Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Interesē viedoklis

 
Reitings 7
Reģ: 18.07.2022
Situācija.
Vīrietis ir attiecības ar sievieti, dodoties uz mammas jubilēju, vienam, jo konkrētajā brīdi sieviete ar kuru ir attiecības ir klusuma pauze. Jubileja izrādās, ka tur ir uzaicināta arī bijusi sieva, ar kuru kopā vīrietis nav vairākus gadus. Pēc klusuma pauzes sieviete ar ko esi atriecibas, uzina ka bijusi sieva ir bijusi jubilejā. Pēc tā viņa vaino vīrieti taja, ka viņš ir bijis tur un tādejādi nodevis viņu. Ka māte ir kā sutenere, kas bijušas velk uz savu jubileju, lai savestu kopā. Tostarp apgalvojot, ka tas viss nav normāli. Un šis ir iemesls lai izbeigtu attiecības. Tostarp ka komunikācija starp bijušajiem nav pieļaujama, ja nav kopīgu īpašumu un bērnu.
Lūgums sniegt savu vērtējumu, vai situācija ir tiešām nenormāla un/ vai tā ir nodevība un vīrieša vaina un atbildība, par to ka viņš tur bija.
18.07.2022 17:44 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Par kādu nodevību ir runa,ja vīrietis nebij lietas kursā par to,ka būs bijusī sieva.
Vai tad vīrietis uz to jubileju gāja kopā ar bijušo-kā pāris?
Ar bijušajiem var gadīties satikties dzīvē,arī ja nav kopīgu bērnu,bet ir kādi kopīgi draugi.
Te izskatās,ka esi safantazējusi sazin ko un esi greizsirdība,gribi,lai vīrietis ir tikai tev blakus un nevar nekur doties viens.
18.07.2022 17:53 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.07.2022
“Man ir svarīgi tas ka man ir blakus cilvēks kas mani neciena, un ja es pieļauju ka pret mani tā, tad es necienu sevi.” Ar to domāts būšana un mammas jubilejas svinēšana.
18.07.2022 18:10 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Lūgums sniegt savu vērtējumu, vai situācija ir tiešām nenormāla un/ vai tā ir nodevība un vīrieša vaina un atbildība, par to ka viņš tur bija.

Kas tās par “klusuma pauzēm” attiecībās, nav man tas saprotams, tā ka nē, situācija nav nornāla.
Un kāda tur vīriešu vaina un atbildība, viņš viņu tur aicināja? Ja nē, tad kāda vispār sakars ko piesiet vīrietim.
18.07.2022 18:25 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
JāvaiNē @ 18.07.2022 18:10
“Man ir svarīgi tas ka man ir blakus cilvēks kas mani neciena, un ja es pieļauju ka pret mani tā, tad es necienu sevi.” Ar to domāts būšana un mammas jubilejas svinēšana.

Kāpēc vīrietis nedrīkstētu iet pie mammas uz jubileju?
18.07.2022 18:25 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Izskatās ka tai "klusuma" pauzei jābūt garākai un iespējams uz visiem laikiem, jo priekš kam ir vajadzīgs tik greizsirdīgs cilvēks dzīvē.
Ar bijušo var sastapties daudzās vietās ne jau tāpēc uzreiz otrs cilvēks lec gultā un ir nodevīgs attiecībās.
18.07.2022 18:29 |
 
Reitings 1445
Reģ: 03.03.2020
Ja vien jūs nemācaties 5. Klasē, tad šis nav normāli! Kāda klusuma pauze? Vai nu esi attiecībās, vai neesi! Bijušos var satikt ne tikai radinieku jubilejās, ko tad nu, vecis uz veikalu viens iet arī nedrīkst?
Dāmai ieteiktu meklē iespēju apmeklēt terapiju un tikt galā ar saviem putniem.
18.07.2022 18:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
Vispār neredzu tur vīrieša darīšanu. Cita lieta būtu, ja viņš viņu būtu aicinājis. Greizsirdība dara traku, tas gan!
18.07.2022 18:37 |
 
Reitings 352
Reģ: 31.05.2022
tā sieviete ir stulba, nevis vīrietis. “pauzes” ir jāizrunā, vai nu esi kopā vai neesi. ja nepatīk, nevajag. viņš nezināja, ka bijusī būs. komunikācija nav nodošana un nav krāpšana. ir ļoti normāli palikt normālās draudzīgās attiecībās ar bijušo. slimi izklausās, ka komunikācija nav pieļaujama. ir tiešām lieliski, ja var komunicēt ar bijušo.
18.07.2022 19:14 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.07.2022
Viņam vajadzēja iet prom, nevis palikt, jo viņš jau notiekti svinēja ar viņu. Un kas zin, kas tur vēl četru stundu laikā varēja notikt. Un kāpēc tad viņa māte viņu aicināja. Par ja viņš pateica ka negribētu, lai viņa tā dara. Tātad viņš nebija pietiekami kategorisks, un neuzstādīja mammai ultimātu, ka ja viņa aicinās, tad viņš nebūs un viņas dzimšanas dienas svinības neorganizēs. Tā taču ir necieņa, un pēc pauzes uzreiz to neizstastīt, bet nostalkot FB, ka bijusi, ko viņš pats ir bloķējis ir ielikusi bildi no turienes. Tā ir noklusēšana un necienīgs rīcība.
18.07.2022 19:24 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Māte var aicināt ko vēlas uz savu dzimšanas dienu un lielākā daļa cilvēku kur satiek savus bijušos,tas nenozīmē,ka notiek krāpšanas utml.lietas.
Tiec galā ar savu trako greizsirdību un neuzticēšanos,un tad veido attiecības.
18.07.2022 19:37 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.07.2022
Un viņš saka, ka nevar atbildēt par citu rīcību. Tad es arī varu aiziet uz ballīti, kur būs man bijušais, un es neatbildēšu par viņa rīcību, ja viņš gribēs ko vairāk.
18.07.2022 19:38 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Ja Tavā mirklī pāris bija pašķīries, tad nav, ko dusmoties par to,kas noticis tajā laikā.
Uzaicināja mamma. Jā nav pārāk glīta rīcība, bet nav arī nekas tāds. To izdarīja mamma nevis pats vīrietis.
Viņam vajadzēja iet prom, nevis palikt, jo viņš jau notiekti svinēja ar viņu. Un kas zin, kas tur vēl četru stundu laikā varēja notikt. Un kāpēc tad viņa māte viņu aicināja.

Kas varēja notikt? Abi aizgāja uz krūmiņiem un paņēmās, kamēr mamma ēd kotletes?😀
Un šis ir iemesls lai izbeigtu attiecības.

Ja tāds sīkums ir iemesls, lai izbeigtu attiecības, tad patiešām tās attiecības nav noturīgas, nav vērts turpināt.
Ir jāuzticas otram. Nav vienmēr jādomā, kur un kā nokrāps. Nav jāuzstāda smieklīgi ultimāti. Nav jātaisa scēnas, drāmas par neko.
18.07.2022 19:42 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.07.2022
Neviena normāla māte neaicinātu sava dēla bijušās uz savu dzimšanas dienu. Kāpēc tas ir jādara, viņa notiekti grib lai viņi ir kopā. Un arī pārejie viesi nav normāli, jau uzskata, ka tas ir normāli. Viņš mani neciena un uzstaisa par apkaunojumu, jo visi doma, ka ja viņš ta dara, tad mani neciena. Man nav tādu draugu, visi patiektu ka tas ir nenormāli. Es nevaru veidot nākotni ar tādu cilvēku, kas mani neciena. Kas noklusē un nestāsta pirmajos randiņš par visam savam bijušam attiecībām. Un jā pirms mēs bijām kopā, viena it ka laba paziņa, bija pie viņa atbraukusi, un palika pa nakti, viņam notiekti ar viņu arī ir kaut kas joprojām. Bet viņš jau nestāsta patiesību.
18.07.2022 19:42 |
 
Reitings 531
Reģ: 16.02.2022
Fascinē, ka šitādi pāri vēl paliek kopā un turpina savas šizīgās attiecības!
18.07.2022 19:49 |
 
Reitings 531
Reģ: 16.02.2022
Vecene vienkārši meklēja iemeslu izbeigt attiecības.
18.07.2022 19:49 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.07.2022
Tas notika pirms gandrīz diviem mēnešiem, es jau teicu ka viss, ka mēs nevaram būt kopā. Bet pēc tam mēs pavadījām gandrīz visu laiku kopā, braucam uz jūru, koncertu, vienkārši pavadījām laiku kopā. viņš jau saka ka grib ar mani, bet notiekti ir ar citām. Viņam FB ir daudz cilvēku un viņš spiež laikus visādām vecenēm, tas nozīme ka viņam viņas ir svarīgas. Viņš manai bildei arī ielika sirsniņu, liekulis. Es jau viņam saku lai viņš ir kopā ar saviem atbalstītajiem. Lai liek savas bildes un baro savu ego, ka viņam saspiež like. Es zinu, ka tā ir, ja nospiež like, tad kaut ko grib. Es arī tā darīju, lai atriebtos. Viņš saka, ka viņam nebūtu tāda rekacija, jo viņam ir svarīgi kāda es esmu ar viņu, nevis ar citiem. Bet es saku ka es viņam atspelēsos, un tad viņš sapratīs, kā tas ir!
18.07.2022 19:55 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
JāvaiNē @ 18.07.2022 19:55
Tas notika pirms gandrīz diviem mēnešiem, es jau teicu ka viss, ka mēs nevaram būt kopā. Bet pēc tam mēs pavadījām gandrīz visu laiku kopā, braucam uz jūru, koncertu, vienkārši pavadījām laiku kopā. viņš jau saka ka grib ar mani, bet notiekti ir ar citām. Viņam FB ir daudz cilvēku un viņš spiež laikus visādām vecenēm, tas nozīme ka viņam viņas ir svarīgas. Viņš manai bildei arī ielika sirsniņu, liekulis. Es jau viņam saku lai viņš ir kopā ar saviem atbalstītajiem. Lai liek savas bildes un baro savu ego, ka viņam saspiež like. Es zinu, ka tā ir, ja nospiež like, tad kaut ko grib. Es arī tā darīju, lai atriebtos. Viņš saka, ka viņam nebūtu tāda rekacija, jo viņam ir svarīgi kāda es esmu ar viņu, nevis ar citiem. Bet es saku ka es viņam atspelēsos, un tad viņš sapratīs, kā tas ir!

Tu šo visu nopietni domā,kas tās par bērnišķīgām atriebšanās metodēm?😁
Ja Tu pati sevi cienītu,Tu nemaz negribētu pavadīt laiku kopā ar tādu vīrieti,kurš liek "like"citām sievietēm.
18.07.2022 20:28 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
JāvaiNē @ 18.07.2022 19:38
Un viņš saka, ka nevar atbildēt par citu rīcību. Tad es arī varu aiziet uz ballīti, kur būs man bijušais, un es neatbildēšu par viņa rīcību, ja viņš gribēs ko vairāk.

Tu guli ar visiem, kas no tevis kaut ko grib?
Bet ja gribi vēl gulēt pati ar savu ex, tad vispirms sakārto savu pusi, pirms lien iekšā jaunās attiecībās
18.07.2022 20:43 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
JāvaiNē @ 18.07.2022 19:42
Neviena normāla māte neaicinātu sava dēla bijušās uz savu dzimšanas dienu. Kāpēc tas ir jādara, viņa notiekti grib lai viņi ir kopā. Un arī pārejie viesi nav normāli, jau uzskata, ka tas ir normāli. Viņš mani neciena un uzstaisa par apkaunojumu, jo visi doma, ka ja viņš ta dara, tad mani neciena. Man nav tādu draugu, visi patiektu ka tas ir nenormāli. Es nevaru veidot nākotni ar tādu cilvēku, kas mani neciena. Kas noklusē un nestāsta pirmajos randiņš par visam savam bijušam attiecībām. Un jā pirms mēs bijām kopā, viena it ka laba paziņa, bija pie viņa atbraukusi, un palika pa nakti, viņam notiekti ar viņu arī ir kaut kas joprojām. Bet viņš jau nestāsta patiesību.

Pirmie randińi noteikti nav brīdis, kad jāstāsta par savām bijušajām. Priekš kam vispār jārunā par bijušajiem, ja vien tas nav relevant un ir piemēram kopīgi bērni, īpašumi Vai bizness.
18.07.2022 20:46 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.07.2022
Annija35 @ 18.07.2022 20:28

Tu šo visu nopietni domā,kas tās par bērnišķīgām atriebšanās metodēm??
Ja Tu pati sevi cienītu,Tu nemaz negribētu pavadīt laiku kopā ar tādu vīrieti,kurš liek "like"citām sievietēm.
tad man taisnība, ja viņš liek like citam sievietēm, kas ir viņa draugu lokā, tad viņš mani neciena. Viņš šo nevar pieņemt, viņam liekas, ka like neko nenozīmē.
18.07.2022 20:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits