Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kautrīga sieva

 
Reitings 16
Reģ: 26.09.2022
Laba diena, tāds baigais jautājums, mēs ar sievu esam precējušies nu jau vairāk kā 8 gadus un vēl apmēram tik pat daudz pirms kādām satikāmies, var teikt gandrīz 17 gadu jau esam kopā, protams kā visās attiecībās ir bijis visādi, bet esam izveidojuši ģimeni, visam vajadzētu būt normāli, es no sievas nekautrējos nu principā pat pašā sākumā īsti nekautrējos, bet sieva otrādi, nenormāli kautrējās, viņa man tāda nedaudz apaļīga un laikam kaunās no sava auguma, kaut gan miljons reizes esmu teicis, ka mīlu viņu tādu, ne veli apprecējos, viņas augums bija viens no iemesliem kāpēc es gribēju būt ar viņu. Lieta tāda, ka nu nezinu vai tas ir iespējams vai kā, bet kaut ko vai kaut kā varu palīdzēt sievai palikt drošākai, lai nav tas kautrīgums, citādi tāda jocīga sajūta un sekā arī neko daudz izkrāsot nevar, gribas loelāku daudzveidòbu, vai kāds var ko ieteikt?
Viss pārējais principā ir super, nu kā jau visās normālās attiecībās
26.09.2022 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Varbūt izrunāties ar viņu, pasaki ka Tevi iekārdina viņas augums utt.
26.09.2022 17:55 |
 
Reitings 16
Reģ: 26.09.2022
Esmu teicis jau miljoniem reižu, viņa to zin, bet nu par cik es viņu tik labi zinu, jau cik gadi pagājuši, tad es redzu, ka tas ir dēļ ķermeņa
26.09.2022 19:25 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Nav tik vienkārši, ka lūk tieši dēļ ķermeņa.
Es arī apzinos trūkumus savam ķermenim, bet tas nekad nav bijis šķēršlis tieši intīmās attiecībās.
Varbūt viņai arī dabiski libido zems un tas sekss nemaz nav tik svarīgs lai tur baigi piepuletos ko uzlabot.
26.09.2022 20:18 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Neesmu droša, ka kautrēšanās tiešām ir auguma dēļ.
Pieļauju, ka tava sieva jūt tavas sajūtas un vēl vairāk noslēdzas sevī. Tas rada spiedienu un neērtuma sajūtu. /saprotu, ka liekas neloģiski, bet tā var būt/
Nezinu, kā to pat var mainīt.
Esi kādreiz jautājis, kādēļ viņa kautrējas?
Otra lieta, varbūt piedāvā darīt viņai, ko viņa ar Tevi vēlas darīt. Tas varētu būt viegls šoks un nāktos izkāpt no savas kautrības
26.09.2022 21:21 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Kamēr sieviete netiks galā ar savu pašvērtējumu un kautrēšanos par savu augumu,un nepieņems sevi,neko neiestāstīsi.
Var mēģināt izrunāties,lai saprastu,kas viņu aizrauj,kas patīk, varbūt viņa atvērsies.
26.09.2022 21:35 |
 
Reitings 16
Reģ: 26.09.2022
Jāpamēģina gan "dari ar mani ko gribi", nu viņa zin ka es viņu mīlu un pieņemu viņu tādu, kāda viņa ir, ne velti apprecēju, nepatiktu, neprecētu, attiecību sākumā bija slaidāka, bet pēc laiciņa, kad vēl nebijām precējušiem viņa jau palika apaļāka, bet mani tas neuztrauca, nav jau tik apaļa, ka neko nevar izdarīt, saka jau ka sagādā dizkonfortu, bet tur jau ja varu ko palīdzēt, palīdzēšu lai labotu situāciju, bet nu fakts tāds, ka mīlu kāda ir, mani vienmēr vairāk ir saistijušas apaļīgas, nepatīk tādas kaulainās
27.09.2022 20:26 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Man liekas Tu esi baigais malacis ar savu saprotošo attieksmi :)
27.09.2022 21:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Domāju, ka ļoti labi saprotu tavu sievu un viņas izjūtas. Man ir līdzīga situācija. Neesmu resnītis, bet ir kompleksi un kautrēšanās no sava ķermeņa un no tā, ka citi redz mani kailu, kas ietekmē arī seksuālo dzīvi. Agrāk tas nebija tik izteikti, bet tagad gan ir. Pat nav bijušas nekādas piezīmes, ne arī kas cits, vienkārši nepatīku pati sev spogulī. Kāpēc nesaņemos un nesavedu sevi kārtībā? Grūti pateikt, laikam jau nav sasniegts tas neapmierinātības punkts, kā arī ikdienā ir tik daudz visa kā, ka neviļus nogrūd to visu malā.
Nav tā, ka nemīli otru cilvēku. Ar prātu visu saproti, pārdzīvo par to, ka līdz galam nespēj atvērties, apmierināt partneri, bet šie kompleksi un neapmierinātība kaut kur nogrūž vēlmi pēc intīmajām attiecībām. Tu nespēj atslēgties no domām, ka vīrietim kaut kas var nepatikt tavā ķermenī, ka tu kādā pozā vai veļā izskaties neveikli, ne pārāk glīti, nespēj atbrīvoties un galu galā viss pārvēršas rutīnā. Tas viss var būt pat zemapziņā, ja ir lietas, kas neapmierina. Turklāt man sekss nekad nav bijis tik svarīgs, tāpēc tas padara visu sarežģītāku, jo libido nav tik augsts.
Mans vīrietis arī saka, ka viss ir labi, viņu viss apmierina. Tie ir mani kompleksi, kuri traucē. Kad es sāku čīkstēt, ka kaut kas ir ne tā, tad viņš saka, ka droši varam iet uz sporta zāli, nopietni ievērot veselīgu dzīvesveidu, ja mani kaut kas neapmierina. Izmēģini arī tu ar savu sievu līdzīgi.
Ja sievietei ir kompleksi, tad ir grūti tos iznīdēt tikai ar vīrieša vārdiem, ka viss ir labi. Kamēr viņa pati nenonāks līdz secinājumam, ka nevajag kautrēties un vajag kaut ko mainīt, tu vari kaut līks palikt, bet būs grūti iegalvot pretējo. Pamēģini piedāvāt kopā iet paskriet, aiziet uz sporta zāli, kopā tomēr drošāk un tu neuzsvērsi, ka tikai viņai ir problēmas (pieļauju, ka tev arī ir kāda vietiņa, kura ne līdz galam apmierina ķermenī). Protams, kā jau sievietei visādas domas var ienākt prātā, bet veselais saprāts tomēr normālam cilvēkam ņem priekšroku.
Īsumā - kamēr viņa pati nenonāks līdz gala stadijai, kad ir vēlme mainīt sevi, būs grūti panākt pretējo.
Cik sen viņai ir parādījusies šī kautrība?
27.09.2022 23:21 |
 
Reitings 16
Reģ: 26.09.2022
Renaate301 @ 27.09.2022 21:27
Man liekas Tu esi baigais malacis ar savu saprotošo attieksmi :)

Nemaz nevaru iedomāties attiecības savādāk, attiecībās obligāti jābūt savstarpējai sapratnei un atbalstam
27.09.2022 23:30 |
 
Reitings 16
Reģ: 26.09.2022
TimeToDream @ 27.09.2022 23:21
Domāju, ka ļoti labi saprotu tavu sievu un viņas izjūtas. Man ir līdzīga situācija. Neesmu resnītis, bet ir kompleksi un kautrēšanās no sava ķermeņa un no tā, ka citi redz mani kailu, kas ietekmē arī seksuālo dzīvi. Agrāk tas nebija tik izteikti, bet tagad gan ir. Pat nav bijušas nekādas piezīmes, ne arī kas cits, vienkārši nepatīku pati sev spogulī. Kāpēc nesaņemos un nesavedu sevi kārtībā? Grūti pateikt, laikam jau nav sasniegts tas neapmierinātības punkts, kā arī ikdienā ir tik daudz visa kā, ka neviļus nogrūd to visu malā.
Nav tā, ka nemīli otru cilvēku. Ar prātu visu saproti, pārdzīvo par to, ka līdz galam nespēj atvērties, apmierināt partneri, bet šie kompleksi un neapmierinātība kaut kur nogrūž vēlmi pēc intīmajām attiecībām. Tu nespēj atslēgties no domām, ka vīrietim kaut kas var nepatikt tavā ķermenī, ka tu kādā pozā vai veļā izskaties neveikli, ne pārāk glīti, nespēj atbrīvoties un galu galā viss pārvēršas rutīnā. Tas viss var būt pat zemapziņā, ja ir lietas, kas neapmierina. Turklāt man sekss nekad nav bijis tik svarīgs, tāpēc tas padara visu sarežģītāku, jo libido nav tik augsts.
Mans vīrietis arī saka, ka viss ir labi, viņu viss apmierina. Tie ir mani kompleksi, kuri traucē. Kad es sāku čīkstēt, ka kaut kas ir ne tā, tad viņš saka, ka droši varam iet uz sporta zāli, nopietni ievērot veselīgu dzīvesveidu, ja mani kaut kas neapmierina. Izmēģini arī tu ar savu sievu līdzīgi.
Ja sievietei ir kompleksi, tad ir grūti tos iznīdēt tikai ar vīrieša vārdiem, ka viss ir labi. Kamēr viņa pati nenonāks līdz secinājumam, ka nevajag kautrēties un vajag kaut ko mainīt, tu vari kaut līks palikt, bet būs grūti iegalvot pretējo. Pamēģini piedāvāt kopā iet paskriet, aiziet uz sporta zāli, kopā tomēr drošāk un tu neuzsvērsi, ka tikai viņai ir problēmas (pieļauju, ka tev arī ir kāda vietiņa, kura ne līdz galam apmierina ķermenī). Protams, kā jau sievietei visādas domas var ienākt prātā, bet veselais saprāts tomēr normālam cilvēkam ņem priekšroku.
Īsumā - kamēr viņa pati nenonāks līdz gala stadijai, kad ir vēlme mainīt sevi, būs grūti panākt pretējo.
Cik sen viņai ir parādījusies šī kautrība?

Šāda situācija jau ir praktiski no paša sākuma, varbūt bija jau pirms manis, jo sākām tikties kad vēl mācijāmies, sākumā abi nebijām tik droši un tā, nu kā jau praktiski visiem attiecību sākumā.
Man personiski savā ķermenī viss apmierina, dūšīgam palikt nesanāk lai arī ko ēstu, kaut gan gribētu palikt, visu laiku esmu gribējis, frizūra, seja, rokas, kājas, viss ir ok, vidēja izmēra loceklis, viss principā kā vajag, nav vajadzīgs liels, lai viss būtu super seksā, vajag pareizi pielietot.
Vispār ja runā tieši par musu seksuālo dzīvi, tad pa lielam viss ir kārtībā, ir bijis, ka ne līdz galam sanāk ar viņu apmierināt, talkā nāk izveicīgie un maigie pieskārieni lai novesti līdz galam, nekad neesmu sapratis tos vīriešus, kuri nesniedz sievietei baudu līdz galam, sev ir un nokāpj, daudz par tādiem dzirdēts, atgriežoties pie tēmas ir bijis arī ka man nav līdz galam, arī palīdz ar roku, ir bijis ka tāpat nav, bet es ļaunā neņemu, kam negadās, tā viss būtu lieliski, citreiz gribas ko jaunu, kā teikt varbūt eksotiskāku, kaut ko nepieredzētu, tāpēc izdpmāju te rakstīt, jautājot pēc kāda padoma.
Radās viena pamatīga doma, vajag vairāk komplimentu, lai sieva jūtas kartāka, varbūt tas iedrošinātu un būtu savādāk, kā arī sieva ir daudkārt sēdusies uz diētām, mazāk gaļas, sāls, bet es stradājot fizisku darbu nu īsti tā laikam nevaru, bet laikam vajadzētu atbalstīt vairāk arī tajā, tev taisnība, par tādām aktivitātēm gan nē, to viņa kategoriski saka nē, bet nu es protams neko netaisos uzspiest vai kā, arī neteikšu par diētām, tikai lai pati iesāk un tad es pievienotos, citādi ja ko teikšu, tas panāks pretēju efektu, ko es protams negribu.
Ir patīkami ka var padalīties un uzklausīt normālus voegokļus, citur palasot viens otru nomelno, nu neiklausās patīkamas sarunas
27.09.2022 23:51 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Tev jau nav kur piesieties, par ko tad nomelnot. Bet nu varēji par to roku varbūt nerakstīt vienīgi, detaļas :D
Nezinu man liekas TTD un tavai sievai paveicies. Man ir bijis, ka savs izskats daudz maz apmierina, bet vīrietis spiež mūžīgi tiekties uz ideālu, izsaka piezīmes, tas iedzen traumā uz ilgu laiku, tāpēc ir Ex. Un draugu lokā man arī ir šādi vīrieši-estēti, tā saucamie.
Tad varbūt tiešām - teikt daudz komplimentus un varbūt vienlaikus maigi motivēt uz kopīgu sportošanu. Skaidrot, ka tas veselībai un pašsajūtai.
28.09.2022 07:34 |
 
Reitings 16
Reģ: 26.09.2022
Renaate301 @ 28.09.2022 07:34
Tev jau nav kur piesieties, par ko tad nomelnot. Bet nu varēji par to roku varbūt nerakstīt vienīgi, detaļas :D
Nezinu man liekas TTD un tavai sievai paveicies. Man ir bijis, ka savs izskats daudz maz apmierina, bet vīrietis spiež mūžīgi tiekties uz ideālu, izsaka piezīmes, tas iedzen traumā uz ilgu laiku, tāpēc ir Ex. Un draugu lokā man arī ir šādi vīrieši-estēti, tā saucamie.
Tad varbūt tiešām - teikt daudz komplimentus un varbūt vienlaikus maigi motivēt uz kopīgu sportošanu. Skaidrot, ka tas veselībai un pašsajūtai.

Man jau arī ir savi nelielie ideāla sīkumiņi, patīk kad rokas sakoptas, tas ir nagi lai smuki apgriesti, āda uz rokām nav sausa, lai pats labi ostu, bet tās jau tādas saprotamas lietas, nekas sevišķs, jāmēģina kopīgi visu un cerams būs savadāk
28.09.2022 10:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!