Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vairogdziedzera operācija.

 
Reitings 33
Reģ: 10.07.2022
Sveikas, meitenes!
Jau kādus 3 līdz 4 gadus lasu Jūsu forumu, bet allaž to lasīju kā ''anonīma'' lasītāja. Bet beidzot nolēmu piereģistrēties te. Jo ir sagadījusies viena problēma, ja tā to var nosaukt. Lieta ir tāda, ka jau vairākus gadus mokos ar endokrīnās sistēmas slimību jeb problēma ir ar vairogdziedzeri. Nebiju 2 gadus bijusi pa ārstiem. Bet šogad visādu apsvērumu dēļ sākoties jūlijam devos pie ārsta (ārstiem), ka man ieteica veikt operāciju. Teorētiski viņa nav tik steidzama, bet kā sacīja, ka jo ātrāk, jo labāk. Izrādās vairogdziedzeris mūsu organismos spēlē lielu lomu.
Nu labi, es neesmu no tām, kas baidās no adatām vai operācijām. Es protams piekritu, ka rudenī veikšu operāciju. Man ieteica ārstus, man ieteica slimnīcu, paldies par tik lielu pretī nākšanu ārstiem. Bet tad es atdūros uz nelielu (vai varbūt jāsaka lielu) problēmu. Izrādās operācija maksā virs 1000€, biju mazliet šokēta. Jo man likās, ka vairāk par 200, nu labi 300€ nebūs. Bet nē! Nauda ir diezgan liela! Es neesmu no tām meitenēm, kurai būtu liela alga (strādāju par auklīti), neesmu no tām, kurai būtu daudz draugu vai draudzeņu. Pakonsultējos ar savu labāko draugu, viņš ieteica aizrakstīt ziedot.lv lapā lūdzot ziedojumus. Pačekoju to lapu, bet tur izrādās nav tik vienkārši tikt pie tiem ziedojumiem. Kā arī pati saprotu, ka tur man viņi nepalīdzēs.
Jā, ganjau Jūs teiksiet, lai mēģinu facebook vai kaut kur soctīklos to naudu savākt, bet variet mani saukt par vecmodīgu tanti, bet es tur neko nesaprotu. Pietam man ir diezgan, ja tā var teikt, neaktīvs konts un es tur tik maz laika pavadu, ka pat nezinu kā tur rīktoties. Draugu man ir maz, ģimenes man nav. Nu labi ir mamma, bet viņa dzīvo ārzemēs un mēs neesam jau vairākus gadus tik tuvas kā tas bija pirms daudziem gadiem. Paliek mans labākais draugs, bet viņa nav Facebook, nav sociāli aktīvs. Bet viņš man iedeva 150€ kā ziedojumu un sacīja, ja es izdomāju variantu kā tikt pie vēl naudas, tad lai viņam sūta un ka viņš to naudu atdos man rokās.
Izklausās jau labi protams. Bet iespējams Jūs domāsiet, kāpēc viņam jāsūta ir tā nauda, ja man nepieciešama ir operācija? Ka viņš var nospert to naudu un savākt sev atstājot mani tukšā. Nē, nē, meitenes es viņam uzticos, esam jau tuvi draugi kopš bērnības. Bet savu kontu es nevēlos dod, varbūt tas ir dēļ neuzticības, sliktās pieredzes (ir gadījies reiz, ka mani izkrāpa) un man negribās sevi tā teikt kaut kur popularizēt. Esmu klusa, mierīga un rāma meitene, kurai nepatīk lieka uzmanība. Tas vien pierāda to, ka esmu te ''anonīma'' lasītāja vairākus gadus un facebook diži neko nedaru. Jo mana lielā kaislība ir daba, bērni, rokdarbi utt.
Lai vai kā, tad nolēmu Jums pajautāt idejas kur tikt pie naudas? Aukles darbs man ļauj tikai izdzīvot, samaksāt par dzīvokli, paēst, transports un pa lielam tas arī ir viss. Iekrāt ir ļoti grūti! Es būtu gatava Jums kaut ko palīdzēt vai arī labākais draugs ieteica sevi, ka viņš var palīdzēt kādam vai kādai ar kaut ko virtuālu uz datora darbu, kas ļautu nopelnīt. Jo mērķis ir līdz septembra vidum tikt pie šīs operācijas naudas. Protams ja ir kāda vai kāds te, kas tāpat grib izlīdzēt ar kaut nelielu, bet ziedojumu veikt, tad privāti iedošu kontaktus kur to naudu nosūtīt. Varbūt esmu dīvaina, jocīga, bailīga, noslēgta, bet lūdzu tikai bez nosodījuma.
Puiši kas grib te iepazīties vai piedāvāt seksu (esmu dzirdējusi tādas baumas par šo forumu), tad to variet man nerakstīt un nepiedāvāt. Iziet kā randiņā varētu, bet neesmu no tām, kas mestos gultā ar svešiniekiem un pārdod ko intīmu es ar nepārdodu!
Ar cieņu, Santa!
10.07.2022 18:56 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Ja operācija nav steidzama, es tavā vietā noteikti pārdomātu, ko mainīt, lai naudu varētu sakrāt. Kaut vai pamēģini nomainīt ģimeni, kur strādā, ja ir pieredze, tad arī vari prasīt vairāk! Skaties sludinājumus, meklē varbūt darbu pavisam cita jomā, tas nav neiespējami!
Kā arī vai biji pie vairākiem endokrinologiem un visi uzreiz ieteica operāciju?
10.07.2022 19:23 |
 
Reitings 33
Reģ: 10.07.2022
Esmu pēdējos gados bijusi pie vairākām endokrinoloģēm. Vienu brīdi bija labi, tad atkal pasliktinājās, tad bija ciešami un tagad atkal mazliet paliek bailīgi. Bijušas visādas atsauksmes ko darīt vai nē. Mazliet baida hipertireoze, bet par to es kaut kā nevēlos publiski runāt.
10.07.2022 19:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kredīts nebūtu variants? 1000 eur nav ļoti liela summa, ja salīdzina ar patēriņu kredītiem, kādus ņem citi. Ārstniecības iestāde nepiedāvā kaut kādu samaksu pa daļām?
10.07.2022 19:40 |
 
Reitings 33
Reģ: 10.07.2022
Kredīts atkrīt!
Bet par samaksu kā veikt es diemžēl neizpētīju tik sīki, liekas ka vienā gabalā uzreiz jāveic.
10.07.2022 19:45 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Vai nav iespējams pieteikties uz valsts apmaksātu operāciju? Ja saki ka tas nav steidzami un vari gaidīt.
10.07.2022 19:51 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Vasaras darbi, kas šobrīd ir aktuāli? Paralēli aukles darbam, brīvdienas pavadīt zemeņu laukā, kur meklē palīg-lasītājus? Maiņu darbs noliktavās, pakotnēs, ražotnēs, lai saliktu, iepakotu, nosūtītu? Freelance tulkošana, koriģēšana, rakstīšana? Datu ievade / apstrāde?
Vai aukles darbs šobrīd aizņem 24/7, kas neļauj uz brīdi paņemt klāt papildus darbiņu? 1000 eiro nav miljons, nav arī nesasniedzami...
10.07.2022 19:51 |
 
Reitings 33
Reģ: 10.07.2022
Fiziskas slodzes darbu es nevaru veikt. Bet tulkošanu gan varu piedāvāt no sevis šeit kādai, ja interesē.
Nē, operāciju valsts neapmaksā!
10.07.2022 19:54 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
"Iepakot ražotnē" ne vienmēr ir smags fizisks darbs. Bieži vien meklē cilvēkus, kas spiež ar iekārtu krēmus tūbiņās vai tās tūbiņas saliek kastītē un aizloca ciet. Apskaties šeit: https://www.workis.online/
Bieži vien var dabūt kādas sakarīgas brīvdienu vakances, tikai tās laicīgi jāpaķer.
Ja neesi tālu no radošajām jomām, proti rakstīt, koriģēt, tulkot - tad nu gan liec sludinājumu soctīklos, ka meklē haltūras - ko tur kaunēties?
10.07.2022 20:01 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Tieši tā, ir daudz variantu, kā ar darbiem tikt pie papildus naudas, galvenais meklēt variantus un darīt.
10.07.2022 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Kāpēc ir jāmaksā vispār? Man pagājušajā gadā izoperēja žultsakmeņus bija tik jāsamaksā par gultas vietu uz 24h
Tēvam uztaisīja sirds operāciju pirms pāris mēnešiem, arī jāsamaksā tikai pa gultas vietu.
Privātklīnikā pieteicies?
10.07.2022 20:34 |
 
Reitings 33
Reģ: 10.07.2022
Nu man teica, ka Stradiņos jāveic tāda tipa operācija kādu man vajag, citviet Latvijā laikam nav iespējams.
10.07.2022 20:37 |
 
Reitings 33
Reģ: 10.07.2022
Bet nu labi slēdzam tēmu! Meklēšu papildus darba iespējas vakaram, jo aukles darbs man ir parasti no 11:00 līdz 17:00.
10.07.2022 20:41 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Piedod, bet radās sajūta, ka vienkārši cerēji, ka dievietes sametīs vai vismaz piemetīs... Jo kolīdz parādījās komentāri ar reāliem jautājumiem, ko iesākt, tēma ir "jāslēdz". Ja tāds bija tavs mērķis, varēji vismaz būt atklāta jau no paša sākuma - sveikas, man ir problēma, ceru, ka kāda piemetīsiet. Nevis tā - caur ziediņiem.
10.07.2022 20:48 |
 
Reitings 33
Reģ: 10.07.2022
Privāti es sīkāk pastāstu un parādu, kas un kā. Man diži nepatīk publiskajā telpā šo visu runāt, pārāk privāti! Ja man vajadzētu to visu tik ļoti, tad es uzreiz liktu kontus un aiziet, bet nē, es izskatu visādas iespējas. Piedāvāju tulkot darbus, piedāvāju rokdarbus, rakstāt privāti un runājam. Neesmu lai visiem sniegtu savas problēmas tik atklāti.
10.07.2022 20:52 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Kas tieši ir tik privāts saslimšanā, kas nav reta? Hipertireoze/hipotireoze nav nekas tāds :D
10.07.2022 21:25 |
 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
Ja tēma nopietna, nevis naudas vākšana, tas 100x apdomā operācijas nepieciešamību un aizej vēl pie citiem ārstiem (citās pilsētās). Jo īpaši tā ārstu un slimnīcu ieteikšana izklausās pēc shēmas. Tie 1000 kopā ar aploksni? Es nezināju, ka tādas lietas mūsdienās notiek, bet vairākas paziņas saskārās, neparakstījās un iztika bez operācijas, ar medikamentiem un vingrošanu tika galā. (Citas lietas, ne vairogdziedzeris)
10.07.2022 22:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits