Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par ciemošanos un vīrieša radiniekiem

 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Cik bieži jūs ciemojaties pie sava vīrieša radiem? Un vai to darāt ar prieku?
Mana vīrieša radi dzīvo laukos, mēs - pilsētā, tāpēc ciemošanās aizņem vairākas stundas, kur ietilpst iešana pirtī, sēdēšana pie galda, runāšanās. Bieži nebraucam, bet reizi vai divas mēnesī stabili. Esmu introverts, arī darbā ir pastāvīgs kontakts ar cilvēkiem ik dienu, tāpēc tas nogurdina un brīvdienās negribas nevienu redzēt. Šādas ciemošanās man neliekas kā atpūta, jo laiku aizņem gan ceļš turp atpakaļ, ciemošanās, gatavošanās, tāpēc var teikt, ka tā ir visa diena un brīvdiena, kuru varu pavadīt tikai pēc saviem ieskatiem, paliek tikai viena, tad atkal jādodas uz darbu un nejūtos atpūtusies.
Pret vīrieša radiem nav iebildumu, kā cilvēki viņi ir forši, bet man nekad nav gājušas pie sirds visādas ciemošanās, pasēdēšanas, tas liekas nogurdinoši. Braucu ne vienmēr, ir reizes, kad atsakos braukt. Vīrietis nesaprot, kā braukšana ciemos var nelikties kā atpūta. Turklāt ir reizes, kad darbdienā radi spontāni piezvana un saka, lai braucam ciemos. Piedodiet, bet man nav vēlmes pēc garas darba dienas kaut kur vēl braukt un atgriezties vēlu vakarā, likties uzreiz gulēt un no rīta agri celties. Vīrietis tad to ņem pie sirds, jo domā, ka man nepatīk viņa radi, kaut arī tā nav. Regulāri par to ir nelieli kašķi, jo viņš neizprot, kā var būt vēlme atpūsties no cilvēkiem, pabūt mājās un izbaudīt to, ka ir brīvs laiks.
Pie saviem radiem viņu nevelku, neapvainojos, ja atsakās.
Zinu, ka izklausos pēc egoistes, bet nav vēlmes arī brīvajā laikā darīt lietas, kas liek justies nekomfortabli. Paklausīšos jūsu pieredzi.
29.10.2022 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Bieži nebraucam, bet reizi vai divas mēnesī stabili.

Tas skaitās ne bieži?? Man tas šķiet pat ļoti bieži.
Mēs pie vīra vecākiem braucam bieži, pat vairākas reizes nedēļā, bet parasti tas ir uz 5 min, lai kaut ko atvestu vai paņemtu u.tml. Jāpiebilst, ka viņi dzīvo gandrīz blakus.
Pie maniem vecākiem braucam varbūt kādas 3-4 reizes gadā un man nešķiet, ka tas būtu baigi reti.
Tavā vietā es tik bieži noteikti nebrauktu, jo man tas šķiet tiešām ļoti bieži. Man personīgi tas būtu par daudz, jo, lai gan man ir pietiekami daudz laika priekš sevis, ko pavadīt vienatnē, tomēr man gribētos kaut kādu dažādību. Varbūt paciemoties vai uzņemt ciemos kādus draugus vai arī aiziet uz kādu pasākumu vai tusiņu nevis katru nedēļu braukt pie vīra radiem. Tev nav jādara kaut kas, ja Tu to dari piespiežoties un jūties nekomfortabli. Aizbrauc reizi mēnesī, pārējās reizes lai vīrs brauc viens.
29.10.2022 15:50 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
TimeToDream @ 29.10.2022 15:08
Cik bieži jūs ciemojaties pie sava vīrieša radiem? Un vai to darāt ar prieku?
Mana vīrieša radi dzīvo laukos, mēs - pilsētā, tāpēc ciemošanās aizņem vairākas stundas, kur ietilpst iešana pirtī, sēdēšana pie galda, runāšanās. Bieži nebraucam, bet reizi vai divas mēnesī stabili. Esmu introverts, arī darbā ir pastāvīgs kontakts ar cilvēkiem ik dienu, tāpēc tas nogurdina un brīvdienās negribas nevienu redzēt. Šādas ciemošanās man neliekas kā atpūta, jo laiku aizņem gan ceļš turp atpakaļ, ciemošanās, gatavošanās, tāpēc var teikt, ka tā ir visa diena un brīvdiena, kuru varu pavadīt tikai pēc saviem ieskatiem, paliek tikai viena, tad atkal jādodas uz darbu un nejūtos atpūtusies.
Pret vīrieša radiem nav iebildumu, kā cilvēki viņi ir forši, bet man nekad nav gājušas pie sirds visādas ciemošanās, pasēdēšanas, tas liekas nogurdinoši. Braucu ne vienmēr, ir reizes, kad atsakos braukt. Vīrietis nesaprot, kā braukšana ciemos var nelikties kā atpūta. Turklāt ir reizes, kad darbdienā radi spontāni piezvana un saka, lai braucam ciemos. Piedodiet, bet man nav vēlmes pēc garas darba dienas kaut kur vēl braukt un atgriezties vēlu vakarā, likties uzreiz gulēt un no rīta agri celties. Vīrietis tad to ņem pie sirds, jo domā, ka man nepatīk viņa radi, kaut arī tā nav. Regulāri par to ir nelieli kašķi, jo viņš neizprot, kā var būt vēlme atpūsties no cilvēkiem, pabūt mājās un izbaudīt to, ka ir brīvs laiks.
Pie saviem radiem viņu nevelku, neapvainojos, ja atsakās.
Zinu, ka izklausos pēc egoistes, bet nav vēlmes arī brīvajā laikā darīt lietas, kas liek justies nekomfortabli. Paklausīšos jūsu pieredzi.
mēs visi esam dažādi.muzigajiem skrejejiem,loti gruti saprast mierigos mājās sedetajus un otradi.tur var lidzet tikai izrunasanas,ka ne jau rados vaina,bet tas ka ,nogursti.un piedavat kompromisu.ja braucat 2reizes menesi, tad vienu reizi brauc viens.otru reizi kopā.lai nav ta ka pilniba atsakies.vai ta ka jums ir ertak.galvenais lai nav pilniba atdalits viens vai otrs.
29.10.2022 16:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu tā arī viņam pasaki, ka gribi brīvdienas pavadīt mājās. Man pašam arī nav nekad paticis braukt ciemos. Liekas, ka tas nogurdina un ir daudz interesantākas nodarbes, ko varētu darī brīvdienās, nekā ciemoties stundām ilgi pie radiem.
29.10.2022 17:21 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Nekad nebraucam pie vīra radiem 😁
Tā jau izklausās forši, pabaro un pirts, bet es saprotu, ja cilvēki nav "savējie" tas ir nogurdinoši. Man jau ciemoties pie vīra draugiem šķiet nogurdinoši, bet pāris reizes gadā aizbraucam kopā. Ar savām draudzenēm es gan labprāt satiktos 1-2x mēnesī, bet ne vienmēr sanāk ☹
Ja nekādi neizdodas "atrast kontaktu" ar radiem un pavadīt laiku forši, nevis sakostiem zobiem, es tavā vietā skaidri pateiktu vīram, lai necer uz manu kompāniju. Uz lieliem svētkiem tikai parādītos. Radiem izdomātu kaut kādus aizņemtības iemeslus, piemēram kursus vai regulārus treniņus.
29.10.2022 17:34 |
 
Reitings 21667
Reģ: 18.08.2022
Vīra vecāki dzivo uz blakus ielas,biežāk vīrs tur iebrauc,es retāk- parasti 1x mėnesi aizbraucu,bet tad panemam vīnu ,pasēžam ,parunājam kopā pavakarinjojam!
Par cik nedzivoju Lv ,tad savus vecakus redzu tikai atvaljinajumos,kad esmu Lv lidz ar to varu 1-2 nedeljas veltīt tikai viniem,protams nereti esmu pēc atvaljinajumu nogurusi,bet kā saka dzīve ir īsā un kad esmu Lv veltu visu laiku saviem vecakiem,daru lietas ,kas viniem sagādā prieku,daudz runājam par visu ko,īsāk sakot izbaudam kopā būšanu!
29.10.2022 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
1x mēnesī liekas pilnīgi normāli. Nu tiešām saruna, ka Tu brauc tikai 1x un viss. Es arī reizēm nebrauc uz laukiem pie vīramātes, vīrs aizbrauc viens ar bērniem un man ir iespēja mājās vienatnē šādas tādas lietas padarīt. Pie savējiem ari viņu vienmēr nevelku līdzi, tikai ja ir kāda talka vai svētki. Tāpat vien es varu arī ar mammu bez vīra parunāties. Bet vispār man grūti komentēt, jo mēs ar radiem esam relatīvi ciešās attiecībās, sazvanāmies, mēģinām arī ciemoties. Turklāt bērniem vecvecāki arī jāredz.
29.10.2022 21:59 |
 
Reitings 58
Reģ: 15.05.2022
Nu varbūt arī tev būtu jābūt mazliet elastīgai.. Vienkārši es varu iedomāties kā jūtas tavs vīrietis.
Manuprāt, vajag kārtīgi un no sirds izrunāties, mierīgi izrunājot visus aspektus.. Varbūt pati kādreiz iniciē aizbraukt, noskaņojies un sagatavojies..
Izrunāt protams vajag visu tā no sirds un mierīgi izskaidrot kāpēc konkreti tev neko negribas, un varbūt ir kaut kas ko viņš tev varētu palīdzēt lai tev pašai būtu lielāka vēlme kaut kur doties. Nu nezinu, jāmeklē kompromisi.
Beeeet reizi, divas mēnesī nu gan nav daudz 😀 ja es ar savējo reizi mēnesī aizbrauktu pie manējiem, un tāpat viņš būtu neapmierināts ar kaut ko, nu es arī ņemtu pie sirds 😁 pie abu radiem mēs braucam diezgan bieži, kas ir reizi nedēļā noteikti kāds vakars tiek pavadīts kopā.. Tā ir ģimene.. 🤷🏼‍♀️
30.10.2022 00:56 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Agrāk ciemojos, 1x - 2x gadā.( bija jābrauc no pilsētas, uz laukiem.)
Es to nedarīju ar prieku, jo bija nekomfortabli braukt pie svešiem cilvekiem, es nejutos. Ka savējā, bet svešiniece. (esmu introverts)
Mans vīrietis arī man čakarēja galvu, ka tā esot necieņa, pret viņa radiniekiem.
Un mums arī bija kašķi par šo tēmu. Ik pa laikam
. Tāpēc es ļoti saprotu šo situāciju. Kad otrs nespēj iejusties (introverta) cilveka āda. Un vēlas uzspiest savas vēlmes.
Ja tu viņam neuzpied braukt pie taviem radiem, tad viņam nav tiesību prasīt no tevim, to ja tu nevēlies.
Tu neesi egoiste, tikai tāpēc, ka velies justies komfortabli savā privātajā telpa. Bez viņa radiniekiem...
Bet tavs vīrietis gan ir Egoists!!! Jo viņš necenšas saprast tavu nostāju mīlošs vīrietis tomer mēģinātu saprast) , un uzspiež tev šo visu pasākumu.
Nebrauc 1 x mēnesi ciemos pie viņa radiem. Uzstādi savas robežas. Parādi savu nostāju un viss.
Tā vietā tu vari braukt 1 reizi - 3 mēnešos. Jeb retāk 1 x pusgadā.
30.10.2022 01:57 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Krikssis @ 30.10.2022 00:56
Nu varbūt arī tev būtu jābūt mazliet elastīgai.. Vienkārši es varu iedomāties kā jūtas tavs vīrietis.
Manuprāt, vajag kārtīgi un no sirds izrunāties, mierīgi izrunājot visus aspektus.. Varbūt pati kādreiz iniciē aizbraukt, noskaņojies un sagatavojies..
Izrunāt protams vajag visu tā no sirds un mierīgi izskaidrot kāpēc konkreti tev neko negribas, un varbūt ir kaut kas ko viņš tev varētu palīdzēt lai tev pašai būtu lielāka vēlme kaut kur doties. Nu nezinu, jāmeklē kompromisi.
Beeeet reizi, divas mēnesī nu gan nav daudz ? ja es ar savējo reizi mēnesī aizbrauktu pie manējiem, un tāpat viņš būtu neapmierināts ar kaut ko, nu es arī ņemtu pie sirds ? pie abu radiem mēs braucam diezgan bieži, kas ir reizi nedēļā noteikti kāds vakars tiek pavadīts kopā.. Tā ir ģimene.. ??‍♀️

Ka jūtas virietis. A kā jūtas autore ? Tas viņam ir vienaldzīgs, galvenais izklaides ar radiem
30.10.2022 02:11 |
 
Reitings 242
Reģ: 24.04.2020
Zinu, ka varbūt šī nebūs tā vēlamākā atbilde, bet - katram savs. Es būtu laimīga, ja būtu cilvēki, kas kaut kur gaida un vēlas būt kopā, kur, aizbraucot, Tu jūties gaidīts un pieņemts - kā savējais. Bet, jā, katram jau tā dzīve sava iekārtojusies - kas vienam par daudz, citam par maz vai nav vispār.
30.10.2022 02:24 |
 
10 gadi
Reitings 144
Reģ: 17.10.2011
drauga ģimene arī dzīvo “laukos”, braucam pāris reizes gadā un ir ok, attālums tomēr daudz ko maina. parasti tad arī braucam uz divām dienām. attiecību sākumā vairāk kašķējāmies par to pie kuras ģimenes svētkus svinēt, jo lielākoties braucām pie viņa. izrunājām šo un tagad ir ok. iesaki šo tomēr izrunāt, tasir cieņas jautājums.
01.11.2022 06:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits