Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūtos ne savā ādā

 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Sveikas meitenes sakarā ar lielu stresu pagātnē mana nākotne sāka palikt neizturama vienmēr pie mazākā problēmu sīkuma sirds sitās kā traka, galvassāpes, var just ka asinsspiediens augšā mētāšanās pa māju no viena stūra uz otru,hronisks nogurums un depresija tad nu ģimenes ārsts uzrakstīja antidepresantus ir pagājusi 1ar pus nedēļa ir labāk nogurums ir mazāk vairāk gribas visu darīt kā kādreiz tas viss ir super vienīgā problēma ir rīti es mostos ar drausmīgu baiļu sajūtu un problēmām galvā pat ka tur tā problēma nemaz nav tik liela viss ir atrisināms,,Ad strādā to es jūtu neesmu dārzenis un miegaina, bet tie rīti ir paši trakākie nezinu ko darīt ar to vai kādai tā ir bijis????
Kā tos rītus uzlabot
09.08.2022 00:45 |
 
Reitings 106
Reģ: 19.05.2022
Man palīdz yoga vai kāda cita fiziskā aktivitāte,jo,pirmkārt,tad es ātrāk pamodos.Un otrkārt,ir mazāk laika domāt par visādiem stulbumiem
09.08.2022 09:06 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
AD pirmās nedēļas? Varbūt adaptācijas posms un tapēc pastiprināti pašlaik lien ārā visi tarakāni.
09.08.2022 14:00 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Jā iespējams organisms vēl adaptējas pie AD ceru ka tās sajūtas pāries 🙏
09.08.2022 15:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits