Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neko nejūtu..

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Labs vakars. Vēlējos mazliet saprast, kā sevi noskaņot uz citām domām. Ar puisi biju kopā pāris gadus, vairs jau neesam kādu laiku. Viņam uzradās cita, un man pret to nekas nav, es drīzāk saprotu, ka nebija lemts, un esmu laimīga par to, ka viss beidzās, bet ikdienā man sanāk dažreiz viņu satikt. Esmu arī uzklausījusi viņu, un saprotu, ka šīs meitenes labā viņš ir pavisam cits. Dara visu savādāk, uzvedās, klausās pat mūziku, kas agrāk nebija pa viņa stilam, sanāk ka viņai izdevās viņu ietekmēt un izmainīt kaut mazliet, kas man neizdevās un dažreiz man uznāk domas par to, ka man tas nebija pa spēkam un visi tie gadi tika pazaudēti veltīgi. Tas ir pašvērtējums ar kuru pašlaik esmu pretrunās, un nesaprotu kāpēc ir tādas sajūtas. Nepiepildītas cerības , nocietināšanās pret sevi, kas lika izjust vislielāko vilšanos kāda man ir jebkad bijusi pret otru cilvēku. Kā tikt galā ar to, un kāpēc man tā ir jājūtas?
28.06.2022 23:45 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es, kad šķīros no vairāku gadu attiecībām, arī saskāros ar šo vilšanos sajūtu un bieži domāju gluži kā tu - ka gadi pazaudēti un viss kaķim zem astes.
Tagad, atskatoties no malas, varu teikt un apgalvot ikvienai, ka nekādi gadi un nekāds kaķim zem astes. Visas pieredzes mūs norūda. Tas, ka ir domas un sajūtas ir tikai normāli. Man liekas, ka visas tam iet kaut kādā mērā cauri. Muļķīgi domāt, ka eksistē tādas pirmās un īstās attiecības. Dažām pat trešās, piektās un devītās nav laimīgās. Un vienalga kurējās tās ir tev, man šķiet, katram jāiziet caur vairākām, lai labāk saprastu citus un sevi pašu. Lai zinātu ko gribi, ko negribi, ko vari otram dot un ko no otra sagaidi.
28.06.2022 23:52 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Viss ir ļoti vienkārši. Nespēj samierināties, ka puisis atrada kaut ko labāku par tevi (vismaz pēc tevis rakstītā, ka viņs šīs sievietes dēļ dara lietas, ko nedarīja ar tevi). Šī ir tīra ego lieta.
Un, portams, iespējams arī tas, ka viņš atrada to, ko meklē un ir laimīgs, bet tu nē.
Satiksi kādu, kurš iekritīs sirdī un būs labāks par tavu bijušo, tad visas šīs emocijas pazudīs un par viņu vairs nedomāsi.
28.06.2022 23:53 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Īstenībā es zinu, ka darīju visu iespējamo, pat vairāk nekā man bija pa spēkam. Viņš pat pateica, ka varu pārspēt ikvienu , nesaprotu kāpēc viņš tā teica, bet viņš ir atradis savu soulmate, teikšu tā, kā radīti viens otram, ir jau toksiskas attiecības, bet galvenais , ka ir laimīgs, un manā sirsniņā ir iekritis kāds cits, vienkārši domāju , vai es būšu tik pat stipra kā agrāk , pēc tik toksiskām attiecībām un izjūtām.
29.06.2022 00:05 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GodsIRbūt @ 29.06.2022 00:05
Īstenībā es zinu, ka darīju visu iespējamo, pat vairāk nekā man bija pa spēkam. Viņš pat pateica, ka varu pārspēt ikvienu , nesaprotu kāpēc viņš tā teica, bet viņš ir atradis savu soulmate, teikšu tā, kā radīti viens otram, ir jau toksiskas attiecības, bet galvenais , ka ir laimīgs, un manā sirsniņā ir iekritis kāds cits, vienkārši domāju , vai es būšu tik pat stipra kā agrāk , pēc tik toksiskām attiecībām un izjūtām.

Nebūsi.
29.06.2022 00:15 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
.Eksperte. @ 29.06.2022 00:15

Nebūsi.
Kāpēc tā? Ir tā, ka ar savu pašreizējo puisi esam jau gadu kopā. Sākums bija pats vieglākais, pašreiz ir mazliet grūtāk, jo tas bijušais sāka strādāt blakus manam darbam, un viņš pats dažreiz ienāk parunāties, un saka , ka pa čomam stāsta man visu, un pēkšņi manī parādijās tādas tizlas izjūtas par to visu, man ir dziļi vienalga, bet mans pašvērtējums nenāca viegli pēc tā visa, tpc laikam ir tāds škrobītis
29.06.2022 00:43 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
GodsIRbūt @ 29.06.2022 00:43
Kāpēc tā? Ir tā, ka ar savu pašreizējo puisi esam jau gadu kopā. Sākums bija pats vieglākais, pašreiz ir mazliet grūtāk, jo tas bijušais sāka strādāt blakus manam darbam, un viņš pats dažreiz ienāk parunāties, un saka , ka pa čomam stāsta man visu, un pēkšņi manī parādijās tādas tizlas izjūtas par to visu, man ir dziļi vienalga, bet mans pašvērtējums nenāca viegli pēc tā visa, tpc laikam ir tāds škrobītis

Kāda vella pēc Tu uzklausi viņu par viņa attiecībām?
Nu nav ar bijušo jārunā tādas lietas.
Tās sarunas Tev nenāk par labu,kā redzi,tas Tev tik čakarē pašvērtējumā.
Iemācies novilkt robežas,ko vēlies uzklausīt,ko nē.
29.06.2022 06:23 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GodsIRbūt @ 29.06.2022 00:43
Kāpēc tā? Ir tā, ka ar savu pašreizējo puisi esam jau gadu kopā. Sākums bija pats vieglākais, pašreiz ir mazliet grūtāk, jo tas bijušais sāka strādāt blakus manam darbam, un viņš pats dažreiz ienāk parunāties, un saka , ka pa čomam stāsta man visu, un pēkšņi manī parādijās tādas tizlas izjūtas par to visu, man ir dziļi vienalga, bet mans pašvērtējums nenāca viegli pēc tā visa, tpc laikam ir tāds škrobītis

Vispār ar bijušajiem nav jākomunicē.
29.06.2022 06:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
pati sev prātu čakarē un pagātnes piekabi velc līdzi.
29.06.2022 08:38 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GodsIRBūt
sanāk ka viņai izdevās viņu ietekmēt un izmainīt kaut mazliet, kas man neizdevās
You can't make this sh*t up!:D
Kārtējā naivā un traumētā meitenīte, kura domāja, ka varēs izmainīt Rihardu.
29.06.2022 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Ir cilvēki, kuru dēļ mainās, un ir tādi, kuru dēļ nē. Viss tik vienkārši. Un kā jau te minēja, ar bijušajiem nav jākomunicē, ja vien jūs nesaista bērns. Ar bijušajiem nevar palikt draugos, punkts.
29.06.2022 13:50 |
 
Reitings 6952
Reģ: 13.04.2022
.Eksperte. @ 29.06.2022 06:31

Vispār ar bijušajiem nav jākomunicē.

nu tik kategoriska es arī nebūtu. draudzīgas attiecības ir jāsaglabā ar visiem cilvēkiem (pēc iespējas un situācijas). kā var nekomunicēt ar bijušo, ja ir kopēji bērni, vai bizness? man šķiet, ka saglabāt foršas attiecības ir lielāka māksla, nekā vnk sadedzināt visus tiltus.
es esmu krustmāte sava bijušā (vidusskolas pirmā mīlestība) bērniem, viņš ir krusttēvs maniem bērniem, drauzējamies ģimenēm, viss ļoti forši.
29.06.2022 13:54 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Mēs neesam draugos, vienkārši neesam ienaidnieki, kas vēlas izskrāpēt acis . Esam no vienas darba vietas, un tad sanāk, ka man jāmeklē cita vieta dēļ viņa, tas jau būtu par daudz prasīts. Manuprāt, jebkuram cilvēkam ir jāsamierinās ar piedzīvoto un kādu stāstu no savas dzīves, kas ir beidzies , vai ir radījis jaunas gudrības, kuras apgūt. Esmu vispār tāds miermīlīgs cilvēks, un ļaunu neturu ne uz vienu. Ir jau stulba situācija, bet ko darīt.
29.06.2022 14:58 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
GodsIRbūt @ 29.06.2022 14:58
Mēs neesam draugos, vienkārši neesam ienaidnieki, kas vēlas izskrāpēt acis . Esam no vienas darba vietas, un tad sanāk, ka man jāmeklē cita vieta dēļ viņa, tas jau būtu par daudz prasīts. Manuprāt, jebkuram cilvēkam ir jāsamierinās ar piedzīvoto un kādu stāstu no savas dzīves, kas ir beidzies , vai ir radījis jaunas gudrības, kuras apgūt. Esmu vispār tāds miermīlīgs cilvēks, un ļaunu neturu ne uz vienu. Ir jau stulba situācija, bet ko darīt.

Nu strādājot vienā darba vietā komunikācija un satikšanās ir neizbēgama. Nav jau jānaidojas, bet īsti nesaprotu tās Jūsu "draudzīgās sarunas" ar viņu,kur tiek runāts par viņa attiecībām,par viņa jauno draudzeni,kam Tev to?
Es neuzturētu kontaktu ar bijušo,izšķīrāmies,viss,katrs iet uz savu pusi un dzīvo tālāk. Nu nav jāvelk tā pagātne līdzi. Ja ir bērns kopīgs,tad jā,kontakts ir jāuztur.
29.06.2022 16:28 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Ja rodas šādas sajūtas un gremdešanās atmiņās un pēc tam sevis nevajadzīga analizēšana un mocīšana tad no šī cilvēka jātiek vaļā - jānobloķē visur, satiekoties, lai cik skarbi tas arī nebūtu, bet vienkārši jāiet garām, jānobloķē arī jaunā partnere un jābeidz pievērt uzmanība visam kas saistīts ar šiem cilvēkiem. Manuprāt šī ir labākā formula. Nedaudz radikāla protams bet iedarbīga.
Esmu arī bijusi šadā situācijā kad ar puisi izsķīros ar tādu kā abpusēju vienošanos ka tā būs labāk un ja nu kas tad iespējams mūsu ceļi vēl krustosies (šķīrāmies kā draugi) bet pēc laika izdomāju pastalkot viņu un sapratu ka viņam ir attiecības kas respektīvi lika man sevi šaustīt par to ka vaina bija manī utt., sāku domāt kas nu manī bija ne tā, salidzināt sevi ar viņa jauno draudzini no sērijas kāda viņa skaista bet es nē un beigās sapratu ka labakais veids ir vienkārši no tā visa norobežoties.
29.06.2022 17:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits