Ģimene = sieviete un vīrietis

 
Reitings 1
Reģ: 22.07.2022
Lūdzu, paraksties par Ģimenes definīcijas iekļaušanu Satversmes 110. pantā
(ģimene = sieviete un vīrietis)
https://pargimeni.lv/paraksties-bloks/
Paldies!
22.07.2022 01:35 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Kitijaaaa saruna ar viņas četrus gadus veco meitiņu.
Meita (skatoties pa logu):"Mammu, ko tie divi vīrieši tur dara?"
Kitijaaaa: "Pirmkārt, viens no viņiem ir transgenders, tā ka es, tavā vietā nesteigtos ar pārsteidzīgiem secinājumiem par viņu dzimumu...un, ja tev tas ir nepieņemami, tad tu esi homof0be. Būt par hom0fobi ir ļoti slikti. Ja tu gribi būt labs piemērs pārējai sabiedrības daļai, tad tev ir jābūt saprotošai un iecietīgai pret tādiem cilvēkiem. Otrkārt, atbildot uz tavu jautājumu - viņi mīlējas. Ja tev ir nepieņemami, ka divi cilvēki mīlējas uz ielas, tad tā arī ir hom0fobija."
Meita: "Kas ir tr@nsgenders?"
Kitijaaaa: "Tas ir cilvēks, kurš ir mainījis dzimumи."
Meita: "Vai es arī varu mainīt dzimumи?"
Kitijaaaa: "Protams, meitiņ! Ja tu to ļoti gribi, tad es pat teiktu, ka tas ir nepieciešams! Tu jau esi pietiekami pieaugusi, lai pieņemtu tādus atbildīgus lēmumus."
23.07.2022 17:04 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Kad man jau būs 80 ar šitādiem tempiem nebūs neviens īsts vīrietis un planētas.

Kas ir īsts vīrietis - fabrikas strādnieks/celtnieks ar arodskolas izglītību, smēķē, lamājas, katru vakaru aliņš, sola sadot pa muti katram, kurš ne tā paskatās, utt?
23.07.2022 17:07 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
BlackPill @ 23.07.2022 17:04
Kitijaaaa saruna ar viņas četrus gadus veco meitiņu.
Meita (skatoties pa logu):"Mammu, ko tie divi vīrieši tur dara?"
Kitijaaaa: "Pirmkārt, viens no viņiem ir transgenders, tā ka es, tavā vietā nesteigtos ar pārsteidzīgiem secinājumiem par viņu dzimumu...un, ja tev tas ir nepieņemami, tad tu esi homof0be. Būt par hom0fobi ir ļoti slikti. Ja tu gribi būt labs piemērs pārējai sabiedrības daļai, tad tev ir jābūt saprotošai un iecietīgai pret tādiem cilvēkiem. Otrkārt, atbildot uz tavu jautājumu - viņi mīlējas. Ja tev ir nepieņemami, ka divi cilvēki mīlējas uz ielas, tad tā arī ir hom0fobija."
Meita: "Kas ir tr@nsgenders?"
Kitijaaaa: "Tas ir cilvēks, kurš ir mainījis dzimumи."
Meita: "Vai es arī varu mainīt dzimumи?"
Kitijaaaa: "Protams, meitiņ! Ja tu to ļoti gribi, tad es pat teiktu, ka tas ir nepieciešams! Tu jau esi pietiekami pieaugusi, lai pieņemtu tādus atbildīgus lēmumus."

Kāpēc tu specifiskos vārdus pārveido? Kas tie ir par dienestiem, kuri izseko cilvēkus, kuri piemin feminismu, homofobiju utt? Baidies, ka algoritmi tevi piegrupēs pie ekstrēmistiem vai kā? Tu šos vārdus pārveido arī privātajās ziņās citos saziņas tīklos?
23.07.2022 17:13 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Par kādiem "zemes klēpjiem" tu tur sapņo? 99% mūsdienu attiecību nemaz neizdzīvo līdz zemes klēpim, jo sieviete jau krietni pirms tam paspēj pārtraukt attiecības.

Ja tu palūkotos tālāk par savu pierīti, tad zinātu, ka cilvēki mirst ne tikai dabiskā ceļā pensijas vecumā, bet arī gan jaunākā vecumā 🤦🏼‍♀️
23.07.2022 17:30 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
mollia @ 23.07.2022 17:30

Ja tu palūkotos tālāk par savu pierīti, tad zinātu, ka cilvēki mirst ne tikai dabiskā ceļā pensijas vecumā, bet arī gan jaunākā vecumā ??‍♀️

Vai tad es apgalvoju pretējo?
23.07.2022 17:44 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Kitijaaaa @ 23.07.2022 17:13

Kāpēc tu specifiskos vārdus pārveido? Kas tie ir par dienestiem, kuri izseko cilvēkus, kuri piemin feminismu, homofobiju utt? Baidies, ka algoritmi tevi piegrupēs pie ekstrēmistiem vai kā? Tu šos vārdus pārveido arī privātajās ziņās citos saziņas tīklos?

Kāda starpība? Tu taču saproti, ka normālā sabiedrībā tavi uzskati būtu vērtējami, kā ekstrēmi nevis manējie? Tu šeit varētu kaut vai izplatīt savu naidu pret vīriešiem (ko tu būtībā arī dari) un ne par ko neuztraukties.
Būtu labāk pateikusies, ka es tev palīdzu reklamēt iekļaujošu sabiedrību, par kuru tu tā cīnies, minot aktuālu dzīves situācijas simulāciju kā piemēru!
23.07.2022 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Būtu labāk uztraukušies par klimata krīzi, nevis par to, kur kurš liek savu krāniņu.
23.07.2022 18:54 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Spanic @ 23.07.2022 18:54
Būtu labāk uztraukušies par klimata krīzi, nevis par to, kur kurš liek savu krāniņu.

Kāda vēl klimata krīze? Tu labāk paskaties, kā mūs centīgi gatavo kārtējai ilgstošajai duršanai un uzpиrņu nēsāšanai konveijera kārtībā. Tāpat, ieteiktu uzmest aci arī kaimiņu valstīm, kur cilvēkus pamazām noskaņo bio0metrisko datu iesniegšanai bankās un pēc tam arī to nodošanai glabāšanā centrālā sistēmā. Labāku rīku cilvēku manipulācij@i grūti iedomāties...un, ja tev, kaut kādu brīnumainu apstākļu dēļ, vēl šķiet, ka tas mūs neskars, tad tu smagi maldies.
Klimata krīze uz šo notikumu fona ir kā tulzna un rokas mazā pirkstiņa.
23.07.2022 21:54 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Jautājums tiem, kas atbalsta šo visu:
Jums dzīvē baigi mainīsies kaut kas, ja Latvijas citā malā būs divas sievietes/vīrieši kopā? Jums veselības problēmas sāksies? Jums darbā problēma būs? Varbūt privātajā dzīvē? Naktīs aizmigt nevarēsiet, jo zināsiet, ka ir pāri ar divām sievietēm/vīriešiem?
Šīs ģimenes (divas sievietes/vīrieši) spēs dot labāku, mīlošāku ĢIMENI bērniem, kuriem tāda netika sniegta (pieņemot, ka pāris vēlas adoptēt bērniņu). Kāda jums starpība, ko viņi tajā gultā dara? Es saprotu, ja jums varbūt nepatīk redzēt kā citi izrāda mīlestību publikā pret savu dzimumu, bet vai tiešām tāpēc ir jāiet pret viņiem? Ej un skaties uz otru pusi 😄 Vai varbūt jums skauž, ka jūsu frontē būs -1 viens pretējais dzimums? Ej veido ģimeni ar ko vēlies un nediktē to, kā citiem būtu jādzīvo. Savu homofobismu paturiet pie sevis :) Neviens neliek iet jums mīcīties ar viņiem gultā 😄
23.07.2022 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Jautājums autorei.
Varbūt viņa zin, kādēļ Satversmes izmaiņas ir noformulētas tā, ka pāris, kam ir kopīgi bērni, bet nav precējušies, sava starpā neskaitās ģimene?
Kā arī, ja man ir filozofiska pārliecība, ka visiem ir jābūt homoseksuāliem un to es mācīšu saviem bērniem, to arī aizsargās?
"110. Valsts aizsargā un atbalsta laulību — savienību starp vīrieti un sievieti — un ģimeni, kuras pamatā ir laulība, asinsradniecība vai adopcija. Valsts aizsargā bērna tiesības, tostarp arī tiesības augt ģimenē, kuras pamats ir māte sieviete un tēvs vīrietis. Valsts aizsargā vecāku tiesības un viņu brīvību nodrošināt bērniem audzināšanu saskaņā ar savu reliģisko un filozofisko pārliecību."
24.07.2022 00:15 |
 
Reitings 28695
Reģ: 11.02.2015
Kas ir ģimenes vērtības? Tikai pareizais dzimums + otrs pareizais dzimums?
Vot, ja jūs vāktu parakstus kam tādam, lai ģimenēs netiktu maigi piesegta vardarbība, atkarīgie nespētu mocīt savus bērnus, jo tak "ģimene", vecāki nepamestu savus bērnus materiāli, dzīvojot kā uzturlīdzekļu fonda parādnieki...būtu pirmā, kas parakstītos.
24.07.2022 00:26 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Man nav ko @ 23.07.2022 23:02
Jautājums tiem, kas atbalsta šo visu:
Jums dzīvē baigi mainīsies kaut kas, ja Latvijas citā malā būs divas sievietes/vīrieši kopā? Jums veselības problēmas sāksies? Jums darbā problēma būs? Varbūt privātajā dzīvē? Naktīs aizmigt nevarēsiet, jo zināsiet, ka ir pāri ar divām sievietēm/vīriešiem?
Šīs ģimenes (divas sievietes/vīrieši) spēs dot labāku, mīlošāku ĢIMENI bērniem, kuriem tāda netika sniegta (pieņemot, ka pāris vēlas adoptēt bērniņu). Kāda jums starpība, ko viņi tajā gultā dara? Es saprotu, ja jums varbūt nepatīk redzēt kā citi izrāda mīlestību publikā pret savu dzimumu, bet vai tiešām tāpēc ir jāiet pret viņiem? Ej un skaties uz otru pusi ? Vai varbūt jums skauž, ka jūsu frontē būs -1 viens pretējais dzimums? Ej veido ģimeni ar ko vēlies un nediktē to, kā citiem būtu jādzīvo. Savu homofobismu paturiet pie sevis :) Neviens neliek iet jums mīcīties ar viņiem gultā ?

Pa lielam visiem arī ir vienalga, ko katrs dara savā gultā. Problēma ir tajā, ka, kā liecina citu valstu pieredze, viendzimuma attiecību oficiāla atzīšana atver Pandoras lādi arī uz citām ne tik nevainīgām izmaiņām, kas galu galā skar arī heteroseksuālus cilvēkus. Piemēram, šeit jau minētā vispārējās izglītības programmas papildināšana, dzimuma maiņa bērniem, kuri ir viegli ietekmējami, taču pieaugot var arī nožēlot savus bērnības lēmumus.
24.07.2022 02:54 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
BlackPill @ 23.07.2022 14:48

Vairākas lietas. Pirmkārt, viэndzimumu attiecības ir kā turpinājums fэminismam. Bez pirmā otrs nevarētu eksistēt. Tāpat, kā bez viэndzimuma attiecībām un, līdz ar to arī fэminisma, nevarētu sākties nesodāma vardarbība/nogalināšana (kas jau tagad ļoti uzskatāmi novērojama rietumos) un pēc tam arī izvarošana un pэdofīlija.
Otrkārt, viendzimuma attiecībās iesaistītās puses, bieži vien, ir ieinteresētas cīnīties par kāda nabaga bērna adopciju un iemācīt viņam, tās pašas vērtības, ko viņi paši guvuši savas dzīves laikā.
Par vientuļajām māmiņām. Vientuļo vecāku bērniem ir daudzreiz lielāka iespēja nokļūt cietumā, izdarīt pašnāvību, kļūt par atkarīgo utt. Tas ir pierādījies ne vienā vien statistikā.

Čābīga uztvere un zināšanas. Bet ok. Ne visiem dots.
24.07.2022 04:39 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Trojas zirgs @ 24.07.2022 02:54

Pa lielam visiem arī ir vienalga, ko katrs dara savā gultā. Problēma ir tajā, ka, kā liecina citu valstu pieredze, viendzimuma attiecību oficiāla atzīšana atver Pandoras lādi arī uz citām ne tik nevainīgām izmaiņām, kas galu galā skar arī heteroseksuālus cilvēkus. Piemēram, šeit jau minētā vispārējās izglītības programmas papildināšana, dzimuma maiņa bērniem, kuri ir viegli ietekmējami, taču pieaugot var arī nožēlot savus bērnības lēmumus.

Igaunijā viendzimuma attiecības pie notāra var reģistrēt jau piecus gadus tā sauktais kopdzīves likums ne tikai homoseksuāļiem, bet arī priekš hetero. Vai tur jau ir pieņemti lēmumi par to ka bērniem maina dzimumu un citas lietas par ko šeit tiek runāts? Kaut kā neredzu.
Tas ka cilvēkiem ir kaut kādi iekšējie kompleksi un naids pret viendzimuma pāriem nenozīmē ka tiem būtu jāliedz tiesības viendzimuma pārim dzīvot juridiski aizsargāta savienība. Un tā pat nav laulība, tā ir vienkārši savienība, lai garantētu pārim dažādas tiesības un pienākumus. Kas tur tāds? Arī Lietuvā jau pieņēma kopdzīves likumu lai gan tur ticīgo cilvēku skaits ir lielāks nekā Latvijā. Vai tiešām padomju laika atliekas šeit ir vairāk nekā mūsu kaimiņos? Neļauj dzīvot citiem un tāpēc arī pašu dzīvē nevirzās uz priekšu.
24.07.2022 06:24 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
YaeMiko @ 24.07.2022 06:24

Igaunijā viendzimuma attiecības pie notāra var reģistrēt jau piecus gadus tā sauktais kopdzīves likums ne tikai homoseksuāļiem, bet arī priekš hetero. Vai tur jau ir pieņemti lēmumi par to ka bērniem maina dzimumu un citas lietas par ko šeit tiek runāts? Kaut kā neredzu.
Tas ka cilvēkiem ir kaut kādi iekšējie kompleksi un naids pret viendzimuma pāriem nenozīmē ka tiem būtu jāliedz tiesības viendzimuma pārim dzīvot juridiski aizsargāta savienība. Un tā pat nav laulība, tā ir vienkārši savienība, lai garantētu pārim dažādas tiesības un pienākumus. Kas tur tāds? Arī Lietuvā jau pieņēma kopdzīves likumu lai gan tur ticīgo cilvēku skaits ir lielāks nekā Latvijā. Vai tiešām padomju laika atliekas šeit ir vairāk nekā mūsu kaimiņos? Neļauj dzīvot citiem un tāpēc arī pašu dzīvē nevirzās uz priekšu.

Tas nenotiek tik ātri.
Man nav nekāda naida pret viendzimuma pāriem.
24.07.2022 09:19 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Trojas zirgs @ 24.07.2022 09:19

Tas nenotiek tik ātri.
Man nav nekāda naida pret viendzimuma pāriem.

cik tad tas ātri notiek? Vidējais cipars? Pētījumi utt?
24.07.2022 09:42 |
 
10 gadi
Reitings 2611
Reģ: 21.06.2011
reina @ 24.07.2022 00:26
Kas ir ģimenes vērtības? Tikai pareizais dzimums + otrs pareizais dzimums?
Vot, ja jūs vāktu parakstus kam tādam, lai ģimenēs netiktu maigi piesegta vardarbība, atkarīgie nespētu mocīt savus bērnus, jo tak "ģimene", vecāki nepamestu savus bērnus materiāli, dzīvojot kā uzturlīdzekļu fonda parādnieki...būtu pirmā, kas parakstītos.

110%
Ja cīnītos par veseliem un kritiski domājošiem sabiedrības locekļiem, tad saprotams!
Paskatieties, kas dzīvo daudzstāvu mājās. Katrs otrais kaut kāds deģenerāts. Man pilns ar tādiem kaimiņiem un nošmulētiem, neaudzinātiem bērniem. Iegrūž čipsu paku rokās un sencis tikmēr var mierīgi dzert savu aliņu. Bet vai tas kādu satrauc?! Kāds iet par ko tādu cīnīties? Visticamāk, ka nē, jo parakstu vācēji ir tādi paši…problēmu jau neredz.
24.07.2022 09:44 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
YaeMiko @ 24.07.2022 09:42

cik tad tas ātri notiek? Vidējais cipars? Pētījumi utt?

YaeMiko, man tiešām nav tagad intereses iet cauri visām attiecīgajām valstīm un apkopot statistiku tavā vietā. Es vienkārši neredzu, ko var pierādīt apstāklis, ka kādā kaimiņvalstī dažu gadu laikā nekas tāds nav noticis.
Nē, nu labi, cerēsim, ka pie mums tas nemaz tas nenotiks. Teicienu, ka cerība ir muļķa mierinājums, gan jau visi ir dzirdējuši.
24.07.2022 10:09 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Trojas zirgs @ 24.07.2022 10:09

YaeMiko, man tiešām nav tagad intereses iet cauri visām attiecīgajām valstīm un apkopot statistiku tavā vietā. Es vienkārši neredzu, ko var pierādīt apstāklis, ka kādā kaimiņvalstī dažu gadu laikā nekas tāds nav noticis.
Nē, nu labi, cerēsim, ka pie mums tas nemaz tas nenotiks. Teicienu, ka cerība ir muļķa mierinājums, gan jau visi ir dzirdējuši.

Tāpēc ka nav tādas statistiskas. Ir homofobu, tarnsfobu izdomātas lietas. Trans cilvēki ir bijuši vienmēr. Un jā arī kāds grib mainīt dzimumu tad kas tur tāds... Lai dara ko grib. Amerikā geju laulības ir atļautas kopš 2015.gada, bet trans cilvēki bija jau krietni pirms tam. Un jā arī kādam bērnam ir dzimumidentitātes krīze un grib mainīt dzimumu tad kāda starpība. Ko tas maina tavā dzīvē? Kad vecāki stumj savus bērnus sektas tad visiem poh.
24.07.2022 10:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
diena.saulaina @ 22.07.2022 01:35
Lūdzu, paraksties par Ģimenes definīcijas iekļaušanu Satversmes 110. pantā
(ģimene = sieviete un vīrietis)
https://pargimeni.lv/paraksties-bloks/
Paldies!

Lūdzu ej ieskrieties 👌
24.07.2022 10:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)