Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krišnas iedomīgi?

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sveikas, man pārdomas un labprāt dzirdētu viedokļus , jo varbūt kļūdos. Stāsts par Kuģu ģimeni , sekoju līdzi skatos un domāju, vai tiešām tur nav dubultie standarti, jo no vienas puses askēze , piezemētiba utt , bet pretī kuģa dārgie kaudzēm apavi, sievas kleitas no 100 EUR uz augšu , apple datori pulksteņi un varētu skaitīt un skaitīt… tāpat rāda bērnu ballīti un stāsta , ka redz ejot uz krišnu ballītēm viss labi un bērni skatoties visu tikai par un ap krišnu bet mūsu parasti bērni skatoties spaidermenus un citus jokaiņus (manuprāt šis ir iedomīgi teikt , varbūt tieši bērniem skalot smadzenes un nerādīt neko ārpus savas sektas liekas slimāk) Ienākt ballītē un teikt ka fu par laimi uz galda nav līķu (vai šis nav iedomīgi un nepieklājīgi ? ) nu pats tak ir ēdis gaļu un ja citi respektē viņa ēšanas kultūru tad lūdzu respektē citus arī. Es vēl varētu uzskaitīt izteicienus un uzvedību kas neiet kopā manuprāt ar krišnaītu dzīvošanu un to piezemētību kādam pēc būtības ja jau Tu tik traki sludini un tici vajadzētu būt. Vai es kļūdos un kaut ko nezinu par Krišnaītu dievību ticību tam un kultūru kā tam vajadzētu izskatīties , bet manuprat tomēr ne tik augstprātīgi .
13.06.2022 20:42 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Vēl pielikšu klāt ka sākumā ļoti patika un patīk kā Linda runā un ģimene liekas jauka bet tie izteicieni it kā būtu no augstajiem plauktiņiem un tas pilnībā pretrunīgais dzīvesveids liek tā kā tādu pretestību un mazliet nepatiku .
13.06.2022 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Man arī viņi šķiet augstprātīgi.
13.06.2022 21:02 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2022
Kuģis vispār, ilgāku laiku paskatoties to raidījumu, šķiet ārkārtīgi toksisks un tāds klusais mājas tirāns īstenībā. Viņam kaudzēm nievājošu izteicienu par visu , domāju, ka bez kamerām tie ir ir vēl jiftīgāki. Tā Krišnas slavināšana, bet materiālaa lietas un vēl tā mantu vērtību izcelšana no viņa līdzgaitniekiem (tur kkad bija, ka vot viņš man uzdāvināja botax pa 150 vai cik tur eiro), nu kamooon. Tāds pats kā Uresina tikai no krišnaītu saimes. Prot uz to nopelnt, tas arī viss.
13.06.2022 21:03 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.05.2013
Jā, es arī to esmu pamanījusi. Šķiet arī savādi viņa ieraksti fb par to, ka sieva jāciena, uz rokām jānēsā utt., bet skatoties šovā ja izvelk kādu uzdevumu, kur viņam ir jāpagatavo pusdienas sievai, kas ir stāvoklī + ļoti daudz laika velta vecākajam dēlam, Uģis šķoba degunu un negribīgi to izpilda. Dubultie standarti. Personīgi sākumā arī šķita ļoti forša ģimene, protams, citādi reliģiskie uzskati un dzīvesstils, bet likās tiešām jauki, tagad nu tā...
13.06.2022 21:13 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Tieši tā, jo ir nācies satikt cilvekus kuri nodevusies pilnīgā askēzē un nu nav tā kā Kuģis stāsta ka atsakās no baudām , ok varbūt tiešām ir atteicies no seksa , alko utt bet tajā pat laikā diez vai viņam darbam vajag apple kompi pa 3k gandrīz vai ar visiem aksesuāriem varbūt vairāk ( un nu sorry nav tā ka tam būtu super performance , cena tādēļ ka apple) es neko neteiktu , pašai patīk apple un labas lietas , kuras rada baudu , bet es arī nesludinu , ka esmu atteikusies no visām baudām . Vai tad tas tā darbojas ok atsakos no seksa un alko bet tā vietā kompensēju ar tupelēm kuras ir trīsciparu skaitļos , tiešām tas Krišnas liekas pieņemami ? Vai šis viss teātris lai nopelnītu naudu un būtu interesants latviešu tautai ar to ka mazgā istabu ar kakām pirms bērna ieņemšanas ?
13.06.2022 21:14 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2022
Ar to atteikšanos no seksa katra trešajā teikumā, un tie visi izteicieni un darbības par un ap sievieti un aaaa, citreiz pilnīgi nepatīkami klausīties. man, nudien šķiet, ka viņam ir kaut kāda problēma pa to līniju.
13.06.2022 21:41 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
No sākuma likās kaut cik OK, bet tie viņa izteicieni brīžiem briesmīgi. Un ja tā ir sievas nēsāšana uz rokām, tad es nezinu 😂 viņš tiešām ir riktīgs materiālists, pilnīgi neiet kopā ar to, ko viņš sludina.
Turklāt, viņš visu laiku seksu piemin, uz valentindienu bija kaut kādi jautājumi un tur tik pretīgi izteicās.
13.06.2022 21:49 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Tiešām kāda ir lasījusi viņa grāmatu nez ko tur sludina ? Bet par sievu neko nesaku , labi izkopta valoda , liekas attīstās mācās , ļoti labi runā angliski utt un savādāk tīri ok iekārtojusies ja tiešām šis baigi dod naudu. Bet nu tā nespēšana nolikt tiesības un tas ka mašīnā uzvedas trakāk par dažu labu blondīni . Man vispār šitās sektas liekas šausmas kas buterfly Elīnai kas Uģim kuģim (brauc zemi un mājas skatīties ar vienu no jaunākajiem BMW un vispār ap tiem galvenajiem sektās tāda nauda grozās nu tas man neiet kopā ar Dievu . Dievs ir dvēseliskais ne materiālais kā viņiem , es zinu cik kas maksā viņam mājās kas liekas dīvaini ! Tādēļ labāk iet palūgties pie upītes vai pļavā.
13.06.2022 22:02 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Es raidījumu tagad skatos ļoti reti, jo nevaru viņu vairs izturēt. Bet vienā raidījumā viņam bija tās lūgšanu krelles atsūtītas, šis izteicās, ka pārdos, pēc tam it kā sevi pārlaboja, ka dāvinās 😂 droši vien arī pārdod visādu šitādu figņu, +liekas, ka viņš no saviem turīgākajiem draugiem kļaņčī naudu 😁
13.06.2022 22:13 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Bet tā jau ir visās reliģijās.
13.06.2022 22:25 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
YaeMiko @ 13.06.2022 22:25
Bet tā jau ir visās reliģijās.

Dubultie standarti ? Nu viens ir visiem citiem , kur vienkārši tic un periodiski aizejot uz baznīcu un palūdzot piedošanu par grēkiem , bet kas cits ir publiski sludināt un aicināt citus un teikt ka Tu tajā dzīvo un tas esi plus vēl ar to pelni naudu utt nu nevar šādi manīties , diez vai īstus Krišnas ieraudzīsiet ar tik daudz laicīgām lietām un vēl ar tām lieloties citiem kā kuģim.
13.06.2022 22:37 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Arī tie iedomīgie izteicieni ka līķi uz galda un ka visi ēd līķus utt nu nepatīk neskaties , redz gaļēdājiem veģetāriesus aiztikt nav labi bet veģetārietim vai vegānam apsaukāt galu ir ok un necienīgi izturēties pret ēdienu ?
13.06.2022 22:40 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
It kā diskusija par iedomību un tomēr par skatīšanos cita makā. Kuģi personīgi nepazīstu, bet viņš noteikti neatstāj patīkama cilvēka iespaidu. Sieva gan liekas jauka.
Par naudas lietām. Meitenes, tak paskatieties, ka viņam ikdienā praktiski nav nekādu izdevumu, tāpēc arī pērk dārgu datoru, apavus..
13.06.2022 23:07 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Scandinavian @ 13.06.2022 23:07
It kā diskusija par iedomību un tomēr par skatīšanos cita makā. Kuģi personīgi nepazīstu, bet viņš noteikti neatstāj patīkama cilvēka iespaidu. Sieva gan liekas jauka.
Par naudas lietām. Meitenes, tak paskatieties, ka viņam ikdienā praktiski nav nekādu izdevumu, tāpēc arī pērk dārgu datoru, apavus..

Nav jau runa par to ka ir , lai jau ir bet nevajag tad sludināt ka visu dzīvi esi atdevis kalpošanai Krišnam un dzīvo askētisku dzīvi bez baudām laicīgām pat tas sešas maņas baudas uz tetovējums no kuram atsakās bet tajā pat laikā stāsta cik ļoti kritis uz kurpēm cik maksā un ne tikai kādus tur brīnumus sievai šaustījis izrevidē visu un saka cik kas maksā . (Vairāk ne par to ka cik kas kuram ir bet par to ka dubulto dzīvi ved, jo nav tā kā stāsta)
13.06.2022 23:13 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Jā, ir dubultie standarti. Dzīves vienīgā bauda nav sekss. Tā ir arī šeit pieminētā kāre pēc dārgām mantām, kāre aprunāt, kāre izrādīties, kāre dzīvot labi iekārtotā mājoklī utt…Askētiska dzīve būtu dzīve klosterī, starp 4 sienām, bez gudrajām ierīcēm un interneta.
Uģī ir patīkami klausīties, jo valoda ir bagāta, uzskati nav kā visiem un bieži vien daudz kam varu piekrist. Cik daudz no viņa sludinātā viņi ievēro savā dzīve- to tikai viņa sievai un ģimenei zināt. Viss pārējais ir tikai tāds kodols,ko parāda publikai, lai būtu uzmanība + maksātu rēķinus. Domāju,ka Uģim ļoti patīk būt uzmanības centrā.😁
13.06.2022 23:18 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Un viss ok izsakies kādēļ alkohols nav labs vai kādēļ viņš ir atteicies , jo tā ir laicīgā bauda vai ka to ir radījis nelabais vai vai utt bet nevajag tik pretīgi kā “fui šitie visi kas dzer nu nav mans nodzerties kratīties un tad novemušam krūmos gulēt “ nu ne visi protams ir alkoholiķi , jaunieši un bezpajumtnieki uc ok tie jāārstē no tā bet nu viņš paslauka zem šī arī tos kas iedzer izbaudot to glāzi šampanieša ( nu māci bet nu ar prātu nevis pazemojot visus) skaidro kādēļ gaļu nevajadzētu ēst , kaut vai no ticības viedokļa es ticu ka ir daudz vairāk jēdzīgu skaidrojumu par šo “fui tie kas ēd tos līķus “ . Ja agrāk man patika un interesēja krišnaītisms tad šie izteicieni liek pagriezt muguru , pat ņemot vērā ka tiešām neatceros pat kad biju iereibusi pēdējo reizi tiešām baudot dzēru glāzi visu vakaru un nekāda baigā gaļēdajaa neesmu jo žēl dzīvnieciņu , bet nu tie kuģa izteicieni nepaskaidrojot normāli un tik sekli ka fui !
13.06.2022 23:33 |
 
Reitings 67
Reģ: 10.03.2022
Scandinavian @ 13.06.2022 23:07
It kā diskusija par iedomību un tomēr par skatīšanos cita makā. Kuģi personīgi nepazīstu, bet viņš noteikti neatstāj patīkama cilvēka iespaidu. Sieva gan liekas jauka.
Par naudas lietām. Meitenes, tak paskatieties, ka viņam ikdienā praktiski nav nekādu izdevumu, tāpēc arī pērk dārgu datoru, apavus..

Tā jau nu gan nav ka nav nekādu izdevumu. Vienam cilvēkam uzturēt 4cilvēku ģimeni nav diezko viegli.
Un tas Uģis visu laiku čīkst par naudu, ka nav gana daudz, bet tai pat laikā nevar atteikties no dārgiem jauniem apaviem. Tas ir ļoti divkosīgi.
+ skaidrs, ka viņš nepiedalās šovā, lai stāstītu par savu ticību, bet gan lai tiktu pie vieglas naudas.
14.06.2022 08:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
ja agrāk man patika un interesēja krišnaītisms tad šie izteicieni liek pagriezt muguru , pat ņemot vērā ka tiešām neatceros pat kad biju iereibusi pēdējo reizi tiešām baudot dzēru glāzi visu vakaru un nekāda baigā gaļēdajaa neesmu jo žēl dzīvnieciņu , bet nu tie kuģa izteicieni nepaskaidrojot normāli un tik sekli ka fui !
Zuziii, nu tu jau arī. no viena uģa kuģa spried par pārējiem un krišnaītu ticību kā tādu? arī diez ko skaisti un gudri nav no tavas puses. atrodi kādu citu no kā ''iedvesmoties'' vai paskatīties kā tur norit visas štelles. uģis ir viens no populārākajiem slavētājiem tur, bet nav jau vienīgais.
14.06.2022 09:00 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Piekrītu katram autores vārdam.
Tāda sajūta,ka viņš uzspiež visiem savu dzīvi kā baigo normu. Un cik redzēts citos raidījumos, tad viņš bieži aizvaino citus. To pašu Ramonu Petraviču,vienā raidījumā visu laiku pazemoja, kapēc tad viņai vai citiem būtu jābūt iecietīgiem pret viņu un viņa vērtībām,tai pat laikā viņš savu neizpratni par citu dzīvesveidu var komentēt katrā otrajā teikumā.
14.06.2022 09:35 |
 
Reitings 153
Reģ: 02.03.2022
Vakariņās ar savējiem viņš piedalījās. Un katru vakaru sūdzējās ka nav, ko ēst un līda ledusskapī. Ka no vakariņām atbrauc needis. Un , vistrakāk uzvedās tajā šamaņa mājā. Viņš rada tādu iespaidu ,ka tikai viņa viedoklis ir pareizais un viņa tā ticība vislabākā.
14.06.2022 09:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits