Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mana vīrieša mamma #2

 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Vakar rakstīju par šo tēmu. Šodienas jaunumi ir vēl labāki. 😄 Man šodien darbā brīvdiena, sarunāju satikties ar draudzeni, aiziet uz zāli, aiziet paēst, nopirkt kaut ko jaunu. No paša rīta, kad vēl knapi paspēju pamosties jau ieradās puiša mamma. Atnesa pilnu maisiņu ar ļoti taukainu ēdienu. Taukainas kotletes, taukaini makaroni ar sieru. Teica, ka tas ir viņas dēlam domāts. Mēs ar puisi jau vairākus mēnešus ieturam veselīgu dzīvesveidu, tāpēc tik taukainu ēdienu neēdam un šodien es gatavošu vistiņu ar rīsiem un burkānu salātiem, šo visu es viņa mammai pateicu. Viņa man uz to atcirta, ka laikam mana mamma man nav mācījusi kā jābaro vīrietis, tāpēc viņa labāk zina, kas garšo viņas dēlam. Es paklusēju par to un pateicu, ka drīz došos uz sporta zāli ar draudzeni, tāpēc man vajag sataisīties. Viņa atkal atcirta, ka mīlošas sievietes nevis pa sporta zālēm vazājas, bet mājās gatavo ēst, kārto un audzina bērnus, bet es pat vēl bērnu neesmu dzemdējusi. Mana pacietība beidzās un es atbildēju, ka es esmu sieviete, nevis apkopēja un gan es , gan puisis atbalstam, ka nav visu laiku jāsēž mājās, bet vajag arī savu privāto laiku, savas intereses, hobijus, tikšanos ar draugiem un bērnu mēs pagaidām vēl neplānojam. Viņa teica, ka mana mamma nav mani audzinājusi, esmu izlutināta. Nu tad pavisam mana pacietība beidzās un es pateicu, lai viņa iet prom un ja mēs gribēsim redzēt viņu ciemos, tad uzaicināsim vai paši atnāksim, nav katru dienu jānāk pie mums. Viņa dusmīga aizgāja, man bail😄😄
14.06.2022 14:23 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.03.2022
Gunittta @ 14.06.2022 14:23
Vakar rakstīju par šo tēmu. Šodienas jaunumi ir vēl labāki. ? Man šodien darbā brīvdiena, sarunāju satikties ar draudzeni, aiziet uz zāli, aiziet paēst, nopirkt kaut ko jaunu. No paša rīta, kad vēl knapi paspēju pamosties jau ieradās puiša mamma. Atnesa pilnu maisiņu ar ļoti taukainu ēdienu. Taukainas kotletes, taukaini makaroni ar sieru. Teica, ka tas ir viņas dēlam domāts. Mēs ar puisi jau vairākus mēnešus ieturam veselīgu dzīvesveidu, tāpēc tik taukainu ēdienu neēdam un šodien es gatavošu vistiņu ar rīsiem un burkānu salātiem, šo visu es viņa mammai pateicu. Viņa man uz to atcirta, ka laikam mana mamma man nav mācījusi kā jābaro vīrietis, tāpēc viņa labāk zina, kas garšo viņas dēlam. Es paklusēju par to un pateicu, ka drīz došos uz sporta zāli ar draudzeni, tāpēc man vajag sataisīties. Viņa atkal atcirta, ka mīlošas sievietes nevis pa sporta zālēm vazājas, bet mājās gatavo ēst, kārto un audzina bērnus, bet es pat vēl bērnu neesmu dzemdējusi. Mana pacietība beidzās un es atbildēju, ka es esmu sieviete, nevis apkopēja un gan es , gan puisis atbalstam, ka nav visu laiku jāsēž mājās, bet vajag arī savu privāto laiku, savas intereses, hobijus, tikšanos ar draugiem un bērnu mēs pagaidām vēl neplānojam. Viņa teica, ka mana mamma nav mani audzinājusi, esmu izlutināta. Nu tad pavisam mana pacietība beidzās un es pateicu, lai viņa iet prom un ja mēs gribēsim redzēt viņu ciemos, tad uzaicināsim vai paši atnāksim, nav katru dienu jānāk pie mums. Viņa dusmīga aizgāja, man bail??

Pareizi pateici, jo ilgāk klusēsi, jo tas ilgāk nebeigsies!
Mana situācija ir vēl trakāka, jo ir bijuši dažādi ļauna novēlējumi, ko pat negribas atkārtot, mēģināšana izšķirt utt. Un man ir tikai 20 gadi🙈 Kāpēc tās mātes ir tādas
14.06.2022 14:37 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Lasot tavas diskusijas, godīgi sakot es viņus abus pasūtītu dirst. Muterīti pirmo un viņas dēlu pēc tam.
14.06.2022 14:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
bērnudārzs
14.06.2022 14:49 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Izklausās pēc mammas, kurai vispār nav savas dzīves.
14.06.2022 14:57 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Nav sievietei pienākums sēdēt mājās ar bērniem, būt par mājkalpotāju,vai stāvēt dienu no dienas pie plīts.
Attiecībās paši izrunā,kas un kā būs,kā gribētos utt.
14.06.2022 16:18 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Jums tiešām ir 26 un 27 gadi? Nevis 18 un 18?
No kā tieši tev ir bail? Kāpēc arī tu taisi... drāmu un cep n-tos tematus forumā?
14.06.2022 16:53 |
 
Reitings 3
Reģ: 09.06.2022
Tullip @ 14.06.2022 16:53
Jums tiešām ir 26 un 27 gadi? Nevis 18 un 18?
No kā tieši tev ir bail? Kāpēc arī tu taisi... drāmu un cep n-tos tematus forumā?

who asked? forums tāpēc ir domāts, lai te katrs veidotu tēmu kādu vien vēlas. autore netaisa nekādu traģisko drāmu, vienkārši dalās. ja divas diskusijas tev skaitās n-tās, tad laikam smadzenes nav īstajā vietā. noteikti dzīvajā esi kompleksaina kundzīte ar zemu pašvērtējumu, tāpēc patīk kaut ko negatīvu uzbraukt citiem 😂
14.06.2022 17:35 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Eliiziiteee @ 14.06.2022 17:35

who asked? forums tāpēc ir domāts, lai te katrs veidotu tēmu kādu vien vēlas. autore netaisa nekādu traģisko drāmu, vienkārši dalās. ja divas diskusijas tev skaitās n-tās, tad laikam smadzenes nav īstajā vietā. noteikti dzīvajā esi kompleksaina kundzīte ar zemu pašvērtējumu, tāpēc patīk kaut ko negatīvu uzbraukt citiem ?

O, klasika! Ja paglauda pret spalvu, tad noteikti esmu kompleksaina tīne vai nožēlojama latvju cietēja.
Tad jau mēs te visas kopā tādas sapulcējušās, ne? Laipni lūgta klubiņā, Elīzīte! ♥ Vai arī par to vecumu trāpīju tev pa kādu sāpīgo vietiņu, m? :)
Kā jau iepriekšējā diskusijā minēju - te ir jārunā ar vīrieti. Ja vīrietim šis šķiet ok un viņš nav gatavs neko pasākt - tur nebūs aršanas.
14.06.2022 17:42 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Traki ar tam vīramātēm , cik skatos apkārt maz adekvāto un galvenais ka tieši vīramātes aiziet pa fāzi kādēļ tā?
Bet saku pēc savas pieredzes ja ir slikti labāk nepaliks , man nepaveicās , jo sliktā puse izlīda pēc kāzām un bērna tādēļ grūtāka mukšana prom, bet jā ir bijusi doma ka pat mīlot vīrieti ja netiek galā un netieku prom no tās mātes tad šķiros . Tā ka ja kas labāk mūc laicīgi kamēr neesi par dziļu iekšā.
14.06.2022 21:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits