Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dienas, kad viss krīt no rokām

 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Kā jūs uzmundrināt sevi pēc smagas un neveiksmīgas dienas?
Un kāpēc ir tā, ka ir dienas, kad viss iet ne tā, kā vajag? Ok, ja būtu viena lieta, kas nebūtu izdevusies, bet liekas, ka viss krīt no rokām, lielākas vai mazākas neveiksmes iet ķēdītē viena pēc otras, bet citā dienā atkal viss ir ideāli un padodas viss, kā vajag.
Garastāvoklis zem 0, gribas ielīst zem segas un gulēt. :D
20.10.2022 14:03 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Ja burtiski viss krīt no rokām ārā, tad jau var būt kāds hormonu disbalanss.
Parasti sevi mierinu, ka sliktās dienas ir pārejošs periods. Neērti, bet pārejoši. Tāds kā selftalk
Dažreiz pietiek sevi dienas beigās palutināt sevi ar kādu sīkumu - garšīgām vakariņām, ar kaut ko smaržīgu, interesantu filmu, pastaigu
20.10.2022 15:22 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
Man pašlaik arī tāds posms iestājies…
Agrāk likās, ka visur ejot saulīte uzspīdeja, bet tagad ar galvu triecos visās durvīs. Pilnīgi nekas nenotiek kā gribētos. Iesprūdusi uz vietas.
Univers laikam ļoti dusmīgs, ka tik daudz bloku man?
Reāli sāk jau besīt ārā
20.10.2022 16:45 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Salīdzini sevi ar Vucēnu NL čatā un dzīve uzreiz šķitīs rožudārzs, arī ja viss no rokām krīt ārā... 🙈
20.10.2022 17:43 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Man šodien nokrita un izlimejas pret zemi šodienas montešanai paredzetais durvju rāmis,kuram pec manis bija uzreiz jaiet krasot otru krasu un pec izžušanas uzreiz montēt.Šodien vakara bija jaiet prom durvju komplektam prom.pedejais datums par kavešanos soda nauda firmai.un rezerves ramis nav.Sen nebiju tā raudajusi darbā.😁bet vis labi ,kas labi beidzas.saules stariņs uzspīd ari pie neveiksmēm
20.10.2022 23:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits