Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Policistiskais olnīcu sindroms.

 
Reitings 2125
Reģ: 10.04.2022
Sveikas meitenes, vai kādai ir PCOS? Kā jūs cīnaties ar šo sindromu, vai kāda ar šo sindromu ir arī tikusi pie bērniņa? Ko Jums ārsti ir teikuši? Kādas procedūras veicāt? Kādas zāles dzērāt?
Pirms pāris dienām arī man atklāja, pat nezinu ko domāt, pilna galva ar dažādām domām, gribētos bērniņu ļoti, bet jautājums vai tas ir iespējams pie šī sindroma. Paldies par atbildēm.
29.06.2022 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
mikina @ 29.06.2022 16:01
Sveikas meitenes, vai kādai ir PCOS? Kā jūs cīnaties ar šo sindromu, vai kāda ar šo sindromu ir arī tikusi pie bērniņa? Ko Jums ārsti ir teikuši? Kādas procedūras veicāt? Kādas zāles dzērāt?
Pirms pāris dienām arī man atklāja, pat nezinu ko domāt, pilna galva ar dažādām domām, gribētos bērniņu ļoti, bet jautājums vai tas ir iespējams pie šī sindroma. Paldies par atbildēm.

Man ir PCOS, nekas traks- ir bērni, dabīgā ceļā iegūti. 👍
Kāpēc uzreiz liekas ka Pasaules gals? Tā ir visai bieži izplatīts sieviešu vidū, ne vienmēr tā norāda ka nevar būt bērni, pastāv iespēja grūtāk tikt pie bērniņa (retos gadījumos). Bet tas nav nekas tāds par ko būtu tagad galvai jāsāp.
Bērniņš pieteiksies kad vismazāk par to domāsi, hop un būs. 😘
29.06.2022 17:18 |
 
Reitings 2125
Reģ: 10.04.2022
Vakarkleita @ 29.06.2022 17:18

Man ir PCOS, nekas traks- ir bērni, dabīgā ceļā iegūti. ?
Kāpēc uzreiz liekas ka Pasaules gals? Tā ir visai bieži izplatīts sieviešu vidū, ne vienmēr tā norāda ka nevar būt bērni, pastāv iespēja grūtāk tikt pie bērniņa (retos gadījumos). Bet tas nav nekas tāds par ko būtu tagad galvai jāsāp.
Bērniņš pieteiksies kad vismazāk par to domāsi, hop un būs. ?

Paldies Tev par atbildi, novērtēju!
Kā Tev ar mēnešreizēm? Regulāras vai nav?
29.06.2022 17:30 |
 
Reitings 22
Reģ: 15.05.2022
Var būt grūtības, var arī nebūt. Ja vēlies taisīt bērnu un neesi gluži 20gadniece, kad laika mēģināt bez rezultātiem ir gana, ir jākonsultējas ar savu ginekoloģi, tā arī pasakot, ka tu vēlies palikt stāvoklī pēc iespējas ātrāk un lai tev pastāsta visu, ko būtu jāzina. Ar neregulārām mēnešreizēm stāvoklī palikt būs grūti, bet PCOS var būt arī ar regulārām. Nav tā, ka viss visām vienādi izpaužas. Tāpēc konsultējies ar savu ārstu! Jo tikai tas varēs tev konkrēti atbildēt.
29.06.2022 19:06 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Man ir PCOS. Man MR vispār nav. Tā kā OK nedrīkstu lietot,tad lietoju "aizvietotāju", bet neko šobrīd man tas nedod.
Man kopā ar PCOS ir pāris lietas klāt,tāpēc man uzreiz teica,ka ja plānoju grūtniecību tad jāinformē ārste un skatīsimies kas un kā.Šobrīd tāpat neplānoju grūtniecību,jo vēlos savest kārtībā visu maksimāli iespēju robežās,lai pēc tam ir mazliet mierīgāk ar palikšanu stāvoklī.
Katrai PCOS izpaužas savādāk, citām vispār bez simptomātikas. Katrai individuāli.
29.06.2022 19:30 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
mikina @ 29.06.2022 17:30

Paldies Tev par atbildi, novērtēju!
Kā Tev ar mēnešreizēm? Regulāras vai nav?

Ir regulāras, bet ļoti maz, aptuveni 2 dienas.☺️
Tagad pec berniem citas ginekologiskas problemas.
Ir insulīna rezistence kas ar PCOS kopa baigais svara pieaugums u.c nedienas😳 bet ļoti ceru ka Jums viss būs labi.
29.06.2022 21:09 |
 
Reitings 2125
Reģ: 10.04.2022
Kāda nav saskārusies ar divragu dzemdi?
29.06.2022 21:51 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
PCOS nav pasaules gals. Pirmkārt, vajag labu ginekologu, auglības speciālistu, kas nosūtīs uz analīzēm atticīgās cikla dienās, lai redzētu vai notiek ovulācija. Attiecīgi tiks veikta hormonu terapija. Otrs, pcos parasti ir problēmas ar svaru un insulīna rezistenci, attiecīgi arī tas tiks koriģēts ar zāļu, uztura un aktivitāšu palīdzību. Ir pamata lietas, kas jāievēro visu dzīvi, lai mazinātu izpausmes. Ig un citr internetā ir ļoti daudz informācijas par šo angļu valodā. Par uzturu un citām lietām.
~gadu cītīgi strādājot kopā ar dakteri atgriezās arī ovulācija un nu jau tiek gaidīts mazulis, esot pastiprinātā ārsta izraudzībā. Jo pcos lielāko ties veidojas arī gestācijas diabēts.
Trešais, speciālists noteikti nosūtīs arī kungu un spermogrammu ( atvainojos, ja to sauc citādāk) pārbaudīt spermas kvalitāti. Attiecīgi no rezultātiem tiksiet iespējams iekļauti valsts rindā uz medicīnisko apaugļošanu!
30.06.2022 06:57 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
MikaR @ 30.06.2022 06:57
PCOS nav pasaules gals. Pirmkārt, vajag labu ginekologu, auglības speciālistu, kas nosūtīs uz analīzēm atticīgās cikla dienās, lai redzētu vai notiek ovulācija. Attiecīgi tiks veikta hormonu terapija. Otrs, pcos parasti ir problēmas ar svaru un insulīna rezistenci, attiecīgi arī tas tiks koriģēts ar zāļu, uztura un aktivitāšu palīdzību. Ir pamata lietas, kas jāievēro visu dzīvi, lai mazinātu izpausmes. Ig un citr internetā ir ļoti daudz informācijas par šo angļu valodā. Par uzturu un citām lietām.
~gadu cītīgi strādājot kopā ar dakteri atgriezās arī ovulācija un nu jau tiek gaidīts mazulis, esot pastiprinātā ārsta izraudzībā. Jo pcos lielāko ties veidojas arī gestācijas diabēts.
Trešais, speciālists noteikti nosūtīs arī kungu un spermogrammu ( atvainojos, ja to sauc citādāk) pārbaudīt spermas kvalitāti. Attiecīgi no rezultātiem tiksiet iespējams iekļauti valsts rindā uz medicīnisko apaugļošanu!

Ja nav noslēpums, kurš ir tavs ārsts? Ne visi ir tik spējīgi risināt un domāt ko ar pcos darīt.
01.07.2022 22:56 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Hermia @ 01.07.2022 22:56

Ja nav noslēpums, kurš ir tavs ārsts? Ne visi ir tik spējīgi risināt un domāt ko ar pcos darīt.
nosūtīju vēstuli Tev
01.07.2022 23:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits