dzidra - ziemele ?

 
Reitings 18
Reģ: 22.06.2022
Atceraties kādreiz bija tāda Ziemele kas ar miljoni čupojas. Un tad bija drama un pazuda ar galiem, dzidra ari kaut kur pekšņi ar galiem visur pazudusi. Nedaudz arī pēc rakstības sakrita lietas un fakti, arī vienmēr visu zināja un bija ko pateikt.
Kā jums liekas tā varētu būt viņa, man liekas tai sievietei ir problēmas un vajag uzmanību, veidos entos profilus.
22.06.2022 19:07 |
 
Patīk
Reitings 2686
Reģ: 08.05.2022
vivii @ 24.06.2022 00:31
Ziniet, kamēr viņa bija te kā Dzidra zupa, tikmēr lielākā daļa viņu slavēja, kā tikko nozuda, tā vot pēkšņi uzrodas bariņš, kurām viņa riebjas…
Tad jautājums, ko neviena ātrāk neko neteica, kaut kā neesmu manījusi, ka kāda baigi būtu viņai ko teikusi agrāk (to, ko te tagad runā)?!
Tāda dubultā morāle sanāk.

Nu bija diez gan daudzas kurām sanāca kašķis ar viņu, tai skaitā es, jo man vienkārši tracina tādi cilvēki un tieši nobrīnījos vai tiešām neviena neredz kāda viņa ir patiesībā? Tas viss bija lielisks tēlojums no viņas puses tikai lai te iegūtu kaut kādu “titulu” un atbalstu . Jau sen izrādiju nepatiku pret viņu gan no tagadējā profila, gan no iepriekšējā. Lielākoties bija novērojamas dāmas kuras viņai līda d***. Brīnums kur pazudušas tās kuras ar viņu sadziedājušas bij’? Populārajā Telegram grupiņā ? 😂
24.06.2022 09:58 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Man arī palika interesanti, kā viņu atrast IG. :D Jau kad viņa vēl bija C00l Dzipsy, biju aizrādījusi viņai vairākas reizes, bet pēc tam tik aktīvi vairs nepiedalījos šeit, tāpēc vien pie sevis bieži nodomāju, ka viņa šeit nav patīkamākais cilvēks. :D
Bet vēl viena lieta, par kuru bieži aizdomājos, ir tas, kā cilvēkam var būt tik daudz laika, lai aktīvi šeit piedalītos tik daudzās diskusijās, kā arī zinātu visu un par visiem. Atgādina stalkeri, kura neapmierinātību, vientulību savā dzīvē remdē meklējot trūkumus citu cilvēku dzīvē, izliekot žulti un spodrinot spalvu forumā, lai radītu ilūziju, ka vismaz šeit viņa ir ieņēmusi lomu, kur citi cilvēki viņā ieklausās un slavē viņu, ja reālajā dzīvē tas nesanāk. Ja godīgi, tad tā nepārtrauktā sekošana didrihsonveidīgajiem un viņu aprunāšana arī par citiem lietotājiem nerada īpašu labu iespaidu, jo automātiski prātā parādās cilvēka tēls, kurš pārāk daudz jaucas citu cilvēku dzīvē un baudu gūst no aprunāšanas kā klaču bābām. Ņemot vērā komentāru skaitu, tādu cilvēku ir daudz.
24.06.2022 11:19 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Es bišķiņ atšķiršos, jo nav ar viņu sanācis runāt privāti vai diskutēt, bet man šķiet, ka es aiz neko darīt jau tā šeit pavadu ļoooti daudz laika, bet Dzidra ikdienā forumā noteikti uzturas daudz ilgāk, pat tad, kad nebija moderators. Man viņa netraucēja, jo nepiedalījos diskusijās, kurās viņa bija visaktīvākā. Kara pirmajā nedēļā, kad sekoju līdzi visām aktualitātēm, tad likās forši, ka kāds informāciju ieliek vienu viet, bet pēctam nespēju iedomāties, cik daudz laika prasa informācijas atrašana, komentēšana, ja to var izmantot citādāk. Reizēm nāca smiekli par tiem tekstiem, ko kopēja no interneta, jo var taču paši atrast tur informāciju. Es neticu, ka viņa ir pazudusi pavisam no šejienes, lai gan radīja tādu dzelzs sievietes tēlu, kam neinteresēja apkārtējo viedoklis par sevi, gan jau ar vienu aci lūr šo diskusiju. Domāju, ka muļķīgi jūtas, jo domāja, ka te visas draudzenes, bet tagad tā rej.
Gaidiet tik, Dzidra būs atpakaļ, jo cilvēks, kurš te pavadījis visas savas dienas, nevarēs ilgi nosēdēt malā neiekomentējot.
24.06.2022 11:28 |
 
Reitings 18
Reģ: 22.06.2022
YaeMiko @ 24.06.2022 09:48
Tā bija viņa kuras instgaram vienreiz nopludināja? Bet toreiz laikam vēl bija c00l dzipsy.
Jā, tā ir tā pati vien. Viņai jau entie profili, atliek vien gaidīt kad atkal kāda gudriniece uzradīsies, tad zinās kad she is back. Cik dzirdēju tad Telegram grupa esot pazudusi ar galiem, kopā ar visu Dzidru.
24.06.2022 11:33 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Auzu putra @ 24.06.2022 11:33
Jā, tā ir tā pati vien. Viņai jau entie profili, atliek vien gaidīt kad atkal kāda gudriniece uzradīsies, tad zinās kad she is back. Cik dzirdēju tad Telegram grupa esot pazudusi ar galiem, kopā ar visu Dzidru.

Kā viņu atrast ig?
24.06.2022 11:44 |
 
Patīk
Reitings 2686
Reģ: 08.05.2022
aija93 @ 24.06.2022 11:44

Kā viņu atrast ig?

Man šķiet vārds bija Lāsma. Es pat vienreiz iespējams atšifrēju viņu FB, jo zem Delfi Didrihsonu raksta bija komentārs no Lāsmas kurš sakrita identiski ar komentāru kurš bija forumā rakstīts no Dzipsy. Arī tas Ig profils kurš te nopludinājā s bija, ja nemaldos, Lāsmas, bet ar vārdu varu kļūdīties, varbūt Lauma. Nu kkas uz to pusi.
24.06.2022 12:07 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Lorra @ 24.06.2022 12:07

Man šķiet vārds bija Lāsma. Es pat vienreiz iespējams atšifrēju viņu FB, jo zem Delfi Didrihsonu raksta bija komentārs no Lāsmas kurš sakrita identiski ar komentāru kurš bija forumā rakstīts no Dzipsy. Arī tas Ig profils kurš te nopludinājā s bija, ja nemaldos, Lāsmas, bet ar vārdu varu kļūdīties, varbūt Lauma. Nu kkas uz to pusi.

Tu domā to, ko it kā saulriete atšifrēja?
24.06.2022 12:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4932
Reģ: 03.11.2012
Nu par to stalkošanu var gan piekrist, gan nepiekrist.
Jāsaka tā, ikdienā tik daudzi cilvēki (ietekmeļi) netīšām nopludina par sevi privātu info soc.tīklos, ka bail!
Piemēram, man vienmēr iekrīt acīs visas adreses, vietas (ja nesaka, kur aizbraukuši), dzīvokļa iekārtojums (profesionālais kretīnisms 😁), fona nekārtības utt. Tur nemaz nav jāstalko, lai visu to piefiksētu! Kā arī, Latvija un Rīga ir tik maza, ka principā visi viens otru zin vai pazīst - bijušie skolas biedri, tusiņu biedri, darba kolēģi, draugu draugi utt. Es pati pazīstu daudzus “ietekmeļus” , vīrs pazīst, mani draugi pazīst utt., bet ne vienmēr gribas par tiem cilvēkiem nopludināt visu info 😁
Tāpēc 50/50, ka stalkoja…
Un par to copy paste no googles, viņa jau nekad nenoliedza, ka peisto visu no googles, kad viņai jautāja kā viņa mūžīgi visu zin, pati teica, ka copy paste no googles.Kad viņa vēl bija cool dzipsy, tad viņai te pat bija iesauka “māte google”, to laikam neviens vairs neatceras…
24.06.2022 12:22 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Es arī domāju, ka, ja tev ir paziņu lokā ir kādi ietekmeļi, tad tur pat nav diži jāstalko neko, vienkārši, ja ieklausies, ko tev kāds stāsta, tad jau zini daudz 😁
24.06.2022 12:27 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
aija93 @ 24.06.2022 12:13

Tu domā to, ko it kā saulriete atšifrēja?

Nejauciet, lūdzu, tās nopludinātās meitenes IG account ar "Dzidru". Tie ir 2 dažādi cilvēki. Nopludinātā Lāsma bija tikai tā, kas kaut ko iekomentēja Saulietei iekš Twitter vai IG, bet Dzidra šo visu no Twitter nopludināja šeit, liekot domāt, ka viņa ir tā pati Lāsma. Dzidra ir pilnīgi kaut kas cits.
24.06.2022 12:34 |
 
Reitings 531
Reģ: 16.02.2022
Ak, es naivā! Domāju, ka Dzidra zupa te strādā algotu darbu! Jo citādi šķita neloģiski, kā cilvēks var būt visu laiku forumā.
Viņas spēja ātri atrast info bija atzinīgi vērtējama. Bet nu tā agresija, kas no viņas nāca laukā gan bija par daudz un tāda neinteliģenta, kas negāja kopā ar spēju atrast un apstrādāt informāciju.
24.06.2022 12:49 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
vivii @ 24.06.2022 12:22
Nu par to stalkošanu var gan piekrist, gan nepiekrist.
Jāsaka tā, ikdienā tik daudzi cilvēki (ietekmeļi) netīšām nopludina par sevi privātu info soc.tīklos, ka bail!
Piemēram, man vienmēr iekrīt acīs visas adreses, vietas (ja nesaka, kur aizbraukuši), dzīvokļa iekārtojums (profesionālais kretīnisms ?), fona nekārtības utt. Tur nemaz nav jāstalko, lai visu to piefiksētu! Kā arī, Latvija un Rīga ir tik maza, ka principā visi viens otru zin vai pazīst - bijušie skolas biedri, tusiņu biedri, darba kolēģi, draugu draugi utt. Es pati pazīstu daudzus “ietekmeļus” , vīrs pazīst, mani draugi pazīst utt., bet ne vienmēr gribas par tiem cilvēkiem nopludināt visu info ?
Tāpēc 50/50, ka stalkoja…
Un par to copy paste no googles, viņa jau nekad nenoliedza, ka peisto visu no googles, kad viņai jautāja kā viņa mūžīgi visu zin, pati teica, ka copy paste no googles.Kad viņa vēl bija cool dzipsy, tad viņai te pat bija iesauka “māte google”, to laikam neviens vairs neatceras…

Par tām adresēm mazliet pasmaidu,jo pat es zinu pēc iekārtojuma kur un kas atrodas. Nesēžu un par nevienu info nemeklēju, taču kā jau teici Rīga ir maza un tā tas vienkārši ir,ka atpazīsti rajonu.
Cik sapratu Dzidrai ir arī ļoti daudz paziņu no kuriem info saņem, tāpēc mani nekas nepārsteidz. Man personīgi nav bijis problēmu par to ko viņa raksta vai liek iekšā,tāpēc baigi neiekarstu. Neesmu arī ilgi bijusi,tāpēc nezinu kas ir bijis pirms tam. Man neinteresē kā viņu sauc īstajā dzīvē,tāpat kā man neinteresē kā sauc visas pārējās foruma dalībnieces. Esmu te lai uzzinātu jaunāko info un mazliet nosistu laiku,tas arī viss, varbūt tāpēc kaut kā...nu vienalga :)
24.06.2022 13:26 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Man ļoti krita acīs tas, ka viņa bieži citiem aizrādīja par gramatiku, bet pati rakstīja "man ir bailS", nevis "bail" 😁 jāuzbliež diskusija par bailēm un Dzidru varēs atšifrēt
24.06.2022 18:10 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Viņas te bija par daudz 😁🙈
24.06.2022 18:52 |
 
Reitings 106
Reģ: 20.04.2022
Lorra @ 24.06.2022 12:07

Man šķiet vārds bija Lāsma. Es pat vienreiz iespējams atšifrēju viņu FB, jo zem Delfi Didrihsonu raksta bija komentārs no Lāsmas kurš sakrita identiski ar komentāru kurš bija forumā rakstīts no Dzipsy. Arī tas Ig profils kurš te nopludinājā s bija, ja nemaldos, Lāsmas, bet ar vārdu varu kļūdīties, varbūt Lauma. Nu kkas uz to pusi.

Varbūt, Lelde? Vismaz fb vienreiz komentāru sadaļā redzēju meiteni, kam bija zupas avatars kā profila foto un redzamie ieraksti arī nedaudz atsita viņas runas stilu. Varbūt arī maldos, bet toreiz šķita, ka tā meitene 100% ir zupa.
24.06.2022 19:18 |
 
Reitings 41
Reģ: 24.06.2022
Es domāju, ka Dzidras zupas personību nebūs tik viegli atšifrēt. Ja ēdamajā dzidrajā zupā viss ir redzams, tad ar šo Dzidro zupu ir viss dikti šķidrs.
you never know who’s this soup🧐
24.06.2022 19:25 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
viņa bij kā traka ar to ukrainu, nesa propagandu, katras teju 10 minūtes rakstīja palagus par ukrainu, nu lietotāja BJORK arī, liekas ka moš abas ir viena un tā pati :D visi tie Ukrainas propagandas palagi, viss izčekots par un ap visu. psyho.
24.06.2022 19:26 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
anonymus @ 24.06.2022 19:26
viņa bij kā traka ar to ukrainu, nesa propagandu, katras teju 10 minūtes rakstīja palagus par ukrainu, nu lietotāja BJORK arī, liekas ka moš abas ir viena un tā pati :D visi tie Ukrainas propagandas palagi, viss izčekots par un ap visu. psyho.
nu man līdz Dzidras apmēriem būtu kur augt.
24.06.2022 20:17 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
TimeToDream @ 24.06.2022 11:19
Man arī palika interesanti, kā viņu atrast IG. :D Jau kad viņa vēl bija C00l Dzipsy, biju aizrādījusi viņai vairākas reizes, bet pēc tam tik aktīvi vairs nepiedalījos šeit, tāpēc vien pie sevis bieži nodomāju, ka viņa šeit nav patīkamākais cilvēks. :D
Bet vēl viena lieta, par kuru bieži aizdomājos, ir tas, kā cilvēkam var būt tik daudz laika, lai aktīvi šeit piedalītos tik daudzās diskusijās, kā arī zinātu visu un par visiem. Atgādina stalkeri, kura neapmierinātību, vientulību savā dzīvē remdē meklējot trūkumus citu cilvēku dzīvē, izliekot žulti un spodrinot spalvu forumā, lai radītu ilūziju, ka vismaz šeit viņa ir ieņēmusi lomu, kur citi cilvēki viņā ieklausās un slavē viņu, ja reālajā dzīvē tas nesanāk. Ja godīgi, tad tā nepārtrauktā sekošana didrihsonveidīgajiem un viņu aprunāšana arī par citiem lietotājiem nerada īpašu labu iespaidu, jo automātiski prātā parādās cilvēka tēls, kurš pārāk daudz jaucas citu cilvēku dzīvē un baudu gūst no aprunāšanas kā klaču bābām. Ņemot vērā komentāru skaitu, tādu cilvēku ir daudz.

Ar didrihsoniem tikai miljone saslimusi
24.06.2022 20:31 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
Dažas lietas kuras es atceros par Dzidro zupu ,pati zupa bija rakstijusi.
Viņa dzīvo ārzemēs
Strādā ofisā
Ir tiesības un auto
Brokastīs auzu pārslas aplej ar karstu ūdeni un gaida 10min
Viņai nav bērnu
Hmmm kas vel 😂😂😂
24.06.2022 20:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits