Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt vienai mājā ?

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Tad nu ir tā sanācis ka dzīvesbiedrs šogad izvēlējies uz laiku aiziet prom uz laiku no patstāvīgā darba un strādāt sezonas darbu uz traktora. Es atbalstu, jo alga ir ļoti laba pie mūsdienu dārgās dzīvošanas
Man darbs beidzas strikti 5 vakarā. Ne sekundi vēlāk. Mājā esmu pēc 10 minūtēm.
Man nav ko darīt mājā. Nedzīvoju Rīga, ja dzīvotu Rīgā tad viss būtu ok, varētu iet un baudīt dzīvi kaut līdz rīta gaismai
Bet tā nu ir ka pie manas daudzstāvenes ir tikai ezers kurā pat nav peldvietas un pļava
Es kādu brītiņu atpūšos pēc darba un tad pavingroju ar resistance band un pacilāju nosacītus svarus , izeju izskriet un palēkāju ar auklu un viss. Pagatavoju ēst un ap 19 man ir aptrūcies ko darīt.
Tur jau tā lieta, ka dzīvesbiedrs var būt mājā ātri vai vēlu. Max 11 vakarā. Bet tā kā tagad sezona iet uz urrā tad pārsvarā viņš mājā ir vēlu ap 11
Ko lai es daru lai nekristu izmisumā?
Draugi man nekādi nav, jo nevienu kaimiņu nepazīstu. Ar kaimiņiem ir sanākušas tikai aizķeršanās par vēlo nakts mūziku un viss un vēl pie tam ne pārāk laba tonī :D
Savā ziņā man ir bail no vientulības, neesmu ne ekstroverts ne introverts.
Bet tomēr vislabāk jūtos ja kāds ir ar mani. Vismaz ir ar ko papļāpāt
Labi ka viņam vismaz s sv ir brīvas
Mājdzīvnieki man arī ir trīs. Kaķis un divas žurkas. Pret suni dzīvesbiedrs iebilst.
18.06.2022 13:50 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Vajag vēl vienu slepeno BF atrast ar ko aizpildīt brīvo laiku.
18.06.2022 14:00 |
 
Reitings 703
Reģ: 04.05.2015
Ar kādu no darba kolēģiem nav samērā draudzīgas attiecības, ar ko iziet ārā vai paciemoties, un varbūt ar laiku pa draudzenēm kļūt? Ja citi draugi tālu dzīvo vai nav, tad stulba situācija. var jau kādu vakaru vienatnē iet staigāt, braukt ar riteni vai auto kautkur, bet nu cik ilgi. Man personīgi ir hobijs makšķerēšana, ko labprāt daru viena un bieži, bet saprotams, tas reti kurai saista.
18.06.2022 14:06 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.03.2022
Atrodi hobiju. Rokdarbi , kulinārijas eksperimenti, Netflix, online kursi , meistarklases, datorspēles.
18.06.2022 14:13 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Līdzīga problēma. Arī nav ar ko sevi nodarbināt, skatos netflixu, youtubi, bet redze jau tā sabojāta...
It kā varētu mācīties jaunu valodu, tamborēt, zīmēt un darit miljons lietas, bet nekas mani nesaista. Patik gatavot ēst, bet tas aizņem līdz stundai, vai mazāk
18.06.2022 14:47 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Es apsveru iespeju iet uz sporta zāli. Protams, tagad abonaments myfitness ir dārgs, ap 50 euro mēnesī un nedaudz žēl tādu naudu maksat, ņemot vēra, ka es varetu saņemties aiziet reizi nedēļā...
Bet kaut kas jādomā, jo jūtu, ka kļūstu neinteresanta...
18.06.2022 14:50 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Kādi kurai ir hobiji? :)
Man patīk gatavot, bet ne vienmēr. Atkarīgs no iedvesmas. :D un vai atrodu interesantu recepti internetā. Bet tas neprasa daudz laika.
Patīk iet pastaigās, bet tas jau sāk apnikt vienkārši staigat.
18.06.2022 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 2669
Reģ: 29.01.2009
Bāc, kaut man tā būtu, ka nav ko darīt 🤣
Man draugs strādā off-shore, nozīmē ka nav mājās 80% mēnesī.
Mums ir suns.
Pēc darba 5:30 esmu mājās, izvedu suni 40-60 min pastaigā (viņam vajag fizisku slodzi), tad sportoju mājās ar hantelēm utt kā tu to dari, tad taisu ēst. Sanāk ap 8-8:30pm beidzot varu apsēsties. Varu noskatīties vienu sēriju kādam no seriāliem (šobrīd - Lucifer Netflix) un iet dušā un tad jau laiks vēl vienai pirms miega suņa pastaigai (20mins or so) un gulēt 🤣
Brīvdienās (sestdiena, svētdiena) es uztaisu weekly grocery shopping, mazgāju drēbes, tīru māju, kārtoju skapīšus, drēbes, organizēju kaut ko. Ja labs laiks, tad sauļojos. Lasu grāmatas, spēlēju pc vai Xbox, skatos seriālus. Satieku kādu draudzeni uz kafiju (šitas ir reti, jo esmu introverts cilvēks)... Un protams, visam pa vidu suns ar savām n-tajam pastaigām 🙈
Knapi pietiek laiks, lai tiešām justos "atpūtusies", jo tiešām daudz visādi darbiņi, kas jāizdara. Un nav jau kas palīdz, jo otra puse prom.
Varbūt pirms steidzies meklēt hobiju, kam nopietni commit, atrodi veidu kā darīt lietderīgi lietas pa māju.
P. S. Es arī esmu dzīvokļa meitene 🤣
18.06.2022 15:26 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
Man līdzīgi. Ziemā vēl nekas, jo tumšs, auksti, pēc darba izstaigājos un mājās - mājas darbi.
Bet vasarā tā ir problēma. Jo tā vien gribās kaut kur traukties, saulīte spīd, ilgi gaišie vakari. Visi kaut kur brauc, tusē, bet man kompānijas nav. Draudzenēm mazi bērni, vienai nevelk ne uz bāru, ne jūru, ne kaut kur baigi sportot pa rajonu. Auto nav. Tā nu tupu istabā ar Netfliksu.
18.06.2022 17:20 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Miss Dee @ 18.06.2022 15:26
Bāc, kaut man tā būtu, ka nav ko darīt ?
Man draugs strādā off-shore, nozīmē ka nav mājās 80% mēnesī.
Mums ir suns.
Pēc darba 5:30 esmu mājās, izvedu suni 40-60 min pastaigā (viņam vajag fizisku slodzi), tad sportoju mājās ar hantelēm utt kā tu to dari, tad taisu ēst. Sanāk ap 8-8:30pm beidzot varu apsēsties. Varu noskatīties vienu sēriju kādam no seriāliem (šobrīd - Lucifer Netflix) un iet dušā un tad jau laiks vēl vienai pirms miega suņa pastaigai (20mins or so) un gulēt ?
Brīvdienās (sestdiena, svētdiena) es uztaisu weekly grocery shopping, mazgāju drēbes, tīru māju, kārtoju skapīšus, drēbes, organizēju kaut ko. Ja labs laiks, tad sauļojos. Lasu grāmatas, spēlēju pc vai Xbox, skatos seriālus. Satieku kādu draudzeni uz kafiju (šitas ir reti, jo esmu introverts cilvēks)... Un protams, visam pa vidu suns ar savām n-tajam pastaigām ?
Knapi pietiek laiks, lai tiešām justos "atpūtusies", jo tiešām daudz visādi darbiņi, kas jāizdara. Un nav jau kas palīdz, jo otra puse prom.
Varbūt pirms steidzies meklēt hobiju, kam nopietni commit, atrodi veidu kā darīt lietderīgi lietas pa māju.
P. S. Es arī esmu dzīvokļa meitene ?

Man personīgi riebjas mājas darbi. :D nu traukus un drēbes izmazgāju, putekļus reizi 2 nedēļas jānoslauka, bet ta ka katru dienu ņemties - nē.
Labi, rudenī maģistri un man nebūs laiks., bet gribētos pa vasaru kādu hobiju
18.06.2022 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 2669
Reģ: 29.01.2009
Sātana iemiesojums @ 18.06.2022 18:52

Man personīgi riebjas mājas darbi. :D nu traukus un drēbes izmazgāju, putekļus reizi 2 nedēļas jānoslauka, bet ta ka katru dienu ņemties - nē.
Labi, rudenī maģistri un man nebūs laiks., bet gribētos pa vasaru kādu hobiju

Vasarai ideāls ir paddleboarding. Var darīt gan viens, gan kopā ar kādu. Riktīgi laba štelle + veselīgi ķermenim
18.06.2022 19:11 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Anta2021 @ 18.06.2022 17:20
Man līdzīgi. Ziemā vēl nekas, jo tumšs, auksti, pēc darba izstaigājos un mājās - mājas darbi.
Bet vasarā tā ir problēma. Jo tā vien gribās kaut kur traukties, saulīte spīd, ilgi gaišie vakari. Visi kaut kur brauc, tusē, bet man kompānijas nav. Draudzenēm mazi bērni, vienai nevelk ne uz bāru, ne jūru, ne kaut kur baigi sportot pa rajonu. Auto nav. Tā nu tupu istabā ar Netfliksu.

Nav kompānijas nav strīdu un kašķu, bet arī jautrības nebus. Labāk vienai nekā slikta kompānija.
19.06.2022 07:16 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 18.12.2012
Skriešana, pastaigas, sāc mācīties kko jaunu online (maksas vai bezmaksas kursi), sāc kādu hobija biznesu vai 'side hustle', grāmatas, ritenis, dārzs, puķes, adīšana, puzles, mandalas, zīmēšana, gleznošana... Brauc ik pa laikam uz citu pilsētu pastaigāties... Nezinu, man liekas, ka vienmēr kaut ko var atrast, ja ir gribēšana darboties. Mācies kādu jaunu valodu Duolingo. Iztīri/pārdod skapi. Atrodi kādas domubiedru grupas. Jo īpaši, ja esi angliski runājoša, vari iesaistīties dažādās grupu nodarbībās, kaut piedalīties terapijas sesijās...
19.06.2022 16:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits