Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par mūsdienīgo mākslu

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sveikas ,
Skatos bija skandāls par Brektes skricelējumiem, jo vecākiem nepatika tēli , tagad popularizē šo jauno mākslinieci , nav dzirdēta gan, bet atgādina arī Brektes iedomu tēlus: https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/04.07.2022-es-gribu-visu-kristines-martinovas-pirma-personalizstade.id266094.
Vēlējos dzirdēt tikai Jūsu viedokli par jauno virzību, kurš kļūst populārs un acimeredzot pēc gadiem 100 kas šāds būs jaunā Džakonda , vai tā varētu būt ? 😊
05.07.2022 19:16 |
 
Reitings 352
Reģ: 31.05.2022
man patīk. mākslai ir jārunā un jāliek raisīt izjūtas, diskusiju. māksla nav tikai par rozītēm un saules stariņiem
05.07.2022 19:27 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.05.2013
Man šķiet absurdi šie centieni ierobežot mākslu un māksliniekus. Brektes murālis nav nekāds krāns uz kāpņutelpas sienas, tur ir ielikts darbs, tam ir doma. Droši vien lielākais cepiens un nesaprašana- kā tā var ir tieši cilvēkiem, kas ar jebkādu mākslas veidu ir uz ļoti attāla "Jūs". Ir lieliski, ka mākslinieki darbojas, veido izstādes un rada. Pilnīgi piekrītu aste mākslai ir jārada sajūtas.
05.07.2022 19:47 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
aste @ 05.07.2022 19:27
man patīk. mākslai ir jārunā un jāliek raisīt izjūtas, diskusiju. māksla nav tikai par rozītēm un saules stariņiem

Es piekrītu , ka māksla nevar būt tikai par “ahh kā man patīk “ un ka tai ir jārada diskusijas, tieši tādēļ šeit nopublicēju , vēlējos paklausīties dažādos viedokļus , bet jā…
05.07.2022 19:48 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Es galigi neesmu eksperts mākslā un kas tagad skaistas maksla un kas agrak skaitijas māksla.eko no ya nesaprotu.Bet man personigi patik"dzivi "portreti un figuras kas nav ar traki dzilu domu iekšā.ir cilveks ir ka dzivs uzzimets.Vel man patīk bet ta nav maksla-neirografikas zimejumi.stundam varu petit ka visas linijas krasu savienojumus ,ka savienojs linijas ka noapalojas u.t.t. Nav nekas preti ari par dazada veida maksliniekiem,bet es neesmu tas ar kuru veidot diskusiju par mākslu nav viedokla par to vienkarsi
05.07.2022 20:22 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Bet agrāk taču cilvēki gleznoja orģijas, kailas sievietes, skulptūrās arī visas erogenās zonas attēlotas utt. Vnk mūsdienās tas ir stilizētak un krāsaināk utt. Gan jau tajos laikos cilvēki arī šausminājās un teica ka nav normāli, bet mūsdienās to uzskata par klasisko mākslu.
Dzīve iet uz priekšu un viss mainās, vai nu tam pielāgojas vai arī taisa šādas diskusijas un par visu burkšķ.
05.07.2022 20:28 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Pēc 100 gadiem neviens šos māksliniekus neatcerēsies (lai gan pārsvarā neviens viņus nezina arī šodien), bet pie Monas Lizas joprojām būs pūļi.
05.07.2022 21:08 |
 
Reitings 352
Reģ: 31.05.2022
mūsdienās tieši aktuālāk ir koncentrēties uz jautājumu, kuru paud ar mākslasdarbu. mani, piemēram, Brekte reāli iedvesmo, nu kurš, daudzi tā atļaujas? patīk riktīgi tā oriģinalitāte. paskaties, kādu vētru ar vienu murāli sacēla aprobežotu mammīšu aizstāvjos, bērniņiem traucēšot mācīties 😀 malacis! cilvēki pat neiedziļinās domā, kas ir apakšā. nav smuka glezniņa? nē, drūmi, man nepatīk. smadzenes ir tam domātas, lai tās lietotu. ja neesi spējīgs iedziļināties mākslā, tad nav ko sūdzēties.
māksla “neskaitās” vai “skaitās”. viss ir vienkārši atkarīgs no tā, vai autors to ir nosaucis par mākslasdarbu. bet tas vispār ir plašs jēdziens 😀
05.07.2022 21:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits