Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko sagaidīt

 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Sveikas!
Pēdējā laikā sāk rasties tāds iespaids, ka reāli šī pasaule sāk "iet" uz galu. Lielākajā daļā pasaules valstu tiek apzināti iznīcināta pārtika, pamazām sāk viss pāriet uz biometriski kontrolētu pasauli un apzināti tiek reklamēta kukaiņu ēšana, kā arī kanibālisms + cilvēkus vēl arī nav beiduši indēt ar šļurām...un es vēl pat neesmu "skāries klāt" izvirtības un dažādu iznīcinošu ideju/kustību pr0pagandai.
Gribētu uzzināt, kā jūs skatāties uz visiem šiem procesiem? Kā sadzīvojat ar šo apziņu, ka pasaule nekad vairs nebūs tāda, kāda tā bija agrāk?
06.08.2022 12:37 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Nekā neskatos uz šiem "procesiem", jo manā "pasaulē" nenotiek pat puse ko tu aprakstiji. Acīmredzot, dzīvojam dažādās pasaulēs. Tavējā pat pieslēgts internets 🤭
06.08.2022 12:42 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu reali tas jau draud tikai "zemajam slānim" (pašam nepatīk lietot šo apzīmējumu, bet īsti nezinu kā savādāk definēt to), pārējiem, kuri financiāli ir labi nodrošināti, nekas īsti nemainīsies.
06.08.2022 12:46 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 06.08.2022 12:46
Nu reali tas jau draud tikai "zemajam slānim" (pašam nepatīk lietot šo apzīmējumu, bet īsti nezinu kā savādāk definēt to), pārējiem, kuri financiāli ir labi nodrošināti, nekas īsti nemainīsies.

Top 1% pasaules turīgāko cilvēku ir bagātāki nekā pārējie 99%. Tavuprāt, pat ja mēs pieņemtu, ka tu esi miljonārs, tu būtu drošībā? Ar to es domāju, ka kaut kādiem miljardieriem arī miljonāri var likties "zemais slānis". Neesi apsvēris tādu varbūtību? Tas, kas tev var likties "finansiāli nodrošināts", patiesībā kādam ir sīknauda.
06.08.2022 12:56 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Top 1% pasaules turīgāko cilvēku ir bagātāki nekā pārējie 99%. Tavuprāt, pat ja mēs pieņemtu, ka tu esi miljonārs, tu būtu drošībā? Ar to es domāju, ka kaut kādiem miljardieriem arī miljonāri var likties "zemais slānis". Neesi apsvēris tādu varbūtību? Tas, kas tev var likties "finansiāli nodrošināts", patiesībā kādam ir sīknauda.

Kādiem vēl miljardiem. Pietiek pilnīgi ar to, ka esi turīgs uz Latvijas fona, kas, manuprāt, nav nemaz tik grūti sasniedzams. Tā pat arī kad bija lielā karantīna ar covid. Tu domā Latvijā, tiem kuri bija turīgi, dzīve baigi izmainījās? Protams ka nē. Tāpēc arī esmu 100% pārliecināts, ka būs tā pat, kad sāksies kāda cita huiņa.
06.08.2022 13:10 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 06.08.2022 13:10

Kādiem vēl miljardiem. Pietiek pilnīgi ar to, ka esi turīgs uz Latvijas fona, kas, manuprāt, nav nemaz tik grūti sasniedzams. Tā pat arī kad bija lielā karantīna ar covid. Tu domā Latvijā, tiem kuri bija turīgi, dzīve baigi izmainījās? Protams ka nē. Tāpēc arī esmu 100% pārliecināts, ka būs tā pat, kad sāksies kāda cita huiņa.

Nu, cik es zinu, pat dэputātiem nācās durties ar to šļuru. Var jau būt, ka tas bija vienkārši ūdens - nezinu, jo klāt nebiju, bet fakts paliek fakts. Ko tu domā par to?
Tāpat, Pasaules ekonomikas forumā jau nopietni apspriež, kā panākt, lai cilvēkam nekas nepiederētu un viņš(-a) būtu "laimīgs(-a)". Kā, tavuprāt, tava turība ietekmēs šādu situāciju?
06.08.2022 13:17 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu, cik es zinu, pat dэputātiem nācās durties ar to šļuru. Var jau būt, ka tas bija vienkārši ūdens - nezinu, jo klāt nebiju, bet fakts paliek fakts. Ko tu domā par to?

A kā tu zini, ka viņi dūrās? To pa TV teica un tu ar sveci stāvēji blakus? :)
06.08.2022 13:21 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 06.08.2022 13:21

A kā tu zini, ka viņi dūrās? To pa TV teica un tu ar sveci stāvēji blakus? :)

Nu, principā, arī taisnība.
Tavas domas par otro mana iepriekšējā komentāra paragrāfu?
06.08.2022 13:26 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Uzspiež mums elektro auto - tas ir pats bēdīgākais.
Grib atņemt pamazām privātos auto (pāries uz carsheeringu) ierobežot brīvību, neļaus pārsniegt ātrumu un pārkāpt csn, uz to iet.... tas ir traki :(
06.08.2022 13:41 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tavas domas par otro mana iepriekšējā komentāra paragrāfu?

Nu es nedomāju, ka tas ir jauztver burtiski, ka tagad izdos likumu, ka cilvēki nevarēs vairs iegādāties īpašumus. Drīzāk īpašumu cenas būs tik augstas, ka cilvēki vnk nespēs to izdarīt vai arī uzturēt savu īpašumu būs tik dārgi, ka izdevīkāk sanāks īrēt. Turklāt cilvēkiem, kuriem jau ir kaut kādi īpašumi, neviens jau viņiem tagad nenāks un neatņems viņus. Bet tā cenu kāpums ilgtermiņā nav dzīvot spējīgs. Ja mēs paskatamies notikumus pēdējo 50g garumā, ir labi laiki un tad nāk slikts periods un cikls atkārtojās. Tieši tāpēc, manuprāt, labākais rīcības plāns ir vairot pēc iespējas vairāk savus ienākumus, lai sagatavotos tiem saucamajiem "sliktajiem laikiem", jo patiesībā tas arī ir tieši tas laiks, kad cilvēki, kuriem ir brīvi līdzekļi, viņi tieši visvairāk arī nopelna nevis tad, kad ir tie sacamie "labie laiki". Tas arī ļoti labi atspoguļojās pandēmijas laikā, es zinu, ka tā varbūt ir nesmuki teikt, bet es pandēmijas laikā ļoti labi uzlaboju savu financiālo stāvokli un arī daudz citi cilvēki, kuriem bija brīvi līdzekļi un kuri zināja uz "kuru pusi skatīties". Citus variantus es diemžēl neredzu, būtu ļoti naivi ticēt, ka būs kaut kāds liels apvērsums kā rāda filmās, ka tauta pārņēm visu savās rokās - aizmirsti, tā ir fantāziju pasaule, kas nenotiks, manuprāt, covid to lieliski pierādīja, tāpēc, manuprāt, labākais variants, ko vajadzētu darīt, ir pielāgoties situācijai, un darīt visu iespējamo, lai šo situāciju pagrieztu par labu sev. Tas tā īsumā. Bet protams, man nav kristāla bumba, kā būs un nebūs patiesībā, to laiks rādīs.
06.08.2022 13:56 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Turklāt cilvēkiem, kuriem jau ir kaut kādi īpašumi, neviens jau viņiem tagad nenāks un neatņems viņus.

Atņemt ir ļoti viegli, rēķini būs anormāli, ka neviens tos nevarēs apmaksāt, un noņems īpašumu. Pat bez šīs globālās krīzes zinu ģimenes, kuras nespējot nomaksāt rēķinus, kopā ar maziem bērniem tiek izsviesti uz ielas, un nākas īrēt kaut kādu sūdu visu mūža galu.
Populācijas samazināšana iet uz urrā. Slava švābam, geitsam un visiem pārējiem, kuri izvirzīja viņu ideoloģiju, bet vēl lielāks gods visiem brīvprātīgajiem, nabadzīgajiem, nedomājošiem pasaules iedzīvotājiem. Bez viņiem nekur pasaule nenonāktu kur esam tagad. :)
https://twitter.com/globalfreedomm/status/1547949294224678915?s=21


06.08.2022 16:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Daudz par to nedomāju, par dažām lietām ir skumīgi, bet pārsvarā viss labi un kaut kad arī šis pāries
06.08.2022 16:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Atņemt ir ļoti viegli, rēķini būs anormāli, ka neviens tos nevarēs apmaksāt, un noņems īpašumu.

Nu tieši tā, tie kuri varēs samaksāt tiem neko nenoņems nost. Tā arī manu iepriekšējo komentāru galvenā doma bija - ja ar finncēm viss ir ok, tad tiem šādas lietas nedraud.
06.08.2022 16:22 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Piekrītu, ka labie laiki ir neatgriezeniski beigušies. Runa nav tikai par īslaicīgām ekonomiskām problēmām, kuras var pārdzīvot arī zemais slānis, kam bieži ir malkas apkure, savs dārzs u.tml. veidi, kā viņi var būt krietni neatkarīgāki no sistēmas nekā vidusmēra ofisa planktons (daudzi no kuriem arī var zaudēt darbu, ASV tas jau notiek ievērojamā apmērā, īpaši finanšu un IT sfērās).
Sadzīvot ar to var vienkārši tā, ka vēsturei ir savi cikli, un tāpat kā agrākos laikos kādam bija jādzīvo impēriju un civilizāciju norieta un sabrukuma laikā, tā arī tagad. Sev Tu tāpat vari nodrošināt labu dzīvi, bet visus kopējos procesus nekas vairs neiegriezīs normālā gultnē. Imo BlackPill Tu varbūt pārāk fokusējies tieši uz negatīvo, un varbūt arī nemēģini savu dzīvi uzlabot, jo pārāk daudz ko novel uz ''tagad tādi laiki, ka viss slikti, neko nepadarīsi''.
06.08.2022 16:54 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
06.08.2022 18:29 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
sla
Par atņemšanu pilnībā piekrītu. Ja kādam no elites tas būs nepieciešams, tad atņems visu un aizbildināsies, piemēram, ar kaut kādiem jaunieviestiem likumiem/to pārkāpumiem. Atnāks, piemēram, ciemos kādi "eksperti" un paziņos, ka pēc jaunā likuma neviena dzīvokļa/mājas kopējā platība nedrīkst pārsniegt 2x5m. Pretēja gadījumā draud visu īpašumu konfiskācija bez jebkādas naudas atmaksas. Nevajag būt ģēnijam, lai kaut ko tādu noorganizētu. Jautājums, drīzāk, ir elišu varā.
06.08.2022 18:35 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
BlackPill @ 06.08.2022 18:35
sla
Par atņemšanu pilnībā piekrītu. Ja kādam no elites tas būs nepieciešams, tad atņems visu un aizbildināsies, piemēram, ar kaut kādiem jaunieviestiem likumiem/to pārkāpumiem. Atnāks, piemēram, ciemos kādi "eksperti" un paziņos, ka pēc jaunā likuma neviena dzīvokļa/mājas kopējā platība nedrīkst pārsniegt 2x5m. Pretēja gadījumā draud visu īpašumu konfiskācija bez jebkādas naudas atmaksas. Nevajag būt ģēnijam, lai kaut ko tādu noorganizētu. Jautājums, drīzāk, ir elišu varā.

Atceros kā toreiz viens politiķis teica, lai dala savu privāto auto ar kaimiņu, jo redz, tas ir dabai draudzīgāk un gāze paliek dārgāka, vajag ekonomēt. Visi, kas ir kaut cik kaut ko nopirkuši dzīvē, mājokļus, varētu piespiedu-brīvprātīgi dalīt platību ar mazāk nodrošinātiem cilvēkiem, jo tas ir pareizāk, zaļāk, ekonomiski izdevīgāk, un ir ļoti izdevīgi, ka nomirstot, jaunajām paaudzēm nepaliks mantojumi, bet ja pretosies, tad vienalga piespiedīs dalīties, jo nedrīkst būt tādam egoistam, kas domā tikai par savu labklājību.
06.08.2022 21:46 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Pirmkārt, problēmas parasti rodas un skar tikai cilvēkus, kam ir zems IQ (runājot tieši par problēmām, kā par domāšanas veidu; mūžīgais negatīvisms; #vissirslikti; #kāpēc citiem ir un man nav, #es esmu tas pareizais, bet citi nav u.t.t.). 😁
Otrkārt, vai inki gribēja pazust no šīs zemes? Vai šumeri vēlējās izmirt? Nē! Bet notika kā notika, taču pēc tam radās jaunas civilizācijas, un atkal viss sākās no gala!
Dzīvība ir nebeidzams process. Kāds nomirst, cits dzimst vietā! Pēc šīs civilizācijas nāks atkal jauna (cerams, prātīgāka nekā šī.)
Galu galā arī pati Zeme kādreiz aizies bojā! Tas tevi nebiedē? Nekas nav pastāvīgs!
Un tas, vai pēc pasaules pilnīgas bojāejas (arī beigu beigās kosmosa izzušanas) kādreiz kaut kas vispār radīsies no jauna, to mēs diezgan ticams, neuzzināsim tāpat...bet ja jau tā - vai nav vienalga?
06.08.2022 22:12 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Tigeriene @ 06.08.2022 22:12
Pirmkārt, problēmas parasti rodas un skar tikai cilvēkus, kam ir zems IQ (runājot tieši par problēmām, kā par domāšanas veidu; mūžīgais negatīvisms; #vissirslikti; #kāpēc citiem ir un man nav, #es esmu tas pareizais, bet citi nav u.t.t.). ?
Otrkārt, vai inki gribēja pazust no šīs zemes? Vai šumeri vēlējās izmirt? Nē! Bet notika kā notika, taču pēc tam radās jaunas civilizācijas, un atkal viss sākās no gala!
Dzīvība ir nebeidzams process. Kāds nomirst, cits dzimst vietā! Pēc šīs civilizācijas nāks atkal jauna (cerams, prātīgāka nekā šī.)
Galu galā arī pati Zeme kādreiz aizies bojā! Tas tevi nebiedē? Nekas nav pastāvīgs!
Un tas, vai pēc pasaules pilnīgas bojāejas (arī beigu beigās kosmosa izzušanas) kādreiz kaut kas vispār radīsies no jauna, to mēs diezgan ticams, neuzzināsim tāpat...bet ja jau tā - vai nav vienalga?

Godīgi sakot, mani ne visai iepriecina ziņa, ka esmu "trāpījis" precīzi tajā laika periodā, kad notiek tādi s*di.
Tu to vari sev definēt kā gribi, bet es to neuzskatu par negatīvu domāšanu. Manā skatījumā, tā ir vienkārši neizbēgamas realitātes apzināšanās.
Par pasaules bojāeju - jā ir vienalga, bet, ņemot vērā manis augstāk uzskaitītos faktus, mums pirms tās bojāejas vēl gatavo kaudzi citu pārsteigumu.
06.08.2022 23:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 06.08.2022 23:20

Godīgi sakot, mani ne visai iepriecina ziņa, ka esmu "trāpījis" precīzi tajā laika periodā, kad notiek tādi s*di.
Tu to vari sev definēt kā gribi, bet es to neuzskatu par negatīvu domāšanu. Manā skatījumā, tā ir vienkārši neizbēgamas realitātes apzināšanās.
Par pasaules bojāeju - jā ir vienalga, bet, ņemot vērā manis augstāk uzskaitītos faktus, mums pirms tās bojāejas vēl gatavo kaudzi citu pārsteigumu.

Kurā laika periodā tev būtu labāk paticis dzīvot?
06.08.2022 23:27 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Tigeriene @ 06.08.2022 22:12
Pirmkārt, problēmas parasti rodas un skar tikai cilvēkus, kam ir zems IQ (runājot tieši par problēmām, kā par domāšanas veidu; mūžīgais negatīvisms; #vissirslikti; #kāpēc citiem ir un man nav, #es esmu tas pareizais, bet citi nav u.t.t.). ?
Otrkārt, vai inki gribēja pazust no šīs zemes? Vai šumeri vēlējās izmirt? Nē! Bet notika kā notika, taču pēc tam radās jaunas civilizācijas, un atkal viss sākās no gala!
Dzīvība ir nebeidzams process. Kāds nomirst, cits dzimst vietā! Pēc šīs civilizācijas nāks atkal jauna (cerams, prātīgāka nekā šī.)
Galu galā arī pati Zeme kādreiz aizies bojā! Tas tevi nebiedē? Nekas nav pastāvīgs!
Un tas, vai pēc pasaules pilnīgas bojāejas (arī beigu beigās kosmosa izzušanas) kādreiz kaut kas vispār radīsies no jauna, to mēs diezgan ticams, neuzzināsim tāpat...bet ja jau tā - vai nav vienalga?

Un daudzi ir tik nelaimīgi savās dzīvēs, tāpēc lai justos labāk, viņi citiem tiešā vai netiešā veidā dara pāri.
06.08.2022 23:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits