Ģimene = sieviete un vīrietis

 
Reitings 1
Reģ: 22.07.2022
Lūdzu, paraksties par Ģimenes definīcijas iekļaušanu Satversmes 110. pantā
(ģimene = sieviete un vīrietis)
https://pargimeni.lv/paraksties-bloks/
Paldies!
22.07.2022 01:35 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
(šis ir no Kanādas)

Žēl, ka nogriezti skaitļi no tabulas, jo diezin vai runa ir par miljoniem bērnu un meinstrīmu kā tādu. Un vai šajā tabulā nav iekļauti arī pieaugušie?
24.07.2022 13:35 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Kitijaaaa @ 24.07.2022 13:12

Cik man ir zināms, par pedofīliju, slepkavošanu un izvarošanām arī 2022. gadā liek cietumā. Vai tad nē? Kādam darbā pateiksi ko homofobisku, tevi cietumā neliks. Vai tad nē?
Vispār tava retorika, ka nākamā pēc homoseksuāļu attiecībām tiks tolerēta pedofīlija utt. ir kas līdzīgs kā teikt, ka, ja uz darbu atļāva iet minisvārkos, tad drīz uz darbu varēs iet arī kaili. Bet jau vairākas desmitgades tomēr minisvārki ir palikusi kā pēdējā robeža.

ASV par "nepareizo" cilvēku slepk@vošanu vairs neliek un, nevienam nav noslēpums, ka mēs tiecamies kļūt tādi, kā ASV.
Nu secība var nedaudz atšķirties atkarībā no dažādām niansēm, bet parasti secība ir apmēram šāda. Izmantošu ASV kā piemēru. Fэministi-gэji/lэzbietes-tr@nsseksuāļi-slэpkavas-izv@rotāji-pэdofīli. Kā vari redzēt, tur jau ir sasniegts 4. līmenis. Tālāk būs tikai trakāk, jo līdzko tu vienai nelīdzsvarotu/psihiski neveselu cilvēku grupai nodrošini tiesības, cita tik pat slima vai vēl slimāka tajā visā saskata diskriminācijи un sāk cīnīties par savām "tiesībām"...un jā - tu nedaudz sajauci secību.
Bet jau vairākas desmitgades tomēr minisvārki ir palikusi kā pēdējā robeža.
Nu un? Vīrieši fэministēm arī uzreiz nenodrošināja balsošanas tiesības. Pagāja vairākas desmitgades...un ja runājam par kailumu, tad, piemēram, ASV gājienos, bieži vien, var redzēt puskailas sievietes. Nesen vēl redzēju video, kur puskailām sievietēm bija uzzīmēti krūšturi/sporta krekliņi un citi sporta zāles dalībnieki nemaz to nepamanīja līdz viņiem to atklāja. Tāpat, arī līdzīgi nokrāsota sieviete, tikai jau pilnīgi kaila, brīvi pārvietojās pa ielu bez jebkādiem aizspriedumiem. Tas bija sociālais eksperiments.
24.07.2022 13:39 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Kitijaaaa @ 24.07.2022 13:35

Žēl, ka nogriezti skaitļi no tabulas, jo diezin vai runa ir par miljoniem bērnu un meinstrīmu kā tādu. Un vai šajā tabulā nav iekļauti arī pieaugušie?

Pēc image search visu var atrast:

BC Children’s Hospital dati. Vēl citas Kanādas klīnikas, visur tas pats:

Protams, ka nav runa par meinstrīmu. Arī anoreksija nebija meinstrīmam un rokas negrieza meinstrīms. Tas ir veids, kā ''atšķirties'' un pievērst sev uzmanību, kas tiek idealizēts un popularizēts medijos - kā tolaik, tā tagad.
24.07.2022 13:43 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Agnesse
cilvēki piedzimst ar orientāciju, viņi to neizvēlas. es nekad neesmu izvēlējusies, ka man patiks puiši.
Ne ar ko viņi nepiedzimst. Tavu orientāciju, galvenokārt, nosaka Tavi vecāki un apkārtējie cilvēki/sabiedrība, kā arī tavas intereses. Vai tie nabaga bērni, kuri nokļuvuši tr@nsgenderu paspārnē un "grib" mainīt dzimumu 4 gadu vecumā "pieņemtu" tādu pašu lēmumu, ja viņiem būtu paveicies nokļūt pie adekvātiem vecākiem. Protams, ka nē. Ja 4 gadus vecs bērns pēkšņi kaut ko tādu sagrib, tad pie tā ir vainīgi tikai augstāk minētie 3 ietekmētāji un nevis tas, ka bērns tāds ir piedzimis.
Vispār, ļauj es tev aplaudēšu! Pat Kitijas komentāri nebija tik stulbi...:D Vismaz Kitija atzinās, ka aktīvi atbalsta pэdofīlus un izv@rotājus. Ne katrs ir uz to spējīgs.
24.07.2022 13:54 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kas ir īsts vīrietis - fabrikas strādnieks/celtnieks ar arodskolas izglītību, smēķē, lamājas, katru vakaru aliņš, sola sadot pa muti katram, kurš ne tā paskatās, utt?

nu definīcijas var būt dažādās, bet katrā ziņā VISIEM, kuriem ir kaut viena vesala smadzeņu šūna ZIN un SAPROT, ka īsts vīrietis noteikti nav tas, kurš pataisa sevi par klaunu piedaloties praidos un tāds, vai pareizāk sakot, tāda, kuri ir "mainījuši" dzimumu :D :D :D
24.07.2022 14:20 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Pēc 100 gadiem labprāt atgrieztos un paskatītos, cik tālu pasaule būs tikusi ar savu iekļaušanu sabiedrībā. 😀
Varbūt tad mums šis viss liksies absurdi tāpat kā tagad liekas abdurdi ka kādreiz sievietes ar spējām saukāja par raganām un dedzināja uz sārta.
Man vienīgi liekas, ka šobrīd pasaulē ir dafigā vairāk problēmu par ko satraukties,kā mēģinājumi iekļaut sabiedrībā netradicionāli orientētos. Un patiesībā domāju, ka ja tomēr izdotos viņus pieņemt, atklātos tik daudz geju un lezbiešu! Patiesībā jau to patieso apjomu tas nemaina. Viņiem vienkārši tas noslēpums turas pie sevis un lai justos pieņemti viņiem ir savas sievas/vīri ar visiem bērniem.
24.07.2022 14:24 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
29090 @ 24.07.2022 13:43

Pēc image search visu var atrast:
BC Children’s Hospital dati. Vēl citas Kanādas klīnikas, visur tas pats:
Protams, ka nav runa par meinstrīmu. Arī anoreksija nebija meinstrīmam un rokas negrieza meinstrīms. Tas ir veids, kā ''atšķirties'' un pievērst sev uzmanību, kas tiek idealizēts un popularizēts medijos - kā tolaik, tā tagad.

Tajā pašā rakstā ir minēts, ka Zviedrijā šī prakse ir pārtraukta. Kā arī neticu, ka ja lielākajai daļai atklāsies, ka dzimuma maiņu nožēlo, izdara pašnāvības, tas agri vai vēlu netiks pārtraukts arī Kanādā.
ASV par "nepareizo" cilvēku slepk@vošanu vairs neliek un, nevienam nav noslēpums, ka mēs tiecamies kļūt tādi, kā ASV.

Pastāsti sīkāk par tām slepkavībām. Forumā kāds uzraksta, ka viņš ir pret geju laulībām, internetā izseko viņa identitāti, LGTB kopiena algotai slepkavai izsniedz uzdevumu viņu novākt un Baidens par to izsniedz medaļu? Varbūt šis jau masveidā notiek?
Ne ar ko viņi nepiedzimst. Tavu orientāciju, galvenokārt, nosaka Tavi vecāki un apkārtējie cilvēki/sabiedrība, kā arī tavas intereses. Vai tie nabaga bērni, kuri nokļuvuši tr@nsgenderu paspārnē un "grib" mainīt dzimumu 4 gadu vecumā "pieņemtu" tādu pašu lēmumu, ja viņiem būtu paveicies nokļūt pie adekvātiem vecākiem. Protams, ka nē. Ja 4 gadus vecs bērns pēkšņi kaut ko tādu sagrib, tad pie tā ir vainīgi tikai augstāk minētie 3 ietekmētāji un nevis tas, ka bērns tāds ir piedzimis.

Varētu piekrist, ka visdrīzāk homoseksuālu vecāku ģimenē bērns būs vairāk apmaldījies savā identitātē. Bet kāpēc arī konservatīviem vecākiem ir bērni geji? Cik publiskie LV geji un drag queen ir stāstījuši, lielai daļai vecāki viņiem pat ir homofobi.
24.07.2022 14:57 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
GhostGG @ 24.07.2022 14:20

nu definīcijas var būt dažādās, bet katrā ziņā VISIEM, kuriem ir kaut viena vesala smadzeņu šūna ZIN un SAPROT, ka īsts vīrietis noteikti nav tas, kurš pataisa sevi par klaunu piedaloties praidos un tāds, vai pareizāk sakot, tāda, kuri ir "mainījuši" dzimumu :D :D :D

Ja īsts vīrietis skaitās ikviens, kurš nav homoseksuāls vai drag queen, tad teikt, ka pēc 100 gadiem nebūs vairs vīriešu, ir ļoti, ļoti, ļoti pārspīlēti.
24.07.2022 15:00 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja īsts vīrietis skaitās ikviens, kurš nav homoseksuāls vai drag queen, tad teikt, ka pēc 100 gadiem nebūs vairs vīriešu, ir ļoti, ļoti, ļoti pārspīlēti.

Protams, ka būs vīriešu. Un nevajag vārdu "īsts" vīrietis uztvert tik burtiski. Tas arī ietver sevī daudz citas vīrišķīgas kvalitātes. Tagad jau ir novērojams, ka ar katru gadu "vīrišķīgi" vīrieši paliek ar vien mazāk un mazāk. Ņuņu un lūzeru paaudze aug vairumā, un ar laiku būs vēl trakāk, kas, protams, ir lieliski, tiem vīriešiem, kuriem ar galvu viss ir kārtībā, un kuriem ir saglabājušās vīrišķās vērtības, sākot ar uzvedību un beidzot ar mentālo sabilitāti. (vari noliegt to cik grbi, bet tādus sievietes jau arī grib drāzt :P) kā saka, mazāka konkurence uz sievietēm :D
24.07.2022 15:51 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Ņuņu un lūzeru paaudze aug vairumā, un ar laiku būs vēl trakāk, kas, protams, ir lieliski, tiem vīriešiem, kuriem ar galvu viss ir kārtībā, un kuriem ir saglabājušās vīrišķās vērtības, sākot ar uzvedību un beidzot ar mentālo sabilitāti. (vari noliegt to cik grbi, bet tādus sievietes jau arī grib drāzt :P) kā saka, mazāka konkurence uz sievietēm

Nu tad baudi vien savas priekšrocības 😀
24.07.2022 16:57 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Tajā pašā rakstā ir minēts, ka Zviedrijā šī prakse ir pārtraukta. Kā arī neticu, ka ja lielākajai daļai atklāsies, ka dzimuma maiņu nožēlo, izdara pašnāvības, tas agri vai vēlu netiks pārtraukts arī Kanādā.

Jā, jo zviedriem arī ir šāda statistika un viņi saprot, ka tas ir trends. Agrāk vai vēlāk, tādu vai citādu iemeslu dēļ tas beigsies arī citur, bet jautājums vai nākamais trends nebūs kaut kas vēl destruktīvāks, jo tam noteikti tiek gatavota laba artava.
24.07.2022 17:01 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Kitijaaa
Tu tā arī neatbildēji, vai tava pedofīlija, vardarbība un izvarošana ir labāka par manu homofobiju.
Lūk video, kur neviens neuzdrošinās aizstāvēt sievieti, jo baidās no kriminālatbildības.
https://www.youtube.com/watch?v=CYJXRyGuLNE
Apšaudes vien šī gada laikā.
https://www.theguardian.com/us-news/ng-interactive/2021/may/27/us-mass-shootings-database
Daži avoti par ВLM un @ntifa nesodamību.
https://nypost.com/2022/02/17/blm-chapter-raises-100k-to-bail-out-kentucky-shooter/
https://www.the-sun.com/news/3123181/hundreds-blm-rioters-looters-vandals-charges-dropped/
https://www.redvoicemedia.com/2022/02/antifa-trying-to-conceal-evidence-in-portland-mass-shooting-that-left-one-dead-and-five-injured/
https://www.thesun.co.uk/news/12901808/denver-shooting-antifa-celebration-rallies-colorado/
24.07.2022 17:23 |
 
Reitings 28695
Reģ: 11.02.2015
BlackPill @ 24.07.2022 12:56

Nu sieviete jau arī nav mazs bērns un neviens nespiež viņu būt attiecībās, ja vīrietis lieto fizisko vardarbību.
Tikai, varu derēt, reina emocionālo vardarbību neuzskata par leģitīmu vardarbību. Gudri cilvēki tādus dubultos standartus sauc par liekulību.

Vispār, ja nepamanīji, manis aprakstītajiem vardarbības veidiem (+ vēl simtiem variāciju) neizdalīju, kurš dzimums to veiktu. Savukārt tu emocionālo vardarbību piedēvē tikai sievietēm? Dikti liekulīgi un tumsonīgi, bet nu tāda ir tava retorika, in general, tā ka laikam piedodams.
24.07.2022 17:39 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
reina @ 24.07.2022 17:39

Vispār, ja nepamanīji, manis aprakstītajiem vardarbības veidiem (+ vēl simtiem variāciju) neizdalīju, kurš dzimums to veiktu. Savukārt tu emocionālo vardarbību piedēvē tikai sievietēm? Dikti liekulīgi un tumsonīgi, bet nu tāda ir tava retorika, in general, tā ka laikam piedodams.

Pietiekami daudz esmu komunicējis ar tādām, kā tu (un tieši par šo tēmu), lai jau saprastu, ko tu gribi pateikt, tā ka nevajag tagad izlikties par svēto!
24.07.2022 17:49 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nomētājiet mani ar akmeņiem, bet, lai gan ir gana daudz tēmas kurās mans viedoklis pilnībā atšķiras no BlackPill viedokļa, šajā tēmā pilnībā viņam piekrītu.
Agrāk par sevi vienmēr domāju kā par ļoti atvērti domājošu cilvēku - iestājos par LGBT tiesībām, iestājos pret rasismu, iestājos pret dažādu sabiedrības grupu un minoritāšu apspiešanu. Bet tad es vēl dzīvoju Latvijā un, tā teikt, ir viegli iestāties par kaut ko, kas pašu neskar. Gāja gadi un es nonācu, kā konkrētās valsts iedzīvotāji mīl dižoties, "labākajā valstī pasaulē" un mani uzskati pilnībā mainījās. Nē, es neesmu homofobs, rasists vai vēl nez kas. Es atbalstu dažādu sabiedrības grupu mierīgu līdzāspastāvēšanu. Diemžēl konkrētajā valstī tāda mierīga līdzāspastāvēšana vairs neeksistē, jo ir sabiedrības grupas, kuras tiek celtas uz goda pjedestāla, kamēr citas sabiedrības grupas (lasīt: balti, heteroseksuāli cilvēki, kuriem ir ģimene, stabils darbs un kuri nedzīvo uz pabalstiem un nevaino pie visām savām likstām to, cik viņi ir apspiesti) tiek vainotas pie visiem pasaules grēkiem. Man nepatīk, ka es tieku nosaukta par rasisti, jo lielveikala rindā sev pa priekšu nepalaidu melnādaino. Man nepatīk, ka melnādainie var mēnešiem ilgi graut un dedzināt pilsētas, un nogalināt cilvēkus, un tik un tā tikt saukti par taisnības cīnītājiem, jo it kā cīnījās par taisnību lietā, kurā balts policists it kā līdz nāvei nospieda "nevainīgu" melnādaino ar kriminālu pagātni. Man nepatīk, ka bērni mācās skolās, kurā viņus māca svārkos un augstpapēžu kurpēs tērpušies vīrieši no kuru blūzītes izgriezumiem ārā rēgojas krūšu spalvas, taču visiem viņus nākas uzrunāt kā "she/her", jo viņi patiešām uzskata, ka ir sievietes. Man nepatīk, ka "transgender woman" var tikt ievietots sieviešu cietumā un tur apbērnot ieslodzītās, jo vienkārši uzskata, ka ir "transgender woman", neskatoties uz to, ka starp kājām karājas dzimumloceklis. Un viņš arī nonāks sieviešu cietumā, jo tur atliek tikai pateikt, ka domā, ka esi kaut kas, kas neesi, kā visi pārējie spēlēs līdzi tavai mentālajai slimībai, jo pretējā gadījumā riskēs sagraut visu savu dzīvi un karjeru. Man nepatīk, ka tiek lietoti tādi jēdzieni kā "chest milk", "breeding people" vai "people who menstruate", jo, jēziņ, nedod Dievs, pretējā gadījumā tiks aizskartas jūtas transdženderiem un visiem pārējiem LGBTFJGUKHKKHIOGY alfabēta cilvēciņiem. Man nepatīk, ka mazs bērns, kurš vakar gribēja būt Spaidermens, bet aizvakar Bārbija, kādu citu dienu var pateikt, ka vēlas būt zēns/meitene un viņa liberālie vecāki nolems, ka viņš grib mainīt dzimumu. Un tā varētu turpināt vēl un vēl, un vēl. Manis pēc homoseksuāļi var precēties, mani tas neskar un man ir vienalga, bet es nevēlos, lai arī Latvija ar laiku pārvērstos par šādu "labāko valsti pasauli", kurā veseliem, normāliem cilvēkiem nāksies klanīties visādu frīku priekšā, lai tikai beigās netiktu nodēvēti par homofobiem, transofobiem vai vēl nez kādiem -fobiem. Viss, es savu pateicu.
P.S. Lielisks Twitter konts, kuru varu ieteikt palasīt, paskatīties un pēc tam padomāt vai tā ir nākotne, kādā vēlamies dzīvot. Katram savs, protams. Mana atbilde ir "nē". https://twitter.com/libsoftiktok
24.07.2022 21:46 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
OMG, pasaulei gals! Slimiķi.
24.07.2022 21:48 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Miaa
Respect!
24.07.2022 22:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits