau velku flīsa kombinzonu. Silti mazajam un ērti man pašai. Vēlāk, kad būs vēl vēsāks likšu iekšā vēl to silto iekšiņu. Katrā ziņā es nenožēloju, ka nopirku.
Kā būs sēžamajos ratos, gan vēl nevaru komentēt.
17.11.2022 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 3151
Reģ: 29.01.2009
sinddyy @ 17.11.2022 11:13
Neieteiktu to pirkt, ļoti nepraktiski. Kā tad zīdaini izņemt ārā no ratiem, ja prasās uz rokām vai jāpabaro kaut kur? Ar to milzīgo guļammaisu? Tā ir modes lieta pirkt tādus. Vislabāk pērc auduma kombinezonu, kas ir gan elpojošs, gan arī praktisks. Vienmēr var bērniņu uz rokām ņemt, turklāt nav liegts arī kulbā sedziņā ietīt papildus siltumam.

Es šim atkal nepiekritīšu. Manējais neprasās pastaigās pa rokām, tāpēc man tādu problēmu nav. Otrs: ja vajag, tad jā, paņemu ārā ar visu lodger. Un segas- kkad, kad nebija lodger, sedzu ar tām, nezinu, man likās, ka mazajam ir auksti (liela daļa ratu nav baigi nopakotie).
17.11.2022 11:30 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
joselyn @ 17.11.2022 11:30

Es šim atkal nepiekritīšu. Manējais neprasās pastaigās pa rokām, tāpēc man tādu problēmu nav. Otrs: ja vajag, tad jā, paņemu ārā ar visu lodger. Un segas- kkad, kad nebija lodger, sedzu ar tām, nezinu, man likās, ka mazajam ir auksti (liela daļa ratu nav baigi nopakotie).

Katram sava pieredze, man atkal uzdāvinātais bunkeris drīz vien vienkārši stāvēja plauktā. Zīdainis ratos bieži uzmodās un prasījās uz rokām. Raudināt un steigšus griezties uz mājām man liekas ļoti nepareizi. Ņemt ārā un turēt ar visu milzīgo maisu šausmīgi neērti. It sevišķi, ja mazais uzmodies un grib kādu laiku būt rokās, kā tad nest to mazuli ar visu guļammaisu?
Ar kombinezonu man nebija problēmu ar vienu roku stumt ratus, bet citā nesu opā mazo, kamēr nomierinājās un bija gatavs likties iekšā.
Nu nav tā, ka visi mazie guļ tikai ratos. Ir tādi, kuriem ir savs režīms un tāds maiss ir apgrūtinājums tikai.
Par siltumu nepiekritīšu, segu var ņemt kādu gribi atbilstoši laikapstākļiem, variēt pēc vajadzības. ;)
17.11.2022 11:39 |
 
Reitings 201
Reģ: 13.11.2022
Man ir mazais autokrēsliņam, lieku arī ratos, ļoti patīk. Tagad domāju nopirkt arī lielo, lai mazo var kārtīgi sapakot.
17.11.2022 12:16 |
 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2022
Superiigaa @ 17.11.2022 11:18
Ir bijis gan mini, gan lielais, bet ne tas pavisam lielais kur liek 3gadnieku. Mini pirku priekš autokrelsiņ bet likās ka pa malām pūš vējš jo nebija savelkams. Vislabāk ie iegādāties vidējo flīsa, es vismaz tā domāju, man jau otrais bērns lieto un vispār super. Pievelc cik cieši vajag, nekad nav sakarsis, pa ziemu var ielikt papildus siltumiņu. Mini kā nopirku tā pēc nedēļas pārdevu.
kāds ir vidējais? Cik skatos visur izmēri norādīti pēc vecuma mini 0-12mēn , 0-3 gadi vai 6mēn-3 gadi?
17.11.2022 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 3151
Reģ: 29.01.2009
Nu nav tā, ka visi mazie guļ tikai ratos. Ir tādi, kuriem ir savs režīms un tāds maiss ir apgrūtinājums tikai.

A kur problēma to maisu kā segu lietot? Ok, siltākā laikā par karstu, bet tagad perfekti. Arī ar visu kombinzonu. Tāpēc to lodger kā apgrūtinājumu toč neredzu. Bet nu katram, protams, savs.
17.11.2022 14:37 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
joselyn @ 17.11.2022 14:37

A kur problēma to maisu kā segu lietot? Ok, siltākā laikā par karstu, bet tagad perfekti. Arī ar visu kombinzonu. Tāpēc to lodger kā apgrūtinājumu toč neredzu. Bet nu katram, protams, savs.

Protams, var lietot arī kā segu, bet ierobežotu laiku, kamēr vēl tāds zīdainītis vien ir. Es to uztveru vairāk kā ekstru, nevis nepieciešamības lietu. Mazajam paaugoties reāli taču traucē visas tās figņas kā rāvēji, kapuce, spalvas, kas nu kuram tur nāk klāt. Bet segas bija, ir un būs vienmēr praktiska, universāla lieta kā sasegt bērniņu. To segu, pledu ir tik daudz, tik dažādu materiālu un biezuma.
Tāpēc kombinezons un segas biezums pēc laikapstākļiem/vajadzības ir praktiskākais variants. Jo tad māmiņa nebūs ierobežota ar to lodgeri, bet varēs izņemt bērniņu jebkurā brīdī, lai pamierinātu, paucinātu vai vispār pastaigātu uz rocinām, parādīt apkārtni, kamēr mazais nomodā. :)
17.11.2022 14:57 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Bet vecākiem bērniņiem toddleriem lodgeris vispār liekas šausmīgi nehigiēniski. Iedomājaties tādu dubļainu laiku un tad likt tajā maisā to bērnu ar netīriem zābakiem. Sanāk, ka lodgeris iekšpusē ir visu laiku netīrs. Ja zīdaiņa gadījumā kā ekstru vēl var saprast, tad toddleru vecumā jau vispār nejēdzīgākā prece. 🤐
17.11.2022 15:12 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2022
Man ir lielais lodger un praktiski visu pirmo gadu (izņemot vasaru) bija zelta vērtē. Mazais piedzima ziemas vidū un liku viņu parastās istabas drēbītēs (kad bija ap -10, tad vilku vēl wooly organic silto zamša jaciņu) un vienmēr bija silts kā pīrādziņš. Nostaigājām ar lodger vēl visu pavasari, tikai izņēmu silto iekšiņu, un bija ideāli. Arī rudenī vēl bija super, bet tikai nākamajā ziemā pārgājām no lodger uz ziemas kombinezonu, jo mazajam jau gandrīz gads un vairs neguļ rātni ievīstīts. Milzīgs pluss bija arī tas, ka no lodgera mazo varēja izņemt un likt pa taisno auto sēdeklītī, tādējādi nemokoties ar kombinezona stīvēšanu virsū un nost. Ļoti iesaku, bet principā lodger tā īsti noder līdz tam brīdim, kad mazais paliek aktīvs un sāk staigāt.
18.11.2022 02:34 |
 
Reitings 315
Reģ: 16.09.2022
Man ir tas mīkstais flīsa lodger. Manuprāt viens no labākajiem pirkumiem. Bērns nav jātuntulē. Ja gara pastaiga ar iespēju, ka diena iesilst, vai arī vnk veikalā ieejot, var bunkeri atvērt vaļā. Mana poga arī ļoti labi guļ tajā bunkerā. Patīk viņai ietuntulēties.
Pastaigu ratos man stāv jau ar izvilktām drošības siksnām. Tad tik lieku iekšā, sprādzēju un bunkeru ciet. Kad sāks staigāt, plānoju pašā bunkerā likt ar vilnas zeķītēm vai kādiem mīkstajiem, siltajiem zābaciņiem un, kad uznāks staigājamais, pārvilkt uz citiem. Tad bunkers nenovārtīsies un visiem būs labi.
18.11.2022 08:19 |
 
10 gadi
Reitings 282
Reģ: 29.03.2010
Smieklīgi. Bērns prasās rokās. NAV KO IERADINĀT BĒRNU PA ROKĀM.🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Varu pateikt tikai vienu- Šis bija labākais pirkums. Pirku lielo un to izmantojam ļoti ilgi, arī sežamajos ratos.
Pat nebija vajadzība likt iekšā silto iekšu, kad bija pie sala.
A tā zīdainis iekšā viņā mierīgi varēja gulēt bez kombinezona, jo ir silti. Protams ziemā vilku virsjaciņu.
18.11.2022 09:44 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
sinddyy @ 17.11.2022 15:12
Bet vecākiem bērniņiem toddleriem lodgeris vispār liekas šausmīgi nehigiēniski. Iedomājaties tādu dubļainu laiku un tad likt tajā maisā to bērnu ar netīriem zābakiem. Sanāk, ka lodgeris iekšpusē ir visu laiku netīrs. Ja zīdaiņa gadījumā kā ekstru vēl var saprast, tad toddleru vecumā jau vispār nejēdzīgākā prece. ?

Visi saprata tevi! Nav ko kladzināt 4 reizes vienu un to pašu 😀 labāk turēt mājās 7 dažādas segas, nekā 1 Lodger.
18.11.2022 10:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits