Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šovs Karmas Latvieši

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Kāda ir noskatījusies jau pa go3 pievienotās sērijas?
Man jāsaka ka esmu lasījusi Intas grāmatu Latvietes Karma, no paša sākuma jau likās tā grāmata tāda mazliet dīvaina. Bet redzot kā šīs grāmatas autore izsakās par karu Ukrainā, ka viņi paši to ir 'piesaukuši'
Ne nu man vispār trūkst vārdu
Vienīgā wtf lieta ir par Kubasovas kursiem. Okej 700€ es nekad mūžā nemaksātu (es vispār nekad nepirktu kaut kādus 'kursus' no cilvēkiem kas nav sertificēti ) un vēl informāciju ko var atrast arī internetā piem reddit forumā. Principā viss ko viņa tur stāstīja, to visu var atrast internetā bez maksas.
Un vēl par Latvietes Karmas autori...viņa runā par to cik svarīgi ir iziet no sistēmas, bet pašas kursi maksā 70€ un dzīvo krietni labāk nekā vidējais latvietis
Nu johaidi, ja gribi iziet no sistēmas tad dzīvo mežā vigvamā un staigā lāčādās nevis pērc vēl Māju Gruzijā 😂
Un vēl par Una Ulme. Man gan viņa patīk īpaši viņas grāmata 'Skaistumam nav gadu'. Tur ir diezgan daudz vērtīgas informācijas.
Biznesus es neatbalstu, nepērku, abas grāmatas ņemtas no bibliotēkas
15.10.2022 12:25 |
 
Reitings 114
Reģ: 02.03.2022
Es aizdomājos par to, ka ja esi tik garīgs cilvēks, kāpēc tev vajag 3 mājas? Garīgi cilvēki parasti nespiež uz materiālo. Intai ir 2 mājas gruzija un vēl Latvijā
15.10.2022 15:37 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Inta ir patalogiska mele! Pazistu vinju no seniem laikiem. Izdomaja neesoshus pieludzejus utt. Nesaprotu tos,kas pavelkas uz vinas muldeshanu. Jauniba dzeruma deva pa labi un kreisi visiem.
17.10.2022 20:03 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Es izsecināju vien to, ka, ja nav sirdsabziņas, tad acīmredzot var tīri labi nopelnīt :D:D
Bet nu tā Inta reāli briesmīgs cilvēks, pretīgi palika klausoties.
17.10.2022 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)