Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontracepcijas tabletes

 
Reitings 208
Reģ: 12.09.2022
Sveikas!
Vēlējos pajautāt, kādas atsauksmes lietojot kontracepcijas tabletes Regulon?
Es jau kā mēnesi dzeru un ir pastiprināti apetīte, depresija un slikta dūša ik pa laikam.
Kā arī smērējās mēnešreizes mēnesi.
Kādas KC jūs lietojat? Meklēju piemērotākās, jo ir policistiskais olnīcu sindroms.
12.09.2022 21:13 |
 
Reitings 2125
Reģ: 10.04.2022
man arī ir pcos, lietoju kontracepciju 3 gadus, yarina. Tabletes ir jālieto tādas, kas neietekmē tavu pašsajūtu, ja jūti, ka nāk “melnie” obligāti pie ginekoloģes un jāmaina uz vieglākām. Vienam yarina patīk, otram nepatīk. Ginekologs izvēlas tavam organismam atbilstošāko, šeit vari neprasīt kura ir labāka vai sliktāka. Tablešu reakcija uz organismu atšķiras katram cilvekam.
Runājot par pcos - iesaku lietot paralēli kontracepcijai D vitamīnu, folskābi, cinku, magniju, inotisols. Pievērs uzmanību ko liec mutē (fast food būtu jāizslēdz, kā arī saldumi), aktīvs dzīvesveids. Vienvārdsakot pcos ir vielmaiņas traucējumi, zinātniski viņu nevar izārstēt, tikai apārstēt.
Ja plāno grūtniecību tuvākā gada laikā, tad neiesaku lietot kontracepciju, bet gan ārstēt pcos (hormonālās terapijas/operācija)
Es personīgi sāku nobriest operācijai, lai max ātri tiktu pie bērniņa. Kā arī ieteica Rīgā, Teikā vienu super labu dakteri šajos jautājumos - dr.gasiņš (gasinaklinika)
Biju Siguldā pie neauglības ārstes I.Briškas, neiesaku, vairāk plēš naudu, kā arī baigu prašņā par privāto dzīvi, kā arī ģimeni(vai mamma ar tēti ir kopa, ja nav tad kapec nav utt)
12.09.2022 22:12 |
 
Reitings 208
Reģ: 12.09.2022
@sauliiite.paula Paldies Tev par tavu viedokli un par ieteikumiem!
Palietošu Regulon KC un paskatīšos kā jūtos.
Kā arī jāsāk lietot vitamīni man, savādāk ātri vien iznīcināšu organismu..
28.09.2022 10:40 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Ej pie ārsta vēlreiz, lai piemeklē piemērotākas tabletes. Tādu, kas darbojas uz cistām, ir vesels lērums. Ar endometriozi nav liela izvēle, pāris varianti, bet ar cistām, ir daudz variantu.
Operācija ir galējais variants, nav nekāda medusmaize, operē, ja medikamenti nepalīdz vai cistas ir milzīgas. Iesākumam mēģini nomainīt tabletes.
28.09.2022 14:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits