Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kārtība kādā veic COVID 19 pcr testu

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Šodien uztaisīju mājās ātro testu jo sāp kakls un bija neliela temperatūra. Darba kolēģim ir covids
Mājās testam bija divas treknas svītras. Pozitīvs.
Šodien arī varēja tikt uz PCR testu. Aizbraucu. Esmu nedaudz apšokējusies jo sabakstīja degunu, muti samaisīja trauciņā un izpilināja.
Uzgaidīju nedaudz un rezultātā bija viena trekna svītra un otra tāda pavisam blāva
Bet es nesaprotu vai tad man nebija jāgaida rezultāti 1 dienu ? Vai tad pcr testu neveic savādāk???
Iedeva man tikai lapu ar uzrakstu pozitīvs ar komentāru ka esot tikai pats sākums tāpēc blāva svītra.
Man prasīja vai neesmu neko dzerusi vai ēdusi es teicu nē. Un tā arī bija. Pēdējo reizi ēdu ap 1 un dzēru pirms 2. Bet mājā braucot atcerējos ka pa ceļam smēķēju salt vai tas var ietekmēt rezultātu?
Nezinu pat ko domāt. Jēga man bija skriet uz vēl vienu ātro testu ? Es gāju ar mērķi PCR tests
Vai tā tagad ir kāda jauna kārtība?
11.08.2022 15:51 |
 
Reitings 498
Reģ: 02.03.2022
Tagad ar simptomiem, ar pozitīviem paštestiem visus sūta uz ātro antigēna testu, tas piegiek diagnozes apstiprināšanai, sertofikātam u.tml. Uz PCR nosūta ģimenes ārsts īpašos gadījumos - pirms operācijām u.tml. Tikko pati saskāros.
11.08.2022 15:55 |
 
Reitings 2314
Reģ: 05.12.2021
Klaviere @ 11.08.2022 15:55
Tagad ar simptomiem, ar pozitīviem paštestiem visus sūta uz ātro antigēna testu, tas piegiek diagnozes apstiprināšanai, sertofikātam u.tml. Uz PCR nosūta ģimenes ārsts īpašos gadījumos - pirms operācijām u.tml. Tikko pati saskāros.
Man arī svaigs kovids. Bija paštests. Pozitīvs. Braucu taisīt lielo testu. Ko arī uztaisīja un gaidīju diennakti rezultātu. Varbūt atkarīgs kādā laboratorijā taisa?
11.08.2022 17:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits