Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

EKSKLUZĪVI - TIKAI LILIT VĪRIEŠIEM (SIEVIETĒM NELASĪT)!

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sveiki, Lilit vīrieši!
Šo rakstu veltu ekskluzīvi jums, zinot, ka lilit sievietes nelasīs.
Man pašai ir perfekts vīrietis, esmu laimīga un vēlu to ikvienai sievietei šeit. Bet lai sieviete būtu laimīga, viņas otrajai pusītei jābūt viņas cienīgai.
Piedāvāšu šeit dažus ekskluzīvus padomus jums, vīri, kuri palīdzēs piepildīt sievietes sapni par savu īsto, lielisko, iekārojamo, mīlamo.
Tev jābūt (6 no 8 garantē panākumu)
1) tādam, kurš ļauj sievietei celties spārnos uz tavām stiprajām vīrieša rokām garīgi un fiziski,
2) spējīgam savu sievieti iepriecināt ar perfektu maltīti, kad viņa nogurusi atnāk mājās,
3) gatavam iepriecināt savu mīlu ar 17 rozēm brīdī, kad viņa to gaida,
4) spējīgam parādīt, ka Tavs vīrišķais lepnums un sēklinieku maisiņš pārspēj citur redzēto,
5) tikai latvietim piemītošajai humora izjūtai, ļaujot ar latvju jokiem sievieti novest ekstāzē,
6) reizēm skarbam, gatavam ielauzt kolēģa degunu, kurš daudz smaida sarunā ar Tavu dāmu,
7) spējīgam pārsteigt savu mīļoto ar negaidītu dāvanu visnegaidītākajā brīdī,
8) seksīgam tetovējumam bikini zonā un pīrsingam nabā - sievietēm tas ļoti patīk.
Lai veicas! Ja ir kādi jautājumi, šeit čatā vai personīgi man.
20.07.2022 00:36 |
 
Reitings 45
Reģ: 27.11.2021
Piedod, ielīdu, bet man šķiet tetovējumi vai pīrsingi patīk visām😅
20.07.2022 01:10 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
saule5551 @ 20.07.2022 01:10
Piedod, ielīdu, bet man šķiet tetovējumi vai pīrsingi patīk visām?

Saprotama lieta. Manam vīrietim ir pīrsings nabā, kā arī seksīgs tetovējums bikini zonā - simpātisks ērglis, kurš nes medījumu knābī - lauku peli.
20.07.2022 04:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits