Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Chogan MLM shēma - par un pret

 
Patīk
Reitings 29880
Reģ: 12.10.2022
Sveikas visas Chogan atbalstītājas un heiteres.
Lai nepiedrazotu citas diskusijas par šo jauni uzlekušo MLM shēmu, tad aicinu visas šeit izteikt domas, jo, manuprāt, līdz ar daudzu meiteņu pāriešanu no NL uz Chogan, tas būs diezgan plaši izplatīts temats.
Have fun!
31.10.2022 00:24 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
No viena grāvja otrā. NL iet pa burbuli un cita kompānija jau atrasta vietā. Es laikam nekad nesapratīšu kāpēc meitenes nevar atrast normālu darbu ar stabilu algu, kur nav jākaro par piramīdu, jābaidās, ka kādu mēnesi var nebūt naudas un visu laiku jāuzplijās cilvēkiem. Un tās retās, kuras atrod, nekad nevar norurēties darbos. Kur ir tā problēma?
Un te neiet runa par konkrētiem produktiem, bet darba stilu. Arī par NL dziedāja, ka tas ir Dieva vietā, pēkšņi viss ir slikti, un tagad ir jauns pielūgsmes objekts? Visa ticamība zūd.
31.10.2022 09:47 |
 
Reitings 40
Reģ: 07.07.2022
Piekritīšu par to, ka meitenes pārāk ātri pārslēdzas pēkšņi uz citu kompāniju. Visu laiku slavināja tikai NL produktus un pēkšni jau Chogan viss ir tik superīgs, plašs klāsts, labs sastāvs utt.
Tā nenotiek, nu reāli ta nenotiek ka entos gadus jūsmoji par tiem produktiem un pēkšņi tev atvērās acis un ieraudzīji jaunus& superīgus produktus.
Nu kamoon. Smieklīgi.
Bet arī par tiem produktiem, nu tur kā tirgū :D elektroniskās cigaretes, cepumi, desas, šampūni, smaržas utt. Un viss tik labs!
31.10.2022 10:01 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Man pāris paziņas pilnu IG liek ar Chogan. Gribās nospiest unfollow. Man neinteresē skatīties reklāmas, kad jau beidzot sapratīs, ka tā tikai atbaida lojālus sekotājus, pārslēdzoties uz citu saturu. Savu vati lai baro vatēm, bet man patīk skatīties uz patiesiem cilvēkiem, viņu dzīvesveidu un ikdienu, nevis fake reklāmām.
31.10.2022 10:39 |
 
Reitings 375
Reģ: 03.08.2022
Es domāju, ka tas Chogan tā neaizies. NL pamatā turējās pulveriem un tievētājām, kas ir mūžīgi aktuāli un daudzas par to ir gatavas maksāt. Tiem laikam ir citas preces.
31.10.2022 10:43 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
LilSonja @ 31.10.2022 10:01
Piekritīšu par to, ka meitenes pārāk ātri pārslēdzas pēkšņi uz citu kompāniju. Visu laiku slavināja tikai NL produktus un pēkšni jau Chogan viss ir tik superīgs, plašs klāsts, labs sastāvs utt.
Tā nenotiek, nu reāli ta nenotiek ka entos gadus jūsmoji par tiem produktiem un pēkšņi tev atvērās acis un ieraudzīji jaunus& superīgus produktus.
Nu kamoon. Smieklīgi.
Bet arī par tiem produktiem, nu tur kā tirgū :D elektroniskās cigaretes, cepumi, desas, šampūni, smaržas utt. Un viss tik labs!

Man patika kā Taņa teica…doma bija- vai viens labs produkts izslēdz varbūtību,ka arī citur var būt labs produktus? Nu ne taču! Ja es pērku garšīgu bulciņu vienā vietā un pērku to katru dienu,tas nenozīmē,ka es nevaru atrast garšīgāku vai vienlīdz garšīgu citā vietā!
31.10.2022 10:47 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Viens labums, ka Chogan ir parasta kosmētika, ne visādi kaitīgie brīnumpulverīši. :D
31.10.2022 11:35 |
 
Patīk
Reitings 29880
Reģ: 12.10.2022
Vienīgais labums no Chogan ir tāds, ka viņas nevis IG piesārņos ar ntajiem storijiem, bet braukās pie klientiem ar saviem smaržu koferīšiem. Jo kā gan tu IG parādīsi un nodosi smaržu cilvēkiem? :D Paliks kvalitatīvāks saturs, iespējams. Ja vien nereklamēs desas un nepūtīs sev visas smaržas pēc kārtas un nekomentēs, ka tas ož pēc lilijām un tas pēc muskatrieksta :D
31.10.2022 15:50 |
 
Reitings 4203
Reģ: 20.09.2022
VanessaAdeliina @ 31.10.2022 15:50
Vienīgais labums no Chogan ir tāds, ka viņas nevis IG piesārņos ar ntajiem storijiem, bet braukās pie klientiem ar saviem smaržu koferīšiem. Jo kā gan tu IG parādīsi un nodosi smaržu cilvēkiem? :D Paliks kvalitatīvāks saturs, iespējams. Ja vien nereklamēs desas un nepūtīs sev visas smaržas pēc kārtas un nekomentēs, ka tas ož pēc lilijām un tas pēc muskatrieksta :D

Tas ir vienīgais kas aizķēries, smaržas un desas? Mazliet atgādina to Ingu no NL, kura visām izbijušajām NL meitenēm lien profilos un komentē kaut ko.
31.10.2022 16:32 |
 
Reitings 513
Reģ: 02.03.2022
Dalia @ 31.10.2022 09:47
No viena grāvja otrā. NL iet pa burbuli un cita kompānija jau atrasta vietā. Es laikam nekad nesapratīšu kāpēc meitenes nevar atrast normālu darbu ar stabilu algu, kur nav jākaro par piramīdu, jābaidās, ka kādu mēnesi var nebūt naudas un visu laiku jāuzplijās cilvēkiem. Un tās retās, kuras atrod, nekad nevar norurēties darbos. Kur ir tā problēma?
Un te neiet runa par konkrētiem produktiem, bet darba stilu. Arī par NL dziedāja, ka tas ir Dieva vietā, pēkšņi viss ir slikti, un tagad ir jauns pielūgsmes objekts? Visa ticamība zūd.

Nu kura tad no viņām ir tā strādātāja, kas ies un strādās parastu darbu? Tada cilvēku kategorija, turklāt, izglītība pieklibo, ambīcijas augstas, peļņu gribas lielu un uzreiz, tā arī dzīvo - no viena MLM uz otru.
31.10.2022 16:43 |
 
Reitings 591
Reģ: 30.10.2022
karenmil @ 31.10.2022 11:35
Viens labums, ka Chogan ir parasta kosmētika, ne visādi kaitīgie brīnumpulverīši. :D

Tu arī ir kaut kādi brīnum aloe dzērieni un kaut kāda drain h..inja. Kafija, cepumi, desas, tā kā gastronomā😂😂😂
31.10.2022 21:03 |
 
Patīk
Reitings 29880
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 31.10.2022 16:32

Tas ir vienīgais kas aizķēries, smaržas un desas? Mazliet atgādina to Ingu no NL, kura visām izbijušajām NL meitenēm lien profilos un komentē kaut ko.
Vari palasīt manus komentārus NL diskusijā Es nu chista neesmu neviena no NL. :D
Tanja un viņas meitenes uzsvēra to par smaržu koferīti + es pati iečekoju, ka tirgo arī desas, kas man likās jancīgi. :D
Loģiski, ka nesaukšu un neuzskaitīšu visu, ko kompānija piedāvā.
Par smaržām un produktiem (neēdamiem) neko nesaku, bet par pārtiku gan man ir divējādas domas - tu sūti desu no Itālijas, kas maksā 70 eiro/kg, un vēl tā iziet caur Chogan starpniekiem. Vieglāk nebūtu aizbraukt pēc desas uz Stockmann? :D
01.11.2022 00:48 |
 
10 gadi
Reitings 7526
Reģ: 29.09.2009
Nu, sorry, IG coconutelly noreklamēja chogan smaržas tā, ka pat īstās es no viņas nepirktu. 😁
01.11.2022 15:45 |
 
Reitings 124
Reģ: 30.10.2022
VanessaAdeliina @ 01.11.2022 00:48
Vari palasīt manus komentārus NL diskusijā Es nu chista neesmu neviena no NL. :D
Tanja un viņas meitenes uzsvēra to par smaržu koferīti + es pati iečekoju, ka tirgo arī desas, kas man likās jancīgi. :D
Loģiski, ka nesaukšu un neuzskaitīšu visu, ko kompānija piedāvā.
Par smaržām un produktiem (neēdamiem) neko nesaku, bet par pārtiku gan man ir divējādas domas - tu sūti desu no Itālijas, kas maksā 70 eiro/kg, un vēl tā iziet caur Chogan starpniekiem. Vieglāk nebūtu aizbraukt pēc desas uz Stockmann? :D

Mīļās dāmas, Chogan ir ITĀLIJAS interneta veikals un desas tur ir no pašiem pirmsākumiem, vēl pirms viņi sāka iziet Eiropā, nu tak neņems no asortimenta laukā dēļ tā, ka produktu tagad var nopirkt visā Eiropā....
01.11.2022 16:59 |
 
Reitings 591
Reģ: 30.10.2022

Aizsūtīju šodien pieprasījumus uz PTAC un VID. Lai papēta jūsu ,,biznesu’’, nodokļus un lielās algas.
03.11.2022 11:37 |
 
Patīk
Reitings 29880
Reģ: 12.10.2022
Tio Rio @ 03.11.2022 11:37

Aizsūtīju šodien pieprasījumus uz PTAC un VID. Lai papēta jūsu ,,biznesu’’, nodokļus un lielās algas.
Runājot par reklāmu, lielākās no Chogan jau lieto #reklāma, bet ir pāris meičas, kas domā, ka var nelietot.
09.11.2022 15:08 |
 
Reitings 1334
Reģ: 31.08.2022
Azivien populārāk un populārāk paliek Chogan :) Skatoties uz meitenēm, kas no NL aizgājušas tieši uz Chogan - mans skatījums ir tāds, ka viņas staro, ir laimīgas, ir nepiespiestas, brīvas, darbojošas. Malači meitenes!
Gan jau tur arī ir vai būs kādi zemūdens akmeņi, bet šobrīd skatoties uz tā meitenēm es patiešām priecājos. Lai Jums izdodas!
P.S. Priecājos, ka esat izvēlējušas kompāniju, kas nav saistīta ar agresīvo Krieviju.
02.12.2022 12:21 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Smieklīgi ir tas, ka NL viņām bija pats labākais, produkti paši lieliskākie, labāki taču nav! Nevar piecelties bez draineffecta, nevar dzīvot bez tiem kokčiem un visa pārejā, bet še ku re ku, tagad varēs ļoti labi iztikt bez tā visa. Slavināsim citus ideālos produktus.
02.12.2022 21:52 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
Ātrumā paskatījos. Tad pats vien ir kā pārējie tīkla mārketinga kantori. Latvijā ir daudz aitu, viņiem klāsies labi. 😜 Tad tik jāgaida masveida storiji par Chogan.
02.12.2022 23:15 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Kura, jūsuprāt, ir Chogan "bišu māte"? 🤣 Vai tā varētu būt Taņa? 😏
Bet nu jā, smieklīgi kā NL dievināja produktus, bez tiem nevar dzīvot, bet nomainot kompāniju vietā nāk citi. Nekas nav neaizstājams, bet izskatās stulbi, kad izreklamē produktu kā labāko visumā, bet tikai līdz brīdim kamēr ir kompānijā 😏
Es pati pie vienas pasūtīju koppasūtījumā šo to no Chogan (ne smaržas) un ar visu biju apmierināta, nav anormālās summas. Varbūt vēl kādreiz kaut ko nopirkšu, bet pašai neinteresē iesaistīties kādā MLM.
03.12.2022 13:43 |
 
Reitings 21443
Reģ: 18.08.2022
Hey_Lola @ 03.12.2022 13:43
Kura, jūsuprāt, ir Chogan "bišu māte"? ? Vai tā varētu būt Taņa? ?
Bet nu jā, smieklīgi kā NL dievināja produktus, bez tiem nevar dzīvot, bet nomainot kompāniju vietā nāk citi. Nekas nav neaizstājams, bet izskatās stulbi, kad izreklamē produktu kā labāko visumā, bet tikai līdz brīdim kamēr ir kompānijā ?
Es pati pie vienas pasūtīju koppasūtījumā šo to no Chogan (ne smaržas) un ar visu biju apmierināta, nav anormālās summas. Varbūt vēl kādreiz kaut ko nopirkšu, bet pašai neinteresē iesaistīties kādā MLM.

It īpaši visu laiku tas slavinajums pat cashback ,cik izdevigi ,redz drogas nekad nebūtu cashback bla bla ,bet realitātē ja iztere 180€ lai cik tur dabutu atpakalj 16€ ja nemaldos,ja ?😁😁😀
Nu kur vēl izdevīgāk😁
03.12.2022 17:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits