Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Melna matu krāsa

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Vai šeit ir kāda kura krāso matus melnus?
Es jau sen kādu laiku meklēju ļoti, ļoti melnu matu krāsu. Nu tādu nedabīgi melnu. Visas krāsas kuras esmu lietojusi , vienmēr saulē atspīd nedaudz brūns.
Bet man vajag viscaur melnu ar zilu nokrāsu.
Esmu lietojusi Londa(pāri pirmā kad aizsāku krāsot melnus), Syoss blue black and palette jet black
No visām tāpat ir saulē tikko manāms brūnums.
Kura krāsa dod ideāli melnus matus?
Aptuveni šādus. ⬇️ Frizier servisus nepiedāvāt ja nu vienīgi ja var pasūtīt internetā kaut ko, jo neesmu no Rīgas
Saprotu, ka vismelnāka matu krāsa ir L'Oreal hicolor onyx black bet LV nevar dabūt. Uz no ārzemēm sanāk baigi pārāk dārgi
Skatos uz visiem plauktiem , gan lētiem gan dārgiem. Jebkādiem. Man galvenais ir lai ir ideāli melni.
Kādi ieteikumi?
10.11.2022 19:35 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
goodmorning @ 10.11.2022 19:35
Vai šeit ir kāda kura krāso matus melnus?
Es jau sen kādu laiku meklēju ļoti, ļoti melnu matu krāsu. Nu tādu nedabīgi melnu. Visas krāsas kuras esmu lietojusi , vienmēr saulē atspīd nedaudz brūns.
Bet man vajag viscaur melnu ar zilu nokrāsu.
Esmu lietojusi Londa(pāri pirmā kad aizsāku krāsot melnus), Syoss blue black and palette jet black
No visām tāpat ir saulē tikko manāms brūnums.
Kura krāsa dod ideāli melnus matus?
Aptuveni šādus. ⬇️ Frizier servisus nepiedāvāt ja nu vienīgi ja var pasūtīt internetā kaut ko, jo neesmu no Rīgas
Saprotu, ka vismelnāka matu krāsa ir L'Oreal hicolor onyx black bet LV nevar dabūt. Uz no ārzemēm sanāk baigi pārāk dārgi
Skatos uz visiem plauktiem , gan lētiem gan dārgiem. Jebkādiem. Man galvenais ir lai ir ideāli melni.
Kādi ieteikumi?

Kādēļ tev vajag tos melnos indiešu matus. Nedabigus.katrai piestāv vislabāk dabīgā matu krāsa.
11.11.2022 00:56 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Tas ir tikai loģiskii, ka ar laiku nomazgajoties melnam parādās bruns. Apakšā.
Ja vēlas ideālu melnu tad jāņem. Darva /piķis.
11.11.2022 01:01 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Tas brūnais spīdums tev ir tikko nokrāsojot? Ja nē, tonē ar zilo šampūnu. Ja jā, piejauc zilu krāsu klāt. Bet vislabāk ej pie friziera, uzjauks to, ko vajag taviem matiem.
11.11.2022 07:48 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Es kādreiz krāsoju melleņu melnus matus. Pēc laika, protams, krāsa izbal un brūnais sitas cauri tāpat, bet es nopirku tonējošo šampūnu, kas tieši noņem sarkano apakštoni un nedēļā pāris reizes izmazgāju ar to un tad ir tāds smuki melns.
11.11.2022 10:08 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Kādreiz bija melni, tieši l’oreal ar zilo spīdumu bija vienīgā, kas daudz maz turējās. Bet, jā, lai nesistu cauri brūno toni, tonējošie šampūni vai toniki jālieto.
Un man nepiestāvēja, man ir pārāk gaiša ādas krāsa, bet kā citām izskatās, solārija beibēm vai no dabas tumšākām, man patīk.
L’oreal préférence vai féria līniju melno ar zilu spīdumu pamēģini.
11.11.2022 17:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits