Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Help

 
Reitings 4
Reģ: 20.06.2022
Čau, daiļā dzimuma pārstāves. Kautrējos te reģistrēties, čomi mani nesaprastu 😁 Redzēju, ka pazīstamās meičas šēro fb viskautko no dieviete.lv un piereģistrējos te tikko, lai palūgtu jūsu padomu, jo jūs sievietes esat gudras.
Nedēļu atpakaļ instagramā piesekoja man skaista meitene, es piesekoju viņai atpakaļ un nolēmu izteikt privāti komplimentu, ka viņai ir ļoti skaists smaids, jo nu tiešām ir. Bet doma mana bija izteikt tikai komplimentu, jo attiecības šobrīd nav mana prioritāte, ir jau bijušas, bet šobrīd nevēlos. Pabeidzu 12to klasi šovasar, tagad kā jau katru vasaru pelnu naudu un septembrī sākšu studēt. Tālāk jau skatīšos pēc situācijas, vai kāda dāma iekritīs sirdī. Tā meitene pēc mana komplimenta sāka daudz man rakstīt, es pieklājības pēc atbildēju, bet pēc čata sapratu, ka viņa galīgi mani neinteresē, nav tas vaibs, kuru gaidīju. Tad nākamajā dienā es gāju uz darbu un visu dienu nebiju izmantojis telefonu, ieeju vakarā ig un tur 24 ziņas no viņas ar pārmetumiem, kāpēc es neatbildu. Paskaidroju, ka es strādāju un man šobrīd nav vēlme iepazīties ar kādu, bet pēc tā viņa tāpat vēl 2 dienas nelikās mierā. Nu vo, tad neatlika nekas cits kā nobloķēt viņu, bet tagad viņa man raksta no jauna profila un pārmet. Help 😄
20.06.2022 14:15 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
Man ir bijis līdzīgi, tikai ar puisi. Mēs pačatojām divas dienas un viņš jau uzskatīja, ka esam pāris. Sauca mīļvārdiņos, bezmazvai mīlestībā atzinās, uzreiz tas mani atbaidīja 😄 Sāku viņu ignorēt, biju ielikusi storijā bildi ar klasesbiedru un tas puisis man uzrakstīja garu pārmetuma vēstuli ar uzbraucieniem, ka es viņu nodevu. Man bija tāds wtffff😄 Ja viņa nesaprot, ka visu paskaidro viņai, tad vienkārši bloķē katru viņas profilu, viņai apniks drukāt
20.06.2022 14:23 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
😆 Man šādi ir bijis ar pakistāņiem, indiešiem u.tml. Nevienu negrasos aizvainot un nevienam negrasos pārmest. Man nekāda naida nav, bet ja Tev vienkārši randomā uzraksta čalis ar tekstu "hi! I like you! 😍 Can we be together? 😍😍", es vienkārši nobloķēju, jo nav vērts pat skaidrot, ka es tajā dzīves posmā negribu attiecības vai draudzību (un kur nu vēl online!). Viņi tik maļ savu.
Un arī ar random ārzemniecēm tā ir - man pēkšņi ne no kurienes privāti uzraksta kaut kāda anonīma meiča un piedāvā draudzēties. Nu c'mon. Man jau pietiek interneta draugu. Es nevaru ar tik daudziem cilvēkiem vienlaicīgi draudzēties un pavadīt laiku. 😂😂
Tā kā diemžēl cita risinājuma nav, kā tikai nobloķēt, jo, visticamāk, viņi mierā neliksies.
20.06.2022 20:48 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Īsti jau neko citu nevar ieteikt kā atkārtoti nobloķēt, jo jau uzrakstīji viņai paskaidrojošu ziņu 😁 priecājies, ka neaizgāji uz kādu randiņu.
20.06.2022 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Ar laiku liksies mierā, ātri apniks.
20.06.2022 21:33 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Nevajag iesaistīties nekādās diskusijās un sarunās,bloķēt.
Vajadzētu pēc laika apnikt viņai.
20.06.2022 22:19 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Beidzot es atradu to Rihardu, kurš ņem priekšā visas pēc kārtas! Šī ir jūsu lielā iespēja, meitenes! Nepalaidiet to garām!
20.06.2022 22:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits