Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cilvēki, kuriem vienmēr viss ir slikti

 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Kā palīdzēt cilvēkam, kurš nevēlas palīdzēt pats sev?
Man vajag parunāties, takā stāstīšu daudz. Priekš kam tad tas forums domāts. 😂 ja kādai ir laiks, izlasiet un ielieciet savus divus centus.
Stāsts lielos vilcienos (tāpat garš) bet, vēlos dzirdēt kādu padomu, kā lai ar to iespējams tiek galā.
Long story long.
Draudzene, kurai visa dzīve sakritusi uz galvas. Darbs, attiecības, dzīvesvieta, naudas lietas. Vārdu sakot, viss slikti.
Takā viņa ir mana drauga sena draudzene - mēs abi centāmies viņai palīdzēt ar visu ko nu vien varējām.
Palīdzējām izbeigt attiecības no kurām jēgas nekādas. Palīdzējām izvākties no šī puiša dzīvokļa. Takā nebija viņai kur iet dzīvot, nauda arī spiež un praktiski meitene paliek uz ielas - atvēlēju viņai savu dzīvokli, lai iet dzīvot, pati ievācos pie drauga.
Meitenei sirds sāpes, vientulība, depresija, utt., kavējām viņai laiku, jo viņai nepatika palikt vienai. Jau līdz tam, ka ņēmām viņu visur līdzi un runājām videozvanos visu dienu. Jau līdz nelabumam, bet nu draugiem grūtā brīdī jāpalīdz. Katram tas ceļš savādāks.
Devu padomus, jo visam tam kam viņa ir izgājusi cauri - arī es esmu izgājusi. Tieši pirms gada man bija identiska situācija (dzīves ziņā), ka visi tie aspekti saveļās reizē uz galvas.
Viņai ar čaļiem neiet, pašvērtējums neeksistējošs - teicu, lai padzīvo viena. Lai iemācās dzīvot sev. Tiek pie kāda hobija. Sakārto savu dzīvi.
Viņas atbilde - man vajag attiecības. Man daudz mīlestības ko dot.
Ok.
Kredītu problēmas. Palīdzējām nokārtot maksātnespēju, kaut gan pati to negribēja īsti darīt. Vismaz par to beigās pateicīga.
Nomainīja darbu. Vēl nav sākusi strādāt jaunajā.
No sākuma par jauno darbu sajūsmā, nu tikai būs. Bet tomēr dienām ejot pati sev galvā putru savārījusi - tomēr tas darbs laikam nepatiks.
Jau pirmajā dienā visur kur būs jāiet un pa kabinetiem jāstaigā, viņa taču esot pieteikusies ofisa darbam pie datora sēdēt. Nevis vazāties apkārt.
Tomēr slikti.
Un tā mēs pamazām abi ar draugu pamanījām, ka vienmēr viss viņai ir slikti.
Par manu dzīvokli izteicās, ka nepatīk, jo katru dienu uz pēdējo stāvu jāstaigā. Vienistabas dzīvoklis, nav mantām vietas. Patāls Rīgas rajons, tāpēc tālu no centra, agrāk no rīta būs jāceļās.
Visu laiku skrien apkārt ar pirmajiem čaļiem ko satiek, meklē attiecības un pēc tam raud un bēdājas, ka tur nekas nesanāk. Tikmēr kamēr kaut kāds čalis kavē viņai laiku - mēs neeksistējam, meitenei rozā brilles. Uzprasīju simbolisku naudu par īri - neatbild jau nedēļu. Kaut gan lielījās ka no vecā darba ienāca liela pēdējā nauda.
Ja uzzvanam un uzjautājam, kas dzīvē notiek - tikai viena vienīga čīkstēšana. Jaunais darbs, kas vēl nav sākts - slikts. Ar čaļiem viss slikti. Pašai slikti. Ar ģimeni viss slikti. Ar draugiem arī slikti.
Lai cik ļoti es saprastu viņas situāciju, mēģinātu dod reālas dzīves padomus, palīdzētu un būtu empāts… ir grūti būt draugos ar tādu cilvēku. Un es nebrīnos, ka tie čaļi viņu atstāj. (Lai cik slikti tas neizklausītos)
Jo pati zinu, ka viss par ko viņa arī ar viņiem runā ir tas cik viss viņai ir sūdīgi.
Tātad viņai vajag nevis attiecības, bet gan kādu kas viņu žēlos.
Ko ar šādu cilvēku darīt?
Parasti izgriežu tādas draudzenes no savas dzīves ārā, lai kuļās pašas. Sapratīs caur pieredzi un sāpēm. Bet šeit tomēr ir tas, ka dzīvo manā dzīvoklī.
Padomu?
07.08.2022 10:42 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Pasaki, lai izvācas no dzīvokļa, un viss. Nevar palīdzēt cilvēkam, kas nevēlas sev pats palīdzēt. Sauciet mani par ļaunu, bet es arī neuzskatu, ka man būtu pienākums kādu censties glābt. Palīdzēt cilvēkam grūtā brīdī - jā, protams! Sniegt padomu, saprāta robežās palīdzēt materiāli, uzklausīt. Bet ne jau organizēt visu viņa dzīvi un censties to mainīt. Bieži vien šādi cilvēki vienkārši grib iedzīvoties uz citu žēluma un viņiem tas labi izdodas.
Pēc visa tava aprakstītā meitene izklausās ļoti nepateicīga, par visu, kas darīts, es saprotu, ka to darāt no labas sirds, bet šī jau ir izmantošana un kāpšana uz galvas.
Un par "viss slikti" cilvēkiem kā tādiem... es vairs nepārdzīvoju un izslēdzu tādus cilvēkus no savas dzīves. Tās negācijas velk uz leju arī apkārtējos, man tas savā dzīvē nav vajadzīgs.
07.08.2022 10:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Es laikam pateiktu, ka man dzīvoklim uzradies maksājošs īrnieks, un ka būs jāizvācas. Būs bēdīgi tā izdarīt, bet zini ko, ir, pirmkārt, jāparūpējas pašai par sevi un savu labklājību, nevar ļaut, ka tāds cilvēks kāpj uz galvas un traucē tavu ikdienu. Pa retam jau pilnīgi mierīgi var citam palīdzēt, vai ilgāku laiku grūtā dzīves posmā, bet ja tā paliek par daļu no tavas ikdienas, tad šis ir par daudz
07.08.2022 11:12 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Manuprāt, vienīgais trakais šajā visā ir nemaksāšana par īri (pie tam neatbildot uz ziņām) un pieprasīšana jums viņu izklaidēt. Pārējās čīkstēšanas varbūt pat uz šo brīdi ir objektīvas... jo dzīvoklis Rīgas malā bez mantu uzglabāšanas vietas tiešām nav labs ilgtermiņa variants. Vienīgais varbūt viņai vajadzēja par to pateikt paldies 😀 Arī vēlēties darbu pie datora nav nekas tāaads. Un vispār varbūt darbs viņai beigās iepatiksies. Ja ne, tad atradīs citu un vairs nečīkstēs. Tas, ka viņai šobrīd viss ir slikti, nenozīmē, ka viņa ir tāds cilvēks, bet vienkārši šobrīd ir šāds stresains pārmaiņu periods.
07.08.2022 11:14 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Par daudz esi palīdzējusi tai draudzenei,viņa nemāk novērtēt to,cilvēks,kam ir izdevīgi tēlot upuri,jo citi ar visu palīdz,pažēlo utt.
Jā,var palīdzēt draugiem grūtās dzīves situācijās,bet palīdzībai jābūt ar mēru,nevar visu otram pasniegt uz paplātes un kārtot viņas dzīvi,kā to darīji Tu.
Es palūgtu izvākties no dzīvokļa,ja negrib maksāt,pateiktu,ka ir īrnieki,kas interesējas vai ko tml.
Iespējams draudzība ar viņu sašķobīsies,bet nu kam šādu draudzību ar negācijām.
07.08.2022 11:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3722
Reģ: 31.10.2010
Labi iedzīvojusies uz tava rēķina. Izklausās, godīgi sakot, pēc manupulācijas, lai pažēlotu un visu ar karoti mutē ieliktu. Tādi cilvēki labi saprot, kam ir mīkstāka sirds un kam var uzsēsties uz galvas. Tu diemžēl to esi pieļāvusi.
07.08.2022 11:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kitijaaaa @ 07.08.2022 11:14
Manuprāt, vienīgais trakais šajā visā ir nemaksāšana par īri (pie tam neatbildot uz ziņām) un pieprasīšana jums viņu izklaidēt. Pārējās čīkstēšanas varbūt pat uz šo brīdi ir objektīvas... jo dzīvoklis Rīgas malā bez mantu uzglabāšanas vietas tiešām nav labs ilgtermiņa variants. Vienīgais varbūt viņai vajadzēja par to pateikt paldies ? Arī vēlēties darbu pie datora nav nekas tāaads. Un vispār varbūt darbs viņai beigās iepatiksies. Ja ne, tad atradīs citu un vairs nečīkstēs. Tas, ka viņai šobrīd viss ir slikti, nenozīmē, ka viņa ir tāds cilvēks, bet vienkārši šobrīd ir šāds stresains pārmaiņu periods.

Nevis varbūt vajadzēja pateikt paldies, bet 100% vajadzēja pateikt paldies un nečīkstēt, ka dabū dzīvokli par brīvu :D
Nevar auklēties ar tādiem cilvēkiem, sāks kāpt tikai ar vien vairāk uz galvas.
07.08.2022 11:32 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Kitijaaaa @ 07.08.2022 11:14
Manuprāt, vienīgais trakais šajā visā ir nemaksāšana par īri (pie tam neatbildot uz ziņām) un pieprasīšana jums viņu izklaidēt. Pārējās čīkstēšanas varbūt pat uz šo brīdi ir objektīvas... jo dzīvoklis Rīgas malā bez mantu uzglabāšanas vietas tiešām nav labs ilgtermiņa variants. Vienīgais varbūt viņai vajadzēja par to pateikt paldies ? Arī vēlēties darbu pie datora nav nekas tāaads. Un vispār varbūt darbs viņai beigās iepatiksies. Ja ne, tad atradīs citu un vairs nečīkstēs. Tas, ka viņai šobrīd viss ir slikti, nenozīmē, ka viņa ir tāds cilvēks, bet vienkārši šobrīd ir šāds stresains pārmaiņu periods.

Šo saprotu. Tieši tādēļ, ka situāciju saprotu, nevēlos sākt ar viņu vēl kašķi. Jau tā dzīve lejā.
Protams, nedaudz nepateicīga sajūta, ka reāli atdevu savu dzīvesvietu, bet pretī saņemu to, ka viņai grūti uz 5 stāvu uziet. Un mantām vietu atradām, nav tas dzīvoklis tik mazs.
Zinu, ka vajag plecu uz kura paraudāt. Tas tika nodrošināts. Bet cik ilgi? Jau labs laiks pagājis. Un viss progress reālajā dzīvē viņai ir noticis tikai ar draugu palīdzību.
Maksātnespēju pa lielam nokārtojām mēs, darbā viņu dabūja cita draudzene, dzīvesvietu iedevu es, laika kavēkļi, lai nejustos vientuļa - arī mēs. Un mantas uz piekto stāvu arī mēs nesām, jo viņa sēdēja mašīnā un raudāja, jo tās attiecības izjuka un tas čalis viņu negribēja.
Par to darbu pie datora - būs jau viņš viņai. Bet pirmajā dienā būs jāizstaigā visi ofisi un kabineti, lai dokumentus sakārtotu un iepazītos ar visu. Neredzu problēmu. Bet viņa mums divas dienas stāstīja par to, ka tas neesot normāli un nafigam viņai kaut kur tur jāiet.
Es laikam stulba, ka neredzu tur problēmu…
07.08.2022 11:38 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Lula @ 07.08.2022 11:32

Nevis varbūt vajadzēja pateikt paldies, bet 100% vajadzēja pateikt paldies un nečīkstēt, ka dabū dzīvokli par brīvu :D
Nevar auklēties ar tādiem cilvēkiem, sāks kāpt tikai ar vien vairāk uz galvas.

Dzīvoklis nav gluži par brīvu... Bet, kā jau teicu, tā nemaksāšana, neatbildot uz ziņām nedēļu, tiešām ir traka. Bet droši vien tas arī nozīmē, ka viņa aktīvi pa šo laiku meklē citus variantus. Ja tajā dzīvoklī viņa gribētu palikt, viņa uzreiz atbildētu, kādēļ nevar šobrīd samaksāt.
07.08.2022 11:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3722
Reģ: 31.10.2010
mazaskudra @ 07.08.2022 11:38

Šo saprotu. Tieši tādēļ, ka situāciju saprotu, nevēlos sākt ar viņu vēl kašķi. Jau tā dzīve lejā.
Protams, nedaudz nepateicīga sajūta, ka reāli atdevu savu dzīvesvietu, bet pretī saņemu to, ka viņai grūti uz 5 stāvu uziet. Un mantām vietu atradām, nav tas dzīvoklis tik mazs.
Zinu, ka vajag plecu uz kura paraudāt. Tas tika nodrošināts. Bet cik ilgi? Jau labs laiks pagājis. Un viss progress reālajā dzīvē viņai ir noticis tikai ar draugu palīdzību.
Maksātnespēju pa lielam nokārtojām mēs, darbā viņu dabūja cita draudzene, dzīvesvietu iedevu es, laika kavēkļi, lai nejustos vientuļa - arī mēs. Un mantas uz piekto stāvu arī mēs nesām, jo viņa sēdēja mašīnā un raudāja, jo tās attiecības izjuka un tas čalis viņu negribēja.
Par to darbu pie datora - būs jau viņš viņai. Bet pirmajā dienā būs jāizstaigā visi ofisi un kabineti, lai dokumentus sakārtotu un iepazītos ar visu. Neredzu problēmu. Bet viņa mums divas dienas stāstīja par to, ka tas neesot normāli un nafigam viņai kaut kur tur jāiet.
Es laikam stulba, ka neredzu tur problēmu…

Viņa ir invalīde vai kā? Kādas tieši problēmas uzkāpt līdz tikai 5. stāvam?
07.08.2022 11:41 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kitijaaaa @ 07.08.2022 11:39

Dzīvoklis nav gluži par brīvu... Bet, kā jau teicu, tā nemaksāšana, neatbildot uz ziņām nedēļu, tiešām ir traka. Bet droši vien tas arī nozīmē, ka viņa aktīvi pa šo laiku meklē citus variantus. Ja tajā dzīvoklī viņa gribētu palikt, viņa uzreiz atbildētu, kādēļ nevar šobrīd samaksāt.

domā? Ja gribētu palikt un nemaksāt, tad neatbildētu cik ilgi vien var :D
07.08.2022 11:43 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Par izlikšanu no dzīvokļa - kāpēc melot un teikt, ka ir uzradies īrnieks, viņai nekas nav jāpaskaidro, tas ir viņas dzīvoklis, ja labāk grib, lai ir tukšs, lai stāv tukšs! Jebkurš normāls cilvēks pat laikā, kad nav naudas, pats teiktu, ka samaksās, varbūt vēlāk, ne tagad, nevis ignorēs, kad uzpeld šāda saruna. Tā ir nepateicība augstākajā mērā.
07.08.2022 12:00 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Minelūše @ 07.08.2022 11:41

Viņa ir invalīde vai kā? Kādas tieši problēmas uzkāpt līdz tikai 5. stāvam?

Nu tur jau tas prikols.
Iedomājies, tu ielaid draudzeni savā dzīvoklī, pati izvācies pie drauga, un dzirdi - “bļa, 5. stāvs” “a kur es te savas mantas likšu”
Es jau tā atbrīvoju visu skapi, visur plaukti un kumodes brīvas, koridorā augšā vieta kur var vesela Indiešu ģimene sadzīvot. Kad parādīju, ka ir kur savas mantas salikt - o, jā, baigi labi. A pirms tam? Pačīkstēt
Ar katru dienu aizvien labāk saprotu, ka paši šito brīnumu pieļāvām. Tāpēc jau pāris dienas domāju, kā lai tiek no tā visa vaļā.
Kaut gan tāpat - visu laiku domāju, ka izsviest viņu laukā no dzīvokļa, ja zinu, ka nav viņai kur iet un dzīvē ir slikti, arī būtu pretīgi.
Kaujos pati ar sevi. Tāpēc nācu te pēc padoma, lai vismaz to tēmu būtu ar ko iztirzāt un saprastu ko darīt.
07.08.2022 12:02 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Paix @ 07.08.2022 12:00
Par izlikšanu no dzīvokļa - kāpēc melot un teikt, ka ir uzradies īrnieks, viņai nekas nav jāpaskaidro, tas ir viņas dzīvoklis, ja labāk grib, lai ir tukšs, lai stāv tukšs! Jebkurš normāls cilvēks pat laikā, kad nav naudas, pats teiktu, ka samaksās, varbūt vēlāk, ne tagad, nevis ignorēs, kad uzpeld šāda saruna. Tā ir nepateicība augstākajā mērā.

Ir skaidrs, ka cilvēks nejūtas ērti ieņemt tādu tiešāku, skarbāku nostāju. Arī ja mierīgi varētu vnk izlikt no dzīvokļa, noteikti vieglāk būtu tomēr ar kaut kādu atrunu
07.08.2022 12:03 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mazaskudra @ 07.08.2022 12:02

Nu tur jau tas prikols.
Iedomājies, tu ielaid draudzeni savā dzīvoklī, pati izvācies pie drauga, un dzirdi - “bļa, 5. stāvs” “a kur es te savas mantas likšu”
Es jau tā atbrīvoju visu skapi, visur plaukti un kumodes brīvas, koridorā augšā vieta kur var vesela Indiešu ģimene sadzīvot. Kad parādīju, ka ir kur savas mantas salikt - o, jā, baigi labi. A pirms tam? Pačīkstēt
Ar katru dienu aizvien labāk saprotu, ka paši šito brīnumu pieļāvām. Tāpēc jau pāris dienas domāju, kā lai tiek no tā visa vaļā.
Kaut gan tāpat - visu laiku domāju, ka izsviest viņu laukā no dzīvokļa, ja zinu, ka nav viņai kur iet un dzīvē ir slikti, arī būtu pretīgi.
Kaujos pati ar sevi. Tāpēc nācu te pēc padoma, lai vismaz to tēmu būtu ar ko iztirzāt un saprastu ko darīt.

Vēl vari pateikt viņai, ka pēc mēneša gaidi tādu un tādu īres maksu, pēc trim jau lielāku, bez atlaidēm. Un tad lai pati domā vai palikt vai iet citur.
Visu tā ar vēsu prātu
07.08.2022 12:05 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Paix @ 07.08.2022 12:00
Par izlikšanu no dzīvokļa - kāpēc melot un teikt, ka ir uzradies īrnieks, viņai nekas nav jāpaskaidro, tas ir viņas dzīvoklis, ja labāk grib, lai ir tukšs, lai stāv tukšs! Jebkurš normāls cilvēks pat laikā, kad nav naudas, pats teiktu, ka samaksās, varbūt vēlāk, ne tagad, nevis ignorēs, kad uzpeld šāda saruna. Tā ir nepateicība augstākajā mērā.

Tas ka neatbildēja uz īres naudas ziņu, bija tas kas man aizsāka tās domas, ka nav kaut kas te labi.
Tieši to pašu iedomājos - ja nav naudas, pasaki ka samaksāsi vēlāk. “Klausies, es tagad nevarēšu, darbu maiņa tere pere, kad būs nauda iedošu” vai jebko. Kaut vai “es šomēnes tikai par komunālajiem varu atļauties, varbūt varam sarunāt tā”
Jebkāda atbilde. Jebkāda saruna.
Bet nē. Nedēļu nozuda no zemes virsmas. Kad draugs viņai uzrakstīja pēc tās nedēļas paprasīt kur pazudusi - viss slikti, ar visiem sakasījusies, “cenšos izdzīvot”.
Vakardien viņu satiku, aizbraucu uz dzīvokli telpaugus apliet - vispār ar mani nerunāja. Taisījās ar čali ārā iet.
Es nodomāju, par īri esmu pateikusi - redzēsim cik ilgi vajadzēs viņai.
Varbūt man vienkārši atslēgas nomainīt, ja nesamaksās līdz kādam datumam?
07.08.2022 12:10 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Kāda jums vispār bija noruna par dzīvokli...? Tu viņu ielaidi, solot, ka nekas nebūs jāmaksā vai tomēr jau sākumā pateici, ka kaut kad būs jāsāk maksāt? Cik ilgi viņa jau tur dzīvo? Viņa maksā par komunālajiem?
07.08.2022 12:23 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mazaskudra @ 07.08.2022 12:10

Tas ka neatbildēja uz īres naudas ziņu, bija tas kas man aizsāka tās domas, ka nav kaut kas te labi.
Tieši to pašu iedomājos - ja nav naudas, pasaki ka samaksāsi vēlāk. “Klausies, es tagad nevarēšu, darbu maiņa tere pere, kad būs nauda iedošu” vai jebko. Kaut vai “es šomēnes tikai par komunālajiem varu atļauties, varbūt varam sarunāt tā”
Jebkāda atbilde. Jebkāda saruna.
Bet nē. Nedēļu nozuda no zemes virsmas. Kad draugs viņai uzrakstīja pēc tās nedēļas paprasīt kur pazudusi - viss slikti, ar visiem sakasījusies, “cenšos izdzīvot”.
Vakardien viņu satiku, aizbraucu uz dzīvokli telpaugus apliet - vispār ar mani nerunāja. Taisījās ar čali ārā iet.
Es nodomāju, par īri esmu pateikusi - redzēsim cik ilgi vajadzēs viņai.
Varbūt man vienkārši atslēgas nomainīt, ja nesamaksās līdz kādam datumam?

Pirms maini atslēgas, aizraksti vēl ziņu, ka līdz mēneša beigām būs jāizvācas, jo gribi izīrēt maksājošam īrniekam.
Tu noteikti jutīsies labāk, saglabāsi pašcieņu. Un na viņa vel līdz tam termiņam nepazūd tad gan var mainīt atslēgas.
07.08.2022 12:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kitijaaaa @ 07.08.2022 12:23
Kāda jums vispār bija noruna par dzīvokli...? Tu viņu ielaidi, solot, ka nekas nebūs jāmaksā vai tomēr jau sākumā pateici, ka kaut kad būs jāsāk maksāt?

Gan jau ielaida ar domu, ka kā normāls cilvēks viņa pati sapratīs, ka ir kaut ko arī jāmaksā
07.08.2022 12:26 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Tas, ka cilvēkam viss slikti, ir viena lieta.
Bet te jau viņa ir pilnīgi nepateicīga par visu, ko jūs viņas labā darāt, paši uz sava rēķina. Tā nav draudzība. No šādiem cilvēkiem jāmēģina atkratīties un ātri.
Ja jums nav līguma tam dzīvoklim, tad prasīt jau Tu vari kādu naudu gribi, bet viņai nav pienākums maksāt. Piedāvā slēgt līgumu, lai gan izklausās pēc cilvēka, ar kuru to labāk nedarīt. Vai arī noliec termiņu, kurā jāizvācas, un ja nav pati izvākusies, brīdini, ka pati izliksi viņas mantas uz ielas. Tas tā, ja viņa daudz čīkst un nepiekrīt ar labu nekam.
07.08.2022 12:27 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Lula @ 07.08.2022 12:26

Gan jau ielaida ar domu, ka kā normāls cilvēks viņa pati sapratīs, ka ir kaut ko arī jāmaksā

Mani paziņa arī bija ielaidis uz pusgadu padzīvot dzīvoklī, ar norunu, ka jāmaksā tikai par komunālajiem. Ja tas paziņa man sāktu pēkšņi prasīt naudu par īri, kaut runa bija tikai par rēķiniem, es justos apčakarēta.
07.08.2022 12:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits