Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Igaunija

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveikas. Vai kāda plāno vasarā braukt uz Igauniju, un kura pilsētas uzrunā visvairāk? Doma man ir palikt Tallinā, jo ,manuprāt, tur visvairāk ir viss apskatāms. Kāda ir tur ceļa satiksme? Grūtāka par Rīgu, vai nu tāda? Nevaru izdomāt, vai labāk ar autobussu braukt, vai ar automašīnu, kāda jums ir pieredze ar kādu transportlīdzekli ir vieglāk pārvietoties bez satraukuma?
02.07.2022 11:22 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
ir braukts pa Tallinu divas reizes. Godīgi sakot, sķita mierīgāk, kā braukt pa Rīgu, uz kuru arī aizbraucu labi ja divreiz gadā. Sanāca drusku nomaldīties, bet mierīgi izbraucu pa citu ceļu. Rīgā kaut kā šķiet stresaināki, steidzīgāki cilvēki. Varbūt kādam savādāk, bet tāda mana pieredze.
02.07.2022 13:32 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Tallinā esmu bijusi 2 reizes. To pirmo neatceros. Otro - atceros. Bet ticu, ka abās reizēs bija jauki! Esmu bijusi arī Hījumā, Pērnavā, Tartu, varbūt arī Valgā. Nezinu, kura pilsēta (sala) man vairāk patīk. Laikam Tartu. Tur visbiežāk būts, man liekas. Bet visur ir labi!
Man liekas, ka ar ceļiem tur viss ir kārtībā. Kā jau normālā valstī. Esmu braucis tikai ar mašīnu.
02.07.2022 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Vasaras Must Have-
Sāremu sala.
Tallina.
Hāpsala.
02.07.2022 23:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits