Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vientulība, sliktas domas

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Hey!
Jau kādu laiku ik pa reizei uznāk slikts garastāvoklis bez iemesla. Īpaši izteikti tagad vasarā. It kā studiju gads noslēdzās, ir darbs, attiecības, bet sajūta, ka kaut kas pietrūkst. Es pat nezinu kas, vienkārši pārnāku mājās un negribas neko - ne iet ārā, ne gatavot, neko vispār. Esmu pasākusi iedzert darba dienu vakaros(parasti glāze sarkanvīna vai dzins ar toniku), tas vienīgais, kas uz to brīd uzlabo garastāvokli. Zinu, ka gremdēties pudelē nav labi un jācenšas pārtraukt, jo tiešām ir par biežu, bet... nezinu, man ir interesants mentālais stāvoklis. It kā viss dzīve ir(protams, gribu labāk apmaksātu darbu, tievāki vidukli, garākas kājas un visu citu, bet tas ir sīkums:D, jo pamatvajadzības man ir nodrošinātas)
Nezinu pat ko gribētu, vienkārši ir apnikusi rutīna, viss šķiet nomācošs un pelēks...
Varbūt kādi ir Jūsy hobiji? :)
Man īsti nav hobiju. Man patīk gatava ir ēst reizēm(bet tas nav konstants hobijs, drīzāk patik garsigi paest un neteret daudz naudas :D), patik iet pastaigas. Tas ari viss.
15.06.2022 21:04 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Dzīvojam atseviski no drauga. Kad esmu viena, bieiz jūtos vientuli, bet kad palieku pāris dienas pie viņs, tad atkal jūtos tā, ka gribu atrak viena.. nezinu, ie interesnti
15.06.2022 21:05 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Varbūt tieši ikdienā viss notiek tā, ka tu sagursti? Kad vie laicīgi studēju, strādāju un dariju visādas lietas tad arī vakaros iegulos gultā un skatijos yt video un nekoooo nevēlējos darīt.
Kas attiecās uz garastāvokļa maiņām - tam var būt dažādi iemesli - vitamīnu trūkums, apkārtējie apstākļi kuri ietekmē tavu ikdienu (varbut kāds sīkums kuru neesi pat steigā pamanijusi). Protams, šādām garastāvokļa maiņām var būt arī nopietnāks iemesls bet nedomāju ka tas ir tavs gadījums 😄 Vienkārši vajag paanalizēt savu ikdienu un notikumus tajā un iespējams pašai atklāsies iemesls garastāvokļa maiņām.
15.06.2022 23:04 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
mollia @ 15.06.2022 23:04
Varbūt tieši ikdienā viss notiek tā, ka tu sagursti? Kad vie laicīgi studēju, strādāju un dariju visādas lietas tad arī vakaros iegulos gultā un skatijos yt video un nekoooo nevēlējos darīt.
Kas attiecās uz garastāvokļa maiņām - tam var būt dažādi iemesli - vitamīnu trūkums, apkārtējie apstākļi kuri ietekmē tavu ikdienu (varbut kāds sīkums kuru neesi pat steigā pamanijusi). Protams, šādām garastāvokļa maiņām var būt arī nopietnāks iemesls bet nedomāju ka tas ir tavs gadījums ? Vienkārši vajag paanalizēt savu ikdienu un notikumus tajā un iespējams pašai atklāsies iemesls garastāvokļa maiņām.

Tagad ir viss stresainais beidzies, bet tāpat jūtos interesanti. Tagad it kā vajadzētu izbaudīt strādāšanu bez studijām(jo rudenī maģistri ub tad būs traki), bet visu laiku kaut kas traucē... un vienalga negribas neko darīt.
Esmu domājusi, ka varbūt vajag nedaudz kaut ko pamainīt ikdienā, jo rutīna man patīk, bet es neatceros pēdēji reizi, kad gāju uz klubu ballēt vai devos pārgājienā, nu vai darīju jebko citu interesantu, izņemot pastaigas, darbs, zvilnēšana pie tv...
Arī tas, ka draugs visu laiku ieminās par dzīvošanu pie viņa, bet es tam nejūtos gatava ub katru reizi, kad pāris dienas “padzīvoju” pie viņa, tad uznāk atkal garastāvoklis - gribu prom, gribu viena pabūt. Un kad 2-3 vakarus esmu viena, tad uznāk skumjas, ka atkal rutīna un nekas iepriecinošs. Saprotu, ka skan, ka esmu šausmīgi neizlēmīga, bet reizem tiesam ir emociju virpulis
15.06.2022 23:14 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Man šobrīd ir līdzīgi. Pavisam nesen pabeidzu maģistrantūru, kur arī apvienoju studijas ar darbu, tāpēc režīms bija diezgan skarbs, jo arī darbā bieži paliku ilgāk pēc vajadzīgā darba laika. Atpūtai un hobijiem praktiski nebija laika, arī bieži stresu remdēju alkohola glāzē. Šobrīd arī ir tā, ka neko īsti negribas, jo ir vēlme izbaudīt atpūtas un bezdarbības periodu, kad atnāc no darba mājās un neko nedari. Tikai es dzīvoju ar draugu un viņš ir tas, kurš ierosina dažādas idejas.
Ļauj sev atpūsties. Ja negribi, tad negribi neko nedarīt. Izbaudi to. Kad apniks, tad arī jutīsi vēlmi pasākt kaut ko citu.
Pamēģini ar draugu padzīvot kopā ilgāku laiku, bet nepārvācoties. No sākuma ir grūti, piekrītu, bet ar laiku pierodi un grūti iedomāties dzīvi vienai. Kopā ir interesantāk, izejiet sabiedrībā kopā biežāk, darbojieties aktīvi. Es arī pirms ievākšanās pie drauga biju diezgan lielās šausmās par to, ka vairs nevarēs pavadīt tik daudz laika vienatnē, jo esmu izteikts introverts. Bet ar laiku pieradu un tagad grūti pat nakti pavadīt vienai.
15.06.2022 23:25 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
TimeToDream @ 15.06.2022 23:25
Man šobrīd ir līdzīgi. Pavisam nesen pabeidzu maģistrantūru, kur arī apvienoju studijas ar darbu, tāpēc režīms bija diezgan skarbs, jo arī darbā bieži paliku ilgāk pēc vajadzīgā darba laika. Atpūtai un hobijiem praktiski nebija laika, arī bieži stresu remdēju alkohola glāzē. Šobrīd arī ir tā, ka neko īsti negribas, jo ir vēlme izbaudīt atpūtas un bezdarbības periodu, kad atnāc no darba mājās un neko nedari. Tikai es dzīvoju ar draugu un viņš ir tas, kurš ierosina dažādas idejas.
Ļauj sev atpūsties. Ja negribi, tad negribi neko nedarīt. Izbaudi to. Kad apniks, tad arī jutīsi vēlmi pasākt kaut ko citu.
Pamēģini ar draugu padzīvot kopā ilgāku laiku, bet nepārvācoties. No sākuma ir grūti, piekrītu, bet ar laiku pierodi un grūti iedomāties dzīvi vienai. Kopā ir interesantāk, izejiet sabiedrībā kopā biežāk, darbojieties aktīvi. Es arī pirms ievākšanās pie drauga biju diezgan lielās šausmās par to, ka vairs nevarēs pavadīt tik daudz laika vienatnē, jo esmu izteikts introverts. Bet ar laiku pieradu un tagad grūti pat nakti pavadīt vienai.

Labs! Ir ļoti interesanti lasīt, jo es arī esmu izteikts introverts. Nu, man ir palikušas 2 studiju laiku draudzenes ar kurām tiekos reti un man būt ilgstoši kāda sabiedrībā ir grūti. Labi, draugs ar kuru esmu attiecībās šķiet tuvāks pat par tām drauzenēm, jo ar viņu tiekos daudz biežāk, bet tāpat man ir tik grūti aprast ar domu, ka es varētu konstanti kopā ar viņu dzīvot, reizēm uznāk tie momenti - nē, es brsucu prom, man pietiek.
Bet nu tagad vasara varētu pamēģināt biežāk palikt kopā, iespējams nedēļu no vietas, lai aprodu un tad jau redzēs.
15.06.2022 23:54 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Neko nedarīt arī ir ok, bet sportiņš var būt ļoti jauks hobijs. Ritenis vai skrituļslidas, vai viegls skrējiens.. Tas arī palīdzēs uzlabot omu.
16.06.2022 00:53 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Atnākot no darba , nepietiek ar pastaigam ! Cilvēkam ir jagrib darīt ,kas vairāk savam priekam un labsajūtai -piemeram - gleznošana, lasīšana utt ! Varbūt pamēģini ko jaunu, ko nekad neesi darījusi,tas uzreiz nostrādā un ir jaunas emocijas un prieks !
Nav ieteicams savu labsajūtu ,uzlabot tikai ar alkoholu ! Manuprāt, alkohols ir aknu bojāšana ilgtermiņa ,un liekas kalorijas.
16.06.2022 05:17 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Manuprāt, Tev draud jeb jau ir izdegšanas sindroms.
Uzskatu ka ilgtermiņā, tā neko nedarīt pēc darba un neatvelet laiku saviem hobijiem ir ļoti slikti , iespējams tāpēc arī ir tukšuma sajūta ,un kas trūkst.
16.06.2022 05:31 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Wordrobe666 @ 16.06.2022 05:31
Manuprāt, Tev draud jeb jau ir izdegšanas sindroms.
Uzskatu ka ilgtermiņā, tā neko nedarīt pēc darba un neatvelet laiku saviem hobijiem ir ļoti slikti , iespējams tāpēc arī ir tukšuma sajūta ,un kas trūkst.

Es, piemēram, strādāju 12h dienā un diezvai man būtu spēks pēc darba vēl gleznot utt 😁
16.06.2022 13:53 |
 
Reitings 737
Reģ: 08.11.2021
Labāk alko nelietot,jo nākamajā dienā ir novērojamas depresijas pazīmes. Tā vietā es ieteiktu iet uz sporta zāli.Man arī ir bijis līdzīgs periods dzīvē,bet ieviešot intensīvus treniņus ikdienā,daudzkas pamainījās.Man jau šķiet,ka Tu pati zini,kas visvairāk pietrūkst.Vrb ir tā,ka itkā viss Tev ir,bet tomēr pietrūkst vairāk kāds draivs vai citu vīriešu uzmanība,veb jūties nenovērtēta..Iemeslu var būt daudz un dažādu,bet,tikai Tu pati tā zini to īsto iemeslu,kāpēc ir tā kā ir.vrb es kļūdoss.Bet vnm labs risinājums ir aiziet aprunāties ar labu psihologu,manuprāt,ja tiešām nevari atrast tam visam cēloni👍
16.06.2022 14:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits