Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Reitings 846
Reģ: 18.01.2023
Visu diskusiju līdz galam neizlasīju, bet man arī gribas izteikties.
Domāju, ka visas lielās nolicēji šajā diskusijā ir ar sevi vai savu dzīves situāciju neapmierinātas dāmas. Man visas Ģimene Burkā ģimenes liekas absolūti normālas.
Kuģu ģimene
Lai gan lielākajai daļai viņu dzīvesveids nav saprotams, viņi ir absolūti normāla un ne pavisam nelabvēlīga ģimene. Viss, ko Linda dara, ir aiz mīlestības pret bērniem. Viņai ir citādāks skats uz dzīvi un tas ir ok. Uģis varētu būt, kā to nosaukt.. pieaugušāks? Iespējams tas viss ir šovam, bet viņam ir kur augt. Bet tāda ir liela daļa vīriešu, absolūti normāli.
Poliško ģimene
Skats no malas ir tāds, ka mamma pati neko nedara un visu uzliek darīt bērniem, bet tas iespējams, ir šova ietvaros. Mēs redzam super mazu daļu no viņu ikdienas, kas zina, kas notiek, kad kameras ir izslēgtas. Manuprat, viņiem ir ļoti foršs ģimenes modelis, tētis pelna, mamma rūpējas par bērniem un māju, arī strādā, bet kā pati minēja, prieka pēc. Bērni ir apģērbti, tiek ne tikai lutināti, bet arī audzināti. Mazais vēl ir pārāk mazs, lai spriestu, bet Ruslans un Paula ir izaudzināti par patstāvīgiem un foršiem jauniešiem.
31.12.2023 09:11 |
 
Reitings 846
Reģ: 18.01.2023
Janiševu ģimene
Arī absolūti normāla ģimene. Tētis strādā, mamma skaista. Bērni tiek lutināti, bet tam jau bērni ir domāti. Bērni tiek mīlēti, izskatās, ka viņi bērnus mīl tik ļoti, ka nav spējīgi viņiem atteikt. Es tur neredzu neko sliktu, kamēr paši tiek galā. Par Alises aprisēm, pirmkārt, manuprat, ie absolūti neētiski runāt šādi par bērnu internetā. Kā arī viņai ir tikai 10 vai 11 gadi, viņa ir augošs bērns, tas nebūt nenozīmē, ka viņa pēc 10 gadiem nevarēs ieiet pa durvīm. Viņas organisks šobrīd mainās no mazas meitenes par sievieti, iespējams viņa pēc 4 gadiem jau būs fitnesa modele. Tas, ka bērns tagad ēd makaronus, neko nenozīmē, nevajag pārspīlēt. Par Ievas dziedāšanu - jā, viņa varbūt nav Beyonse, bet dzied viņa labi, to noliegt var tikai skauģi. Un iespaids, ka ir super laba, ir tāpēc, ka vīrs viņu slavē. Kas ir super! Katrai tādu vīru!
Graudiņu ģimene
Pēdējā laikā liekas, ka viņi grib izcelties pār citām ģimenēm ar muļķībām, taisa šovu, lai par viņiem runātu. Bet ārpus visa tā, absolūti normāla ģimene. Meitas arī ir izaugušas par patstāvīgām un superīgām jaunietēm. Kerkira arī liekas visumā forša, atbalstoša un normāla mamma un sieva. Viņa vienkārši taisa šovu.
31.12.2023 09:12 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
Ausmas tante @ 31.12.2023 09:12
Janiševu ģimene
Arī absolūti normāla ģimene. Tētis strādā, mamma skaista. Bērni tiek lutināti, bet tam jau bērni ir domāti. Bērni tiek mīlēti, izskatās, ka viņi bērnus mīl tik ļoti, ka nav spējīgi viņiem atteikt. Es tur neredzu neko sliktu, kamēr paši tiek galā. Par Alises aprisēm, pirmkārt, manuprat, ie absolūti neētiski runāt šādi par bērnu internetā. Kā arī viņai ir tikai 10 vai 11 gadi, viņa ir augošs bērns, tas nebūt nenozīmē, ka viņa pēc 10 gadiem nevarēs ieiet pa durvīm. Viņas organisks šobrīd mainās no mazas meitenes par sievieti, iespējams viņa pēc 4 gadiem jau būs fitnesa modele. Tas, ka bērns tagad ēd makaronus, neko nenozīmē, nevajag pārspīlēt. Par Ievas dziedāšanu - jā, viņa varbūt nav Beyonse, bet dzied viņa labi, to noliegt var tikai skauģi. Un iespaids, ka ir super laba, ir tāpēc, ka vīrs viņu slavē. Kas ir super! Katrai tādu vīru!
Graudiņu ģimene
Pēdējā laikā liekas, ka viņi grib izcelties pār citām ģimenēm ar muļķībām, taisa šovu, lai par viņiem runātu. Bet ārpus visa tā, absolūti normāla ģimene. Meitas arī ir izaugušas par patstāvīgām un superīgām jaunietēm. Kerkira arī liekas visumā forša, atbalstoša un normāla mamma un sieva. Viņa vienkārši taisa šovu.
ĀMEN
02.01.2024 19:53 |
 
Reitings 7
Reģ: 07.07.2015
Runājot par Alisi, nu nevajag tā spriest. Es arī strauji 7.g. vecumā pēkšņi pieņemos svarā par 15kg, vecāki veda pie visiem iespējamajiem ārstiem, tie tikai raustīja plecus un neko nevarēja ieteikt, uzturs nebija mainījies. Un tad 13.g. vecumā mēneša laikā nometu 10kg, neko nedarot. Pēc tam tikai sakarīgs ārsts pateica, ka tā notiek un pusaudžu vecums dara savu. Pagājuši 10 gadi, vēl joprojām esmu skals un nekas nenāk klāt. Ar visu šo gribu teikt, ka Alise vēl ir maza, vielmaiņa mainās, gēni dara savu un nav izslēgts, ka pēc +/- 5 gadi viņa izskatīsies pavisam savādāk, tas ir, nebūs svara problēmas.
02.01.2024 20:56 |
 
Reitings 23
Reģ: 09.11.2022
Paskatoties bildes, kur Alisei ir 4/5 gadi. Liekas ar svaru viss kārtībā. Protams, iespējams ir kādas veselības problēmas un gēni. Par to nestrīdos.
Principā vienalga, katram uz savas sirdsapziņas, sava un bērna veselība. Mūsdienās, cilvēkiem loti patīk noslēpties zem veselības problēmām un gēniem.
Ja, piemēram, nav labi zobi, tad kliedz, ka gēni, iedzimts utt. Tas tāpat ar svaru. Katrs pats zina, kas patiesībā ir tam apakšā - gēni, nepareizi sabalansēts uzturs, veselības problēmas utt.
02.01.2024 22:40 |
 
Reitings 390
Reģ: 03.08.2022
Aptaukošanās šobrīd ir milzīga problēma, un nestāstiet, ka tie jaunieši izaugs un izstiepties, tā tikai ar reto notiek. Pārējie ar katru gadu velsies platumā. Šajā gadījumā jau uz aci redzams, ka ķmi nekādās normās neierakstās un tā ir tikai vecāku atbildība šo risināt.
02.01.2024 23:00 |
 
Reitings 183
Reģ: 27.11.2023
Bet 1188 vairs nav nekādu jauno sēriju ,tad viss šiem beidzās sovš,un tad kaut kad sāksies ar citiem ?
03.01.2024 21:20 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
Inna86 @ 02.01.2024 23:00
Aptaukošanās šobrīd ir milzīga problēma, un nestāstiet, ka tie jaunieši izaugs un izstiepties, tā tikai ar reto notiek. Pārējie ar katru gadu velsies platumā. Šajā gadījumā jau uz aci redzams, ka ķmi nekādās normās neierakstās un tā ir tikai vecāku atbildība šo risināt.
zeme atveries
04.01.2024 01:05 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Es joprojām no gudrās lapsiņas gaidu atbildi par to, kurā sērijā viņi runāja par mājas būvniecību 😘 Ko izvairies no jautājuma? Mani patiešām interesē, labprāt paskatītos! 🙂
04.01.2024 07:49 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
Arabesq @ 04.01.2024 07:49
Es joprojām no gudrās lapsiņas gaidu atbildi par to, kurā sērijā viņi runāja par mājas būvniecību ? Ko izvairies no jautājuma? Mani patiešām interesē, labprāt paskatītos! ?
es skatījos visas sezonas sērijas! Tev tiešām šķiet, ka es tev pateikšu sērijas numuru? Vai man tagad pašai jāskatās viss vēlreiz, jo redz princese neskatījās un neklausījās uzreiz? Jums te tiešām banāni galvā aug?
04.01.2024 11:25 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
Taņabaņa @ 03.01.2024 21:20
Bet 1188 vairs nav nekādu jauno sēriju ,tad viss šiem beidzās sovš,un tad kaut kad sāksies ar citiem ?
un Taņucis! Vēl viena dirsēja, kura neskatās 😂 Šobrīd sezona ir noslēgusies visiem 360tv raidījumiem. Ja tu būtu skatījusies tad zinātu, jo pēdējās sērijās visas ģimenes runāja par sezonas noslēguma sērijām.
04.01.2024 11:27 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
lapsina33 @ 04.01.2024 11:25
es skatījos visas sezonas sērijas! Tev tiešām šķiet, ka es tev pateikšu sērijas numuru? Vai man tagad pašai jāskatās viss vēlreiz, jo redz princese neskatījās un neklausījās uzreiz? Jums te tiešām banāni galvā aug?

Nu droši, droši pasaki! Nav jau pat jānosauc sērijas numurs, bet ko viņi tajā darīja, kur bija? ❤️ Droši!
Jo arī es skatījos visu sezonu un esmu teju pārliecināta, ka nevienā pašā sērijā viņi to neminēja 😘 Tāpēc turpini vien aizstāvēt, tev jau viņi dikti tuvi… Minu, ka ne tikai forumā.
04.01.2024 12:32 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
Arabesq @ 04.01.2024 12:32

Nu droši, droši pasaki! Nav jau pat jānosauc sērijas numurs, bet ko viņi tajā darīja, kur bija? ❤️ Droši!
Jo arī es skatījos visu sezonu un esmu teju pārliecināta, ka nevienā pašā sērijā viņi to neminēja ? Tāpēc turpini vien aizstāvēt, tev jau viņi dikti tuvi… Minu, ka ne tikai forumā.
akdievs, pameklē sēriju, kur viņi lika kaut kaut kādu mēbeli, ja nemaldos Ādama istabā, kad Artūrs ieminējās, ka drīz jau ceļosim uz jauno māju vai kaut kā tā. Man tev vārds vārdā jāpasaka? Un ja kādu ģimeni aizstàv tad esi pietuvināts? Varbūt tu esi pietuvinàta un tev viņi besī tapēc dirs te forumā, jo acīs nevar pateikt? Tipisks latvietis tu esi! Ka tik padirst kàda dārziņà, bet savā mēslu kaudzi savākt nevar!
04.01.2024 16:46 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
lapsina33 @ 04.01.2024 16:46
akdievs, pameklē sēriju, kur viņi lika kaut kaut kādu mēbeli, ja nemaldos Ādama istabā, kad Artūrs ieminējās, ka drīz jau ceļosim uz jauno māju vai kaut kā tā. Man tev vārds vārdā jāpasaka? Un ja kādu ģimeni aizstàv tad esi pietuvināts? Varbūt tu esi pietuvinàta un tev viņi besī tapēc dirs te forumā, jo acīs nevar pateikt? Tipisks latvietis tu esi! Ka tik padirst kàda dārziņà, bet savā mēslu kaudzi savākt nevar!

Kas par skaistu valodiņu ❤️ Īsteni tipisas cildenas latvietes paraugs! ❤️ Atšķirībā no tevis, es te nekur piedirsusi neesmu ☺️ Tu gan labi izdaiļo diskusiju un parādi, kas ir kas.
04.01.2024 17:11 |
 
Reitings 6520
Reģ: 14.12.2022
euryala @ 02.01.2024 20:56
Runājot par Alisi, nu nevajag tā spriest. Es arī strauji 7.g. vecumā pēkšņi pieņemos svarā par 15kg, vecāki veda pie visiem iespējamajiem ārstiem, tie tikai raustīja plecus un neko nevarēja ieteikt, uzturs nebija mainījies. Un tad 13.g. vecumā mēneša laikā nometu 10kg, neko nedarot. Pēc tam tikai sakarīgs ārsts pateica, ka tā notiek un pusaudžu vecums dara savu. Pagājuši 10 gadi, vēl joprojām esmu skals un nekas nenāk klāt. Ar visu šo gribu teikt, ka Alise vēl ir maza, vielmaiņa mainās, gēni dara savu un nav izslēgts, ka pēc +/- 5 gadi viņa izskatīsies pavisam savādāk, tas ir, nebūs svara problēmas.
Kātad ar makaroniem un burgeriem! Piedevām sēžot gadžetos tikai augs un augs. Tevi vismaz kaut kur veda kaut ko risināja. Neviens ārsts nepalīdzēs ja pičkās ar miltiem. Tāpat ja būs tādas babuškas kuras stūķē tādus ēdienus un klāj tādus galdus.
04.01.2024 18:32 |
 
Reitings 6520
Reģ: 14.12.2022
Inna86 @ 02.01.2024 23:00
Aptaukošanās šobrīd ir milzīga problēma, un nestāstiet, ka tie jaunieši izaugs un izstiepties, tā tikai ar reto notiek. Pārējie ar katru gadu velsies platumā. Šajā gadījumā jau uz aci redzams, ka ķmi nekādās normās neierakstās un tā ir tikai vecāku atbildība šo risināt.
Pilnīgi pareizi.
04.01.2024 18:35 |
 
Reitings 6520
Reģ: 14.12.2022
lapsina33 @ 04.01.2024 01:05
zeme atveries
Inna86 visu pilnīgi precīzi uzrakstīja!
04.01.2024 18:37 |
 
Reitings 6520
Reģ: 14.12.2022
lapsina33 @ 04.01.2024 11:25
es skatījos visas sezonas sērijas! Tev tiešām šķiet, ka es tev pateikšu sērijas numuru? Vai man tagad pašai jāskatās viss vēlreiz, jo redz princese neskatījās un neklausījās uzreiz? Jums te tiešām banāni galvā aug?
Tu nu gan esi ļoti rupja sieviete!🙈 Vispār izsklausies pēc Janiševas, vai kā no viņiem🙏 neko viņi nebūvē un būvējuši nav!
04.01.2024 18:41 |
 
Reitings 8980
Reģ: 19.09.2023
Smieklīgi ir taisīt tādas histērijas, paši apzināti gājāt uz Burku, nevis netīšām nokļuvāt TV.
04.01.2024 18:41 |
 
Reitings 17793
Reģ: 21.08.2023
Nesen bija vairāki raksti medijos, ka Latvijā jauniešu vidū milzīga problēma ir anoreksija. Sanāk ka abas galējības aptaukošanās un anoreksija šobrīd ir liela problēma.
04.01.2024 18:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits