Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Upura personība - draudzene

 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Sveikas!
Vēlos padalīties ar interesantu situāciju. Viena no manām draudzenēm regulāri “besās” par savu dzīvi. Katru dienu saņemu zvanu no viņas par to cik viss ir sliti, bērni - slikti, naudas - nav... nu jūs jau zināt šo stāstu. Padomos viņa neklausās, un man arī ir apnicis viņu uzklausīt. Lai gan zvani ir interesanti, un man patīk uzturēt kontaktu ar viņu, pēdējā laikā apnicis klausīties tajā negatīvismā! Vai jums tā ir gadījies?
PS - ticiet man, esmu skaidri un gaiši to viņai jau pateikusi arī acīs. Vēlos zināt, vai neesmu vienīgā kurai ir tā..
31.10.2022 18:58 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man arī ilgus gadus bija tāda draudzene, līdz sapratu, ka tad, kad viņai iet labi, es vairs neesmu vajadzīga. :)
Kamēr “vissirslikti”, tad ziņa katru dienu, kad parādās jauna mīlestība vai citi labi dzīves pavērsieni tad klusums.
Īsāk sakot - ar šo cilvēku tādēļ viss izira un es neiesaku arī tev turpināt būt par kāda cita emocionālo izgāztuvi
31.10.2022 19:34 |
 
Reitings 106
Reģ: 19.05.2022
Lula @ 31.10.2022 19:34
Man arī ilgus gadus bija tāda draudzene, līdz sapratu, ka tad, kad viņai iet labi, es vairs neesmu vajadzīga. :)
Kamēr “vissirslikti”, tad ziņa katru dienu, kad parādās jauna mīlestība vai citi labi dzīves pavērsieni tad klusums.
Īsāk sakot - ar šo cilvēku tādēļ viss izira un es neiesaku arī tev turpināt būt par kāda cita emocionālo izgāztuvi

100%. Arī bija tāda “draudzene”,kura varēja mani uzaicināt uz iepirkšanās centru un pēc stundas teikt,lai braucu mājas,jo atradusi sev labāku kompāniju. Labāk būt bez draugiem,nevis ar bērnudārzniekiem,kuriem trūkst uzmanības
31.10.2022 20:47 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Vina tevi izmanto kā psihologu, kas uzklausa problēmas, (konsultāciju par brīvu.)Tikai attālināti vai pa telefonu. Jeb klātienē.
Nejuties vainīga pārtraukt kontaktu ar šādu cilvēku - viņa nav tā vērta, lai tu ziedotu savu laiku klausoties.
Lai iet pie psihologa pa 70 eiro stunda stāsta savas problemas.
Jo patreiz tu esi psihologs kas strādā par brīvu. Viņai.
01.11.2022 04:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)