Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

flashbacki

 
Reitings 17
Reģ: 05.04.2022
cav!
kā tikt vaļā no nevēlamām atmiņām, par nepatīkamām situācijām (tām kurās pats rīkojies nepareizi/smieklīgi/kkas apkaunojošs gadījās) . vai jums bieži gadās? un kā likt smadzenei aizmirst? ,
salīdzinoši tas ir kā tv slēgtos pats par sevi iekšā un man tik jāspēj ķert pulti , lai izslēgtu..
15.06.2022 01:10 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Spica @ 15.06.2022 01:10
cav!
kā tikt vaļā no nevēlamām atmiņām, par nepatīkamām situācijām (tām kurās pats rīkojies nepareizi/smieklīgi/kkas apkaunojošs gadījās) . vai jums bieži gadās? un kā likt smadzenei aizmirst? ,
salīdzinoši tas ir kā tv slēgtos pats par sevi iekšā un man tik jāspēj ķert pulti , lai izslēgtu..

Izdomā veidu, kā piedot sev un/vai citiem cilvēkiem viņu kļūdas! Man, savulaik, arī bija no skolas laikiem sakrājušās negatīvās emocijas/atmiņas, kas ik pa laikam "atgādināja" par sevi un tajā brīdī mani vienmēr pārņēma vai nu milzīgas skumjas, vai dusmas. Pateicoties dažiem mentoriem, sapratu, ka ja es nepiedošu ne sev, ne tiem cilvēkiem, tad tas mani šaustīs visu atlikušo mūžu. Nezinu, kā tas izpaustos meitenēm, bet daudzām ciltīm pagātnē bija tāds rituāls, ko angļu valodā sauca par "the heroes journey", kas zēniem bija milzīgs izaicinājums, gan fiziskā, gan emocionālā ziņā. Tad, kad zēni tika galā ar šo izaicinājumu, cilts viņus sāka uzskatīt par pilntiesīgiem vīriešiem. Nu, lūk, es arī sev izdomāju milzīgu izaicinājumu, kura laikā piedevu sev un citiem visas pieļautās kļūdas utt. Tas man tiešām ļoti palīdzēja! Varbūt es to visu nedaudz sarežģīju, bet tobrīd tas likās optimālākais variants.
15.06.2022 02:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits