Ciemiņu problēma

 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sveiki !
Dzīvoju kopā ar vīrieti, 2 istabu dzīvokli, kur viņš ir galvenais. Viņš nosaka, kurš nāks ciemos, cik ilgi ciemosies utt. Manu viedokli vispār neprasa un neņem vērā.
Visus jautājumus saistībā ar ciemiņiem izlemj vienpersoniski, kas man nešķiet pieņemami (jo es tur arī dzīvoju). Esmu vienpate (nemīlu lielas kompānijas, svešus cilvēkus, ) un vēlos mieru divata jeb vienatnē.
Kopa pa gadu no viņa draugiem un radiem atnāca ~15 cilvēki, kas man liekas stipri par daudz.
Esmu izteikts introverts un man tā ir milzīga problēma, esmu skaidrojusi vairākkārtīgi, viņš mani nesaprot.
Es nejūtos brīvi un ērti savas mājas, ja ir vēl kāds svešs līdzās.
Kā arī ciemiņu nakšņošana pie mums notiek regulāri.
Kā man panākt, lai mans viedoklis tiek ņemts vērā?
Kā man rīkoties šajā situācijā?
Vai kādai ir bijis līdzīgi?
15.06.2022 06:06 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Ja jūs par dzīvokli maksājiet uz 1/2 tad Tev ir teikšana.
Ja viņš maksā visu, tad diemžēl nāksies samierināties.
15.06.2022 18:30 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
būtībā jums ir komunikācijas problēma. Būtu jāatrod kopsaucējs, jo arī viņš var gribēt ciemiņus, taču Tev arī būtu jābūt kādai teikšanai. Ja neiemācīsieties risināt šāda tipa problēmas, būs grūti ilgtermiņā. Tādēļ vai nu abiem jāgrib sarunāties un vienoties, vai arī šim tāpat nav labas nākotnes.
16.06.2022 01:48 |
 
Reitings 23
Reģ: 02.09.2019
Ja nāk ciemiņi katru nedēļu, tad varbūt ierosini lai jūs paši nedēļas nogalēs kur dodaties? Ar laiku abu draugi pieradīs ka ne vienmēr esat mājās un varat uzņemt ciemiņus.
22.06.2022 13:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!