Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par praksi

 
Reitings 13
Reģ: 07.01.2016
Sveikas!
Vēlos iziet papildus kursus,kaut lai būtu papildus profesiju,zināšanas mūsu mainīgajā darba pasaulē. Iespēju ir daudz,bet vēlos arī iegūt papīru.Konkrēti runa iet par lietvedes profesiju (6-7mēn.)dažādas iestādes piedāvā ko tādu,būs gan jau arī mūžizglītības kursu piedāvājums.Kur problēma?Problēma ir tāda,ka neesmu saskārusies ar profesionālo vidējo izglītību😀.Rada bažas prakse tādās iestādēs,t.i.vai bez problēmām varēs iziet.Redz,šobrīd strādāju IT,bet velk uz lietvedību.Savā darbā nekas īsti nav saistīts ar lietvedību,cik zinu,visu lietvedību,grāmatvedību veic no malas piesaistīta firma.Laužu galvu,kā būs iziet praksi,kā Jūs meklējat savu praksi,kādi ieteikumi?Domāju pat par iespēju,kādai firmai samaksāt,ka tik saliek parakstus,kāds vēl tā dara?Kā reāli būtu savienot savu darbu ar praksi?
31.07.2022 19:38 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Nu nezinu gan vai šajos laikos pāriet no vienas no vislabāk apmaksātajām sfērām uz sfēru, kur salīdzinoši maksā kapeikas, būtu prāta darbs.
31.07.2022 19:47 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.01.2016
Paldies par Tavu viedokli,bet es tomēr vēlētos ieteikumus vai stāstus par praksi,kaut vai, kā bija mācīties tādos mūžizglītības kursos.Jo redz,Tu nezini,kāds stāsts man ir apakšā un kāpēc es vēlos apgūt tieši šo papildus profesiju/kursus.Manā gadījumā,jā,nauda ir liela,bet darbs vairs nesniedz gandarījumu,visu laiku velk uz ko tādu+ar laiku vēlos arī pārcelties atpakaļ uz mazpilsētu un protams,skatos,kas tur būtu aktuāls ar darba vietām+vislabāk būtu attālinātais darbs,bet ja nu tāds nebūs...
31.07.2022 20:06 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
ilga77 @ 31.07.2022 20:06
Paldies par Tavu viedokli,bet es tomēr vēlētos ieteikumus vai stāstus par praksi,kaut vai, kā bija mācīties tādos mūžizglītības kursos.Jo redz,Tu nezini,kāds stāsts man ir apakšā un kāpēc es vēlos apgūt tieši šo papildus profesiju/kursus.Manā gadījumā,jā,nauda ir liela,bet darbs vairs nesniedz gandarījumu,visu laiku velk uz ko tādu+ar laiku vēlos arī pārcelties atpakaļ uz mazpilsētu un protams,skatos,kas tur būtu aktuāls ar darba vietām+vislabāk būtu attālinātais darbs,bet ja nu tāds nebūs...

Diemžēl Aleksandrs domā tikai par peļņu un ne par ko citu. Piekrītu ilga77 ,ja nezin lai labāk nekomentē. Bet ,lai jums veicas, visas savas vēlmes īstenot! 🙂
31.07.2022 21:05 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Labāk ieteiktu kursus. Bet es arī piekrītu Aleksandram, ka labāk padomā par to, vai tiešām vēlies mainīt darbu, jo šie pienākumi nemaz nav tik viegli un atalgojums arī ir tāds, kāds ir. Saku to kā lietvede ar pieredzi.
31.07.2022 21:37 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Protams, ka praksi var sarunāt, vismaz man izdevās, pateicu, ka nevaru savienot ar darbu, pēc tam aiznesu pateicības dāvanu.
31.07.2022 22:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits