Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā rīkoties?

 
Reitings 33
Reģ: 10.07.2022
šodien tik nesen man gadījās nejaušs piedzīvojums par ko jau esmu reiz rakstījusi forumā, bet šodien tas notika reālajā dzīvē arī ar mani. bijām ar draudzeni devušās uz latgali un Jēkabpilī esot kebabnīcā viens džeks atnāca ar ziedu un pasniedza man, sakot, ka tas ir man (..) uz ko es apmulsusi noreaģēju neveikli un tomēr pateicos, paralēli pajautājot kam par godu? kāpēc? vai tā ir kāda zibakcija? (zinu mazliet stulbi iznāca) un viņš arī sakautrējies, varēja to satraukumu just, viņš vienkārši teica, ka tas ir tāpat, lai būtu jauks un izdevies vakars, lai biežāk smaidītu un tvertu katru mirkli dzīvē.
Mazliet parunājam, viņš iedeva savu numuru un te sākas problēma. Es neesmu no tām, kas diži tic attāluma attiecībām un es to viņam nepateicu. Protams es jau runāju aizsapņojoties tālā nākotnē, bet varēja just ka puisis ir nopietns, gribēja iepazīties, bet... taaaas attālums mani biedē un vienkārši čatoties bez nākotnes mērķa/vīzijas neredzu jēgu.
Tas būtu nesmuki, ja es viņam nerakstītu? jo man ir viņa numurs,bet viņam mana nav.
draudzene saka,lai piespēlēju kādai brīvajai draudzenei no savām paziņām,bet tas skan laikam neprātīgi un tizli. jūsu domas, kā jūs rīkotos?
08.08.2022 21:31 |
 
Reitings 44
Reģ: 17.04.2019
Mīlīgs žests! Ko gan Tu vari zaudēt, ja ne vien iepazīties ar kādu jauku personu? Un Latvija ir tik maza, tie attālumi ir smieklīgi mazi salīdzinot ar citām Eiropas valstīm.
08.08.2022 21:52 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Latvijā nav attālums, ir tikai ierobežota domāšana. Tādu lietu var elementāri atrisināt. Bet ja tev tas ir šķērslis jau tagad, pirms vispār zini kas viņš ir, tad labāk neraksti vispār. Netērē ne savu ne otra laiku.
08.08.2022 22:03 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Un, ja nu džeks pēc mēneša vai diviem dabuj darbu Rīgā?! Nekad nevari zināt to, kas notiks, ja neļausi nekam notikt!
08.08.2022 22:12 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Ja negribi, tad nevajag.
08.08.2022 22:14 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
G96
Nu nesmuki, nesmuki šādi izrīkoties ar Reinis XXL. Tu tak zināji, ka viņš saņemsies to izdarīt.
08.08.2022 22:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits