Novēlu veiksmi radurakstu pētīšanā! Es nesen arī sāku, izmantoju visu, ko jau augstāk minēja, papildus apjautāju visus vēl dzīvos radiniekus, jo tuvākajām paaudzēm tas ir visvieglākais veids. Un veciem cilvēkiem patīk parunāties :) Ja nav, kam pajautāt, bet zini kapa vietas, iesaku apskatīties arī tur. Ja ir lielākas ģimenes kopas, vismaz tuvākos vecākus vai brāļus/māsas pēc kapakmens var uzzināt.
Ar https://raduraksti.arhivi.lv/ materiāliem vajadzēs pacietību, ja šobrīd vēl piedāvātu šo pakalpojumu, es samaksātu Arhīvam, lai to veic manā vietā :D Baznīcu grāmatas un daudzi citi avoti ir vācu valodā, latīņu valodā, rokraksti ir grūti salasāmi (vismaz man), ir jāzina reliģiskā piederība (vai jāiet cauri visiem), apriņķis, kur dzīvoja utt. Diemžēl nav tā, ka ieraksta tikai cilvēka vārdu un iedod mammu, tēti un brāli.
http://periodika.lv/ gan ir zelta bedre, atradu tik daudz informāciju ne tikai par pašu ciltskoku (mātes, tēvi no līdzjūtību izteikšanām avīzēs), bet par to, kas cilvēki bija un ko darīja! Ko tik agrāk nerakstīja avīzēs :)
Tīri tā, ja interesē tikai dzimšanas un miršanas gads, reizēm informāciju var atrast arī šeit par nesenākiem cilvēkiem https://timenote.info/lv