Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kardiologs- ķirurgs

 
Reitings 5
Reģ: 01.08.2022
Sveiki. Meklēju labu kardiologu- ķirurgu mammai.
Problēma ar sirds vārstuļu darbību, organismam trūkst skābekļa, iepriekš bija problēmas ar šķidrumu plaušās, tagad plaušu slimnīcā īsti problēmu neatrada, vismaz tik lielu, lai varētu būtiski traucēt elpošanai, bet saskatīja problēmu ar sirds vārstuļiem. Būšu ļoti pateicīga par ieteikumiem.😊
01.08.2022 08:40 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Man tēvs nesen bija uz sirds vārstuļu operāciju
Cik zinu, tad viņš bija Stradiņos un ķirurgs ir stažējies Amerikā visu ziemu un tagad vasaras sākumā uztaisīja operāciju. Viss esot kārtībā un ārsts bijis ļoti zinošs un cik zinu nevis iebāza mākslīgo vārstuli (protēzi) bet salaboja to pašu! Uzvārdu nepateiksu jo nezinu. Bet viennozīmīgi painteresejies Stradiņos
01.08.2022 12:42 |
 
Reitings 1
Reģ: 22.08.2022
Es uzskatu, ka viņš atradās Stradii, un operācija tika veikta vasaras sākumā pēc tam, kad ķirurgs visu ziemu pavadīja, praktizējot Amerikā. Viss kārtībā, dakteris bija ļoti zinošs, un, cik zinu, viņš problēmu novērsa, nevis ielika vārstuļa protezēšanu! Tā kā es nezinu uzvārdu, es jums to neatklāšu. Tomēr sāciet pievērst uzmanību Stradiņam. gartic phone
22.08.2022 09:57 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.07.2023
Snaptube est une application populaire qui permet de télécharger des vidéos et des musiques à partir de différentes plateformes en ligne telles que YouTube, Facebook, Instagram, et bien d'autres encore.
25.07.2023 04:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!