Karmas Latvieši-Go3

 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lai nebūtu jaklejo pa citam diskusijām.varat diskutēt ,izteikt savu viedokli.Šodien pirmā serija go3.
30.08.2022 10:55 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
be.beta @ 30.08.2022 13:35

jā, tieši šo es biju domājusi par to manifestāciju ko rakstīju.
protams, ka no mazajiem 15eur kursiņiem nevienam nebūs depresija, ja netiks sasniegts rezultāts, bet redzot, ka daži plēš 300-600 eiro. tur nu gan

pffff, Jeļena Uresina (nu kaaaaapeeec cilvēks sauc sevi par Lieni?), plēš vairākus tūkstošus. :)
30.08.2022 15:18 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
p.s
Jeļena tak māca biznesu, biznesa manifestāciju akadēmija vai kā tur...tikai reģistrējusi viņu savu saimniecisko darbību ir kā biedrību. Kāpēc? Nodoklīši un tā. Valsts čakarēšana un tā. Laba mūsu godīga biznesmenīte Ļenka. Apraksts no lursoft viņas biedrībai:
Vairot sabiedrības kopīgo stāvokli;
Palīdzēt sievietēm attīstīt viņu iekšējo pasauli;
Rīkot tematiskus izglītojošus pasākumus sievietēm.
Paskaidrojiet, ko nozīmē vairot sabiedrības kopīgo stāvokli?
30.08.2022 15:21 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
Ieva333 @ 30.08.2022 13:38

Vienīgā, kura plēš tik daudz ir Uresina, bet kaa jau teicu man domas par viņu mainījās pēc stāstiem šeit forumā.
Nevienu citu nezinu, kura tik daudz plēš. MIlzarāja 11 euro, Kudrjašova ap 40 euro, Kubasovai arī dārgi, bet es kubasovai neticu, kāda manifestācija ar vecākiem miljonāriem. Omsones manifestācijas kurss bija ap 30 euro.

Uresinu ne visi var atļauties, viņa ir visdārgākā Latvijā. Man viena draudzene (starpcitu, izglītota un labā amatā strādājoša) izgāja pie Uresinas kautkādu izaicinājumu pa 500 vai 600€ pagājušo rudeni. Laikam jau nekas īsti dzīvē nemainījās, jo nu par to izaicinājumu nerunā vispār vairs. Un citus izaicinājumus arī nav gājusi.
30.08.2022 15:54 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Hubabuba @ 30.08.2022 15:54

Uresinu ne visi var atļauties, viņa ir visdārgākā Latvijā. Man viena draudzene (starpcitu, izglītota un labā amatā strādājoša) izgāja pie Uresinas kautkādu izaicinājumu pa 500 vai 600€ pagājušo rudeni. Laikam jau nekas īsti dzīvē nemainījās, jo nu par to izaicinājumu nerunā vispār vairs. Un citus izaicinājumus arī nav gājusi.

es arī gribēju iziet slaveno bagātības formulu, bet tajā brīdī kaut kas nostrādāja, ka būs fake, 600€ “enerģijas apmaiņai” uzreiz šķiet aizdomīgi. un vēl tā apstrādāšana-ja tev nav šādas naudas, tad tu vienkārši negribi veltīt līdzekļus savai izaugsmei, gandrīz lika ķerties “aitiņām” pie ātrajiem aizdevumiem, jo tu tak atgūsi ar uzviju😂
Latvijā ir ārkārtīgi maz cilvēku, kuri tiešām ir tā saucamie garīgie skolotāji un kuri var palīdzēt mainīt dzīvi(visur gan pamatā psihoterapija), bet viņi nereklamē sevi IG kā aptrakuši(bļ, besī Uresinas sponsorētā reklāma). viņi vispār nelieto soc. tīklus lielākoties. kam vajag, tas atradīs un tur neviens lielo piķi nenoplēsīs…
30.08.2022 16:18 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
cmyk @ 30.08.2022 16:18

es arī gribēju iziet slaveno bagātības formulu, bet tajā brīdī kaut kas nostrādāja, ka būs fake, 600€ “enerģijas apmaiņai” uzreiz šķiet aizdomīgi. un vēl tā apstrādāšana-ja tev nav šādas naudas, tad tu vienkārši negribi veltīt līdzekļus savai izaugsmei, gandrīz lika ķerties “aitiņām” pie ātrajiem aizdevumiem, jo tu tak atgūsi ar uzviju?
Latvijā ir ārkārtīgi maz cilvēku, kuri tiešām ir tā saucamie garīgie skolotāji un kuri var palīdzēt mainīt dzīvi(visur gan pamatā psihoterapija), bet viņi nereklamē sevi IG kā aptrakuši(bļ, besī Uresinas sponsorētā reklāma). viņi vispār nelieto soc. tīklus lielākoties. kam vajag, tas atradīs un tur neviens lielo piķi nenoplēsīs…
Es vinai kadu laiku atpakaļ sekoju.Man finanses ar minuss zīmi viss ko dari iet preteja virzienā.klausijos un klausijos,kamēr jau saku smadzenes domāt,vajadzetu iziet.varbūt tiešam uzlabosies situacija.600 eiro logiski man nav.pagaidišu paklausišos.un tad nāca kautkada atsauksme ka no zila gaisa nokrit cik tur ntas stukas.pec bagātības kursiem.tad sapratu nav tur kautkas.no zila gaisa nevienam neuzkrit tūkstoši tikai mainot domāšanu. Ta summa bija tik liela,ka vairs nevareju paklausities un atsekoju.Varbut kāds apstiprinās ka mainot domāsanu un manifestejot var tik pie vairakiem tukstošiem.? Ar piebildi ,ka nekas nav jadara viss pats atnāks
30.08.2022 16:30 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Varbut kāds apstiprinās ka mainot domāsanu un manifestejot var tik pie vairakiem tukstošiem.? Ar piebildi ,ka nekas nav jadara viss pats atnāks

mainit domasanu jau ir darit. Mainisi savu domasanu un tiesam lietas var notikt. Saku pec savas pieredzes, jau esmu teikusi ka man patik sada veida izaicnajumi, bet ne par 600eurikiem
30.08.2022 16:35 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
Ieva333 @ 30.08.2022 16:35

mainit domasanu jau ir darit. Mainisi savu domasanu un tiesam lietas var notikt. Saku pec savas pieredzes, jau esmu teikusi ka man patik sada veida izaicnajumi, bet ne par 600eurikiem

Vēlme mainīt domāšanu liek kaut kam notikt tikai Lienei, viņa nopelna vairākus tūkstošus.
30.08.2022 16:36 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Esmu izgajusi visus iespejamos manifestacijas izaicnajumus, esmu tiesam palikusi atvertaka pasaulei, bet neticu, ka Liene var iedot kaut ko vairak ka 40 euro izaicinajums.
30.08.2022 16:36 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
cmyk @ 30.08.2022 16:18

es arī gribēju iziet slaveno bagātības formulu, bet tajā brīdī kaut kas nostrādāja, ka būs fake, 600€ “enerģijas apmaiņai” uzreiz šķiet aizdomīgi. un vēl tā apstrādāšana-ja tev nav šādas naudas, tad tu vienkārši negribi veltīt līdzekļus savai izaugsmei, gandrīz lika ķerties “aitiņām” pie ātrajiem aizdevumiem, jo tu tak atgūsi ar uzviju?
Latvijā ir ārkārtīgi maz cilvēku, kuri tiešām ir tā saucamie garīgie skolotāji un kuri var palīdzēt mainīt dzīvi(visur gan pamatā psihoterapija), bet viņi nereklamē sevi IG kā aptrakuši(bļ, besī Uresinas sponsorētā reklāma). viņi vispār nelieto soc. tīklus lielākoties. kam vajag, tas atradīs un tur neviens lielo piķi nenoplēsīs…

Jā, pareizi Tu saki - apstrādā! Un tie teksti un metodes ir tādi kā sektām - "Ja neesi gatavs ieguldīt šiem kursiem, tad Tu neesi ar pareizo domāšanu"...
Arī es zinu piemēru, kur gudra un visādi citādi loģiska sieviete ir savērusies ar manifestācijām, regulāri grūž naudu biznesa kursos un "enerģētikas sakārtošanā", bet viņas dzīvē 5 gadu laikā nekas mainījies nav. Bet joprojām ar zobiem un nagiem aizstāv, ka viss esot galvā un viņai tikai jācenšas un jāmanifestē
30.08.2022 16:41 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Ieva333 @ 30.08.2022 16:36
Esmu izgajusi visus iespejamos manifestacijas izaicnajumus, esmu tiesam palikusi atvertaka pasaulei, bet neticu, ka Liene var iedot kaut ko vairak ka 40 euro izaicinajums.

viņa kā personība vienmēr likusies bitchy. un kad te forumā atklājās viņas pagātnes darbiņi fast foodā, tad bija skaidrs, ka tā āža kāja nepazūd pat tik extra “apgaismotam” cilvēkām. krč, plika iršana.
30.08.2022 16:42 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Ieva333 @ 30.08.2022 16:36
Esmu izgajusi visus iespejamos manifestacijas izaicnajumus, esmu tiesam palikusi atvertaka pasaulei, bet neticu, ka Liene var iedot kaut ko vairak ka 40 euro izaicinajums.

varu ieteikt tieši 3 grāmatas, kuras tiešām mainīja manu dzīvi(man interesē garīgā izaugsme). grāmatu kopējā summa būs ap 40€, bet viņas uz visu dzīvi, vari pārlasīt kad vajag :)
30.08.2022 16:44 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
v
iņa kā personība vienmēr likusies bitchy. un kad te forumā atklājās viņas pagātnes darbiņi fast foodā, tad bija skaidrs, ka tā āža kāja nepazūd pat tik extra “apgaismotam” cilvēkām. krč, plika iršana.

jāaaaa. Visiem ir pagatne, bet saubas mani pielika, ka vina nopubliceja screen (gadu atpakal), ka mamina esot aiznemusies sms kreditu vinas kursiem.... wtf. kas tiesi bija tas!!!
30.08.2022 16:45 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
varu ieteikt tieši 3 grāmatas, kuras tiešām mainīja manu dzīvi(man interesē garīgā izaugsme). grāmatu kopējā summa būs ap 40€, bet viņas uz visu dzīvi, vari pārlasīt kad vajag

man patiesiiba patik darbosanas grupa, lidzigi domajosie, pieredzes stasti, bet gramatas ari vari ielikt.
30.08.2022 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Omg, Artūrs Ķirpis, mans klasesbiedrs😅 nu gan tā Latvijā ir maza. Es tikai nezināju, ka viņš nodarbojas ar šādām lietām, jo pati sociālos tīklus neizmantoju.
30.08.2022 16:51 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
Ieva333 @ 30.08.2022 16:36
Esmu izgajusi visus iespejamos manifestacijas izaicnajumus, esmu tiesam palikusi atvertaka pasaulei, bet neticu, ka Liene var iedot kaut ko vairak ka 40 euro izaicinajums.

Piedod, bet tu izklausies pēc tām, kas tievē visos iespējamos diētas izaicinājumos, bet kā ir apaļas, tā ir, vik nomet, tik uzaudzē atpakaļ. Līdz vnk nesāk iedziļināties un izglītoties.
30.08.2022 16:58 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Piedod, bet tu izklausies pēc tām, kas tievē visos iespējamos diētas izaicinājumos, bet kā ir apaļas, tā ir, vik nomet, tik uzaudzē atpakaļ. Līdz vnk nesāk iedziļināties un izglītoties.

un es TEV PIEDODU 😀😀😀😀😀😀😀
30.08.2022 17:01 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
cmyk @ 30.08.2022 16:42

viņa kā personība vienmēr likusies bitchy. un kad te forumā atklājās viņas pagātnes darbiņi fast foodā, tad bija skaidrs, ka tā āža kāja nepazūd pat tik extra “apgaismotam” cilvēkām. krč, plika iršana.

Atklāti sakot, man pašai arī bija ienākusi doma prātā, ka varbūt vajadzētu pamēģināt kautko no Lienes Uresinas piedāvātajiem izaicinajumiem, bet tad es nejauši uzdūros Uresinas un Dārtas Danèvičas live. Dārta man vnm bija likusies augstprātīga un ļoti iedomīga maita, bet tanī sarunā viņa likās tāda vienkārša, jauka un forša sieviete, toties Uresina bija tā, kas visu laiku mēģināja to sarunu pagriest sevis slavināšanas virzienā, vispār atsrāja nepatīkama, uz sevi vērsta, iedomīga cilvēka iespaidu. Nezinu gan kāda viņa ir tajos izaicinājumos, cerams ka tiem cilvēkiem, kas tur piedalās, nav visu laiku jāklausās cik viņa ir nenormāli kruta, īpaša un svarīga.
30.08.2022 17:23 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Ieva333 @ 30.08.2022 16:35

mainit domasanu jau ir darit. Mainisi savu domasanu un tiesam lietas var notikt. Saku pec savas pieredzes, jau esmu teikusi ka man patik sada veida izaicnajumi, bet ne par 600eurikiem
ne nu protams dzives kvalitati var uzlabot pats ar sevi strādājot praktiski ieviešot izmainas kas palidzes tikt uz augšu,par to nestridos.man ari patik uz papira izlikt realas darbibas ,ko es varu darit lai man sanaktu.bet ne jau no zila gaisa uzkritis vairaki tukstoši tikai domājot.(ja nu vienigi kadus aprecet tadu kam nebus paris tukstoši zel.)pat ,lai tadu darbu daritu,kuros maksātu paris tukstosus ,jaiegulda daudz.jamācas,jāgūst pieredze u.t.t Man liekas ka Liene uz ta Tonija varda rēķina izpelnas to slavu.Diplomi no apmacibam ir,bet vai viņa ir registreta Latvijas registrā kautkadā veidā?Es šajas lietas nezinu nekur meklēt ne ka sauc.bet zinu ka kočingiem ir tadi registri.kas drikst profesionāli mācit.Palabojiet ja ko nepareizi saku
30.08.2022 17:31 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Olly30 @ 30.08.2022 17:31
ne nu protams dzives kvalitati var uzlabot pats ar sevi strādājot praktiski ieviešot izmainas kas palidzes tikt uz augšu,par to nestridos.man ari patik uz papira izlikt realas darbibas ,ko es varu darit lai man sanaktu.bet ne jau no zila gaisa uzkritis vairaki tukstoši tikai domājot.(ja nu vienigi kadus aprecet tadu kam nebus paris tukstoši zel.)pat ,lai tadu darbu daritu,kuros maksātu paris tukstosus ,jaiegulda daudz.jamācas,jāgūst pieredze u.t.t Man liekas ka Liene uz ta Tonija varda rēķina izpelnas to slavu.Diplomi no apmacibam ir,bet vai viņa ir registreta Latvijas registrā kautkadā veidā?Es šajas lietas nezinu nekur meklēt ne ka sauc.bet zinu ka kočingiem ir tadi registri.kas drikst profesionāli mācit.Palabojiet ja ko nepareizi saku

Man īsti nav skaidrs, kāpēc cilvēki meklē, vai Lienei ir diplomi vai nav. Tak nav svarīgi, vai viņai ir "koučinga" vai kāds tur diploms. Kouča diplomu nav grūti dabūt. Bet ko tieši tas koučs izdarīs, kam ir kkādos kursiņos dabūts diploms? Padomājiet, cilvēki! Ko viņa jums tādu pateiks, ko iemācīs!?!
Vai Lienei ir pašai veiksmīgs miljonu bizness, kas 1) ļauj mācīt citiem šādu biznesu uztaisīt; 2) ir pierādījums, ka pati var iegūt to, ko sola citiem :D
Atbilde: Nē, viņai nav. Punkts.
30.08.2022 17:39 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Spanic @ 30.08.2022 16:51
Omg, Artūrs Ķirpis, mans klasesbiedrs? nu gan tā Latvijā ir maza. Es tikai nezināju, ka viņš nodarbojas ar šādām lietām, jo pati sociālos tīklus neizmantoju.

kā to Ķirpi IG atrast?
30.08.2022 19:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits