Darbs drogās

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Sveikas!
Varbūt kāda šeit ir strādājusi (Drogās) un var pastāstīt savu pieredzi?
No malas izskatās baigi vienkāršais darbs, bet negribās ieķerties. :D
30.06.2022 19:24 |
 
Reitings 34
Reģ: 10.03.2023
Pirmie 3 mēnesī tev būs amats "māceklis",tas ir trakums ja vecāka pārdevēja vai vadītāja būs reālas kur***,jo uz tevī bus viss un mazgāšana visā veikalā katru maiņu un sliktā attieksme,jo esi jaunā...Es strādājusi tikai mazāja Drogas Rīga un samērā nebija tik daudz klientu.Attieksme pret jaunām meitenēm (īpaši veikalā kur es strādāju ) bija kā pret vergu,jo vecāka pārdevēja un vadītāja bijā viena vecuma ap 50 gadiem.Es nezinu kā tur nodirsiju veselu gadu,bet ne vajag iet uz drogas.
27.03.2023 14:12 |
 
Reitings 34
Reģ: 10.03.2023
Es nezinu kā notiek citur Drogas,bet kur es strādāju pat pie kases nevarēji sēdēt,bet krēsli bija . Pirmie 3 mēnesī stavesi pie kases un mazgasi grīdu un plauktus,jo "mācekļus" nevarēja ielikt zālē konsultēt vai kramet precēs.Pec tiem 3 mēnešiem vēl būs eksāmens biroja par "sortimentu" un tikai pēc viņi lems atstāt tevī vai ne (bet godīgi visi kārto ,jo nav kam strādāt).Pēc 3 mēnešiem jau maca kramet preces un taisīt planogramas,pēc vēl nostrādātiem 3 mēnešiem (uz 7 mēnesī darba Drogas) vari nokārtot eksāmenu uz vecāko pārdevēja un vērt /aizvērt veikalu un visādas inkasacijas taisīt,bet samērā viņi saņem tādas pašas kapeikas,piemaksa vecākai pārdevējai mana laikā bija kādi 60€ no parastā amatā 😂
27.03.2023 14:24 |
 
Reitings 34
Reģ: 10.03.2023
Un varu papildināt,es varu pār to gadu kuru nomocīju Drogas pastāstīt kas būs 1000%.Aizgaju kad sapratu ka tas ir murgs par tāda suņa darbu saņemt tādas kapeikas(kad es strādāju tur viņiem stundā likme bija pat zemāk nekā Maxima),likme nopietni pāru gadus atpakaļ bija 3€ BRUTO ar kapeikām par stundu un tas bijā Rīga, tagad itkā 4€ bruto/h likme,bet ļoti traks darbs.Katrus 3 mēnešus veic inventarizācijas un jā viņa ir negatīva viņi nopietni novēlk % no algas par to.Es zinu ka Pārdaugavā tā viss kolektīvs aizgāja (6 cilvēki kas strādāja no 3-7 gadiem Drogas), jo tur bijā tāds liels mīnuss ko nozaga un viņam no algas noņēma 60€ kātrai... Apsargā jau kopš 2010 gandrīz visur Drogas nav un Apsargā darbs ir uz pārdevējam un arī veikalā tīrīšana.
01.04.2023 00:54 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
Jā... drusku vairāk par 20€ dienā uz rokas . . . par 12h darbadienu
Tas bija pirms dažiem gadiem
01.04.2023 01:14 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
psc 😕 traki.. man tomēr liekas, ka uz viņu apgrozījumu pielikt kaut 1eur algai stundā tomēr varēja.. baigi traki - skatos sludinājumos, samaksa 4.3eur.. bēdīgi.
Brīnos, ka tomēr visas drogas ir vaļā un darbinieki tomēr ir.
01.04.2023 01:40 |
 
Reitings 34
Reģ: 10.03.2023
hanney @ 01.04.2023 01:40
psc ? traki.. man tomēr liekas, ka uz viņu apgrozījumu pielikt kaut 1eur algai stundā tomēr varēja.. baigi traki - skatos sludinājumos, samaksa 4.3eur.. bēdīgi.
Brīnos, ka tomēr visas drogas ir vaļā un darbinieki tomēr ir.

Mana laikā tur strādāja tikai skolnieces/ studenti vai gandrīz pensionāri,lai nodirsit kādu laiku.Tur nav labi apstākļi,lai vairāk nekā gadu strādāt.Viņiem pat nebija mikroviļņu un ledusskapī ,un 30 minūtes pārtraukums par visu maiņu ēst pie kamerām tajā kamorka...Vēl brauca katru nedēļu "krūtaja vadība no biroja" un skraidīja pa tavām mantām un somām , uzskatīja ka darbinieces ir potenciālas zāgles😂🤬
01.04.2023 17:43 |
 
Reitings 2180
Reģ: 10.04.2022
Jā, arī man Valmieras drogās nebija ne ledusskapja ne mikrene, ēdu maximas salātiņus vai aukstu ēdienu no mājas, kuņģis bija čupā. par pilnu slodzes darbu nopelnīju tikai 380€, pusdienu pārtraukums tikai 30min, inventūrās paldies dievam nevajadzēja piedalīties brauca no Rīgas. Bet nu naktī cenas mainīt, mazgāt grīdas, kā apkopējai - nē paldies. Vēl nāca pārbaudes lai pārbaudītu somas, vai neesi neko nospēris. Bet kad somā bija orbit košļenes atvērtas, itkā neko neteica, kā arī par paketēm, jau biju noskaņojusies, ka nu būs tuliņ..
01.04.2023 18:18 |
 
Reitings 34
Reģ: 10.03.2023
sauliiite.paula @ 01.04.2023 18:18
Jā, arī man Valmieras drogās nebija ne ledusskapja ne mikrene, ēdu maximas salātiņus vai aukstu ēdienu no mājas, kuņģis bija čupā. par pilnu slodzes darbu nopelnīju tikai 380€, pusdienu pārtraukums tikai 30min, inventūrās paldies dievam nevajadzēja piedalīties brauca no Rīgas. Bet nu naktī cenas mainīt, mazgāt grīdas, kā apkopējai - nē paldies. Vēl nāca pārbaudes lai pārbaudītu somas, vai neesi neko nospēris. Bet kad somā bija orbit košļenes atvērtas, itkā neko neteica, kā arī par paketēm, jau biju noskaņojusies, ka nu būs tuliņ..

Jā man piedāvātu naktī mainīt cenas tad točno drogas ne-ne.Mums bijā maksimāli akcijā dienā līdz 22:30 jāstrādā (normāla dienā līdz 21 strādājam),bet ar grīdas un plauktu mazgāšanu bijā nu gan katru dienu,nu tā bija Drogasa kurā strādāju😂 No drogasa ieguvu tikai 2 labas paziņas,bet tiem meičam arī tad bija ap 20-22 gadiem.Par vadītāju un vecāku pārdevēju tajā drogasa nevienā labu vārdu nevaru pateikt,jo bija galīgās čuskas kas visu darbu lika uz jaunām meitenēm un pašās dzēra pat alus savā kamorka,kad jaunās meitenes strādāja kā bitītes
01.04.2023 19:24 |
 
Reitings 2180
Reģ: 10.04.2022
AnnaRef @ 01.04.2023 19:24

Jā man piedāvātu naktī mainīt cenas tad točno drogas ne-ne.Mums bijā maksimāli akcijā dienā līdz 22:30 jāstrādā (normāla dienā līdz 21 strādājam),bet ar grīdas un plauktu mazgāšanu bijā nu gan katru dienu,nu tā bija Drogasa kurā strādāju? No drogasa ieguvu tikai 2 labas paziņas,bet tiem meičam arī tad bija ap 20-22 gadiem.Par vadītāju un vecāku pārdevēju tajā drogasa nevienā labu vārdu nevaru pateikt,jo bija galīgās čuskas kas visu darbu lika uz jaunām meitenēm un pašās dzēra pat alus savā kamorka,kad jaunās meitenes strādāja kā bitītes

ak dievs..
01.04.2023 22:18 |
 
Reitings 997
Reģ: 08.05.2014
Draudzene agrāk strādāja Drogās. Alga maza, jāmaksā pašiem bija par iztrūkumiem, esi vienlaicīgi gan pārdevēja, gan apsargs. Kolektīvs mēdza mainīties, jo, protams, ilgstoši reti kurš iztur to mazo algo un arī tas, ka katrs nepanes visus tos aromātus, pulverus, utt, kas ir veikalā
01.04.2023 22:42 |
 
Reitings 34
Reģ: 10.03.2023
Lai nerakstitu privati par situācijām "ka varēja nemaksāt par virsstundam un kā drogas prēmiju naudu ņem no algas". Man bijā tādas 3 situācijas ka nostrādāju uz virsstundam un man par viņam nesamaksāja ka vajadzētu pēc likumā darīt,man itkā pēc nākamajā mēnesī tīri ielika tas stundās,lai nemaksātu dubulti par virsstundam un tā ielika pēc viņu reģionāla vadības vēlmes.Drogas vispār maksā knapi un baidās katru centu pārmaksat darbiniekiem,a par "prēmijām" kas noņiem no algas un izmaksā ka avansu man vispār bija šoks...
08.04.2023 16:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!