GADOS VECĀKS - MANA PIEREDZE

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sveikas dāmas!
Šad un tad jau ir redzēta analīze par šo tēmu, tomēr domāju, ka neskādēs arī mans pieredzes stāsts, kuru varēsim attīstīt arī tālākā diskusijā.
Dažus gadus atpakaļ man bija tā laime būt kopā ar stipri vecāku puisi - man 29, viņam 67.
Uzreiz teikšu - tās bija vienas no skaistākajām attiecībām, kādas man bijušas. Tajās viss bija tīri, patiesi, romantiski. Puisis bija dzīves rūdīts, ar lielu pieredzi, uzreiz saprot, kur un kā ir jāappuišo meitene, kā jālutina. Ziedus saņēmu katru nedēļu, kafija un šampānietis gultā - ikdiena. Kopā gājām vannā, uz muzejiem, teātri, hokeju. Ar šādu cilvēku ir bauda sarunāties - viņš var pastāstīt ar zināmu nostaļģiju par skaistajiem padomju laikiem, par savām armijas gaitām Habarovskā, kā braukuši bērnībā uz Krimu, Baku, Maskavu, kāda izskatijās viņa bērnības Rīga pagājušā gadsimta 60-tajos, kā strādājis mopēdu fabrikā pie Gaisa tilta.
Arī sadzīviski bija ļoti ērti. Viņš dzīvo sociālajā mājā, kas paredzēta senioriem, ir stabila pensija, mums vienmēr bija daudz brīvā laika. Ar vilcienu braucām uz Siguldu, apmeklējām ēdnīcas. Ļoti romantiska bija nedēļa Līgatnes sanatorijā, kur mīļotais izmantoja senioru programmu, un arī es varēju izbaudīt dažādas procedūras. Tas bija ļoti skaists laiks.
Protams, kā katrās attiecībās ir arī sava garoziņa, taču tieši tā ir lielā attiecību māksla - pieņemt otru tādu, kāds viņš ir, mīlēt par spīti visam. Jā arī mūsu attiecībās bija lietas, kuras nedaudz mulsināja tieši gadu starpības dēļ - visur pārvietojāmies lēni, jo viņš nedaudz pieklibo, locītavas un kauli vairs nav pirmā asuma, bieži pasēdējām uz soliņa.
Gultā viss bija fantastiski, taču arī ir nianses - nav pierasts, ka āda ir sačervelējusies uz dibena un tā kā karājas, kāju vēnas izspiedušās. Laikam visnepatīkamākais man parasti bija no rīta redzēt viņa protēzēs stikla glāzē, bet, kā jau minēju - ir jāmāk pieņemt cilvēku tādu, kāds viņš ir.
Ļoti labi jutos arī viņa tuvinieku saeimē - bieži braucām pie viņa mazbērniem, no kuriem vecākā mazmeita jau studē, bet jaunākie nesen uzsākuši skolas gaitas.
Mans secinājums bija, ka 38 gadu starpība ir pat ļoti normāli. 40+, iespējams, tiešām jau būtu nedaudz par daudz, bet līdz 40 ir forši, neredzu problēmu.
Kāda ir jūsu pieredze?
10.11.2022 10:38 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Trollis - Lauma ir Padomju laika ražojums, pavecāka, vientuļa kundze vai kungs tizlojas forumā. Ar nelielu psiho novirzi, ņemot vērā sūdu un ģenitāliju tēmas. Tikai, mīlīt, atceries, ka zinātājam Tavu IP atrast ir tik viegli kā nospļauties, kauns nebūs, ja kādā jaukā dienā uzpeldēs īstā identitāte? Pavecākā paaudze ar IP manipulēt nejēdz, plus parasti tizlojas no sava datora uz sava vārda reģistrētā interneta pieslēgumā.
Nekā krimināla te nav, bet pastulbas gan tās visas tēmas, galvas dakteri un draugus, ar ko pavadīt laiku, iesaku sameklēt.
10.11.2022 21:01 |
 
Reitings 643
Reģ: 26.07.2022
Tik skaidraa valodaa uzrakstits, bet nu pilnigs chau😅 tas tacu nav nopietni
10.11.2022 21:08 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Kerijas Bredšovas draudzene Samanta uzrakstījusi.😂 Samantai bija draugs ar krunkainu dupsi. Jaunietis ap 70. 😂
Jā, nu, pilnmēness dažus ļoti spēcīgi ietekmē.
10.11.2022 23:07 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Sarma1986 @ 10.11.2022 21:01
Trollis - Lauma ir Padomju laika ražojums, pavecāka, vientuļa kundze vai kungs tizlojas forumā. Ar nelielu psiho novirzi, ņemot vērā sūdu un ģenitāliju tēmas. Tikai, mīlīt, atceries, ka zinātājam Tavu IP atrast ir tik viegli kā nospļauties, kauns nebūs, ja kādā jaukā dienā uzpeldēs īstā identitāte? Pavecākā paaudze ar IP manipulēt nejēdz, plus parasti tizlojas no sava datora uz sava vārda reģistrētā interneta pieslēgumā.
Nekā krimināla te nav, bet pastulbas gan tās visas tēmas, galvas dakteri un draugus, ar ko pavadīt laiku, iesaku sameklēt.

Pat pieņemot, ka konkrētā personība atbilst minētajai vecuma kategorijai (ļoti šaubos, ņemot vērā citus foruma komentārus, bet nu kas zin):
1. IP atmaskošanas draudi jau idejiski ir teju vai pensionāru līmenis, proti, veci kā pasaule;
2. Nav nekādas garantijas, ka šo cilvēku šāda atmaskošana vispār uztrauc;
3. Ka kāds "zinātājs" gribēs krāmēties lauzt lilit forumu/pikšķerēt konkrēto lietotāju, lai atmaskotu cilvēku, kas aptuveni reizi mēnesī pieduras cepot augšā šāda veida diskusijas.
11.11.2022 00:18 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.11.2022
Sarma1986 @ 10.11.2022 21:01
Trollis - Lauma ir Padomju laika ražojums, pavecāka, vientuļa kundze vai kungs tizlojas forumā. Ar nelielu psiho novirzi, ņemot vērā sūdu un ģenitāliju tēmas. Tikai, mīlīt, atceries, ka zinātājam Tavu IP atrast ir tik viegli kā nospļauties, kauns nebūs, ja kādā jaukā dienā uzpeldēs īstā identitāte? Pavecākā paaudze ar IP manipulēt nejēdz, plus parasti tizlojas no sava datora uz sava vārda reģistrētā interneta pieslēgumā.
Nekā krimināla te nav, bet pastulbas gan tās visas tēmas, galvas dakteri un draugus, ar ko pavadīt laiku, iesaku sameklēt.

Ko tad Tu darīsi - uzlauzīsi Lilit datubāzi, lai nozagtu Laumas IP? :D Pašai var sanākt sūdi.
11.11.2022 18:31 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
ja viņš dzīvoja sociālajā mājā, tad jau viņam knapa pensija, diez vai viņš varēja atļauties tā tevi vest kkur, bet nu sorry, man slikti palika lasot 😖👎
12.11.2022 12:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits