Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāp sirds

 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Sveikas. Vēlos uzklausīt kādu padomu šajā tēmā. Vīrs jau 7 gadus strādā ārzemēs. Mēs paši esam kopā jau 2 gadus, ir mazs bērns. Mūsu attiecības sākās, kā attāluma, līdz viņš ieradās brīvdienās uz LV. Viss sākās ļoti ātri, bet es to nenožēloju.. Viņš teica, ka viņam arī apnicis pa pasauli klaiņot un vēlas atgriezties LV. Lai gan tā nav. Esot stāvoklī, pēdējos 2 mēnešus pārvācos pie viņa uz ārzemēm. Sākumā domāju, ka man tur patiks bet es tur jutos ļoti vientuļa, un man tur bija skumīgi. Piedzima bērns, pēc 10 mēnešiem sapratu, ka attiecības mums ir nekādas, jo esam prom un dominējam tikai kā tētis ar mammu, nevis vēl ka vīrs un sieva. Sapratu, ka kaut kas ir jāmaina un vēlos atgriezties mājās. To arī izdarījām, bet vīrs vēlas atgriezties atpakaļ, un pat necenšas Latvijā atrast darbu. Kad jautāju,par mūsu mērķiem, kam mums vajag vairāk naudas? Ko mēs vēlamies pirkt? Atskan, es vienkārši esmu pieradis tur strādāt..Kad biju stāvoklī, viņš vēl pat piekrita braukt uz LV, bet tad es redzēju cik viņš ļoti to patiesībā negribēja un es piekritu padzīvot ārzemēs lai mēs vēl kko iekrātu.. Man tas viss ir noriebies, es viņam teicu ka vēlos ģimeni šeit uz vietas, jo mums ir mazs bērns un es jau tā visu šo laiku esmu viņam piekāpusies.. es nezinu ko man darīt, lai viņš mani sadzirdētu.
25.06.2022 22:43 |
 
Reitings 742
Reģ: 14.05.2019
hmm situācija nav vienkārša. Varbūt ir iespēja parādīt viņam Latvijas plusus (draugus, ģimeni, skaistās vietas utt). Ideāli, ja būtu kāda darba iespējas un varētu ļaut viņam pamēģināt, lai saprot, vai iepatīkas un it kā nepiespiesti.
Bet visticamāk, ka varat tikt galā vienīgi ar runāšanu, iet uz kompromisu.. Varbūt viņam ir iespēja likt kaut pamēģināt šeit iedzīvoties. Varbūt sākt savu biznesu? Varbūt ir kas tāds , kas viņam patīk un kas liktu atrast prieku te pat?
25.06.2022 22:59 |
 
Moderators
Reitings 3599
Reģ: 13.11.2016
Grūti pat kaut ko ieteikt, izskatās, ka viņam ģimene nav pārāk svarīga, t.sk., nav svarīgi, kā tu jūties.
25.06.2022 23:01 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Viņš strādā būvniecībā ir ļoti labs darbinieks un ļoti daudz saprot no tās jomas. Viņš pats pat saka, ka negrib braukt prom no LV, bet brauc tāpat, jo esot pieradums. Kas tas vispār ir par attaisnojumu? Es viņam ar asarām acīs teicu, ka man būs grūti vienai ar mazo, vairāk jau morāli, un teicu ka negribu vairs tādu ģimeni. Es jau pacietu to ka viņš bija prom, kad es biju stāvoklī, un izgāju uz kompromisu pārvākdamās pie viņa.. bet to, ko es vēlos viņš neklapē ar ausi. Man ļoti patīk Latvijā, šeit ir manas mājas, un viņa arī
25.06.2022 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Interesanta situācija, ja tā salīdzina ar manējo, man viss sākās tāpat kā tev, mans puisis arī vairākus gadus strādāja ārzemēs, tad mēs sākām čatot, viņš atbrauca brīvdienās, un manis dēļ vairs atpakaļ uz ārzemēm neaizbrauca. Tagad esam ģimene un dzīvojam Latvijā.
Viņš ir paskaidrojis kas konkrēti viņam tur ārzemēs saista? Vieta, vide, draugi, alga? Pieradums nav atbilde, jābūt kam vairāk!
25.06.2022 23:21 |
 
Reitings 742
Reģ: 14.05.2019
Tad jau izklausās, ka var veidot savu biznesu te, ja grib.
Bet, ja neklausās, tad jau nav daudz iespēju. Ja pats nesaprot, tad, diemžēl, nav daudz variantu. Runāt, runāt. Bet, te izklausās, ka viņam ļoti patīk arī tur, varbūt tomēr tev ir iespēja tur iedzīvoties? Cik ilgi tu biji ārzemēs kopā ar viņu ?
25.06.2022 23:22 |
 
Patīk
Reitings 2643
Reģ: 08.05.2022
Jūs visas te par vīrieti…bet kādēļ gan Tu nevari braukt pie viņa un dzīvot? Protams sākums ir grūts, sveša valsts un viss pārējais , bet varbūt ģimenes dēļ ir to vērts? Ja viņam ir tik labs darbs ko viņš ir tik ilgus gadus strādājis, protams būs grūti to pamest..es viņu pilnībā saprotu, bet saprotu arī tevi, jo zinu kā ir būt svešā valstī un justies vientuļai. Piemēram, es atradu tajā valstī draudzenes, pat izmantoju “bumble” app saitu un tur atradu jaukas draudzenes, protams tas neaizstāj Latvijas draugus un ģimeni, bet nu ja te tiešām savādāk nevar varbūt ir tomēr vērts mēģināt vēlreiz ?
25.06.2022 23:30 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Lorra @ 25.06.2022 23:30
Jūs visas te par vīrieti…bet kādēļ gan Tu nevari braukt pie viņa un dzīvot? Protams sākums ir grūts, sveša valsts un viss pārējais , bet varbūt ģimenes dēļ ir to vērts? Ja viņam ir tik labs darbs ko viņš ir tik ilgus gadus strādājis, protams būs grūti to pamest..es viņu pilnībā saprotu, bet saprotu arī tevi, jo zinu kā ir būt svešā valstī un justies vientuļai. Piemēram, es atradu tajā valstī draudzenes, pat izmantoju “bumble” app saitu un tur atradu jaukas draudzenes, protams tas neaizstāj Latvijas draugus un ģimeni, bet nu ja te tiešām savādāk nevar varbūt ir tomēr vērts mēģināt vēlreiz ?
Mēs tur nodzīvojām gandrīz kā gadu. Valsts valoda tur nav angļu tāpēc man ir grūti komunicēt ar citiem, pat veikalā. Mēs tur dzīvojām guļamrajonā, kur ir 2 veikali un viss nekā vairs cita izņemot mājas. Uz tālāko pilsētu jātiek ar auto, bet tāds mums tur nebija. Bērnu kam iedot pieskatīt tur arī nebija iespēju, tāpēc mums vispār nepalika laiks kā vīram ar sievu, par to varējām aizmirst. Par dzīvokli vajadzēja maksāt gandrīz kā pusi no viņa algas, sākumā mums solīja kā būs jāmaksā mazāk, beigās aizbraucot nekā. Tas arī deva pa kabatu, jo tik lielu summu varējām atlikt lai iekrātu. Tagad viņš grib mani ar mazo atstāt te Latvijā, un pats braukt prom. Es tādu modeli negribu, un nespēju rast ar viņu kompromisu. Es tā jau piekāpos viņam visu šo laiku. Ir cilvēki, kas var attāluma attiecības izturēt, es vairs nevaru. It sevišķi ja ģimenē aug mazais.
25.06.2022 23:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sāksim no sākuma. Jūs kopā esat 2 gadus. Pa šiem 2 gadiem esat paspējuši salaulāties un radīt atvasi?
26.06.2022 00:07 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
.Eksperte. @ 26.06.2022 00:07
Sāksim no sākuma. Jūs kopā esat 2 gadus. Pa šiem 2 gadiem esat paspējuši salaulāties un radīt atvasi?
Jā. Es teicu, ka mums viss notika ļoti ātri un es neko nenožēloju. Mums ir superīgs bērniņš, ļoti gaidīts. Iemilejamies ļoti ātri. Es ticēju, ka viņš vēlēsies veidot savu nākotni šeit Latvijā, jo pats teica ka viņam ārzemēs apnicis. Bet tagad atkal viss ir savādāk. Viņš saka vienu, bet vēlas darīt ko citu. Es nevēlos lai dēļ kaut kā ciestu mans bērns. Viņam vajadzīgi abi vecāki uz vietas. Neesam tādā situācijā, ka nav naudas un bērnam nav ko ēst, tad es domātu savādāk. Mums ir jāstrādā arī pie abu attiecībām, un esot viņam prom tas nenotiks. Es visu šo esmu viņam teikusi ne reizi vien. Viņš nevēlas tajā vairs klausīties..
26.06.2022 00:25 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Good girl @ 26.06.2022 00:25
Jā. Es teicu, ka mums viss notika ļoti ātri un es neko nenožēloju. Mums ir superīgs bērniņš, ļoti gaidīts. Iemilejamies ļoti ātri. Es ticēju, ka viņš vēlēsies veidot savu nākotni šeit Latvijā, jo pats teica ka viņam ārzemēs apnicis. Bet tagad atkal viss ir savādāk. Viņš saka vienu, bet vēlas darīt ko citu. Es nevēlos lai dēļ kaut kā ciestu mans bērns. Viņam vajadzīgi abi vecāki uz vietas. Neesam tādā situācijā, ka nav naudas un bērnam nav ko ēst, tad es domātu savādāk. Mums ir jāstrādā arī pie abu attiecībām, un esot viņam prom tas nenotiks. Es visu šo esmu viņam teikusi ne reizi vien. Viņš nevēlas tajā vairs klausīties..

Tas labi, ka nenožēlo. Bet baigā kļūda tā steigties.
Nu man pēc visa tava rakstītā liekas, ka jūs abi viņam neinteresējat, ja jau vienīgais viņa arguments ir pieradums tā strādāt un dzīvot.
26.06.2022 00:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es palasīju citas tavas diskusijas. Nav brīnums, ka viņš negrib pārvākties uz LV, jo jums jau savā starpā tur nesapas arī seksuālajā ziņā. Ja saliek abas diskusijas kopā, tad šķiet, ka bērns viņam ir traucēklis, un ja pārvāksies dzīvot LV, tad nespēs no tā apļa izmukt.
26.06.2022 01:01 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
.Eksperte. @ 26.06.2022 01:01
Es palasīju citas tavas diskusijas. Nav brīnums, ka viņš negrib pārvākties uz LV, jo jums jau savā starpā tur nesapas arī seksuālajā ziņā. Ja saliek abas diskusijas kopā, tad šķiet, ka bērns viņam ir traucēklis, un ja pārvāksies dzīvot LV, tad nespēs no tā apļa izmukt.
Tas ir labi, ja palasīji. Mums viss mainījās pēc bērna, kā jau daudziem pāriem kaut kas mainās. Viņš vairs nevēlējās censties, kļuva pasīvs, jo viņam jau viss ir. Sieva pie sāniem, bērns. Viņš nav slikts tēvs, viņš ļoti mīl bērnu. Bet tajā pat laikā man nesapas kopā tas, ka ir gatavs braukt prom un atstāt mūs vienus.
26.06.2022 01:07 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Good girl @ 26.06.2022 01:07
Tas ir labi, ja palasīji. Mums viss mainījās pēc bērna, kā jau daudziem pāriem kaut kas mainās. Viņš vairs nevēlējās censties, kļuva pasīvs, jo viņam jau viss ir. Sieva pie sāniem, bērns. Viņš nav slikts tēvs, viņš ļoti mīl bērnu. Bet tajā pat laikā man nesapas kopā tas, ka ir gatavs braukt prom un atstāt mūs vienus.

Tas tapēc, ka viņam tā ir izeja no jums abiem. Man kaut kā nolasās, ka viņš ir noguris vai nevēlas visu laiku uzņemties atbildību un rūpes par bērnu, jo iespējams, viņam šķita, ka ir tam gatavs, bet tagad jūt, ka nav. Pa cik bēbi atpakaļ neieliksi, ar sekām jārēķinas, tapēc viņš meklē citu izeju kā sevi "glābt". Un tev to nesaka, jo negrib nodarīt pāri vai šķirties.
Tas ir tikai tas, kā es to redzu. Varbūt domāju aplami.
26.06.2022 01:11 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
.Eksperte. @ 26.06.2022 01:11

Tas tapēc, ka viņam tā ir izeja no jums abiem. Man kaut kā nolasās, ka viņš ir noguris vai nevēlas visu laiku uzņemties atbildību un rūpes par bērnu, jo iespējams, viņam šķita, ka ir tam gatavs, bet tagad jūt, ka nav. Pa cik bēbi atpakaļ neieliksi, ar sekām jārēķinas, tapēc viņš meklē citu izeju kā sevi "glābt". Un tev to nesaka, jo negrib nodarīt pāri vai šķirties.
Tas ir tikai tas, kā es to redzu. Varbūt domāju aplami.
Bet ko tu manā vietā viņam teiktu par šo visu?
26.06.2022 01:14 |
 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
Vai tad ir citi varianti kā vienkārši komunicēt un runāt par šo situāciju? Saki, kā ir, tāpat kā raksti šeit. Ka sāp. Ka negribi tā tālāk dzīvot šādā situācijā. Cieni sevi.
26.06.2022 01:17 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Good girl @ 26.06.2022 01:14
Bet ko tu manā vietā viņam teiktu par šo visu?

Pirmkārt, ja vispār gribas iziet uz diskusiju, emocijas ir jānomet malā. Viegli teikt, grūti izdarīt. Bet tad arī izdodas rast racionālu izeju.
Otrkārt, es arī tiešā tekstā pateiktu, ka šķiet, bērns viņam ir traucēklis. Pateiktu, ka redzi viņa rūpes un atbalstu, ja tāds ir. Nevajag visu sarunu virzīt "šitais nav labi un šitais arī". Varbūt viņš nezina, ka tu redzi viņa mīlestību un rūpes, un pat ja zina, lieku reizi atgādināt noder. Es nezinu vai viņš vispār ir atvērts sarunai, bet ja pateiktu, ka vajadzētu abiem parunāt, bez pārmetumiem viens otram bet tā mierīgi, domāju, piekristu. Un tad arī viņam vari dot vaļu pastāstīt, kas viņu nomāc un tiešām meklēt risinājumu, ko tu varētu darīt viņa labā un ko viņš tavējā, jo jūs taču esat precēti.
26.06.2022 01:20 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 30.04.2020
Viņš tur ir strādājis 7 gadus! Tas ir gana daudz, lai nebūtu viegli atgriezties Latvijā.
Kāpēc vienmēr vīrietim ir jāpiekāpjas? Piekāpies pati. Ir vairākas aplikācijas (bezmaksas) valodas apguvei. Piedāvā viņam variantu pārvākties uz citu vietu tajā valstī. Kaut tuvāk pilsētai. Neticu arī, ka tur nav iespējams atrast draugus :) Ja grib, tad var visu. Tu vienkārši esi tagad iespītējusies, lai ir pa tavam un punkts, bet neviens sākums nav viegls.
26.06.2022 01:27 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
.Eksperte. @ 26.06.2022 01:20

Pirmkārt, ja vispār gribas iziet uz diskusiju, emocijas ir jānomet malā. Viegli teikt, grūti izdarīt. Bet tad arī izdodas rast racionālu izeju.
Otrkārt, es arī tiešā tekstā pateiktu, ka šķiet, bērns viņam ir traucēklis. Pateiktu, ka redzi viņa rūpes un atbalstu, ja tāds ir. Nevajag visu sarunu virzīt "šitais nav labi un šitais arī". Varbūt viņš nezina, ka tu redzi viņa mīlestību un rūpes, un pat ja zina, lieku reizi atgādināt noder. Es nezinu vai viņš vispār ir atvērts sarunai, bet ja pateiktu, ka vajadzētu abiem parunāt, bez pārmetumiem viens otram bet tā mierīgi, domāju, piekristu. Un tad arī viņam vari dot vaļu pastāstīt, kas viņu nomāc un tiešām meklēt risinājumu, ko tu varētu darīt viņa labā un ko viņš tavējā, jo jūs taču esat precēti.
Es jau esmu ar viņu runājusi. Bez trauku plēšanām un skandāliem. Esmu skaidrojusi sajūtas. Viņš man saka, ka vienmēr esmu neomā un t.t. Es skaidroju, ka pēc bērna dzīve mainās, jo tu esi atbildīgs par citu dzīvību. Es centos arī saprast viņu,un arī zinu kuros momentos esmu bijusi nesavaldīga. Tas viss pa lielam ir runāts. Tagad galvenais lai viņš saprot ka šeit arī var pamēģināt pameklēt darbu lai būtu kopā ar mums. Dēļ kaut kādas pagātnes pieredzes nevajag domāt ka nekas nesanāks. Rīt mēģināšu runāt vēlreiz.
26.06.2022 01:30 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Enazenaz @ 26.06.2022 01:27
Viņš tur ir strādājis 7 gadus! Tas ir gana daudz, lai nebūtu viegli atgriezties Latvijā.
Kāpēc vienmēr vīrietim ir jāpiekāpjas? Piekāpies pati. Ir vairākas aplikācijas (bezmaksas) valodas apguvei. Piedāvā viņam variantu pārvākties uz citu vietu tajā valstī. Kaut tuvāk pilsētai. Neticu arī, ka tur nav iespējams atrast draugus :) Ja grib, tad var visu. Tu vienkārši esi tagad iespītējusies, lai ir pa tavam un punkts, bet neviens sākums nav viegls.
Bet ko tad darīt man pašai? Es Latvijā savā darbā nostrādāju 6 gadus un pēc kopšanas atvaļinājuma iešu prom,jo nevarēšu savienot ar mazā gaitām. Es neesmu spītīga, es mēģināju. Ir cilvēki, kas saprot ka ārzemes nav viņu , tā notika ar mani. Kāpēc man jāpakārto dzīve tikai kā viņš grib, ja sākumā viņš dziedāja citu dziesmu,ka vēlas dzīvot LV. Uz to es arī cerēju.
26.06.2022 01:35 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 30.04.2020
Good girl @ 26.06.2022 01:35
Bet ko tad darīt man pašai? Es Latvijā savā darbā nostrādāju 6 gadus un pēc kopšanas atvaļinājuma iešu prom,jo nevarēšu savienot ar mazā gaitām. Es neesmu spītīga, es mēģināju. Ir cilvēki, kas saprot ka ārzemes nav viņu , tā notika ar mani. Kāpēc man jāpakārto dzīve tikai kā viņš grib, ja sākumā viņš dziedāja citu dziesmu,ka vēlas dzīvot LV. Uz to es arī cerēju.

Viņš arī tajā darbā nestrādāja pus gadu, 7 gadi IR daudz! Tas ir tikai normāli, ka cilvēkam gribās atgriezties savā zemē, bet atgriežoties saprot, ka nav viss tik rožaini, sāk novērtēt iepriekšējās lietas un iespējas.
Lai gan viņam gribējās uz Latviju, tur bija viņa komforta zona, viņa rutīna. Un ļoti daudzi, kuri atgriežās Latvijā, pēc laika atkal aizbrauc prom.
Es vienalga neuzskatu, ka viņam būtu jāpiekāpjas. Un, pat ja viņš piekāpsies, attiecībām nebūs laba iznākuma, jo šeit viņš jutīsies nelaimīgs.
26.06.2022 01:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits