Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tiesneša palīgs

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Hey!
Vai káda ir startejusi un ja ja, tad cik gruti ir tikt?
Cik liela konkurence? Vwi ir liela nozime ieprieksejai pieredzei?
13.08.2022 21:23 |
 
Moderators
Reitings 3688
Reģ: 13.11.2016
Vai tad tu nestrādā tiesā par sekretāri? Vai to nevar tiesā noskaidrot? Visbiežāk palīgi ir bijušie sekretāri, jo palīgam vēlams mācēt sekretāra darbu.
13.08.2022 23:10 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Ir jāpilda speciāls tests, kur pārbauda Tavas zināšanas par tiesību normām saistībā ar administratīvo / civilprocesu, termiņu ievērošanu no tiesas puses u.tml. Nebija nekāds vieglais.
Bet varbūt tagad kaut kas mainījies, jo tas bija pirms 2 gadiem.
Un jā, es arī sākotnēji strādāju kā sēžu sekretārs, ar laiku šķita, ka pārāk liela rutīna, gribas ko jaunu.
Tagad vairs nestrādāju juridiskajā, esmu laimīgi tikusi prom no tā sviesta, kas darās tiesu sistēmā :)
14.08.2022 13:22 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
law7 @ 13.08.2022 23:10
Vai tad tu nestrādā tiesā par sekretāri? Vai to nevar tiesā noskaidrot? Visbiežāk palīgi ir bijušie sekretāri, jo palīgam vēlams mācēt sekretāra darbu.

Strādāju, bet sāk jau apnikt rutīna un mans sastāvs arī ir ne pārāk, nesanāk saprasties.
Daźiem kolēğiem prasīju, visi sāka uzreiz ka palīgi un tās atsauksmes ir dažādas. Gribētos saprast ka ir, kad no sekretāra strartē, ņemot vērā, ka šis darbs man ir patālu no mājām, tad kārtīgi uzsveru tags kurā tiesā un vai vispār vēlos būt par palīgu.
Interesē arī algas samērīga pret slodzi, jo zināms, ka privātajiem maksā vairāk..... un laj gwn atalgojums man tagad nav primārais, bet gluži runāt virsstundas par to algu, kas tiesneša palīgam arī negribas
15.08.2022 07:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits