Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Reitings 6302
Reģ: 14.12.2022
Digimons @ 03.05.2024 23:56
Man atkal pretēji, besī tā Kerkira, labāk būtu ņēmuši citu ģimeni atpakaļ šovā. Un par to iepirkšanos skajā, man šķiet, tā ir tāda izrādīšanās TV ekrānos, 100 punkti, ja nefilmē, iet uz maximu
Tas ir nabagu šiks! Ēdiens nozīmē viens litrs zupas uz ģimeni 5-6 cilvēciņiem un mazss gaļas gabaliņš Edgaram uz kuru visi siekalojās🙈 skumji, riktīgi. Galvenais iepirkusies dārgā veikalā😳 da jo majo nav tā vieta paredzēta viņai! Gatavā kulinārija tur uz tādu ģimeni ir vismaz 100 eur. Es to zinu jo pati biežiiepērkos 2 cilvēkiem zinu cenas Graudiņa ne tur atspērās, kā teiktu viņas vīrs!
04.05.2024 14:33 |
 
Reitings 312
Reģ: 21.02.2021
Man atkal pretēji, besī tā Kerkira, labāk būtu ņēmuši citu ģimeni atpakaļ šovā. Un par to iepirkšanos skajā, man šķiet, tā ir tāda izrādīšanās TV ekrānos, 100 punkti, ja nefilmē, iet uz maximu
03.05.2024 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 9271
Reģ: 15.03.2012
susla @ 03.05.2024 16:55

Ja viņa grib būt miljonāre, kā to paziņoja Burkas raidījumā, tad ir jāiemācās naudas pratība. Tur bez variantiem.
Kopumā šī ģimene vienīgā skatāmā Burkā un man viņi visi patīk. Meitas ļoti skaistas dāmas. Forša ģimene.

Viņa jau mācās, no slavenās Uresinas, tur skaidri un gaiši var redzēt viņas macību, tā manifistēšana stāvot pie Posche, iepirkšanas veikalā, kur apgrozā it kā augstākā sabiedrība, lai arī sevi jau tur varētu pieskaitīt, viņa ir Uresinas aita un viņai savukārt ir savas aitas, kuras pērk viņas apvārdotos diegus
03.05.2024 23:41 |
 
Reitings 265
Reģ: 21.04.2024
Gardenia @ 03.05.2024 16:31
Man kaut kā arī bieži vien šķiet, ka ar to naudu viņa galīgi neprot rīkoties? Katrā ziņā viņi no burkas ir vienīgie skatāmie personāži. Man tas Graudiņš riktīgi patīk kā viņš izturās pret to viņas attieksmi pret naudu? man patika kā viņš viņu presēja man jāzina cik tā tava klade maksāja, laikam jau nojauta, forši pateica, ka viņai tā finanšu rocība jāmācās ne meitām? Tas nemaz nav dārgi no viņas puses spriežot par iepirkšanos skay, nu kaut kā izklausās pēc sevis mierināšanas. Ja viņa tur tiešām 5-6 cilvēku ģimenei pirktu pusdienas labas cipars būtu cits. Normāli jau būtu 2 zupas spainīši salātus kādus vismaz kg. Siļķes, siera, gaļas vai citi. Gatavās piedevas priekš visiem, sagatavoti gaļas ēdieni un vēl kāds kg svaigais salāts plus kādu 2 litrus kefīra tak cipars būtu 3x lielāks. Neloģiski jo visi jau nebija pabaroti. Končas un čipsi nav ne pusdienu, ne vakariņu ēdiens

Ja viņa grib būt miljonāre, kā to paziņoja Burkas raidījumā, tad ir jāiemācās naudas pratība. Tur bez variantiem.
Kopumā šī ģimene vienīgā skatāmā Burkā un man viņi visi patīk. Meitas ļoti skaistas dāmas. Forša ģimene.
03.05.2024 16:55 |
 
Reitings 6302
Reģ: 14.12.2022
susla @ 03.05.2024 16:07

Kerkira man arī patīk. Tikai nesaprotu, kāpēc tikko kā parādās vairāk naudas, uzreiz visa jānotriec šikojot. Tā jau pie tā Porša tik ātri netiks, ja visu notrieks Sky More iepērkoties katru dienu. Protams, tā viņas darīšana. Bet , ja tu esi Burkas raidījumā, nelīmējas īsti kopā.
Man kaut kā arī bieži vien šķiet, ka ar to naudu viņa galīgi neprot rīkoties🤔 Katrā ziņā viņi no burkas ir vienīgie skatāmie personāži. Man tas Graudiņš riktīgi patīk kā viņš izturās pret to viņas attieksmi pret naudu😅 man patika kā viņš viņu presēja man jāzina cik tā tava klade maksāja, laikam jau nojauta, forši pateica, ka viņai tā finanšu rocība jāmācās ne meitām😂 Tas nemaz nav dārgi no viņas puses spriežot par iepirkšanos skay, nu kaut kā izklausās pēc sevis mierināšanas. Ja viņa tur tiešām 5-6 cilvēku ģimenei pirktu pusdienas labas cipars būtu cits. Normāli jau būtu 2 zupas spainīši salātus kādus vismaz kg. Siļķes, siera, gaļas vai citi. Gatavās piedevas priekš visiem, sagatavoti gaļas ēdieni un vēl kāds kg svaigais salāts plus kādu 2 litrus kefīra tak cipars būtu 3x lielāks. Neloģiski jo visi jau nebija pabaroti. Končas un čipsi nav ne pusdienu, ne vakariņu ēdiens
03.05.2024 16:31 |
 
Reitings 6302
Reģ: 14.12.2022
Noskatījos burku ar Kerkiru, kaut kā baigi skumji palika, pat ļoti. Tas, ka viņa ar to taro māžojās tas ir štrunts ir aitas atradīsies cirpēji. Riktīgi nepatika, ka viņa vēl izmisīgi grib pie ārstniecības pieķerties, tas kaut kā baigi nesmuki, ne viņai kādas zināšanas medicīnā, ne kas. Pliks šarlatānisms, tas ir mans subjektīvais viedoklis. Tie šarlatāni jau tikai iedzīvojās uz cilvēku nelaimes rēķina! Iedzīvoties ir uz cilvēku stulbuma ir viens, bet uz nelaimes pa visam kas cits. Sapņot par miljoniem nav jau slikti, bet uz tā visa fona izskatījās kā nopērts šunelis kurš par katru cenu savu degunteli grib iebāzt tur kur nevar atļauties. Nu kas tie par sapņiem, atrasties tādā veikalā starp tādiem cilvēkiem un sapņot par poršu🙈 tiešām tas ir tik svarīgi? Es gan to šopingu skay pavisam nesapratu, ehh kaut kā biju iedomājusies, ka viņi to var atļauties😢 nu kas tās par vakariņām 1 litrs biešu zupa uz 5-6 cilvēkiem, jo dēlu gan jau kāds pieskata. Graudiņam 1 mazss gaļas gabaliņš gar kuru visi siekalojās! Ja grib pārtikt no tik dārga veikala tad tur nenosaka budžetu, rezultāts loģisks visi badā. Labi meitenītes vēl mācās, bet kādēļ Kerkira izvēlējās skay veikalu nu reāli viņi jau nepirka gatavu ēdienu kurš nebija jāgatavo, bet pilnu maisu ar našķiem uzkodām tas tak citur būtu uz pusi lētāk🤔
03.05.2024 16:17 |
 
Reitings 265
Reģ: 21.04.2024
mrthkjj @ 03.05.2024 11:24
Visas sērijas neskatījos, bet ļoti iepatikās Kirkira, jā nedaudz ar saviem putniem, bet tik sakarīga likās, tāds labs cilvēks. Viņas dēļ, iespējams, nedaudz vēl paskatīšos.

Kerkira man arī patīk. Tikai nesaprotu, kāpēc tikko kā parādās vairāk naudas, uzreiz visa jānotriec šikojot. Tā jau pie tā Porša tik ātri netiks, ja visu notrieks Sky More iepērkoties katru dienu. Protams, tā viņas darīšana. Bet , ja tu esi Burkas raidījumā, nelīmējas īsti kopā.
03.05.2024 16:07 |
 
Reitings 6302
Reģ: 14.12.2022
Knita @ 03.05.2024 13:55

Jā jā, pati slavenā harizmātiskā dziedātāja Janiševa ik pa laikam pagodina Burkas diskusiju ar slavas dziesmām pašai sev. Oi sorry - bezdarbniece Janiševa. Viņai te tie profili ir miljons un katru reizi kā uznāk vemjamais, tad pati ar sevi sarunājas par to cik viņa ir lieliska.
Paldies, ka apgaismoji mani🙏 Tie viņas monologi tiešām dīvaini, bet realitātē ļoti maz ir skolotāju ar pilnu smadzeni.
03.05.2024 14:04 |
 
Reitings 8766
Reģ: 19.09.2023
Gardenia @ 03.05.2024 00:04
Oj pat iedomāties nevarēju, ka Graudiņa kaut ko gatavu veikalā pērk? man viņa tāda čakla likās jo biju dzirdējusi, ka sauc par vistu līgu jo vistas kūpināja un tirgoja? Skajā jau manuprāt vienīgā vieta kur gardi gatavo un var kaut ko pirkt, vēl lauku bauda Jūrmalā laba. Es arī riktīgi ar viņu grēkoju. Mani vēl dēls maziņš ķircināja viņu baro misters skajs? Man tas gan dēļ aizņemtības, bet vai tad Graudiņa tik aiznemta, vai strādāt sākusi??

Es tikai ceru, ka tas viens mazais zupas spainītis nav visas pusdienas uz visu to ģimeni. Tad gan traki 😀
03.05.2024 14:00 |
 
Reitings 6302
Reģ: 14.12.2022
Krizdole @ 03.05.2024 10:59

Viņa taču tagad biznesmene, ar taro lietām darbojas un Uresinas sekotāja, kur uzsvars ir uz "es, man, gribu", tāpēc arī vīrs teica, ka ļoti mainījusies un ēst gatavošanas vietā, tagad izvēlas darīt sev tīkamās lietas
Cik interesanti. Tad saprotu viņai tas bizness iet no rokas? Graudiņš nez vai viņai tā uz visu ģimeni ļautu šikoties, viņš viņu parasti finanšu ziņā uz zemes nolaida, ar vārdiem tu nu gan atspēries😂 Drusku palūrēju, bet kāds tad viņiem tur tas šikojums, budžetu noteica 50 eur uz visiem ieskaitot dzīvnieciņus. labas pusdienas saskrietu 5 cilēkiem uz sotaciņu. Tā, ka tur nekāds šikojums nez vai izdosies, bet nu vismaz tagad varēs šad tad aci uzmest burkai. Tikai drusku skumīgi palika kur viņa siekalojās pie porša. Bet jēziņ Janiševi atpakaļ🙈 Man tas nu nekā nepielec, kā pie mums dzīvnieciņus var uzpasēt un aizstāvēt dažādas biedrības utt., bet bērnus kuri cieš no tādas vardarbības pārbarošanas ģimenē vispār atstāj novārtā!, neviens gar to neliekas ne zinis🙈 Viņiem tak ir nauda var paņemt dietologu un kādu sporta guru noalgot! Vai tad tiešām pašiem klapes uz acīm, ka neko neredz, ka kājas pa 2 gadiem sabojājuši! Nu kā viņus var vēl televīzijā rādīt? Sāksies pusaudžu randiņu periodi ko tad nu?
03.05.2024 14:00 |
 
Reitings 8766
Reģ: 19.09.2023
Gardenia @ 03.05.2024 00:14
Viņa nav Janiševa gadiemā?? man te viendien gastrolis sanāca. Vakarā palasīju par Janiševu un nosapņoju, ka viņa vēl kaut ko piedzemdējusi? pamodos ar domu nu kā šitādām bērni dzimst? Didriķi jau ar nav labāki, bēbis liels pat botās uz pirkstgaliem staigā un ar knupi vēl un maisījumus ēd. Tas pats Kivičiem meitai zobi nolaisti, nesen vēl nerunāja arī ar pudeli dzīvoja nezinu gan kā tagad, var būt sākusi runāt?

Jā jā, pati slavenā harizmātiskā dziedātāja Janiševa ik pa laikam pagodina Burkas diskusiju ar slavas dziesmām pašai sev. Oi sorry - bezdarbniece Janiševa. Viņai te tie profili ir miljons un katru reizi kā uznāk vemjamais, tad pati ar sevi sarunājas par to cik viņa ir lieliska.
03.05.2024 13:55 |
 
Reitings 6302
Reģ: 14.12.2022
Likums1 @ 03.05.2024 12:23
Dārgākais ir MC2
skay, stockmann, MC2 tiešām būs tie dārgākie kulinārijas gatavotāji. Visā visumā viņi ir tiešām labi kur nav bail apēst nopirkto😄 man tikai ar stockmanu nav tā īpašā sapratne tur tie gatavotie ēdieni daudzi ir ļoti specifiski.
03.05.2024 13:22 |
 
Reitings 96
Reģ: 03.03.2024
susla @ 02.05.2024 21:44
Ok, ko Jūs sakat par Kerkiras iepirkšanos dārgākajā Lielveikalā Latvijā Sky More? Baigā naudas izšķērdība katru dienu pērkot gatavu ēdienu šajā veikalā. Baigi izbrīnījos.
Dārgākais ir MC2
03.05.2024 12:23 |
 
Reitings 222
Reģ: 18.08.2022
Visas sērijas neskatījos, bet ļoti iepatikās Kirkira, jā nedaudz ar saviem putniem, bet tik sakarīga likās, tāds labs cilvēks. Viņas dēļ, iespējams, nedaudz vēl paskatīšos.
03.05.2024 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 9271
Reģ: 15.03.2012
Gardenia @ 03.05.2024 00:04
Oj pat iedomāties nevarēju, ka Graudiņa kaut ko gatavu veikalā pērk? man viņa tāda čakla likās jo biju dzirdējusi, ka sauc par vistu līgu jo vistas kūpināja un tirgoja? Skajā jau manuprāt vienīgā vieta kur gardi gatavo un var kaut ko pirkt, vēl lauku bauda Jūrmalā laba. Es arī riktīgi ar viņu grēkoju. Mani vēl dēls maziņš ķircināja viņu baro misters skajs? Man tas gan dēļ aizņemtības, bet vai tad Graudiņa tik aiznemta, vai strādāt sākusi??

Viņa taču tagad biznesmene, ar taro lietām darbojas un Uresinas sekotāja, kur uzsvars ir uz "es, man, gribu", tāpēc arī vīrs teica, ka ļoti mainījusies un ēst gatavošanas vietā, tagad izvēlas darīt sev tīkamās lietas
03.05.2024 10:59 |
 
Reitings 5978
Reģ: 04.12.2022
susla @ 02.05.2024 21:44
Ok, ko Jūs sakat par Kerkiras iepirkšanos dārgākajā Lielveikalā Latvijā Sky More? Baigā naudas izšķērdība katru dienu pērkot gatavu ēdienu šajā veikalā. Baigi izbrīnījos.

Un? Viņa tev to naudu prasa?
03.05.2024 00:35 |
 
Reitings 6302
Reģ: 14.12.2022
lapsina33 @ 02.05.2024 23:48
es tieši gaidīju, kad parādīsies mātītes, kuras domās, ka esmu Ieva ? Sarunājas pat ar sevi ? Varētu savākt te dažas vienkopus un uztaisīt realitātes šovu! Tie tik būtu reitingi ?Šis īstenībā ir tik stulbi! Varat man paskaidrot kapēc, kad kāda uzraksta ko labu par kādu, metaties brukt virsū, ka tas ir tas cilvēks? Lai gan nē! Ne jau tikai te. Pasekoju līdzi arī citas diskusijas un tur tas pats - kāds labs vārds par kādu ietekmeli un - ahaaa tu esi tas un tas, labākā druška / puška un kas tik vēl nē! ? Nu tik rēcīgi! ? Šeit ir sajūta, ka labāk visus nodirst, tad vismaz būsi savējais! ? Tad nu jūsu sirdsmieram - es piedalos diskusijās arī citur, tikai ar citu profilu! Jap, tā arī var! ? Man ir viens bērns, kurš ēd makaronus, māja bardakā tapēc man ir daudz laika forumam! ? Un ja kādam interesē, man ir pat 3 profili ? Kapēc? Lai paliek noslēpums ??
o Tu tak esi dīvains radījumiņš.
03.05.2024 00:22 |
 
Reitings 6302
Reģ: 14.12.2022
Knita @ 02.05.2024 23:32

Jā, es arī pamanīju.
+ viņa atkal jau sarunājas pati ar sevi.
Viņa nav Janiševa gadiemā?🤔 man te viendien gastrolis sanāca. Vakarā palasīju par Janiševu un nosapņoju, ka viņa vēl kaut ko piedzemdējusi😂 pamodos ar domu nu kā šitādām bērni dzimst? Didriķi jau ar nav labāki, bēbis liels pat botās uz pirkstgaliem staigā un ar knupi vēl un maisījumus ēd. Tas pats Kivičiem meitai zobi nolaisti, nesen vēl nerunāja arī ar pudeli dzīvoja nezinu gan kā tagad, var būt sākusi runāt?
03.05.2024 00:14 |
 
Reitings 6302
Reģ: 14.12.2022
susla @ 02.05.2024 21:44
Ok, ko Jūs sakat par Kerkiras iepirkšanos dārgākajā Lielveikalā Latvijā Sky More? Baigā naudas izšķērdība katru dienu pērkot gatavu ēdienu šajā veikalā. Baigi izbrīnījos.
Oj pat iedomāties nevarēju, ka Graudiņa kaut ko gatavu veikalā pērk😳 man viņa tāda čakla likās jo biju dzirdējusi, ka sauc par vistu līgu jo vistas kūpināja un tirgoja😅 Skajā jau manuprāt vienīgā vieta kur gardi gatavo un var kaut ko pirkt, vēl lauku bauda Jūrmalā laba. Es arī riktīgi ar viņu grēkoju. Mani vēl dēls maziņš ķircināja viņu baro misters skajs😳 Man tas gan dēļ aizņemtības, bet vai tad Graudiņa tik aiznemta, vai strādāt sākusi?🤔
03.05.2024 00:04 |
 
Reitings 1188
Reģ: 13.11.2023
lapsina33 @ 02.05.2024 23:48
es tieši gaidīju, kad parādīsies mātītes, kuras domās, ka esmu Ieva ? Sarunājas pat ar sevi ? Varētu savākt te dažas vienkopus un uztaisīt realitātes šovu! Tie tik būtu reitingi ?Šis īstenībā ir tik stulbi! Varat man paskaidrot kapēc, kad kāda uzraksta ko labu par kādu, metaties brukt virsū, ka tas ir tas cilvēks? Lai gan nē! Ne jau tikai te. Pasekoju līdzi arī citas diskusijas un tur tas pats - kāds labs vārds par kādu ietekmeli un - ahaaa tu esi tas un tas, labākā druška / puška un kas tik vēl nē! ? Nu tik rēcīgi! ? Šeit ir sajūta, ka labāk visus nodirst, tad vismaz būsi savējais! ? Tad nu jūsu sirdsmieram - es piedalos diskusijās arī citur, tikai ar citu profilu! Jap, tā arī var! ? Man ir viens bērns, kurš ēd makaronus, māja bardakā tapēc man ir daudz laika forumam! ? Un ja kādam interesē, man ir pat 3 profili ? Kapēc? Lai paliek noslēpums ??

Āboliņš ir viens no tiem profiliem? Blakus diskusijā par Didrihsoni arī jocīga persona plosās.
02.05.2024 23:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits