Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Frizieris Riga

 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Hey!
Dāmas, Rīgā neesmu atradusi savu meistari, varbūt varat ieteikt labu frizieri? Pēc nepilna mēneša jādodas uz kāzām un tā kā matu lokošana man mana stiprā puse, labprāt uzticētu profesionālim(es vienkārši gribu skaistas, vijīgas lokas, nekādadu dižo frizuru). It ka nekas sarežgīts, bet reiz ma sataisīja kā pūdelim :D, tāpēc labak pajautat te
Un kā sr vižāzistiem? Ikdienā pati krāsojos(konsīleris, uzacu krāsa, skropstu tuša un lūpukrāsa, parasti es nekonturēju seju un baigo grimu nelieku), bet kāzās(ne man kāzas :D) gribētos nedaudz efektīvāk izskatīties, tāpēc arī domāju uzticēt profesionālim. Galvenais man lai ir dabiski, bet izteiksmīgi(ne tik ļoti kā Didrihsonei, haha)
Paldies! Priecāšos par ieteikumiem!
Lokācijas - vislabak centrs vai Ķengarags, bet deres jebkura vieta, ja labs meistars
17.06.2022 16:50 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Summas nav tik svarīgas, bet nu simtos negribas tereties, protams. Tas ko gribu nav nekas grūts meistaram, bet nu galvenais, lai man tad kāzu diena nav jāraud, ka izskatos pec putnu biedekla :D
17.06.2022 16:51 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Iesaku wow beauty salona meistarus. Gan matus ieveido, gan uzkrāso. Un Krista Zvirgzdiņa, bet liela iespēja, ka būs aizņemta. Kristai mati+makeup 50-60€. Es instagram sazinājos, kad vajadzēja :)
17.06.2022 16:56 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Varūt vēl kādi ieteikumi?
18.06.2022 10:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits