Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc visur nepieciešamas autovadītāja tiesības?

 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Skatos darba sludinājumus Cēsīs un visos darbos nepieciešama autovadītāja apliecība.
Saprotu ja darbs ir tāds kur tiešām nepieciešams braukt ar auto, darbs ir kādā no mazpilsētām vai ārpus pilsētas centra. Bet kāpēc pilsētā dzīvojot man nepieciešamas tiesības strādājot, piemēram, domē vai birojā? Cēsis nav tik lielas lai nevarētu izstaigāt vajadzības gadījumā, bet ir arī sabiedriskais utt.
Jau diezgan ilgi strādāju ārzemēs un šobrīd apdomāju pārvākties uz Latviju, bet izskatās ka man sākumā jānoliek tiesības un nedēļām jāsēž bez darba lai vispār varētu uzsākt darbu 😠
14.11.2022 13:07 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Alisse @ 14.11.2022 13:07
Skatos darba sludinājumus Cēsīs un visos darbos nepieciešama autovadītāja apliecība.
Saprotu ja darbs ir tāds kur tiešām nepieciešams braukt ar auto, darbs ir kādā no mazpilsētām vai ārpus pilsētas centra. Bet kāpēc pilsētā dzīvojot man nepieciešamas tiesības strādājot, piemēram, domē vai birojā? Cēsis nav tik lielas lai nevarētu izstaigāt vajadzības gadījumā, bet ir arī sabiedriskais utt.
Jau diezgan ilgi strādāju ārzemēs un šobrīd apdomāju pārvākties uz Latviju, bet izskatās ka man sākumā jānoliek tiesības un nedēļām jāsēž bez darba lai vispār varētu uzsākt darbu ?
aizsūti cv arī, ja nav tiesību ;) nekad nevar zināt
14.11.2022 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 3158
Reģ: 29.01.2009
Kas par poziciju? Ari stradajot ofisa, ir pozicijas, kur autovaditaja tiesibas loti noder.
14.11.2022 23:09 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
joselyn @ 14.11.2022 23:09
Kas par poziciju? Ari stradajot ofisa, ir pozicijas, kur autovaditaja tiesibas loti noder.

šobrīd tikai skatos, bet vispār kautkas uz valsts pārvaldes pusi, dome, nodokļu pārvalde vai kautkad tāds. Nerauktu deginu arī par grāmatvedības jomu vai darbu bankā.
15.11.2022 10:41 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Alisse @ 15.11.2022 10:41

šobrīd tikai skatos, bet vispār kautkas uz valsts pārvaldes pusi, dome, nodokļu pārvalde vai kautkad tāds. Nerauktu deginu arī par grāmatvedības jomu vai darbu bankā.

Nodokļu inspektori braukā uz uzņēmumiem arī. Turklāt, tas nekas, ka darbs ir Cēsīs. Iespējams tam Cēsu iecirknim ir jāapkalpo viss novads. Katrā pilsētā un ciemā nav pa ierēdnim.
Vispirms saproti līdz galam, kas ir tas, ko vēlies, jo tu esi sarakstījusi tik dažādas vēlmes :) Piemēram, bankas savas filiāles ver ciet un darbiniekus pārvieto uz citām pilsētām.
Ā un, piemēram, no Cēsīm iet ekspress vilciens. Tā kā vari arī skatīties darbu Rīgā. Lielāka iespēja, ka to darbu vispār dabūsi :)
15.11.2022 10:59 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Pelnrukšķīte @ 15.11.2022 10:59

Nodokļu inspektori braukā uz uzņēmumiem arī. Turklāt, tas nekas, ka darbs ir Cēsīs. Iespējams tam Cēsu iecirknim ir jāapkalpo viss novads. Katrā pilsētā un ciemā nav pa ierēdnim.
Vispirms saproti līdz galam, kas ir tas, ko vēlies, jo tu esi sarakstījusi tik dažādas vēlmes :) Piemēram, bankas savas filiāles ver ciet un darbiniekus pārvieto uz citām pilsētām.
Ā un, piemēram, no Cēsīm iet ekspress vilciens. Tā kā vari arī skatīties darbu Rīgā. Lielāka iespēja, ka to darbu vispār dabūsi :)

zinu, zinu ka daudz kas pierakstīts, bet tāpēc jau saku ka tikai skatos. Pašlaik vēl neesmu 100% gatava atgriezties bet vēlos zināt kādās jomās būtu jāuzkrāj pieredze lai vispār varētu atrast darbu Latvijā.
man vienkārši liekas tizli ka teju vai visos darbos nepieciešama B kategorija. Un uz Rīgu diez vai gribētu diendienā braukt. Tad jau labāk dzīvot uzreiz Rīgā, kas nav plānā.
15.11.2022 11:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits