Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu taisnošana ar keratīnu

 
10 gadi
Reitings 602
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Tās, kuras veikušas matu taisnošanu ar keratīnu, padalieties ar atsauksmēm! Kādi + un - ?
Paldies! ☺️
04.11.2022 12:44 |
 
Reitings 76
Reģ: 08.04.2022
daizy @ 04.11.2022 12:44
Sveikas!
Tās, kuras veikušas matu taisnošanu ar keratīnu, padalieties ar atsauksmēm! Kādi + un - ?
Paldies! ☺️
mani mati - vidēji biezi, lokaini, bet pūkaini (ja mitrs).
Ieliku - pamēģināju, mati bija paklausīgāki pēc keratīna, vieglāk ķemmējami un ieveidojami, bet šāds efekts arī ir no labiem matu produktiem, tāpēc keratīnam es nesaskatīju jēgu un lielu atšķirību, vairs nelieku.
Lasīju, ka uz bojātiem matiem un krāsotiem, keratīns “pieķeras” labāk, un tās sievietes atšķirību jūt izteiktāk. Tā kā man nav ne krāsoti, ne bojāti starpības lielas nebija.
Es ieteiktu pamēģināt kaut vai pamēģināšanas pēc, lai zini, kas tas ir, un tad jau izspriedīsi der Tev vai nē. :)
04.11.2022 12:50 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Ieliku dēļ matu pūkošanās, īpaši mitrā laikā tracināja. Mati pirms tam bija taisni, bet ar tendenci vietām viļnoties. Šobrīd mati ir taisni, varu ar fēnu izžāvēt un doties, kādreiz vienmēr taisnoju priekšējos matus.
Pirms tam visu laiku veidoju lokainus matus ar to zīda matu rulli, tagad neesmu mēģinājusi, jo tikai pirms nedēļas ieliku keratīnu, bet šobrīd šķiet, ka mati tik viegli nav ieveidojami, jo biju uzpinusi bizi uz nakti un nepalika viļņaini. Un šķiet, ka mati ir plānāki, jo tās pūkainums tomēr deva lielāku apjomu😁
04.11.2022 15:19 |
 
Reitings 21
Reģ: 11.06.2020
piparkucina1 @ 04.11.2022 12:50
mani mati - vidēji biezi, lokaini, bet pūkaini (ja mitrs).
Ieliku - pamēģināju, mati bija paklausīgāki pēc keratīna, vieglāk ķemmējami un ieveidojami, bet šāds efekts arī ir no labiem matu produktiem, tāpēc keratīnam es nesaskatīju jēgu un lielu atšķirību, vairs nelieku.
Lasīju, ka uz bojātiem matiem un krāsotiem, keratīns “pieķeras” labāk, un tās sievietes atšķirību jūt izteiktāk. Tā kā man nav ne krāsoti, ne bojāti starpības lielas nebija.
Es ieteiktu pamēģināt kaut vai pamēģināšanas pēc, lai zini, kas tas ir, un tad jau izspriedīsi der Tev vai nē. :)
ņemot vērā, ka man ir līdzīgi mati kā tev, kādus labus matu produktus vari ieteikt, kas palīdzētu sasniegt šai procedūrai līdzīgu rezultātu?
05.11.2022 14:56 |
 
Reitings 1463
Reģ: 21.11.2017
Es arī gribētu zināt kādus produktus izmantojat? Man pirms gada bija keratīns, šobrīd mati iepriekšējā stāvokli. Pūkaini, vietām viļņojas. Kādus līdzekļus izmantojat? Ir varbūt kādi taisnojosi šampūni? Ko domājat par olaplex?
05.11.2022 15:43 |
 
Reitings 546
Reģ: 24.05.2014
Esmu likusi keratīnu 2x, mani ļoti apmierina rezultāts. Iepriekš mati bija neveselīgi un neauga.
05.11.2022 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
ferija @ 05.11.2022 14:56
ņemot vērā, ka man ir līdzīgi mati kā tev, kādus labus matu produktus vari ieteikt, kas palīdzētu sasniegt šai procedūrai līdzīgu rezultātu?
No izmēģinātajiem- Matrix mega sleek, ļoti labi nogludina. Mazliet dārgāks ir Lador keratin, un no lētajiem, Syoss keratin. Visi matus izlīdzina, tikai jāskatās, kas ir draudzīgāks maciņam. Man, personīgi, vislabāk patika Matrix.
05.11.2022 18:33 |
 
Patīk
Reitings 2686
Reģ: 08.05.2022
Man mati krāsoti , viegli pūkojas, mitrā laikā visi pa gaisu. Esmu likusi keratīnu 3x, tagad turas jau 6 mēnešus. Man ļoti patīk, jo varu izmazgāt, izfēnot vai pat nē, bet mati nepūkojas un ir forši gludi, taisni, taisnotāju neesmu izmantojusi jau sen, sen. Vienīgais neesmu mēģinājusi lokot, nezinu kā lokas turētos. Dabīgiem un nebojātiem, nekrāsotiem matiem domāju keratīnu nav vērts likt, to mana friziere teica, efekts būs mazāks vai pat nekāds. Pirms liec keratīnu noteikti vispirms meistarei pasaki kādi tev mati, tad jau viņa Tev visu pateiks.
05.11.2022 20:25 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Tikai keratīnu neatbalstu, vismaz sev, jo mati palika vēl sliktākā stāvoklī. Šobrīd lieku keratīnu kopā ar kologēnu-esmu ļoti apmierināta, iztaisno, noņem pūku un visp labi izskatās👍
10.11.2022 00:06 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.10.2022
Es ieliku nedēļas 3atpakaļ,neesmu ne reizi vēl žāvējusi matus ar fēnu,pirms tam bez fēna un taisnotāja mati izskatījās nekādi.Pagaidām viss apmierina,mati ir taisnāki,izskatās koptāk un veselīgāk.
10.11.2022 16:32 |
 
Reitings 1953
Reģ: 16.06.2022
Ilgtermiņā gāju cauri keratīna procedūrām, mati ir dabīgi viļņaini un izteikti pūkojas. Skaisti jau ir, bet ar katru reizi jutu, ka mati paliek aizvien trauslāki un nespodrāki. Vairs nelietoju, mati ir atkopušies. Matu taisnošana ar keratīnu (tā, kur nedrīkst matus mazgāt pirmās 48h+ un siet astē) ir arī ļoti kaitīga veselībai. To vēlāk atklāju.
10.11.2022 18:43 |
 
10 gadi
Reitings 830
Reģ: 17.12.2010
Pinky winky @ 10.11.2022 00:06
Tikai keratīnu neatbalstu, vismaz sev, jo mati palika vēl sliktākā stāvoklī. Šobrīd lieku keratīnu kopā ar kologēnu-esmu ļoti apmierināta, iztaisno, noņem pūku un visp labi izskatās?

Kur Tu tādu liec?
10.11.2022 18:53 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Man arī interesē, kurā piedāvā Pinky winky keratīnu ar kolagēnu.
Un kādus šampūnus lietojat pēc taisnošanas, pērkat pie friziera vai drogas- bez sulfātiem?
10.11.2022 22:16 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Esmu mēģinājysi pie trijām meistarēm procedūru. Tas ir Vitaker keratīns ar kologēnu. Liek vairākas meistares, Rīgā liku pie Lāsmas, var atrast caur IG -the lasma -tā laikam bija.
Tad liku arī vecrīgā salonā, lai cik nebūtu interesanti, nebija cenas kosmosā, IG konts saucas matuprocedūras.
Vēl labi lika matuistaba (IG konts), viņa pieņem gan Rīgā, gan Siguldā.
Visās reizēs rezultāts bija tiešām labs! Nenožēloju ne mirkli👌Un beidzot, beidzot tie aug un nelūzt.
10.11.2022 23:19 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Pēc tam der jebkur pirkti šampūni bez parabēniem, sulfātiem. Pati lietoju gan melno CHI sēriju, gan REF šampūnus un kondicionierus. Ļoti labs atklājums. Un smarža❤️
10.11.2022 23:22 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Pinky winky @ 10.11.2022 23:19
Esmu mēģinājysi pie trijām meistarēm procedūru. Tas ir Vitaker keratīns ar kologēnu. Liek vairākas meistares, Rīgā liku pie Lāsmas, var atrast caur IG -the lasma -tā laikam bija.
Tad liku arī vecrīgā salonā, lai cik nebūtu interesanti, nebija cenas kosmosā, IG konts saucas matuprocedūras.
Vēl labi lika matuistaba (IG konts), viņa pieņem gan Rīgā, gan Siguldā.
Visās reizēs rezultāts bija tiešām labs! Nenožēloju ne mirkli?Un beidzot, beidzot tie aug un nelūzt.

Tev mati pašai ir biezi vai plāni? Un keratīns ar kolagēnu matus tāpat pieplacina kā parastais keratīns? Man ir diezgan plāni mati, vienreiz ir bijis keratīns parastais, pirmos 2 mēn izskatījās dikti plāni, reāli nepatika, tad joprojām bija taisni, bet atgriezās apjoms nedaudz, 3.-4. mēn tiešām bija super izskats, bet pēc 6 mēn jau viss bija ārā un mati drausmīgāki kā pirms keratīna.
Tagad domāju, varbūt keratīnu ar kolagēnu, bet neesmu pārliecināta par efektu. Taču matu pūkošanās mitrā laikā vnk tracina.
11.11.2022 10:12 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Vidēji biezi. Pēc procedūras pirmajā dienā protams bija tādi pieplacinātāki,bet ne speķaini, kā pēc parastā keratīna. Var apskatīt bildes meistaru profilos,tur ļoti labi var redzēt rezultātu.
Pēc mazgāšanas vairs pilnīgi taisni nebija,bet gludi un forši tādi slīdīgi, nespurojās slapjā laikā.
Jebkura gadījumā sastāvs nav ķīmisks un tas vnk ir pašam jāizmēģina.
11.11.2022 11:50 |
 
Reitings 76
Reģ: 08.04.2022
ferija @ 05.11.2022 14:56
ņemot vērā, ka man ir līdzīgi mati kā tev, kādus labus matu produktus vari ieteikt, kas palīdzētu sasniegt šai procedūrai līdzīgu rezultātu?
ferija @ 05.11.2022 14:56
ņemot vērā, ka man ir līdzīgi mati kā tev, kādus labus matu produktus vari ieteikt, kas palīdzētu sasniegt šai procedūrai līdzīgu rezultātu?

Es lietoju Madara cosmetics “Grow volume” šampūnu un “Feed” matu masku. Matu masku ir kārtīgi jāizskalo, ja ne, tad ir izskatās netīri izžāvējot. Reizi nedēļā lieku OLAPLEX nr. 3, un lietoju OLAPLEX eļļiņu (tā ļoti lēni tērējas, ir vērts ieguldīt). Šie ir mani mīļākie produkti pie kuriem atgriežos. Protams, šie produkti netaisno matus, bet baro un izskatās dzīvelīgi, viegls spīdums un vijīgums, lietojot ilgtermiņā uzlabojas matu stāvoklis. Apgriežu galus ik pa 5 mēnešiem. Par veidošanu - es izžāvēju ar Remington rotējošo veidotāju (tas palīdz nogludināt), līdzīgi kā frizētavā, kad ar fēnu un ķemmi žāvē, tāds pats princips. Un es netaisnoju matus vairs, jo sapratu, ka piestāv blow-dry efekts un viegli lokaini. Un tie līdzekļi + fēns dod rezultātu, kuru vēlos. 😊👍🏼
11.11.2022 14:45 |
 
Reitings 76
Reģ: 08.04.2022
mayja @ 05.11.2022 15:43
Es arī gribētu zināt kādus produktus izmantojat? Man pirms gada bija keratīns, šobrīd mati iepriekšējā stāvokli. Pūkaini, vietām viļņojas. Kādus līdzekļus izmantojat? Ir varbūt kādi taisnojosi šampūni? Ko domājat par olaplex?
sveika, es te augstāk atbildēju par citiem produktiem, nezinu vai bija uz manis tēmēts 😄💛. Bet sīkāk par Olaplex, redzu efektu un patīk - tikai nr3. un eļļiņa. Pārējie - šampūns, kondicionieris utt, man nestrādāja, likās izmesta nauda, pārdevu tālāk.
11.11.2022 14:48 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Vizuāli tie izskatās tiešām taisni, spīdīgi, kas ir liels plus. Bet mīnus, liekas stipri plānāki, pieplakuši pie ausīm, ja nav pirmā svaiguma pēc mazgāšanas.
13.11.2022 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits