Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dēles

 
Reitings 110
Reģ: 04.07.2022
Ja nemaldos, man liekas, ka cilekus, kas pie kāda ir piesūkušies, lai no viņa slauktu naudu sauc par dēlēm. Ceru nemaldos.
Nu tad šis stāsts ir par dēlēm.
Gribu jautāt, vai jūs arī pamestu tādu vīrieti?
Situācija ir sekojoša. Vīrietis nāk no nabadzīgas ģimenes, bet tadad pelna lielu naudu. Un tagad viņam ir uzradušies draugi, kas buritiski sēž viņam uz kakla. Burtiski. Atbrauc pie viņa uz mājām tusēt un pat ciemakukuli neatved. Dodoties tusēt (draugi ierosinātāji) vīrietis visu laiku maksā. Nekad otrādi. Tas jau sen kā tiek sagaidīts un uztverts par pašsaprotamu.
Uzskatu, ka draudzība jāceido uz izdevīguma pamata- tas ir ar badmirām nav jādreaudzējas vispār, jo viņi nepaaugstina tevu sociālo statusu un nepaver jaunus karjeras ceļus. Bet te badmiras pieprasa, lai viņš izmaksā. Fotografējas viņa mājās, viņa mašīnā, un blato, ka tas viss ir viņu. Vemt gribas.
Kāpēc kāds vīrietis vispār ko tādu pieļauj? Jums ir kādas domas?
Kā rīkoties šādā situācijā? Pamest vīrieti liekas pašsaprotami.
Tāpat mani tas sāpina, jo kad viņu pametu un biju bez jebkādiem ienākumiem, nācās dzīvot kompītnēs, un mammai maksāt par mācībā un dot naudu dzīvošanai. Tāpat veikalos pirku lētāko un uz akcijām. Kamēr draugi fotografējas restorānos. Neliekas ka tas ir vīrietis. Kam nav līdzvērtīgu draugu un kompānijas dēļ visiem viss jāizmaksā.
Kamēr bijušā draudzene var ēst nocenotas bulciņas ar vakardienas termiņu.
Vai Jūs arī necienītu tādu vīrieti? Kāpēc vīrietis ar smadzenēm vispār, lai tā darītu?
04.07.2022 19:15 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Iespējams, kā agrāk viņa draugi tavam virietim izmaksāja jeb palīdzēja grūtā dzīves situācijā ,varbūt viņš jūtas viņiem parādā par kādu laiku ,kur bija nabadzīgs jeb ar finansiālām grūtībam. Pajautā viņam ,kāpēc viņš visu izmaksā ! Aprunājies un noskaidro situāciju ! Man personīgi,arī nebūtu šītada situācija pieņemama un es jau pašā sākumā brīdinātu tādu vīrieti par sekām .
Jeb otrs variants ,ka viņš vēlas izrādīties draugu priekša cik viņš forss ,iespējams tēlo kruto čali. ,izklausās galīgi nenobrieduši draugi ,ja var tādas muļķības darīt .
05.07.2022 03:13 |
 
Reitings 110
Reģ: 04.07.2022
Wordrobe666 @ 05.07.2022 03:13
Iespējams, kā agrāk viņa draugi tavam virietim izmaksāja jeb palīdzēja grūtā dzīves situācijā ,varbūt viņš jūtas viņiem parādā par kādu laiku ,kur bija nabadzīgs jeb ar finansiālām grūtībam. Pajautā viņam ,kāpēc viņš visu izmaksā ! Aprunājies un noskaidro situāciju ! Man personīgi,arī nebūtu šītada situācija pieņemama un es jau pašā sākumā brīdinātu tādu vīrieti par sekām .
Jeb otrs variants ,ka viņš vēlas izrādīties draugu priekša cik viņš forss ,iespējams tēlo kruto čali. ,izklausās galīgi nenobrieduši draugi ,ja var tādas muļķības darīt .

Nē, tas tā nav. Šie tā saucamie ''draugi'' reāli uzradās viņam pēc naudas parādīšanās. Īsts draugs viņam ir 1 no bērnības un tas īstenībā jau sen minimāli kopā ''atpūšas''. Par viņu tad es neko nesaku, jo saprotu, ka draugs sliktāk situēts, bet no bērnudārza. Un es teiktu, ka šis bērnudārza draugs vīrieti izmanto minimāli.
Savukārt jaunā kompānija ... khm... nu tur vārdu nav. Bezkaunības kalngals.
Nezinu ko aprunāšanās var dot. Ātrāk skaidra ultimāta izteikšāna- vai nu viņi vācas uz visiem laikiem vai es aizeju. Bet tad rodas cita situācija- viņam vairs nav kompānijas ar ko atpūsties. 1 īstais draugs nav tusētājs. Un izskatās, ka citu nemaz nav.
05.07.2022 06:35 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nezinu ko aprunāšanās var dot. Ātrāk skaidra ultimāta izteikšāna- vai nu viņi vācas uz visiem laikiem vai es aizeju. Bet tad rodas cita situācija- viņam vairs nav kompānijas ar ko atpūsties. 1 īstais draugs nav tusētājs. Un izskatās, ka citu nemaz nav.

Trollis vai galīgi stulba sieviete?
Domā ultimāts ko dos? Normālas attiecības cilvēki runā viens ar otru nevis uzstāda kaut kādas prasības.
05.07.2022 06:58 |
 
Reitings 110
Reģ: 04.07.2022
YaeMiko @ 05.07.2022 06:58

Trollis vai galīgi stulba sieviete?
Domā ultimāts ko dos? Normālas attiecības cilvēki runā viens ar otru nevis uzstāda kaut kādas prasības.

Nezinu vai nolaisties tik zemu kā runāt ar tādu cilveku kā tu?
Tu uzskati ka jāpamet neko nesakot. Tā teikt pats sapratīs?
05.07.2022 07:11 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Attiecībās ir jārunā vienam ar otru un jāizstāsta savs skatījums uz šo situāciju, ultimāti nav jāuzstāda,Tu neesi mamma,bet sieviete-partnere.
Abpusēji ir jāvienojas,kā mainīt kko šajā situācijā.
Bet varbūt viņam ir labi tā kā ir, varbūt viņš neko nevēlas mainīt?
05.07.2022 07:34 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Pag, tad tu viņu pameti un satraucies, ka viņš tev vairs naudu nedod? Kurš tur tā dēle īsti ir? 😂 Vispār būtu diezgan jocīgi, ja tu viņu 3si pametusi un viņš vēl turpinātu tev dot naudu 😁😁
05.07.2022 07:39 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Tāpat mani tas sāpina, jo kad viņu pametu un biju bez jebkādiem ienākumiem, nācās dzīvot kompītnēs, un mammai maksāt par mācībā un dot naudu dzīvošanai. Tāpat veikalos pirku lētāko un uz akcijām. Kamēr draugi fotografējas restorānos

Autore-Tu pati izmanto vīrieti,pati to skaidri pasaki....
05.07.2022 08:13 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Es personīgi nevēlētos būt ar tādu vīrieti, bet tikai ja šis ir izrunāts un negrasās neko mainīt. + ja ar šo vīrieti būs ģimene, kas tālāk? Turpinās uzturēt savus draugus? Jo nu ir jādomā ko vispār arī abi vēlaties dzīvē kopīgu vai nevēlaties neko.
Man arī ir viens tuvs cilvēks, kurš strādā ārzemēs un tad nu kad atbrauc, tad lielie draugi ir klāt kā pie medus poda. Visu uzsaukt, takšus izmaksāt, iedod naudiņu utt. Ir runāts un teikts, bet nu tas neko nemaina. Vienīgi, ka tas cilvēks nav mans vīrs /draugs 😃😃
Kādreiz vīram, kad jaunāks bija un nebija draudzenes, ne manis 😃 tad arī šitādi bija indivīdi nolasījušies, kas vēl atļāvās pēc viņa aizbraukšanas uz ārzemēm, nopārdot kaut kādu mūzikas centru vai kaut ko tādu bez viņa ziņas. Uzskatu, ka tie nav draugi, tie ir izmantotāji.
05.07.2022 09:59 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man liekas dīvaini kā visas nopietni komentē acīmredzamu troļļa joku. Neproduktīvi būtu fantazēt kas būtu ja nonāktu šāda situacija ja tā ir diezgan nereāla
05.07.2022 10:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!