14. Saeimas vēlēšanas

 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nu, kādas domas, prognozes? Par ko balsojāt un kāpēc?
01.10.2022 10:24 |
 
Reitings 4918
Reģ: 11.08.2022
Ja tev tiešām interesētu vairāk kā vidējā tipa sazvērestību teoriju raksti tad ncbi ir pētījumi par tām visām blakus parādībām utt. Bet tas ir sarežģīti gēnu bioloģijas līmenī un tāpēc daļai sabiedrības vienkāršāk ir pateikt "tāda organisma reakcija".

Ne medicīnas cilvēks pat īsti nezina, kur rast atbildes uz jautājumiem. Un tie skaidrojumi no profesionāļiem /runāju par mediju telpu/ ir tādi ...nu kādi ir ... pieņemu, ka tiešām ir sarežģītas lietas, bet nu rada iespaidu par to, ka paši nezina. /mums universitātē ar tādiem skaidrojumiem sūta mājās mācīties 😂/
Nemanīju, ka agrāk būtu likusi, kur atrast pētījumus. Liekas dīvaini, ka sāc uzbrukt, ja uzdod normālus jautājumus /nu ja nav normāli, tad tā arī pasaki, kas nav normāls/
03.10.2022 11:35 |
 
Reitings 4918
Reģ: 11.08.2022
Atbildīgi mediķi stāsta un tas pat ir atrunāts anketa ko paraksta pie vakcinācijas. Ir tādi bezatbildīgi vai kuriem vienalga un kuri nestāsta

Esmu gājusi līdzi paklausīties, ko stāsta pirms vakcinācijas. Nu salīdzinot ar to, kāda informācija tiek izsūtīta NMPD par blaknēm un ko pastāsta vakcinācijas centrā. Iztrūkst daudzu daļu. Pieņemu, ka tas tā nav visur
Pirmo reizi dzirdu par HCBI. Paldies par jaunu lasāmvielas ideju!
03.10.2022 11:27 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Izklausīsies pēc sazverestības teorijas, bet daļēji tā arī ir, kāpēc mediķi nedrīkst neko teikt par vakcīnu blaknēm?

Atbildīgi mediķi stāsta un tas pat ir atrunāts anketa ko paraksta pie vakcinācijas. Ir tādi bezatbildīgi vai kuriem vienalga un kuri nestāsta. Mums ir nācies atrunāt kundzītes ar trombu risku no Janssen vakcīnas. Dažas par spīti tam ka izstāstīja un stingri rekomendēja ka nē tomēr iepoteja Janssen.
Un ja grib to informāciju par blaknēm var atrast internetā veselības ministrijas mājaslapā.
Ja tev tiešām interesētu vairāk kā vidējā tipa sazvērestību teoriju raksti tad ncbi ir pētījumi par tām visām blakus parādībām utt. Bet tas ir sarežģīti gēnu bioloģijas līmenī un tāpēc daļai sabiedrības vienkāršāk ir pateikt "tāda organisma reakcija".
03.10.2022 11:15 |
 
Reitings 4918
Reģ: 11.08.2022
Anne Shirley @ 03.10.2022 10:28
Kas mani apbēdina ir rādītāji Latgalē. Skaidrs, ka tur vairākums krievu tankus sagaidītu ar ziediem. Paši jau neapjēdz, ka krievi šauj visus pēc kārtas. Tas Rosļikovs ir vēl baisāks kadrs par Saskaņu. Kā var būt, ka karš Ukrainā stulbajiem vietējiem krieviem nav atvēris acis. Vnk... Stulbie krievi, tiešām. Par kādu integrāciju vispār var būt runa??? 30 gadus Latvija ir neatkarīga valsts, bet viņi joprojām sapņo par savu Rašu. Vienā no velētāju intervijām uzpeldēja iemesls, kāpēc balsoja par Rosļikovu : "no valdības sagaidu labāku dzīvi un mieru". Un balso par pro kremlisku partiju. Wtf.

Tas jau vairāk D-pils pusē. Citur Latgalē dominē ZZS un apvienotais saraksts.
Diemžēl daži /uzsveru, daži (vismaz no manas dzimtās pilsētas)/ tur vēlas tādu pašu atbrīvošanu kā Ukrainā. Nu tie ir īpaši gadījumi un tiešām neapjēdz, ka izšauj visus 😒
03.10.2022 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Kas mani apbēdina ir rādītāji Latgalē. Skaidrs, ka tur vairākums krievu tankus sagaidītu ar ziediem. Paši jau neapjēdz, ka krievi šauj visus pēc kārtas. Tas Rosļikovs ir vēl baisāks kadrs par Saskaņu. Kā var būt, ka karš Ukrainā stulbajiem vietējiem krieviem nav atvēris acis. Vnk... Stulbie krievi, tiešām. Par kādu integrāciju vispār var būt runa??? 30 gadus Latvija ir neatkarīga valsts, bet viņi joprojām sapņo par savu Rašu. Vienā no velētāju intervijām uzpeldēja iemesls, kāpēc balsoja par Rosļikovu : "no valdības sagaidu labāku dzīvi un mieru". Un balso par pro kremlisku partiju. Wtf.
03.10.2022 10:28 |
 
Reitings 4918
Reģ: 11.08.2022
Scandinavian @ 03.10.2022 10:15

Reanimācijā kovidnieki tiek guldīti uz vēdera, par to ir teikts arī publiski.

Paldies par atbildi!
03.10.2022 10:18 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Mušpapīrs @ 03.10.2022 08:59
1. Zinot, ka Covid ir daļas no SARS, gripas un HIV, man rodas jautājums, kādēļ tas tiek cītīgi cenzēts (vismaz agrāk tika)?
2. Palasot, kā darbojas MRNs vakcīnas rodas vēl viens jautājums: kā tiks kontrolēti pīķa proteīnu ražošanas procesi gan tikko pēc vakcinācijas, gan vēlāk sastopoties ar citām slimībām? Kā tas ietekmēs imunitātes reakcijas, sastopoties ar citām slimībām? (Ja ir zināmi kādi pētījumi, lūdzu, studijā! Labprāt izlasīšu)
3. Turpinot par vakcīnām, ir tik daudz proteīnu, kurus izmantot, lai izveidotu vakcīnu, bet tiek paņemts tas, kurš potenciāli nodara vislielāko postu šūnām. Kādēļ?
4. Kā vieni un tie paši testi var reaģēt uz vīrusu ar ļoti lielu mutāciju skaitu?
5. Kādēļ netiek skaidrots, kādā veidā tiek iegūtas tādas blakusparādības, kā tromboze, paralīze, menstruālā cikla traucejumi utml /precīzākos sadalījumos un nosaukumos neiedziļināšos/?
Zavadskas ,,nu tā ir tāda imunitātes reakcija" tipa skaidrojumi neinteresē.
6. Izklausīsies pēc sazverestības teorijas, bet daļēji tā arī ir, kāpēc mediķi nedrīkst neko teikt par vakcīnu blaknēm?
7. Kādam ir nojausma Covid slimnieki slimnīcās tiek guldināti uz muguras vai sāna?
Gaidu turboprovakseri, kas veiks izglītojošo darbu labākā kvalitātē kā SPKC vai ziņas

Reanimācijā kovidnieki tiek guldīti uz vēdera, par to ir teikts arī publiski.
03.10.2022 10:15 |
 
Reitings 4918
Reģ: 11.08.2022
Lula @ 03.10.2022 10:05

Jā, zupu laikam labāk nemaz daudz nepieminēt ?
Bāc nu jā, tas besis jau visiem ir diezgan augstā līmenī, gan tiem, kam nepatika covid lēmumi, gan tiem, kam viss bija pieņemami (tāpat jau ikdiena nebija viegla, arī ja ierobežojumi likās pareizi). Tāpēc arī gribas tās diskusijas vienkārši izbeigt un iet tālāk, bet jā, es tev piekrītu, ka nebūtu jau slikti parunāties. Vienkārši man liekas, ka par to visu ir runāts jau tiiiik daudz.
Sorī, sanāca tas iepriekšējais komentārs pārāk ass pirmdienas rītam ?

Nekas. Man patiesībā arī ir kauns (viņu vietā) par tiem, kas šēro visādus sūdus bez pārbaudes. Nu un tad visi apkārt pēc tāda piemēra iezīmē vidējā antivaksera portretu. Un sabiedrības šķelšanās gatava
Gribās jau aizmirst, jā
03.10.2022 10:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mušpapīrs @ 03.10.2022 09:49

Tieši likās, ka ar Tevi ir interesanti padiskutēt ?
Par Zupu labāk nerunāsim ? tur bija daudz ļoti apšaubāmu informācijas avotu no viņas puses

Jā, zupu laikam labāk nemaz daudz nepieminēt 😄
Bāc nu jā, tas besis jau visiem ir diezgan augstā līmenī, gan tiem, kam nepatika covid lēmumi, gan tiem, kam viss bija pieņemami (tāpat jau ikdiena nebija viegla, arī ja ierobežojumi likās pareizi). Tāpēc arī gribas tās diskusijas vienkārši izbeigt un iet tālāk, bet jā, es tev piekrītu, ka nebūtu jau slikti parunāties. Vienkārši man liekas, ka par to visu ir runāts jau tiiiik daudz.
Sorī, sanāca tas iepriekšējais komentārs pārāk ass pirmdienas rītam 😅
03.10.2022 10:05 |
 
Patīk
Reitings 10236
Reģ: 18.09.2021
Aleksandrs @ 03.10.2022 00:17
Tiešām nav saprotams, kā to kariņu (speciāli ar mazo) vēl pēc tā visa farsa var atbalstīt. Bet tas laikam lieliski arī parāda, kāpēc tik ļoti daudzās lietās esam Eiropā vieni no pēdējām vietām, jo lielākā daļa tauta ar galvu vispār nedraudzējas.
Viņš tak ir stulbs, nevienu lēmumu nespēj savlaicīgi un jēdzīgi pieņemt, vienmēr viņam ir visi citi vainīgi, pats vainu nekad neuzņemas, izvairās no tautas, dodas tikai uz tām intervijām, kas ir viņam pa spalvai, atbild tikai uz iepriekš sagatavotiem jautājumiem, citādi nevienu teikumu nespēj sakarīgi kopā salikt. Pēdējās debates pat TV vispār bija pilnīgs absurds, speciāli priekš viņa izmainīja formātu, lai nebūtu Lembergs, no kā šis baidās, un pats lieliski zināja, ka tad tiks nolikts pie vietas. Viņš ir valsts vadītājs, viņam ir jādiskutē ar visiem, pofig kas viņam nepatīk vai no kā baidās. Ko tad, ja nāks Putins, arī teiks, ka nekādās sarunās neielaidīsies?
Un tās kas te bļauj, ka citur arī bijuši visādi ierobežojumi, nopotēšanas utml., pilnīgi pie kājas, kādi lēmumi ir bijuši citur, es vēlu par Latvijas valdību, un man interesē, kas ir šeit nevis citur. Ja citur lec pa 5. stāva logu, tas nenozīmē, ka mums arī jālec.
Bet nu vairs neko, tupa tauta, tāpēc vēl vismaz 4 turpmākie stagnācijas gadi garantēti.

Jā, labi pateici. Es arī nespēju aptvert, kā var balsot par Kariņu. Senāk neko par viņu nezināju, bet kopš Covid sāgas sākuma sapratu, ka viņš ir pilnīgi dumjš. Idiots. Tas nav kā lamuvārds, bet realitāte. Un gļēvs.
03.10.2022 10:03 |
 
Reitings 4918
Reģ: 11.08.2022
Jacqueline @ 03.10.2022 09:30

Uz šādiem jautājumiem, šķiet, ir kompotents atbildēt tikai mediķis, es nevarētu.
Par to izglītotību runājot, antivakseri(ne tie, kas vienkārši negrib v) biežāk izrādās tie, kas tic sazvērestības teorijām, nemāk vienu teiktu salikt kopā, share'o facebooka fake news utt., To covid tēmu jau sen tā kā varētu pārstāt urdināt, tas gluži kā par politiku strīdēties - bezjēdzīgi!
Diena ir tikai sākusies, nestreso, puķīt!?

Ehhh... žēl... gribējās uzzināt ko jaunu 😞 ik pa laikam nopērku mediķu kursus un paklausos, bet tur arī tā diezgan virspusēji
Vienkārši kaut kā negribās, lai tas viss atkārtojas vai tiek pieņemti vēl absurdāki lēmumi nekā iepriekš.
Piekrītu, ka sākumā nekas lāgā nebija zināms, bet tālāk jau bišķi aizrāvās ar to ierobežošanu😅
03.10.2022 09:54 |
 
Reitings 4918
Reģ: 11.08.2022
Lula @ 03.10.2022 09:23

?‍♀️?‍♀️
Man jau te sen atpakaļ bija diskusija, kur es Dzidro Zupu mēģināju “izglītot”. Katru reizi tā informācija tiek prasīta no jauna, ja nevēlies uztvert, tad lūdzu, tak var balsot par ko vēlies un dzīvot kā vēlies, kovids vairs nav problēma darbam. Bet nu saprotu, vecā sāpīte iedzēlusi dvēselē

Tieši likās, ka ar Tevi ir interesanti padiskutēt 😅
Par Zupu labāk nerunāsim 😅 tur bija daudz ļoti apšaubāmu informācijas avotu no viņas puses
03.10.2022 09:49 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Mušpapīrs @ 03.10.2022 09:02
Citādi daudzi apsaukājās "neizglītotie antivakseri", bet izglītošanā augstprātīgi nepiedalās

Uz šādiem jautājumiem, šķiet, ir kompotents atbildēt tikai mediķis, es nevarētu.
Par to izglītotību runājot, antivakseri(ne tie, kas vienkārši negrib v) biežāk izrādās tie, kas tic sazvērestības teorijām, nemāk vienu teiktu salikt kopā, share'o facebooka fake news utt., To covid tēmu jau sen tā kā varētu pārstāt urdināt, tas gluži kā par politiku strīdēties - bezjēdzīgi!
Diena ir tikai sākusies, nestreso, puķīt!🌸
03.10.2022 09:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mušpapīrs @ 03.10.2022 09:02
Citādi daudzi apsaukājās "neizglītotie antivakseri", bet izglītošanā augstprātīgi nepiedalās

🤦‍♀️🤦‍♀️
Man jau te sen atpakaļ bija diskusija, kur es Dzidro Zupu mēģināju “izglītot”. Katru reizi tā informācija tiek prasīta no jauna, ja nevēlies uztvert, tad lūdzu, tak var balsot par ko vēlies un dzīvot kā vēlies, kovids vairs nav problēma darbam. Bet nu saprotu, vecā sāpīte iedzēlusi dvēselē
03.10.2022 09:23 |
 
Reitings 4918
Reģ: 11.08.2022
Citādi daudzi apsaukājās "neizglītotie antivakseri", bet izglītošanā augstprātīgi nepiedalās
03.10.2022 09:02 |
 
Reitings 4918
Reģ: 11.08.2022
1. Zinot, ka Covid ir daļas no SARS, gripas un HIV, man rodas jautājums, kādēļ tas tiek cītīgi cenzēts (vismaz agrāk tika)?
2. Palasot, kā darbojas MRNs vakcīnas rodas vēl viens jautājums: kā tiks kontrolēti pīķa proteīnu ražošanas procesi gan tikko pēc vakcinācijas, gan vēlāk sastopoties ar citām slimībām? Kā tas ietekmēs imunitātes reakcijas, sastopoties ar citām slimībām? (Ja ir zināmi kādi pētījumi, lūdzu, studijā! Labprāt izlasīšu)
3. Turpinot par vakcīnām, ir tik daudz proteīnu, kurus izmantot, lai izveidotu vakcīnu, bet tiek paņemts tas, kurš potenciāli nodara vislielāko postu šūnām. Kādēļ?
4. Kā vieni un tie paši testi var reaģēt uz vīrusu ar ļoti lielu mutāciju skaitu?
5. Kādēļ netiek skaidrots, kādā veidā tiek iegūtas tādas blakusparādības, kā tromboze, paralīze, menstruālā cikla traucejumi utml /precīzākos sadalījumos un nosaukumos neiedziļināšos/?
Zavadskas ,,nu tā ir tāda imunitātes reakcija" tipa skaidrojumi neinteresē.
6. Izklausīsies pēc sazverestības teorijas, bet daļēji tā arī ir, kāpēc mediķi nedrīkst neko teikt par vakcīnu blaknēm?
7. Kādam ir nojausma Covid slimnieki slimnīcās tiek guldināti uz muguras vai sāna?
Gaidu turboprovakseri, kas veiks izglītojošo darbu labākā kvalitātē kā SPKC vai ziņas
03.10.2022 08:59 |
 
Reitings 28464
Reģ: 11.02.2015
YaeMiko @ 03.10.2022 06:41
Lai celtu invalīdiem pensijas un pabalstus ir jādabū atpakaļ cilvēki no ārzemēm. Kas tad tos nodokļus maksās? Ir jādomā kā veicināt to lai Latvijā sabiedrība būtu iekļaujoša un būtu darbs kuru vēlas darīt. Bet yeah vienīgā problēma valstī ir vakcīnas un lockdown. Sen jau tas ir beidzies bet dažiem tas tik ļoti iedragāja ego ka nevar aizvērties..
Vot tie cilvēki kuri nevarēja nosēdēt mājās un taisīja lielo saslimšanas gadījumu skaitu manās acīs ir pretīgi, jo tas ietekmēja pārējo, kuri ievēroja noteikumus, dzīvi. Jūs zināt cik stulbi kad Jūsu vecmāmiņa ir reanimācija cīnoties par dzīvību, bet nevar aiziet apciemot, jo simtiem idiotiem vienalga par ierobežojumiem un nevar savas pakaļas paturēt mājās. Un valdība ir spiesta uzlikt ierobežojumus. Tie ir vainīgi nevis Kariņš. Ja nevar ievērot parastu lietu..
Un tie anekdotālie "pierādījumi". Radinieki uztaisīja vakcīnu tagad slimo vairāk ? ja zinātne būtu balstīt uz tad mēs dzīvotu unga bunga laikos.
Gribētos redzēt jūsu idejas kā pārvadīt valstī covid krīzes situācijā? Un ko darīt kad slimnīcā netiek gultu un personāla? Ļaut nomirt? Vai izlikties ka covid nav un viss ko radīja ziņās ir meli? Vai arī pašam būt to cilvēku vietā pie ventilatora un vēlāk saņemt ziņas no radiem ka covid ir fake.
Un par to dienestu... Ir jāiet visiem nevis tikai vīriešiem. Ja man liktu es iet. Kas tas ir ka dažas uztaisa sieviešu dzinumus par vājo. Urīnpūsli apsaldes uzreiz kā jāguļ teltī ? Tad atnāks krievi un sieviete paliks mājās pie plīts gaidot kamēr viņu izvaro? Kaut kas ir jāzin arī sievietēm. Bet dienestam nevajadzētu būt tik obligātām kā to valsts grib uzspiest. Jāsāk pamazām un tad pēc gadiem var likt lielāku uzsvaru. Kaut vai ar Jaunsardzi skolās, atceros cik tas bija forši un daži skolēni pēc tam sāka paši interesēties par militāro karjeru.

Piekrītu 🙌
Bet tikai piebildei - jaunsardze ir jau šobrīd, daudzi jaunieši to jau apgūst.
Kā arī obligātajam dienestam ir šis sākuma pārejas periods, kas būs brīvprātīgs.
Tā ka..nu tiešām, cik vēl sakarīgi tos lēmumus pieņemt, lai tomēr panāktu mērķi - nekļūt par nākamo Ukrainu raškai.
Bet šitie "kovids, maskas, obligātais dienests, ņau ņau" ir tik tuvredzīgi. Redz tikai savas neērtības un sagaida no valsts nez kādu leiputriju apstākļos, kas 21.gadsimtā ir šoks visiem. Bet šoks, ar ko ir jātiek galā, nevis atstājot pašplūsmā! Nevienam no tiem bļāvējiem- iedzīvotāju "interešu" aizstāvjiem nav plāna vietā. A kā citādi vajadzēja apkarot nāvīgo vīrusu (tagad jau aizmirsies jo tagad arī situācija cita un vīruss pielāgojies-tiek pārslimots vieglāk)? Un kā citādi stiprināt valsts aizsardzību? Tikai populistiski saukļi!
Un koalīcijā jau ar šie bļāvēji, kā pagaidām izskatās, neraujas. Ērti ir sēdēt opozīcijā, tikai kritizēt un reālā darba darīšanu - arī nepopulāru lēmumu pieņemšanu - atstāt tam "sliktajam" kariņ-levit režīmam.
03.10.2022 08:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kitijaaaa @ 02.10.2022 22:45

Vai arī Gobzema partija tādu labējo radikāli kā BP bija savervējusi un piemaksāja par viņu slavināšanu. Ārzemēs taču ir tie apmaksātie troļļi, kas soc tīklos un forumos naido cilvēkus pret pastāvošo sistēmu. Gan jau, ka Latvijā arī pa kādam tādam tipāžam ir.

Jā, es nebrīnītos! Vienīgi tad laikam tas trollīts būtu bijis drusku sakarīgāks, nu ja bija mērķis pārliecināt kādu par kaut ko.
03.10.2022 08:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
YaeMiko paldies, ka esi spicy čipsīts kartupeļgalvu maisā. 😄 Piekrītu katram vārdam 🙌
03.10.2022 08:18 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Lai celtu invalīdiem pensijas un pabalstus ir jādabū atpakaļ cilvēki no ārzemēm. Kas tad tos nodokļus maksās? Ir jādomā kā veicināt to lai Latvijā sabiedrība būtu iekļaujoša un būtu darbs kuru vēlas darīt. Bet yeah vienīgā problēma valstī ir vakcīnas un lockdown. Sen jau tas ir beidzies bet dažiem tas tik ļoti iedragāja ego ka nevar aizvērties..
Vot tie cilvēki kuri nevarēja nosēdēt mājās un taisīja lielo saslimšanas gadījumu skaitu manās acīs ir pretīgi, jo tas ietekmēja pārējo, kuri ievēroja noteikumus, dzīvi. Jūs zināt cik stulbi kad Jūsu vecmāmiņa ir reanimācija cīnoties par dzīvību, bet nevar aiziet apciemot, jo simtiem idiotiem vienalga par ierobežojumiem un nevar savas pakaļas paturēt mājās. Un valdība ir spiesta uzlikt ierobežojumus. Tie ir vainīgi nevis Kariņš. Ja nevar ievērot parastu lietu..
Un tie anekdotālie "pierādījumi". Radinieki uztaisīja vakcīnu tagad slimo vairāk 😁 ja zinātne būtu balstīt uz tad mēs dzīvotu unga bunga laikos.
Gribētos redzēt jūsu idejas kā pārvadīt valstī covid krīzes situācijā? Un ko darīt kad slimnīcā netiek gultu un personāla? Ļaut nomirt? Vai izlikties ka covid nav un viss ko radīja ziņās ir meli? Vai arī pašam būt to cilvēku vietā pie ventilatora un vēlāk saņemt ziņas no radiem ka covid ir fake.
Un par to dienestu... Ir jāiet visiem nevis tikai vīriešiem. Ja man liktu es iet. Kas tas ir ka dažas uztaisa sieviešu dzinumus par vājo. Urīnpūsli apsaldes uzreiz kā jāguļ teltī 😁 Tad atnāks krievi un sieviete paliks mājās pie plīts gaidot kamēr viņu izvaro? Kaut kas ir jāzin arī sievietēm. Bet dienestam nevajadzētu būt tik obligātām kā to valsts grib uzspiest. Jāsāk pamazām un tad pēc gadiem var likt lielāku uzsvaru. Kaut vai ar Jaunsardzi skolās, atceros cik tas bija forši un daži skolēni pēc tam sāka paši interesēties par militāro karjeru.
03.10.2022 06:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!